Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Seat Cordoba 1996р.в. 1,4 газ/бензин журнал

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.09.2018, 22:09 #2736258   #1
Kokorakatan
Активний учасник

Типово Seat Cordoba 1996р.в. 1,4 газ/бензин журнал

Всім привіт. Я знов став "щасливим" власником бляхи сеат кордоба, він же фольц поло. Купив його щоб катати на роботу з роботи, десь колись до тьощі в село зганяти, в Острів до джерела воду набрати, в машазин на закупи, малого в садік з садіка забрати. Короче жопу возити. Страховка на нього українська є Фото моєї машини додаю. Завтра добавлю опис шо як дочого, шо до виправлення, постараю все писати як з лагуною. Модератор, закріпи перший пост, я в нього буду постійно добавляти витрати.
Дав за неї 850$
Пробіг 257412 км

mother to son poem summary
Сьогодні зранку побачив невелику калюжу під авто, виявилось що є малесенька дзюрка в блоці там де прробка щоб блок не розперло зимою якщо вода залита, незнаю як воно точно називається. Завтра планую злити воду і заліпити холодною зваркою, має допомогти. В старих фольцвагенів ззаводу був центральний замок який приводився в дію пневматисним мотором, тіпа маленький компресор, в мене цого хтось зняв і забув поставити короче центральний не працює, але машина закривається як звичайний жигуль що вже радує. Гідрач працює, не тече ніби. Мотор ніби в хорошому стані, картерних газів нема, не димить. Коробка повністю справна, всі передачі включаються, не вибивають. По електриці що стосується світла все працює, правий електросклопідйлмник не працює, обігрів заднього скла працююють тільки дві полоски по центру скла. Пєчка працює, заслонки перекриває, моторчик пєчки деколи підсвистує. По ходовій ніби все в нормі, не ідеал, але купи тримається. Тормозна система справна. По трассі їде рівно що теж радує. Мотор як на свої 44kw ще й нашазу для міста цілком підходить, по трассі більше 100 їхати не комфортно, шумно, 5 передача 3000 об=100км\год. Лобове ціле, по кузову є ржа, по дну в двох місцях дирки. В якихось серйозних дтп не була. Треба замінити мало в моторі і воздушний фільтр. Колеса спереду два зимових чтарих, ззаду одне наполовину лисе, друге запаска в гарному стані повнорозмірна літо. На зиму планую купити 2 б/у зимових, розмір 185/60/r14. Якщо вкого є на продаж то пропонуйте, бажано подешевше .Поки що все описав що виявив.
25.09.18р
Антифриз G11 зелений 10л 349 грн
Про бка блоку 10 грн
Шланг 10 грн
27.09.2018
Шини зимові пара 850 грн
29.09.2018
Примивання радіатора рідина Manol 57 грн
2.10.2018
Коліно металеве для газу 50 грн
5.10.2018
Шиномонтаж 210 грн
27.10.2018
Дзеркало 35 грн
Гофра 86 грн
Поварка вихлопної і заміна гофри 100 грн
-----------------------1758 грн

Востаннє редагував Kokorakatan: 27.10.2018 о 18:34.
Kokorakatan зараз на форумі  
Подякували 5:
KSW (24.09.2018), MonoKit (23.09.2018), pomka (27.09.2018), ReventoN (26.09.2018), Romko_7 (26.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2018, 19:04 #2736284   #2
Klisan

Типово Відповідь: Seat Cordoba 1996р.в. 1,4 газ/бензин журнал

Цитата малесенька дзюрка в блоці там де прробка щоб блок не розперло зимою якщо вода залита, незнаю як воно точно називається
Називається просто - заглушка блока
Цитата злити воду
На зиму бажанно залити антфриз/тосол
Klisan зараз поза форумом  
Старий 23.09.2018, 19:19 #2736285   #3
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Називається просто - заглушка блока

На зиму бажанно залити антфриз/тосол
Залию антифриз, тосол там не підходить. З заглушкою завтра може вирішу питання, може жигульовська по розміру підійде чи шось таке, а нє то холодною зваркою заліплю
Старий 23.09.2018, 22:45 #2736298   #4
zumnuj

Тобі ж службову дали. Нащо тобі знов бляха?

П.с. хто в темі, за скільки можна бляшаного ланоса організувати в нормальному стані?
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 24.09.2018, 07:13 #2736304   #5
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Тобі ж службову дали. Нащо тобі знов бляха?

