Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2019, 10:26 #2748693   #881
Terror

Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Чув новий прикол на варяти шоу - хлопа можна вивезти з збаража, а збараж з хлопа нє... агагаГаагГаага
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (23.02.2019), vanco2 (23.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2019, 14:05 #2748701   #882
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Чув новий прикол на варяти шоу - хлопа можна вивезти з збаража, а збараж з хлопа нє... агагаГаагГаага
А саме смішне в тому, що це не прикол і тим більше не новий.
saymon зараз поза форумом  
Старий 23.02.2019, 19:36 #2748707   #883
BadBoy

Воу воу, який у нас тут батл. Вставлю ще свої 5 копійок.

Бити чи показувати на людей пальцем лише за те, що вони не так одягаються чи виглядають Не можна! Он Ванко вам може підтвердити, що в США людям насрати на зовнішній вигляд. Там в труселях ходять в магази , те саме у Європі. І тільки у постсовкових країнах з цим постійно якісь проблеми.

Шановий пан Сергій Притула повів себе вибачте як мудак з глухого села без газу та цивілації. Стібатися з побиття пацана в прямому ефірі такого шоу це дуже-дуже тупо.

От пригадалося 8 років тому назад мене дуже бісив цикл гумористичних предач Сергія про націоналістів геїв Сергія за це ніхто не бив. А тут за якийсь бісовий халат...мдя

А ось ще стареньке від Сергія для поржати)))) Цікаво як змінилося його відношення до метросексуалів, а то зараз щось дуже вже на них похожий

Додано через 1 годину 38 хвилин
upd...
Думаю вже всі знають що у нас проводиться майже сєпарський відбір на Євробачення. З 6 фіналістів троє гастролюють в Рашці, а такі як ANNA MARIA взагалі родиною та мізками пов'язані з колаборантами. Так от новий батл...Скрипін vs Притула
https://24tv.ua/lifestyle/skandal_z_...fSgAnsD85vVTO8

Востаннє редагував BadBoy: 23.02.2019 о 19:42. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (23.02.2019)
Старий 23.02.2019, 21:53 #2748716   #884
Пантера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Чому, тут я повністю на стороні Притули. Реально вже дістали ті лгбт, велосипедисти, захисники тварин з захистом своїх прав. Ні разу не бачив, щоб їх якось обмежували, а носяться з ними як з писаними яйцями.
З ким хочеш з тим спиш, на чому хочеш на тому їздиш, що хочеш то одягаєш, і що хочеш те і їш.
І не треба забирати моє право на це ж, а також право на свободу думки та свободу слова, які останні своїми парадами хочуть у мене відібрати.
Цитата
Якщо допускаєш право когось ходити в халаті з пофарбованою головою, то чому забираєш в мене право називати його клоуном? Чи його права, якісь важливіші за мої?
Цитата
Ну забороняєш же мені називати його клоуном, типу це не толерантно? Тим самим забираєш в мене право на свободу думки і слова. Тобто ставиш його права вище моїх.
От дивись, прочитавши твої пости, я розумію, що ти не зовсім розумний, а якщо зовсім чесно то зовсім дурний. В прямому значенні цього слова - в тебе великі проблеми з логікою і з розумінням того, що є причиною, а що наслідком. Але, якби ми з тобою говорили віч-на-віч, я б ніколи не сказала тобі в очі, що ти тупий, бо тебе це би образило.
Але ти можеш називати людей, які одягаються не по твоїй моді, клоунами. Думаю, деяким пофік, деякі подумають, що ти хворий, а ще інші (надіюся) дадуть тобі в морду. Мова йде не за "прозивання", а за те що його побили. Різницю зрозумієш, чи не під силу(((. При чому тут права, біднятко? В тебе забрали право обзивати людей? І як вони посміли? Бідний Андрійко хоче людей обзивати, а йому не дають, от толерасти
А те, що ти велосипедистів написав через кому після лгбт, додає тобі ще пару балів до твого "розуму"
ПС. В шоці від деяких людей, які тобі подякували за перший пост. Не чекала....
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 4:
BadBoy (23.02.2019), Ektalion (23.02.2019), NemezidaStar (23.02.2019), vanco2 (23.02.2019)
Старий 23.02.2019, 23:11 #2748721   #885
vanco2

