Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.05.2017, 20:41 #2694586   #1261
Kokorakatan
Активний учасник

Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Здогадки такі самі як і твої, можливо планував повертати, а можливо і не планував. Хз ми там не були, можливо порушив, а можливо ні. А от леді порушила бо пересікла 2 суцільні, перевищила швидкість і т.д.
То ти з самого початку хотів доказати мені те, що леді порушила ПДР ?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 21:36 #2694590   #1262
Trump
Учасник

Цитата:
Там домашня кухня по нормальній ціні, трохи дальше Алігатора.
Домашнього в тій забігайлівці хіба що назва
Trump зараз поза форумом  
Старий 01.06.2017, 10:08 #2694624   #1263
switch

Цитата
Допис від 605 Переглянути допис
обганяли через 2 суцільних і пригальмовували, певно, хтіли повчити мене їздити, але так само і їхали далі, на цьому сміливість закінчувалася...
та вони більше ніц тобі і не збирались робити. просто ти їх своїм пенсіонерським стилем змусив гальмувати, то вони тебе обігнали і змусили тебе погальмувати, щоб знав як то приємно

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Я оцінюю ситуацію зі слів автора допису можливо люлина мала повертати наліво? А може вже когось випереджала хто їхав 40 в правому?
і де автор таке писав? )))

Додано через 8 хвилин
На рахунок описаної ситуації - одне те, що людина повалила через 2 сплошних в принципі пояснює все про неї Адекватний водій себе так вести не буде, а з поведінки ідіотки дивуватись сенсу мало.

Востаннє редагував switch: 01.06.2017 о 10:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (01.06.2017)
Старий 01.06.2017, 11:03 #2694634   #1264
605
Учасник

Цитата ти їх своїм пенсіонерським стилем змусив гальмувати
Зазвичай за містом тримаю сотку, не впевнений що це мало, по місту/селу 60-70 якщо ситуація дозволяє.

Найбільше дістають воділи які валять більше сотки через село, обганяють через суцільну, по пішохідному, в повороті. Сподіваюсь кожен такий найде своє дерево чи відбійник.
605 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 01.06.2017, 22:06 #2694728   #1265
Nobel

раджу їздити спокійно ...без факів і іншого

народу зараз агресивного повно..зі зброєю повно..є варіант нарватися за той же фак не лише на фак..а і на побиту машину і побиту пику

скільки раз вже було доказано..що агресивна їзди в місті дає малий виграш по часу..так як повно світлофорів, пішохідних і заторів...і ці всі виєбони з "крутими" обгонами і підрізаннями...потім спокійно доганаються на наступному ж світлофорі...так що задумайтесь, чи є сенс в такому зайвому ризику
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 7:
ColdMineR (02.06.2017), Dao (02.06.2017), Don Kihot (02.06.2017), Kokorakatan (02.06.2017), Petro Ford (22.06.2017), switch (02.06.2017), vanco2 (02.06.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.06.2017, 10:38 #2694772   #1266
switch

ну буває по всякому.
буває, що не встигаєш до закриття якоїсь контори, і завтра вихідний чи їдеш в командировку і треба конче забрати річ саме сьогодні. і тоді рвеш з місця чуть не з пробуксовками, і тиснеш 80 щоб встигнути на мигаючий зелений, і мигаєш дальнім тому, хто перед тобою поооооооовільно рушає в лівому ряду.
тобто я розумію, що це все неправильно і бла-бла-бла, але я практично впевнений, що така ситуація бувала в кожного. Ну хіба людина настільки дисциплінована, що ніколи нікуди не спізнюється і в неї все розплановано від моменту коли вона з ліжка встала
Старий 03.06.2017, 00:03 #2694857   #1267
Pilat

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну буває по всякому.
буває, що не встигаєш до закриття якоїсь контори, і завтра вихідний чи їдеш в командировку і треба конче забрати річ саме сьогодні. і тоді рвеш з місця чуть не з пробуксовками, і тиснеш 80 щоб встигнути на мигаючий зелений, і мигаєш дальнім тому, хто перед тобою поооооооовільно рушає в лівому ряду.
тобто я розумію, що це все неправильно і бла-бла-бла, але я практично впевнений, що така ситуація бувала в кожного. Ну хіба людина настільки дисциплінована, що ніколи нікуди не спізнюється і в неї все розплановано від моменту коли вона з ліжка встала
тут якби нюанс....якшо людина дисциплінована то в неї все розплановано до того як лягти в ліжко)))
Pilat зараз поза форумом  
Старий 04.06.2017, 08:22 #2694944   #1268
switch

Ну ще дивлячись ким людина працює.
Якщо в неї графік з 9 до 6,і після 17:59 - хоч трава не рости - то можна планувати хоч на 3 дні вперед.
А якщо ти запланував на 18:15 в пятницю забрати замовлення а тобі в 16:30 кажуть, що треба завантажити машину, яка в понеділок в 4 ранку виїжає на Ужгород - ну то вантажиш і замість запланованого виїзду в 18:00 виїжаєш в 18:10 і чешеш по лівій смузі обїздною на подільську "дозволених" 80, а перед тобою їде правильний і принциповий 60 воно якось напрягає...
Старий 15.06.2017, 16:42 #2696396   #1269
andrey_ko

