Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста


Правила форуму
1. Загальні положення

1.1. Перед тим, як надсилати свої перші повідомлення на форум, ви зобов'язуєтеся уважно ознайомитися і прийняти правила форуму. Якщо дані правила суперечать вашим моральним чи релігійним поглядам, службовому становищу чи іншим принципам і, відповідно, не можуть бути прийнятими, ви вправі в будь-який час покинути форум.

1.2. Правила форуму не розповсюджуються на адміністраторів. Адміністратори завжди вправі чинити будь-які дії на власний розсуд, без надання будь-кому будь-яких пояснень. Думка адміністратора є істиною в останній інстанції і вважається єдиновірною.

1.3. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви її створюєте у відповідному розділі. Створення тем у невідповідних по тематиці розділах, розцінюється як спам або офтоп, і будуть видалені.

1.4. При створенні нової теми давайте їй осмислену назву. Назва повинна відображати суть вашого питання або повідомлення. За назви подібні цим: "Подивіться", "Скажіть" "Допоможіть будь ласка", "Хелп!!!" "Люди, дай відповідь!", "У мене проблема!!!" - ваша тема буде видалена. У назві теми старайтеся максимально точно описати суть обговорення.

1.5. На форумі не вітається створення тем, котрі є копією новини або інформації з іншого ресурсу, без коментаря/думки/позиції автора створеної теми. Модератори відповідних розділів мають право висловлювати зауваження та призначати покарання щодо користувачів, котрі розміщають теми виключно з скопійованою з інших ресурсів інформацією.

1.6. При розміщенні на форумі новин чи статей із сторонніх ресурсів слід керуватися наступними рекомендаціями по оформленню: цитата основної суті повідомлення, декілька абзаців тексту, ім’я автора, посилання на новину/статтю.

1.7. На даному форумі потрібно писати тільки пости, які є корисними для інших відвідувачів. Пости, які не є корисними, інформаційними (на розсуд модератора) – будуть видалятись без попередження.

1.8. Утримайтесь від оприлюднення будь-яких порад якщо у вас немає грунтовних знань предмету дискусії, а також від розміщення явно помилкової та недостовірної інформації.

1.9. Категорично заборонено розміщувати інформацію, яка суперечить нормам чинного законодавства України.

1.10. Усі повідомлення відображають думку їх авторів. Адміністрація форуму не несе відповідальності за думки, слова, та дії користувачів, описані в даному форумі.

1.11. Модерування форуму здійснюється за принципом постмодерації. Всі повідомлення спочатку додаються, а вже потім перевіряються модераторами. Модератори форуму не отримують грошей за свою роботу, і не зобов'язані постійно перевіряти всі повідомлення. Роботу модератори здійснюють на добровільній основі та у вільний від основних справ час.

1.12. У деяких розділах форуму існують свої, додаткові, правила, пов'язані зі специфікою кожного окремого розділу, які доповнюють та розширюють дані правила. Ознайомлення із ними, та їх виконання обов'язкове для усіх учасників.

1.13. На форумі не вітається зловживання функціями репутації (карми). До користувачів, які помічені у масовому підвищенні чи пониженні репутації, будуть застосовуватися міри по обмеженню доступу до функцій репутації щоб унеможливити подальші зловживання. Кожен випадок зловживання розглядається індивідуально модераторами і адміністраторами форуму.

2. На форумі забороняється

2.1. Забороняється створювати однакові теми в одному чи різних за тематикою розділах, це розцінюється як флуд. У разі випадкового створення подвійної теми, вам слід звернутися до модератора відповідного розділу, і пояснити проблему. Дублювати теми можна лише за погодження модератора або адміністратора.

2.2. Заборонено створення тем, які призначені для спілкування між окремими учасниками. Форум – це не чат. Для особистого спілкування використовуйте ПП (приватні повідомлення) або публічні гурти.

2.4. Категорично заборонено вживати у назві теми символи У ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ (CAPS LOCK), окрім абревіатур та акронімів, кОмБіНуВаНнЯ РеГісТрУ у якій би то не було формі, а також вживання будь-яких символів, окрім літер та цифр.

2.7. Використовувати нецензурні вирази (мат) у постах дозволяється лише в крайніх випадках, коли без цього ніяк не можна обійтися. Нецензурні вирази (мат) категорично заборонені у заголовках тем, підписах, псевдо (ніках), статусах та на юзерпіках (аватарах). Доречність/прийнятність нецензурного вислову визначається модератором.

2.8. Заборонено використовувати e-mail, Приватні Повідомлення зареєстрованих учасників форуму, блоги, публічні гурти та теми і дописи форуму з метою розповсюдження спаму. Покарання за розповсюдження спаму - довічний бан.

2.9. Заборонені прямі особистісні грубі/брутальні образи інших учасників форуму.

2.10. Заборонено обмежувати свою відповідь словами "дякую", "ха-ха", "круто", респект "," куул " та інших подібних або просто вставляти смайл.

2.11. Заборонені висловлювання: "Приєднуюсь до прохання", "+1", "Класна програма", "Суперська фотка" і т.п. Вони не несуть жодної корисної інформації. Ці дописи будуть розцінюватися як флуд.

2.12. Заборонені висловлювання по типу: "Зара скачаю!", "Прикольно! Зара гляну!" і т.п., використання більше трьох знаків пунктуації підряд, наприклад "!!!!!!!!!!", "??????????", "))))))))))))))" і т.п., а також зловживати кількістю смайлів.

2.13. Заборонені висловлювання, що містять неаргументовані твердження та призводять до "холівару" ("священної війни") типу "пентіум рулить, атлон – ацтой!", "вінда - клас, лінукс - лажа" і т.п.

