Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія

Яка віра правдива?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2016, 18:24 #2617391   #4301
Новак

Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цитата:
Допис від Новак
Отож, оті християни в Китаї, які навернулися до Єгови під час комуністичного режиму - для Вас це не є наслідок праці Єгови і Його Святого Духу?

Це наслідок підміни і маніпуляцій проти релігії (комуністична релігія проти ХрИста, той самий антихрИст), або в ім'я релігії (антихрИст).
Вибачте, Учень, але для мене Ваша відповідь - це заважка фраза для розуміння.
Я Вас спитав просто і відповіді могли бути такі:
1. Так, ці християни є наслідком дії Духу Єгови
2. Ні, ці люди не є християнами і, відповідно, вони не є наслідком дії Єгови
3. Не знаю.
Можете відповісти чітко?

Цитата
Він говорив не про те що хрИстияни біснуються, а що хтось може подумати, що людина біснується на іноземній мові
Можете пояснити як Ви (чи я) можемо біснуватися на іноземній мові?
Для мене слово "говорить" означає говорить, а слово "біснується" означає... зараз загляну в словник давньогрецької, щоб навести Вам переклад слова, яке вжив апостол Павло:
mai/nomai
1 . свирепствовать,
неистовствовать, бесноваться,
бушевать;
2 . безумствовать, бредить, быть
не в своем уме.

Греческий лексикон Стронга (с) Bob
Jones University

Ці слова схожі на характеристику людини, яка говорить іноземною мовою? Апостол помилявся?

Цитата
Ми говорили з Вами про антихрИста (фальшива підміна хрИстиянства).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989207
Перевірив християн (чи себе, чи Китаю, які приїзджали в Тернопліь) по перевірочному списку вашої організації і не бачу співпадінь із характеристиками антихриста.
Дивіться самі:

Цитата Хто є антихристом:

1. Особи, які відкидають, що Ісус справді є Месією.

2. Усі, хто відкидає, що Ісус є винятковим Божим Сином

3. Відступники

4. Противники правдивих послідовників Христа

5. Особи і держави, що протистоять Христу як Цареві або неправомірно приписують собі роль Месії
По пунктах, конкретно:
1. Не відкидають, що Ісус є Месією
2. Не відкидають, що Ісус є винятковим Божим Сином
3. Не відступають від Ісуса Христа і Його вчення та вчення апостолів, на яких заснована Церква.
4. Не є противниками послідовників Ісуса Христа і самі (я про християн в Китаї) переслідувані за ім"я Ісуса Христа (Його гнали і їх також)
5. Не протистоять Ісусу Христу і не присвоюють собі роль Месії. Навпаки, всю славу віддають Отцю і Сину.

Отож, християни, після перевірки, не виявили рис, притаманих антихристу.
А Ви і далі вважаєте християн (в т.ч. і ті 80 млн в Китаї, про яких я згадував) такими, які належать антихристові? Ви не вважаєте проповідь Євангелії Ісуса Христа, під час переслідувань, і навернення мільйонів людей результатами роботи Духу Єгови?
Ви вважаєте що то дух антихриста проповідує про Ісуса і навертає людей від атеїзму до віри в Ісуса Христа і Отця Небесного?
Так, ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 18:45 #2617394   #4302
wisper
Banned

Цитата Вибачте, Учень, але для мене Ваша відповідь - це заважка фраза для розуміння.
Я Вас спитав просто і відповіді могли бути такі:
1. Так, ці християни є наслідком дії Духу Єгови
2. Ні, ці люди не є християнами і, відповідно, вони не є наслідком дії Єгови
3. Не знаю.
Можете відповісти чітко?

Новак,шо ти вчіпився в каліки?

Десь на підсвідомості він розуміє,що ті люди є християни і відчуває,що відверто брехати неможна. Але він і не може говорити речі,які будуть перечити реториці секти. Тому під дією цих двох факторів ,які є взаємовиключними,його мозок видає на гора,всілякого роду виправдання,а в реалі виходить набір слів,який вроді і не брехня і вроді "смотрящі" не підкопаються. Це захисна реакція. Їх роками тренують і доводять цю рекцію до автоматизму. Кругом сатана і його діти. Переслідування,утиски і т.к. Ти нападаєш,він захищається. Нема довіри до тебе,реакція відповідна.