То шо повів себе як мудак - ну з ким не буває, сказав сорі, був не правий , та й забули. Але українці рідко мають таку якість як визнавати свої помилки, треба далі продовжувати бути як мудак, ковиляти своїми досягненнями, волонтерством, казати шо жетрва твого невдалого жарту сама тебе просить не вибачатись і всіх кому не сподобалось обізвати рагулями
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hoplite (26.02.2019), Terror (24.02.2019)
Старий 23.02.2019, 23:25 #2748722   #886
andrey_ko

про усі досягнення, на мою думку , Сірий сказав в контексті наступної фрази :
Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Але вистачило один раз за рік сказати в ефірі щось, що трактується двозначно - і любі тернополяни сіли за клавіатури )!!! Наче на низькому старті стояли, чекали, коли Сірожа обісреться?! Тільки тут ось яка справа, коршуни...
!
От що найбільше вбиває у наших людях. В кожній дії усі шукають якісь підвохи, проколи, недоробки. І головне, - усі критики - прям еталони правильності. Диванні еталони...
З такого приводу у Скрябіна була цитата
Цитата Критика то ужасна штука. Критику можна слухати лише від тих людей, що досягли вищого рівня аніж ти. Люди, які не досяли навіть твого рівня, вони тобі завидують, а не критикують. о є нормальна природня реакція людини.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 23.02.2019, 23:51 #2748728   #887
vanco2

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
про усі досягнення, на мою думку , Сірий сказав в контексті наступної фрази :

От що найбільше вбиває у наших людях. В кожній дії усі шукають якісь підвохи, проколи, недоробки. І головне, - усі критики - прям еталони правильності. Диванні еталони...
З такого приводу у Скрябіна була цитата

Ага, ше одна "совість нації", цікаво, а шо він тоді особисто досяг в політиці що останні роки так жорстко критикував владу?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (24.02.2019)
Старий 23.02.2019, 23:59 #2748729   #888
switch
Активний учасник

Та попустись, ніхто твоєму кумиру не заздрить. Просто багато його дуже стало, от і в очі кидається.
switch зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 01:03 #2748733   #889
BadBoy

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Та блін...якщо тупанув то нехай чітко висловить свою позицію щодо цього спічу. Якщо йде мовчок і виправдання з переведенням стрілок на сам дурак то стає все ясно з позицією.

Всі кого будуть лупити на вулицях згадуйте цю цитату:
Цитата “Якщо ви так одягаєтеся в метро, ​​то не дивно, що вас побили!”
, може стане на душі тепліше і появиться посмішна на обличчі

П.С. От галімий народ всюди шукає проколи. Юлія Володимирівна ми вам пробачаємо газові контракти! Вікторе Федоровичу ми вам пробачаємо страусів! Якось так? Чомусь в моєму розумінні відомі люди несуть на горбі не тільки бабло, а й якусь мораль поведінки. Хз може я вже старомодний та відстав від життя, і зараз все не так.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (24.02.2019)
Старий 24.02.2019, 08:03 #2748749   #890
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
То шо повів себе як мудак - ну з ким не буває, сказав сорі, був не правий , та й забули. Але українці рідко мають таку якість як визнавати свої помилки, треба далі продовжувати бути як мудак, ковиляти своїми досягненнями, волонтерством, казати шо жетрва твого невдалого жарту сама тебе просить не вибачатись і всіх кому не сподобалось обізвати рагулями
Як прикро що за Притулою ти це побачив а за собою ні)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2019)
Старий 24.02.2019, 14:15 #2748773   #891
Ingenue
Активний учасник