2.14. Заборонено перевантажувати повідомлення кольорами тексту, виділеннями (жирним, курсивом, підкресленим, закресленим) та розмірами шрифтів.

2.15. Заборонено розміщувати повідомлення, які жодним чином не стосуються теми обговорення ("сабжу") і предмету дискусії, яка ведеться у даній темі. Такі повідомлення розцінюються як офтоп, і будуть видалятися.

2.16. Заборонено вставляти в допис великі цитати ("копіпасти"). Для вставки великих об'ємів тексту користуйтеся спойлером, який дозволяє сховати цитований текст, і відкрити його лише по бажанню користувача. Звертайте увагу на розміри цитованого вами повідомлення. Видаляйте надлишки цитування, залишайте лише суть

2.17. Заборонено публічне обговорення дій модераторів і адміністрації форуму. У разі коли ви вважаєте що модератор перевищує повноваження, слід звертатися виключно в ПП (приватні повідомлення) до адміністратору форуму. Публічне обговорення причин отримання порушення, чи інших дій модератора заборонене.

2.18. Заборонені рекламні посилання на сторонні ресурси у назвах тем, дописах, підписі, статусі чи юзерпіку (аватарі), в тому числі реферальні посилання. Заборонена будь-яка реклама про надання будь-яких послуг та продажу чого небудь. Виключення становлять лише розділи, які спеціально призначені для комерційних пропозицій, та теми, дописи, посилання у підписах, статусах чи юзерпіках (аватарх) які були оплачені як реклама, та офіційно дозволені адміністрацією.

2.22. Забороняється створювати нову тему яка призначена лише для пошуку. Для подання запиту на пошук використовуйте спеціально призначений для цього розділ, або відповідні теми у розділах потрібної вам тематики.

3. Правила розділу "Інтимне"

3.1. Заборонені оголошення по пошуку сексуальних партнерів.

4. Правила розділу "Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc"

4.1. Для пошуку драйверів є окрема тема. Заборонено створювати нові теми для пошуку драйверів.

4.2. Для пошуку програмного забезпечення є окрема тема. Заборонено створювати нові теми для пошуку ПЗ.

4.3. Розміщення на форумі лінків на варез ("warez") категорично заборонено!

Під варезом розуміється:
- взламані програмі
- кряки/патчі
- серійники
- активувалки
Загалом, будь-що, що дозволяє використовувати платну програму, не купуючи її.

Розміщення лінків на офіційні сайти розробників (чи на будь-які файлообмінники), де розміщена лише сама програма (без кряків/серійників/тощо) - НЕ заборонено. Заборона також не стосується торент-трекерів, які не містять файлів для скачування, а зберігають лише технічну інформацію (файл торента) про файли.

5. Правила розділу "Барахолка"

5.1. Назви тем повинні лаконічно описувати суть товару\послуги\роботи, наприклад: "Продам телефон "Samsung""

5.2. У темах розділу "Барахолка" забороняються коментарі, які заважають автору продавати\купувати\обмінювати наприклад:"а я бачив цей товар там то там то за 20 грн, а ти тут продаєш за 200", "маю подібний товар, продам дешевше" і подібні по змісту (демпінг).

5.3. Суворо заборонено створювати дві і більше теми із аналогічними пропозиціями.У різних розділах можна розміщати однакові теми у випадку складності однозначно визначення приналежності теми до того чи іншого розділу. Модератор, у випадку зловживання користувачем даного правила, має право на власний розсуд забороняти дублювання тем та вказувати на розділ, до котрого відноситься та чи інша тема.

5.4. Сумарна максимальна кількість нових тем та "апнутих" (піднятих догори) старих тем, від одного користувача, не повинна перевищувати 5 (п'ять), за добу.

Це означає що за одну добу користувач, наприклад, може зробити не більше: або 5 "апів" (причому тих тем, в яких останні 3 доби не було здійснено "ап"), або 2 "апи" і 3 нові теми, або 5 нових тем.

5.5. Обов'язкові елементи, які повинні бути присутні у темі, яку ви створюєте:
а) Повна та точна назва товару/послуги.
b) Опис і/або характеристики товару/послуги.
c) Контактна інформація.
d) Ціна
При відсутності хоча б одного із вищевказаних елементів, ваша тема може бути видалена.
При бажанні можна додати інші елементи опису: посилання, розширений опис функцій, фото товару і т.п.

5.6. В темах Барахолки заборонений режим "аукціону". Вся переписка щодо торгів по зниженню ціни, уточнення характеристик і т.п. повинна проводитись лише у ПП, електронною поштою, ICQ чи іншими способами, безпосередньо між продавцем і покупцем.

5.7. Покарання за створення теми "Я сьогодні створив тему в Барахолці, а її там нема!!!" чи подібних по змісту - довічний бан.

5.8. "Апання" ("АП!", підняття теми догори) дозоволено лише раз в 3 (три) дні.

Наприклад: якщо Ви "АПнули" 21.01.09 то наступний "ап" може бути не раніше 24.01.09.
Видалення допису, та написання нового впродовж 3 днів вважається "апанням"
Попередні АПи (а також аналогічні написи типу "актуально", "ще продається", "up..." і т.п.) обов'язково самостійно витирати.

Функція "Важливо" (прикріплення теми зверху, над іншими) доступна для всіх користувачів за наступними цінами:
5 грн. - 5 кредитів - 1 день
25 грн. - 25 кредитів - 7 днів
100 грн. - 100 кредитів - 30 днів
Варіанти оплати: готівковий, безготівковий.
Вид оплати: попередня.

Контакти: адміністратор форуму FortYear

Незнання правил та неврахування змін у правилах не звільняє від відповідальності.

Адміністрація залишає за собою право змінювати і доповнювати дані правила без повідомлення користувачів
Останнє оновлення правил відбулося 19.03.2012

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2023 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:58.