Мені тебе шкода просто. Це поламані люди,для них секта це шось настільки величне,без чого вони просто не уявляють своє життя,а ти хочеш,щоб він отак просто взяв і то всьо перекреслив. Йому треба альтернатива,інакше він пропаде в житті.

Доречі,а шо свідки в китаї не пропагують взагалі?
wisper зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 18:58 #2617395   #4303
Ychen
Активний учасник

Цитата Ці слова схожі на характеристику людини, яка говорить іноземною мовою? Апостол помилявся?
Апостол вільно володів декількома мовами.

Додано через 2 хвилини
Цитата 3. Не відступають від Ісуса Христа і Його вчення та вчення апостолів, на яких заснована Церква
Відступають, бо не володіють іноземними мовами так, як перші хрИстияни, а говорять набір звуків.

Додано через 50 секунд
Цитата 4. Не є противниками послідовників Ісуса Христа і самі
А Ви чого противник???

Додано через 1 хвилину
Цитата Навпаки, всю славу віддають Отцю і Сину.
Зневажають оргіями, що на відео.

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 19:17. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 19:19 #2617404   #4304
Новак

Цитата
Апостол вільно володів декількома мовами.
Ну, гаразд. Не хочете відповідати конкретно - не потрібно.
Маєте над чим подумати.
Хочу звернути увагу на оці речі щодо гріха проти Святого Духу.
1. Його вчинили люди, які були релігійними, шанували ім"я Єгова і вважали себе єдиними послідовниками Єгови і захисниками правильного поклоніння Богу.
2. Ці люди бачили і розуміли, що те, що вони бачать не може бути пояснене природніми причинами чи здатностями людини.
3. Їм потрібно було визнати, що то діє Бог (Єгова) і все було б гаразд з ними.
4. Але, захищаючи свою власну єдиноправильність і виключність, вони зробили надто небезпечну річ, про наслідки якої, напевно, не думали. Щоб захистити себе, вони приписали дію Святого Духу Сатані.
І все, кінець.

Так само і зараз є люди, які вважають себе єдиноправильною релігією (організацією) і вони шанують ім"я Єгови, вважають себе виключними і єдиними послідовниками Єгови.
І, одночасно, дозволяють собі називати християн (усього світу!) людьми, які належать до релігійної організації антихриста, а дію Духу Єгови приписують Сатані.
Дія Духу Єгови про яку я говорю - це навернення людей від язичництва і атеїзму до віри в Ісуса Христа. Ця дія Святого Духу невпинно чиниться по всьому світові від дня П"ятидесятниці і понині. Щодня Єгова додає спасенних до Церкви. Приклад Китаю є тим фактом (одним із), який про це свідчить.
Ваша справа, Учень, як це називати, і ваших керівників.
Але, прошу Вас, пам"ятайте про тих, хто чинячи подібним чином, опинився в дуже неприємній ситуації перед Єговою. Ваш вчитель кинув той хліб у смітник. Розумієте що він хотів сказати? Вам би хотілося опинитися у смітнику через те, що Ви довірилися вашим керівникам і дозволили собі необережні слова щодо тієї праці, яку зараз чинить по світу Дух Єгови?
Думаєте, що це неможливо? Впевнені? А ті книжники і фарисеї теж (я так думаю) були впевнені, що шанують таким чином Єгову.
Ви називаєте це
Новак зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 19:20 #2617405   #4305
Ychen
Активний учасник

Цитата 2. Ні, ці люди не є християнами і, відповідно, вони не є наслідком дії Єгови
Вони є одним із видів (підвидів)- гілка антихрИстиян.
Ychen зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 19:23 #2617406   #4306
Новак

Цитата
Вони є одним із видів (підвидів)- гілка антихрИстиян.
За такі прості слова на Вас може прийти суд Єгови.
Так само, як на тих, хто богозневажали дію Духу Єгови через Ісуса Христа і через Його учнів.
Будьте пильним.
Життя і смерть у владі Вашого язика.
Новак зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 19:27 #2617408   #4307
Ychen
Активний учасник

Цитата Ви вважаєте що то дух антихриста проповідує про Ісуса і навертає людей від атеїзму до віри в Ісуса Христа і Отця Небесного?
Так, ні?
А що він по вашому робить - сидить собі чемно і нічого не робить ?