П.с. хто в темі, за скільки можна бляшаного ланоса організувати в нормальному стані?
Я поміняв роботу, на новій службове авто тільки в робочий час в робочих цвлях. Ну не можу я без авто під домом, хоть якась, але мусить бути щоб вразі чого переїхатись.
Ланос +-1000$
Старий 24.09.2018, 08:32 #2736305   #6
kolibryks

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
за скільки можна бляшаного ланоса організувати в нормальному стані?
Ланоси там досить старі та вбиті, в мене вже декілька знайомих купили ланоси на бляхах(1,6), обійшлись їм десь $1300 і мусили ще перебирати мотори за $500. Хіба шукати 1,5 і перебирати самому, тоді буде дешевше.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (24.09.2018), zumnuj (24.09.2018)
Старий 25.09.2018, 18:39 #2736347   #7
paravozz
Убить всех челавеков

купи на зиму 4 колеса зимових. не підставляй себе та інших
paravozz зараз поза форумом  
Старий 25.09.2018, 20:26 #2736357   #8
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
купи на зиму 4 колеса зимових. не підставляй себе та інших
В мене є 2 зимових, ше два треба купити. Я нікого не збираюсь підставляти.
Старий 26.09.2018, 10:49 #2736385   #9
Kokorakatan
Активний учасник

Вчора вирішив проблему з пробкою, ціна пробки 10 грн і 10 антифризу зеленого G11 349 грн, робота безкоштовна.

Пєчка слабо гріла, я думав що завоздушена, але після того як залив антифриз ситуація не змінилась, можливо ще завоздушена, поїжджу день-другий, якщо ситуація не змінеться прийдеться щось з цим робити. Радіатор пічки там зверху, щоб замінити його прийдеться скидати всю панель, роботи багато, тому буду розглядати варіант як почистити той радіатор що є, якщо в когось є яксь порада як це зробтити чи хто таким займається в Тернополі то підкажіть.
В мене була проблема з багажніком, він не закривався, я цього не описував з міркувань безпеки. Ключом не закривався а центральний замок не працює через те що пневмомоторчик хтось скомуніздив. Як я вирішив дану проблему) колєга казав присобачити два вуха на болтики і колодку вчепити, але я зробив естетичніше, трубки на пневмо залишились, тому я просто купив шланг в епіцентрі 2 м 5 мм за 10 грн і продовжив трубку з багажніка в салон, тепер шоб закрити багажнік треба подути а щоб закрити потягнути)))
Подякували 3:
KSW (26.09.2018), MoRZE (26.09.2018), vanco2 (26.09.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.09.2018, 11:53 #2736389   #10
Romko_7

Від часу покупки 4 дні,а вже стільки поломок.Невеликих,але що дальше буде.
Хоча виглядає не вбитою на своїх 22роки,і за такі гроші.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 26.09.2018, 12:08 #2736390   #11
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Ну вчора дивився по ходовій, рульова в нормі, рульові наконечники нові, шарові міняні, салінблоки нові. Стойки хренові. Дир в кузові нема, болото за вухо не бризгає. Шо буде далі невідомо і ніхтотне може знати з старим корчом.Шо буде робитись і мінятись буду писати тут
Сьогодні маю подивитись на колеса б/у з мові.
Старий 26.09.2018, 14:25 #2736396   #12
kolibryks

Ти спробуй, для початку, не просто поміняти антифриз, а повністю промити систему охолодження, або спецхімією, або лимонною кислотою. Як десь потече - краще на місці, ніж десь у дорозі, одразу й зробиш.

За такі гроші - дуже норм машина, а головне, що проста. Коробку можеш поміняти на довшу, воно там фігню вартує: ту продав, ту купив.
Старий 26.09.2018, 15:33 #2736398   #13
Klisan

Цитата 10 антифризу зеленого G11 349 грн
Що за антифриз?
Klisan зараз поза форумом  
Старий 26.09.2018, 16:15 #2736401   #14
vanco2

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Серйозно? А як тоді має виглядати вбита тачка? Тіпа без колеса чи шо? Єдиний + цього шрота - це ціна, я думаю підприємлива людина по запчастях продасть його дорожче І получається навіть якщо воно проїздить хоч пів року - то вже буде вигідно.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (26.09.2018)
Старий 26.09.2018, 19:18 #2736413   #15
KSW

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Серйозно? А як тоді має виглядати вбита тачка? Тіпа без колеса чи шо? Єдиний + цього шрота - це ціна, я думаю підприємлива людина по запчастях продасть його дорожче І получається навіть якщо воно проїздить хоч пів року - то вже буде вигідно.
Не вірю очам своїм,... ще раз перечитую... Ванко ти що повернувся в Україну
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.09.2018)
Старий 26.09.2018, 20:21 #2736415   #16
vanco2

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Не вірю очам своїм,... ще раз перечитую... Ванко ти що повернувся в Україну
Нє, просто за таку ціну тачку на ходу яка запчастинами буде коштувати +/- так само Ну треба визнати що це класна покупка (при умові шо за наступні кілька місяців не треба буде вальнути в неї ше так). Тобто якщо вона проїздить хоча б пів року без капітальних інвестицій - то це при наймні вигідно фінансово, навіть при умові що її конфіскують чи вкрадуть просто.