Сергію, я нічого поганого не писала в критичні моменти Вашого життя.
Прохання про це пам’ятати, коли станете мером.
Зараз дякувати не треба, можна потім, я нагадаю).
Ingenue зараз на форумі  
Старий 24.02.2019, 14:55 #2748775   #892
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Сергію, я нічого поганого не писала в критичні моменти Вашого життя.
Прохання про це пам’ятати, коли станете мером.
Зараз дякувати не треба, можна потім, я нагадаю).
http://yurist-online.com/ukr/uslugi/...ks/024/107.php
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 15:07 #2748777   #893
Andrik84
Активний учасник

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
От дивись, прочитавши твої пости, я розумію, що ти не зовсім розумний, а якщо зовсім чесно то зовсім дурний. В прямому значенні цього слова - в тебе великі проблеми з логікою і з розумінням того, що є причиною, а що наслідком. Але, якби ми з тобою говорили віч-на-віч, я б ніколи не сказала тобі в очі, що ти тупий, бо тебе це би образило.
Але ти можеш називати людей, які одягаються не по твоїй моді, клоунами. Думаю, деяким пофік, деякі подумають, що ти хворий, а ще інші (надіюся) дадуть тобі в морду. Мова йде не за "прозивання", а за те що його побили. Різницю зрозумієш, чи не під силу(((. При чому тут права, біднятко? В тебе забрали право обзивати людей? І як вони посміли? Бідний Андрійко хоче людей обзивати, а йому не дають, от толерасти
А те, що ти велосипедистів написав через кому після лгбт, додає тобі ще пару балів до твого "розуму"
ПС. В шоці від деяких людей, які тобі подякували за перший пост. Не чекала....
Ну бачиш мене тобі обзивати можна, а мені їх ні ))) ?
Так, я ніколи не скажу, що мужик на каблуках і сукні це нормально, і так я ніколи не признаю що нафарбований хлоп в жіночій перуці, це щось таке що вписується в рамки мого поняття моралі.
І це моє особисте право. Бо те що ми вважаємо допустимим, сприймається нашими дітьми, як нормальна модель поведінка, а можливо і привід до наслідування.
П.С. І все таки ти кривиш душею, бо ж образилася що велосипедистів з лгбт поряд поставив )) а для мене це звичайні люди, що ті, що ті поки вони живуть своїм життям і не намагаються мені насильно навязати свої стандарти поведінки.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (24.02.2019), HamanN (25.02.2019), Ingenue (24.02.2019), Romko_7 (25.02.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.02.2019, 16:50 #2748781   #894
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата І це моє особисте право.
ну от і тримайте його при собі, або при найближчому колі ваших знайомих.
Він - як людина публічна - то трішки інше.

Цитата Бо те що ми вважаємо допустимим, сприймається нашими дітьми, як нормальна модель поведінка, а можливо і привід до наслідування
Звичайно, можливо це не зовсім правильно (це не факт), але це не найгірше, що маємо. До прикладу, як вам нова попса\реп і інша дебілкувата мода? Як вам ТВ, ФБ, Ютуб (привіт, хочу гепу як у КІМ)? Не фонтан.

Так само і за бугром, є всяке різне на тому світі. Але публічна людина - повинна ретельно фільтрувати своє фе чи дії.

Так і як на вашу думку, буде ймовірніше, дитина повторить за дядьком з ТВ (який досить часто там є) чи за якимось чудаком, який раз-два посвітився ?

І для загального розвитку, не реклама, гляньте на новий проект Дурнєва, досить яскравий щодо нових кумирів, і тоді скажіть, чи лгбт і інше -це корінь поганого
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 17:17 #2748784   #895
Mona
Активний учасник

Моя дитина не знає хто такий Притула і я теж. Якби ви не популяризували його, тим що самі намагаєтесь долучитись до чогось популярного (так буцім значимого), то я би й надалі про нього нічого не знала.
Mona зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 17:32 #2748786   #896
Ingenue
Активний учасник

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Моя дитина не знає хто такий Притула і я теж. Якби ви не популяризували його, тим що самі намагаєтесь долучитись до чогось популярного (так буцім значимого), то я би й надалі про нього нічого не знала.
В тебе вже є дитина?
Від того Андрія?
Ingenue зараз на форумі  
Старий 24.02.2019, 17:48 #2748787   #897
Mona
Активний учасник