Додано через 3 хвилини
Цитата За такі прості слова на Вас може прийти суд Єгови.
Так само, як на тих, хто богозневажали дію Духу Єгови через Ісуса Христа і через Його учнів.
Будьте пильним.
Життя і смерть у владі Вашого язика.
Не збираюсь я духів що пішли проти Єгови і зводять вас наборами звуків визнавати божими ангелами.

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 19:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 19:32 #2617413   #4308
Новак

Цитата
А що він по вашому робить - сидить собі чемно і нічого не робить ?
Ні, Ви ж прочитали ті п"ять пунктів, на які самі дали посилання? Чи не прочитали?
Де там написано, про навернення людей від атеїзму до віри в Ісуса Христа як дію духа антихриста?
Розумієте Ви, чи ні (я не знаю), але Ви дозволяєте собі вельми нахабну і легковажну річ: одним махом приписати 80 млн. людей, яких Ви не знаєте, до табору антихриста.
Подібним чином оті релігійники в часи Ісуса Христа, приписували Йому дію Сатани і вважали Його учнів відступниками від правдивого поклоніння Єгові.
А по факту вийшло, що вони грішили проти Духа Святого.
Новак зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 20:47 #2617422   #4309
Ychen
Активний учасник

Цитата А по факту вийшло, що вони грішили проти Духа Святого.
По факту, якщо я зроблю те, що зробив Юда Іскаріотський і пристану до вас, так як це зробив він, для мене і буде гріхом проти духу святого Єгови. Є ще якійсь запитання ???

Додано через 6 хвилин
Цитата Де там написано, про навернення людей від атеїзму до віри в Ісуса Христа як дію духа антихриста?
АнтихрИст те саме робив, коли навертав язичників на хрЕстеянство, не те яке було в 1 ст., а те яким замінили з нехрИстиянськими догмами затвердженими в 4 ст. Тому якщо Ви відвертаєте людей від віри в один комунізм (утопію) і привертаєте до віри в інший "комунізм" (утопію)- нічого не змінюється- людина як вірила в байки і ілюзії (фентезі), так вірить в них дальше.

Додано через 21 хвилину
Цитата За такі прості слова на Вас може прийти суд Єгови.
Суд Єгови почався з Божого дому (почався з нас: наших братів, пройшов через наше рішення яку позицію підтримувати- догми, чи вчення від Єгови, таким чином вже прийшов на нас, інакше ми б були такі як ви, не самі по собі ми такі стали, але Єгова нас такими зробив і ви нічого проти цього не вдієте, інакше Вам прийдеться грішити проти духа святого Єгови) і рухається в вашому напрямку, хочете Ви цього, чи ні !!!http://wol.jw.org/uk/wol/s/r15/lp-k-...BC%D1%83&p=par

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 21:05. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 21.02.2016, 23:12 #2617478   #4310
engar
Активний учасник

Цитата Це про те що є текстом Писань, що підтверджує висловлені думки, не Ваші власні, які Ви обгрунтувати не можете, бо маєте неточні знання і переклади.
https://www.jw.org/uk/%D0%BF%D1%83%D...6%D1%82%D1%83/
--- мова про ваші "точні" думки, які ви, не в силі обгрунтувати вашими "точними" перекладами, але посилаєтесь на зомб-сервер організації вартової вежі
engar зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 09:11 #2617539   #4311
Новак

Цитата
але Єгова нас такими зробив і ви нічого проти цього не вдієте, інакше Вам прийдеться грішити проти духа святого Єгови) і рухається в вашому напрямку, хочете Ви цього, чи ні !!!http://wol.jw.org/uk/wol/s/r15/lp-k-...BC%D1%83&p=par
Учень, дакую Вам за посилання на інфу з сайту вашої організації.
От, читаю:
Цитата Тому, коли в 1918 році прийшов час «розпочати від Божого дому» суд, Єгова відкинув загальновизнане християнство. Було вказано на іншого управителя — «вірного і мудрого домоправителя» — і призначено його над Ісусовим земним домом
Згадую що було в 1918 році: керівники вашої організації вдруге провістили про прихід Армагедону (перша дата була ними призначена на 1914 рік, але Армагедон не відбувся). І знову ця дата виявилася хибною, бо ваші керівники не узгодили її з Єговою, а просто видали "отсебятину".
І за це Єгова назвав ваших керівників "вірним і мудрим домоправителем"? За обман, який вони поширювали серед людей?