Правда ше є ризик шо приймуть якийсь жосткий закон і почнуть дрюкати штафами великими, тоді тре буде зробити перерахунок
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (27.09.2018)
Старий 26.09.2018, 21:02 #2736417   #17
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Що за антифриз?
В Епіцентрі купляв за 349 грн

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ти спробуй, для початку, не просто поміняти антифриз, а повністю промити систему охолодження, або спецхімією, або лимонною кислотою. Як десь потече - краще на місці, ніж десь у дорозі, одразу й зробиш.

За такі гроші - дуже норм машина, а головне, що проста. Коробку можеш поміняти на довшу, воно там фігню вартує: ту продав, ту купив.
Коробка мене цілком влаштовує, це перш за все машина для міста. Що ти маєш на увазі про лимонну кислоту? Нею можна промити радіатор пічки? Чи варто якусь спецхімію? Якщо хімію то яку саме хтось може порадити з власного досвіду?

Востаннє редагував Kokorakatan: 26.09.2018 о 21:02. Причина: Пізніше додано
Старий 26.09.2018, 21:15 #2736420   #18
kolibryks

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Що ти маєш на увазі про лимонну кислоту? Нею можна промити радіатор пічки? Чи варто якусь спецхімію? Якщо хімію то яку саме хтось може порадити з власного досвіду?
Радіатор пічки - то елемент системи охолодження, тому промиваючи її, промиваєш і радіатор. Промивати потрібно багато раз: залив воду(перший раз з хімією), включив пічку на максимум, покалатало півгодини на холостих - злив, і так багато раз, поки вода не буде чиста.
Я користувався промивкою системи охолодження від Лікві-Молі(250грн),але багато хто до води додає лимонну кислоту і так промиває.
Подякував(ла):
Kokorakatan (26.09.2018)
Старий 26.09.2018, 21:19 #2736421   #19
igorslf

Відносно пічки і промивки, за можливості краще промити радіатор окремо, просто знявши відповідні парубки, якось в Жигулі просто зняв парубки, залив промивку через додатковий шланг в радіатор пічки і виганяв її насосом для накачування матрасів. Так разів 10 і болота вимило достатньо. Так відповідно краще з міркувань що системою не гуляє болото з радіатора пічки.

Якщо парубки до пічки в доступному місці це зробити не повинно бути проблемою.

Додано через 2 хвилини
Промивку брав https://vsedoavto.com.ua/promivka-ra...sh-325-ml/p797

Востаннє редагував igorslf: 26.09.2018 о 21:48. Причина: Пізніше додано
igorslf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (26.09.2018)
Старий 26.09.2018, 22:04 #2736423   #20
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Радіатор пічки - то елемент системи охолодження, тому промиваючи її, промиваєш і радіатор. Промивати потрібно багато раз: залив воду(перший раз з хімією), включив пічку на максимум, покалатало півгодини на холостих - злив, і так, поки вода не буде чиста.
Я користувався промивкою системи охолодження від Лікві-Молі,але багато хто до води додає лимонну кислоту і так промиває.
Я не прпвильно виразився, я не планую промивати всю систему, хочу промити тільки радіатор пічки, планую це зробити відєднавши падрубки входу-виходу на радіатор, вони в легкодоступному місці, і промити радіатор щось туди заливши, або лимонну, або спецхімію
P.S про те що радіатор пічки входить в систему охолодження знаю
Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Відносно пічки і промивки, за можливості краще промити радіатор окремо, просто знявши відповідні парубки, якось в Жигулі просто зняв парубки, залив промивку через додатковий шланг в радіатор пічки і виганяв її насосом для накачування матросів. Так разів 10 і болота вимило достатньо. Так відповідно краще з міркувань що системою не гуляє болото з радіатора пічки.

Якщо парубки до пічки в доступному місці це зробити не повинно бути проблемою.

Додано через 2 хвилини
Промивку брав https://vsedoavto.com.ua/promivka-ra...sh-325-ml/p797
Так і планую зробити

Додано через 42 хвилини
Я собі машину вибарав не суто з конкретною ціллю взяти бляхи, в мене було бюджету 600-800$, на таку ціну орієнтувався, відповідно моніторив олх і авторіа в діапазоні до 1100$ щоб сторгуватись, хто не торгувався відпадав. За такі гроші буди жигулі класика 01-07, були гнилі 8ки і 9ки, були страрі іномарки 80-90х типу пежо 309 86р 800$, кадет 86р, сеат ібіца 1000$ 90р відпадав по бюджету, фієста дизельна 86 року. З блях тоже не густо за такі гроші. Я шукав тільки газ/бензин, щоб було 4 дверей і салон в нармальному стані, щоб зовнішній вигляд був більш-менш, от і спинився на цьому варіанті

Востаннє редагував Kokorakatan: 26.09.2018 о 22:04. Причина: Пізніше додано
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:01.