Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Петро Порошенко - президент України

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 22:50 #2732874   #3241
vanco2

Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис

Ахха:
http://vz.ua/publication/41701-zhizn...rnulis-s-voyni

Тут є список, якщо тобі цікаво, так от, Толін син теж на амбразуру не ліз Но як я писав, ні до першого ні до другого в мене питань нема.

Я дивуюсь як ти міг проголосувати за чувака, який офіційно сплачував податки з 450 баксів в місяць? При тому в нього майна і благ так ніби він заробляє в 100 раз більше?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Вчора, 22:54 #2732875   #3242
Chefild

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я дивуюсь як ти міг проголосувати за чувака, який офіційно сплачував податки з 450 баксів в місяць? При тому в нього майна і благ так ніби він заробляє в 100 раз більше?
Гриценко - корупціонер, і конкурент Пєті на виборах, так чому ж він ще не в тюрмі?
Chefild зараз поза форумом  
Старий Вчора, 22:57 #2732876   #3243
vanco2

Цитата:
Так ти ж живеш в США, пробий, чи він там навчався. Ось я наприклад не чув його, як він розмовляє англійською, поділишся зі мною? І я це відео відразу дам на оцінку експерту, тобто моїй подрузі, яка працює викладачем з англійської.
Блін, не можу знайти то відео, він там зачитував якійсь документи, там був повний "лет мі спік фром май харт"

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Гриценко - корупціонер, і конкурент Пєті на виборах, так чому ж він ще не в тюрмі?
Тобто ти віриш шо можна взяти, стати президентом і пересадити всіх корупціонерів в країні де кожен другий (якщо не більше) корупціонер?

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 22:57. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:05 #2732878   #3244
Chefild

Цитата:
Блін, не можу знайти то відео, він там зачитував якійсь документи, там був повний "лет мі спік фром май харт"
Яснопонятно, значить і цей аргумент висосаний з пальця.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Тобто ти віриш шо можна взяти, стати президентом і пересадити всіх корупціонерів в країні де кожен другий (якщо не більше) корупціонер?
Кожен другий українець не є конкурентом порошенка на виборах, а Гриценко, за останніми даними, вже має більше шансів попасти в другий тур ніж порошенко. Так чому ж він ще не сидить, якщо є всі докази його корупції?

Додано через 3 хвилини
Взагалі, в мене питань до гриценкової декларації немає ніяких. Його жніка шеф редактор ДТ, і я навіть не сумніваюсь що їхні сукупні доходи дозволяють їм жити так як вони живуть.

Востаннє редагував Chefild: Вчора о 23:06. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 23:08 #2732881   #3245
Petro Ford

Цитата:
Тому, що те, що він конкурент - це не злочин, в нас за таке не садять. Та і в Петі, особисто, немає повноважень, щоб корупціонерів садити. Якось так
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:17 #2732882   #3246
Chefild

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тому, що те, що він конкурент - це не злочин, в нас за таке не садять. Та і в Петі, особисто, немає повноважень, щоб корупціонерів садити. Якось так
Так ж є докази корупції (за словами ванко), кум генпрокурор, судівська система в кишені. Що бракує, щоб посадити Гриценка за грати?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Рас https://www.epravda.com.ua/news/2018/01/24/633327/
Ну і благодійність про яку ми, власне, говорили, два
Так для чого порошенко тримає підприємства у офшорах, якщо він такий сумлінний платник податків?

Востаннє редагував Chefild: Вчора о 23:17. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 23:26 #2732884   #3247
Petro Ford

Цитата:
Так ж є докази корупції (за словами ванко), кум генпрокурор, судівська система в кишені. Що бракує, щоб посадити Гриценка за грати?
А якщо, чисто заради ржаки, припустити, що Рошенко не настільки тварюка, щоб такі речі робити? Ну на Генку давити, конкурентів гасити і т. П

Цитата Так для чого порошенко тримає підприємства у офшорах, якщо він такий сумлінний платник податків?
А що твої икцперди кажуть з цього приводу?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:34 #2732885   #3248
Chefild

Яснопонятно. Кароче шах і мат порохоботи
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:30.
Ad Management plugin by RedTyger