Учень, Ви дійсно так вважаєте?
Новак зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 11:11 #2617571   #4312
Ychen
Активний учасник

Цитата Згадую що було в 1918 році: керівники вашої організації вдруге провістили про прихід Армагедону (перша дата була ними призначена на 1914 рік, але Армагедон не відбувся). І знову ця дата виявилася хибною, бо ваші керівники не узгодили її з Єговою, а просто видали "отсебятину".
І за це Єгова назвав ваших керівників "вірним і мудрим домоправителем"? За обман, який вони поширювали серед людей?
От тому Суд з них почався, щоб відсіяти і засудити тих, хто не дочекався Молодого, або кому "забракло оливи в каганці", а також щоб вдосконалити знання і дослідження Дослідників Біблії, поки вони не набули точного знання і не стали Свідками Єгови в 1931 р.Маєте ще щось проти того як і в який спосіб діє Єгова???

Додано через 14 хвилин
Цитата За обман, який вони поширювали серед людей?
Тих хто не вдосконалив свої знання і віру, не пройшовши перевірку, названо "злим і лукавим рабом", а ті що пройшли перевірку є "вірним і розсудливим рабом".А Ви на чиєму боці, на боці злого, чи доброго раба???

Востаннє редагував Ychen: 22.02.2016 о 11:12. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 14:03 #2617655   #4313
Новак

Цитата
От тому Суд з них почався, щоб відсіяти і засудити тих, хто не дочекався Молодого, або кому "забракло оливи в каганці", а також щоб вдосконалити знання і дослідження Дослідників Біблії, поки вони не набули точного знання і не стали Свідками Єгови в 1931 р
Учень, а чи всі свідки знають про те, що засновник вашої організації (Рассел) є засуджений Єговою як неправдомовець?
До речі, Рутерфорд (наступник Рассела) теж засуджений Єговою?

А як з тими вашими керівниками, які вже після 1931 року стверджували, що "покоління 1914 року не помре, але побачить Армагедон"?
Вони теж засуджені Єговою за говоріння неправди від імені Єгови?

Цитата
Тих хто не вдосконалив свої знання і віру, не пройшовши перевірку, названо "злим і лукавим рабом", а ті що пройшли перевірку є "вірним і розсудливим рабом"
"Вірний і розсудливий раб" - це ваші керівники після 1975 року, я правильно Вас зрозумів? Коли остаточно стало зрозуміло, що і в 1975 році Армагедон не стався і всі ті, хто у вашій організації вірив у це, вірили у вигадку ваших керівників.

"Лукаві і злі раби" - це ваші керівники до 1931 року чи таки до 1975 року?

Востаннє редагував Новак: 22.02.2016 о 14:20.
Новак зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 17:26 #2617692   #4314
Ychen
Активний учасник

Цитата "Лукаві і злі раби" - це ваші керівники до 1931 року чи таки до 1975 року?
"Лукаві і злі"- це лукаві і злі в будь-який період, які більше не служать Єгові, виявляють риси і поведінку злого раба, щоб "бити" своїх колишніх братів. Такі риси можуть виявляти і інші особи, наприклад Ви, хоч ви не належите до злого раба, але Ви можете з ним співпрацювати (з "Юдою Іскаріотським" зробивши домовленість за "срібняки"). Таким чином чините те саме зло за яке розділите ту ж відповідальність, що і вони.

Додано через 13 хвилин
Цитата Армагедон не стався і всі ті, хто у вашій організації вірив у це, вірили у вигадку ваших керівників
В 1 ст. перші хрИстияни вірили що Христос повернеться ще за їхнього життя в 1 ст. Що би Ви їм зробили за це ??? До кого би пристали до злих, які тішились що їхні сподівання не відбулись, чи дальше чекали б Молодого ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Вони теж засуджені Єговою за говоріння неправди від імені Єгови?
То всіх перших хрИстиян спаліть і засудіть разом з Нероном- співпрацюючи з лукавими гонителями..