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
В тебе вже є дитина?
Від того Андрія?
Андрій - це придуманий літературний персонаж.
Розумієш чим мистецтво від дійсності відрізняється?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.02.2019, 20:33 #2748798   #898
Пантера

Цитата
Ну бачиш мене тобі обзивати можна, а мені їх ні ))) ?
Так, я ніколи не скажу, що мужик на каблуках і сукні це нормально, і так я ніколи не признаю що нафарбований хлоп в жіночій перуці, це щось таке що вписується в рамки мого поняття моралі.
І це моє особисте право. Бо те що ми вважаємо допустимим, сприймається нашими дітьми, як нормальна модель поведінка, а можливо і привід до наслідування.
П.С. І все таки ти кривиш душею, бо ж образилася що велосипедистів з лгбт поряд поставив )) а для мене це звичайні люди, що ті, що ті поки вони живуть своїм життям і не намагаються мені насильно навязати свої стандарти поведінки.
ну от що тобі можна сказати....ти так і не зрозумів про велосипедистів. Ну раз ти так подобаєшся Інженю, то поясню)
Хто такі геї, вегетаріанці ти певно знаєш і вони залишаються такими постійно, а от з велосипедистами складніше. Про те, що гей може сісти на велосипед навіть казати не хочу, в тебе голова трісне від ненависті, але велосипедистом, в деякий момент свого життя, може стати любий і як тільки людина злазить з велосипеда, вона вже не велосипедист, а от про геїв такого не скажеш, тому писати їх через кому - тупо.
ПС. Я не велосипедист, я належу до іншої спільноти, яка тобі не дає спокійно дихати. Мої тобі співчуття.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 20:47 #2748801   #899
Ingenue
Активний учасник

Андрік 84 мені дуже подобається, в 99% згодна з ним.
Адекватний, справедливий, прогресивний, активний, сімянин.
І не хамить ніколи, навіть, у відповідь.
Таких мало не лише на форумі, в світі)

Додано через 3 хвилини
Цитата:
ПС. Я не велосипедист, я належу до іншої спільноти, яка тобі не дає спокійно дихати. Мої тобі співчуття.
Невже гей?

Востаннє редагував Ingenue: 24.02.2019 о 20:47. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз на форумі  
Старий 24.02.2019, 21:26 #2748805   #900
Andrik84
Активний учасник

Цитата:
ну от що тобі можна сказати....ти так і не зрозумів про велосипедистів. Ну раз ти так подобаєшся Інженю, то поясню)
Хто такі геї, вегетаріанці ти певно знаєш і вони залишаються такими постійно, а от з велосипедистами складніше. Про те, що гей може сісти на велосипед навіть казати не хочу, в тебе голова трісне від ненависті, але велосипедистом, в деякий момент свого життя, може стати любий і як тільки людина злазить з велосипеда, вона вже не велосипедист, а от про геїв такого не скажеш, тому писати їх через кому - тупо.
А я якраз деколи велосипедист, і прекрасно розумію що велосипед це такий же транспортний засіб як і авто, тому рухатися ним у пішохідній зоні не бажано. Якщо ж я все таки це роблю (а таки роблю, і деколи навіть на авто), то стараюсь робити це з максимальною повагою до пішоходів розуміючи, що зараз я "гість" на їхні території.
І для того щоб заїхати в пішохідну зону мені не потрібно виходити на парад і вимагати того щоб даний дозвіл перевели у "законні рамки", тобто щоб на державному рівні визнали, що їзда у пішохідній зоні це нормально, бо розумію, що це не є ок. Простими словами велодоріка з баму на дружбу - ок, велодоріжка в пішохідній зоні парку зло.
До чого я вів - геї, вегетаріанці, велосипедисти - ок, поки вони не пробують навязати свої стандарти поведніки мені, але як тільки вони вийшли на парад, вони для мене теж саме, що велосипедна доріжка в парку тобто зло.

Востаннє редагував Andrik84: 24.02.2019 о 21:32.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2019)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:34.