Востаннє редагував Ychen: 22.02.2016 о 19:30. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 21:22 #2617739   #4315
Новак

Цитата
Допис від Учень
То всіх перших хрИстиян спаліть і засудіть разом з Нероном- співпрацюючи з лукавими гонителями..
Учень, не переводьте стрілку з ваших керівників, які порушували слова Ісуса Христа і намагалися вичислити конкретну дату приходу Армагедону та захоплювали душі людей цією звісткою на перших християн.
Християни пам"ятали слова Ісуса і знали, що "про день той і час не знає ніхто, тільки Отець", а також що "день цей прийде несподівано, коли ніхто не чекатиме".
А ваші керівники уподобилися багатьом іншим шукачам сенсацій, які пророкували про день Армагедону і їхні пророцтва не справдилися.

Щодо "каганців і оливи" то тут якраз справа в оливі, тобто у тому, що людина всередині себе має отой завдаток Духа Святого, що і дає їй спроможність завжди очікувати Бога в серці своєму.

"А хто не має Духа Христового, той не його!" - розумієте, Учень?
Фарисеї, які страшенно шанували ім"я Єгова, не мали, не прийняли Духа Святого і тому їх чекання Месії нічого їм не принесло. Більш того, вони гнали і Самого Ісуса і Його учнів, наговорюючи на них всілякі наклепи.
Сучасні послідовнити тодішніх фарисеїв діють точно так само: вони очорнюють християн, очорнюють діяльність Духа Святого по всьому світу, називають дітьми антихриста тих людей, яких Дух Святий приводить до покаяння.
Це закономірний наслідок того, що корінь вашої організації був закладений "лукавими і злими рабами", про що Ви мусили визнати. Ну, але Ви мусите там перебувати, бо вийти нема як і нема куди. Ісуса не бачите, Його обітниць про прощення, виправдання і народження згори Ви не читали і не знаєте. Духа благодаті не приймаєте.
І який буде наслідок цього? Здогадуєтеся?
А все по простій причині: Ви повірили людям (лукавим і злим) більше, як Слову Єгови.
Новак зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 22:14 #2617747   #4316
Ychen
Активний учасник

Цитата Ви повірили людям (лукавим і злим) більше, як Слову Єгови.
Тобто Ви не людина і Вас можна слухати ???
А якщо Ви людина- чому я вас маю слухати ???

Додано через 2 хвилини
Цитата закладений "лукавими і злими рабами", про що Ви мусили визнати.
Я думаю лукаві робітники заклали течії подібні вашим. Для мене що вони, що Ви- різниці не бачу. А вірний залишився вірним. Це було в 1 ст., це є і тепер.
Були дєятелі повідходили і розвалились, але дух злого раба залишився для підхоплення такими як Ви. Посмикаєтесь і перестанете.

Ось приклад з 1 ст.:2 Коли ж говорити про присутність нашого Господа Ісуса Христа+ і про те, що ми будемо зібрані, щоб перебувати з ним,+ то просимо вас, брати: 2 не втрачайте відразу здоровий глузд і не поспішайте тривожитися через якесь натхнене твердження*,+ усне повідомлення чи лист, начебто написаний нами, суть яких зводиться до того, що день Єгови*+ вже настав.
3 Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману*, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво+ й не стане явним беззаконник,+ син загибеліhttp://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...B0%D0%B2&p=par

Додано через 30 хвилин
Цитата Фарисеї, які страшенно шанували ім"я Єгова
Отак пропонуєте "шанувати" ???
Але Бог святий щоб так нечисто Його шанувати:

Востаннє редагував Ychen: 22.02.2016 о 22:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 22:14 #2617756   #4317
wisper
Banned

Цитата Учень, не переводьте стрілку з ваших керівників, які порушували слова Ісуса Христа і намагалися вичислити конкретну дату приходу Армагедону та захоплювали душі людей цією звісткою на перших християн.
Християни пам"ятали слова Ісуса і знали, що "про день той і час не знає ніхто, тільки Отець", а також що "день цей прийде несподівано, коли ніхто не чекатиме".
А ваші керівники уподобилися багатьом іншим шукачам сенсацій, які пророкували про день Армагедону і їхні пророцтва не справдилися.

Щодо "каганців і оливи" то тут якраз справа в оливі, тобто у тому, що людина всередині себе має отой завдаток Духа Святого, що і дає їй спроможність завжди очікувати Бога в серці своєму.

"А хто не має Духа Христового, той не його!" - розумієте, Учень?
Фарисеї, які страшенно шанували ім"я Єгова, не мали, не прийняли Духа Святого і тому їх чекання Месії нічого їм не принесло. Більш того, вони гнали і Самого Ісуса і Його учнів, наговорюючи на них всілякі наклепи.
Сучасні послідовнити тодішніх фарисеїв діють точно так само: вони очорнюють християн, очорнюють діяльність Духа Святого по всьому світу, називають дітьми антихриста тих людей, яких Дух Святий приводить до покаяння.
Це закономірний наслідок того, що корінь вашої організації був закладений "лукавими і злими рабами", про що Ви мусили визнати. Ну, але Ви мусите там перебувати, бо вийти нема як і нема куди. Ісуса не бачите, Його обітниць про прощення, виправдання і народження згори Ви не читали і не знаєте. Духа благодаті не приймаєте.
І який буде наслідок цього? Здогадуєтеся?
А все по простій причині: Ви повірили людям (лукавим і злим) більше, як Слову Єгови

Дам тобі пораду,меньше тексту. Дуже багато букв і велике поле для відступу. Він просто вибирає зручну для нього фразу,відповідає якусь брєдятіну і переводить тему. Кучніше трохи треба.
wisper зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 22:16 #2617757   #4318
Ychen
Активний учасник

Цитата Кучніше трохи треба.
Думаєш зможе?
Ychen зараз поза форумом  
Старий 22.02.2016, 22:52 #2617770   #4319
Новак

Цитата
Ось приклад з 1 ст.:2 Коли ж говорити про присутність нашого Господа Ісуса Христа+ і про те, що ми будемо зібрані, щоб перебувати з ним,+ то просимо вас, брати: 2 не втрачайте відразу здоровий глузд і не поспішайте тривожитися через якесь натхнене твердження*,+ усне повідомлення чи лист, начебто написаний нами, суть яких зводиться до того, що день Єгови*+ вже настав.
3 Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману*, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво+ й не стане явним беззаконник,+ син загибелі
Бачте, який Ви (чи ваші керівники) зараз стали мудрі?!
А якби ваш засновник Рассел був такий мудрий і читав Біблію для загального розуміння, а не для пошуку дати Армагедому?
А якби його особистий юрист Рутерфорд був таким мудрим і теж почав слухатися Ісуса Христа замість і далі вичисляти дату Армагедону?
Може з вашої організації була б собі якась із християнських конфесій, хто зна?
А так, наразі, бачу (на Вашому прикладі особливо яскраво) групку наклепників і ненависників християнства. Людей, які вважають себе єдиноправильними, а дію Духу Святого приписують духу антихриста.
Учень, раджу Вам ще раз послухати того вашого вчителя і звернути увагу на хлібину із отрутою. Отрута - це ваша ненависть до християн і наклепи на них, а також зневажання праці Духа Єгови. Про це вам сказано вже не раз. Чи не варто задуматися про наслідки? Ну хоча б не з точки зору вічності, а просто не псувати собі здоров"я лихими думками, які нуртують у Вашому серці? Життя ж таке коротке....
Новак зараз поза форумом  
Старий 23.02.2016, 00:30 #2617809   #4320
Ychen
Активний учасник

Цитата (на Вашому прикладі особливо яскраво)
Дякую за визнання.

Додано через 4 хвилини
Цитата а дію Духу Святого приписують духу антихриста.
Ці фільми не наші. Я свідомо їх виставив, щоб не було звинувачень в наш бік. Ну це так щоб Ви задумались, що проблема не в Свідках Єгови, а що люди і інших віросповідань не вважають таку грубу поведінку проявами святого духу (в фільмі Святого Духу).

Додано через 10 хвилин
Цитата Отрута - це ваша ненависть до християн
Я до Вас якоїсь особливої злоби, чи ненависті взагалі не відчуваю. Я можу реагувати чітко на те, що вважаю неправдою, особливо в тому моменті де подається інформація від Вас, як тут інші сказали: у своєму соусі. Звісно такі риси мені дуже не подобаються, через те що це спотворює реальну картину. Як по Вашому я повинен реагувати на такі речі від Вас?Більше того я не веду проти Вас цілеспрямованої розмови, щоб не було що я тисну на Вашу думку- я тільки відповідаю на Ваші звинувачення і запитання.

Додано через 2 хвилини
Цитата Учень, раджу Вам ще раз послухати того вашого вчителя і звернути увагу на хлібину із отрутою
Ще раз дякую за визнання !

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 00:30. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:22.
Ad Management plugin by RedTyger