не зовсім неадекватна, але все ж таки цікава ситуація, про яку хотілось би почути думку.
Як правильно дати зрозуміти позаду їдучому авто, що ти збираєшся не здійснити поворот наліво, а розвернутись на цьому перехресті. Ситуація може бути аварійною, коли ззаді їдуче авто повертає за тобою наліво.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 17:31 #2696399   #1270
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
не зовсім неадекватна, але все ж таки цікава ситуація, про яку хотілось би почути думку.
Як правильно дати зрозуміти позаду їдучому авто, що ти збираєшся не здійснити поворот наліво, а розвернутись на цьому перехресті. Ситуація може бути аварійною, коли ззаді їдуче авто повертає за тобою наліво.
А яка йому різниця повертаєш ти наліво чи розвертаєшся? Їдеш собі ззаді, тримаєш дистанцію. Повертаєш собі спокійно. Як там аварія статись може?
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 18:08 #2696401   #1271
mhl

Цитата не зовсім неадекватна, але все ж таки цікава ситуація, про яку хотілось би почути думку.
Дійсно, багато де наліво повертають зразу в кілька рядів, і не виключено, що поряд зліва хтось не спробує проскочити. З практики, виїзджати на перехрестя і повертати дуже повільно, і розвертатись аж тоді, коли буде видно, що їдучі ззаду зрозуміли маневр і пропускають.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (15.06.2017)
Старий 15.06.2017, 21:07 #2696413   #1272
Perestroika
Активний учасник

Завжди розвертаюсь на перехресті Злуки -15 квітня. Заїзжаю як можна дальше на перехрестя і розвертаюсь. Переважно всі водії зрізають кут на перехресті і намагаються проскочити поперед мене, деякі зупиняються і починають вчити мене як мені розвертатись. 90 % водіїв в осадку що я роблю і не вкурсі що на перехресті крім поворота ще дозволений розворот.
Простий спосіб попередити їдучого ззаді водія- це при рушанні віставити вертикально ліву руку у вікно і намалювати у повітрі пару кругів. Де хто це розуміє. Це неписане правило і нормальний водій має це знати.
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (15.06.2017), MrDem (16.06.2017), Petro Ford (22.06.2017)
Старий 15.06.2017, 21:17 #2696415   #1273
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Завжди розвертаюсь на перехресті Злуки -15 квітня. Заїзжаю як можна дальше на перехрестя і розвертаюсь. Переважно всі водії зрізають кут на перехресті і намагаються проскочити поперед мене, деякі зупиняються і починають вчити мене як мені розвертатись. 90 % водіїв в осадку що я роблю і не вкурсі що на перехресті крім поворота ще дозволений розворот.
Простий спосіб попередити їдучого ззаді водія- це при рушанні віставити вертикально ліву руку у вікно і намалювати у повітрі пару кругів. Де хто це розуміє. Це неписане правило і нормальний водій має це знати.
Я навіть спорив з декількома таксистами що на перехресті можна розвертатись. Поки не показав у ПДР не вірили. Треба мабуть робити якусь переатестацію хоча б раз в 5 років, дуже забувається все.
Це проблема того хто їде ззаді якщо він поїде на випередження, перехрестя не для цього.
Старий 15.06.2017, 21:41 #2696416   #1274
Romko_7

Розворот на перехресті досить ризикований маневр,особливо коли машин багато,і ще + пішохідні переходи.Краще розвернутись не на перехресті,а на дорозі.в місці де переривчаста осьова (виїзди з дворів і тд).

Цитата:
Я навіть спорив з декількома таксистами що на перехресті можна розвертатись.
Не на всіх.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (15.06.2017), mhl (15.06.2017)
Старий 15.06.2017, 22:02 #2696419   #1275
Perestroika
Активний учасник

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Не на всіх.
І на якому не можна?
Подякував(ла):
pberit (18.06.2017)
Старий 15.06.2017, 22:11 #2696422   #1276
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Не на всіх.
Якщо немає знаку який би забороняв розворот то чому не можна?
Спір був про те що розворот на перехрестях взагалі заборонений.
Старий 17.06.2017, 22:16 #2696561   #1277
switch

Треба бути просто готовим до того, що якийсь баран почне повертати паралельно з тобою. І робити все повільно, слідкуючи в дзеркало за діями того, хто позаду.
Я точно так само розвертався на перехресті Замкова/Старий ринок в сторону медакадемії. Чувак на джипі ззаду поїхав на зріз, я чогось зразу підозрював, що таке може статись, тому пригальмував. Він мені щось там жестикулював, я йому на мігах показав "які проблеми?" так і розїхались.

Розворот дозволений всюди, де дозволений поворот ліворуч, якщо нема заборонного знаку. Але в нас 80% водіїв їздять по правиласх, які вони самі собі придумали. Ну чи по поняттях.
Надалі я більше таких маневрів старався не робити - якщо час дозволяв - то просто їхав по колу довкола сквера.
Старий 19.06.2017, 21:18 #2696686   #1278
Perestroika
Активний учасник

Через обвал підпірної стіни ( раптовий ремонт)на Миру, зробили односторонній рух - тільки з Карпенка, на Карпенка заїзд по кругу через Винниченка.
Біля 6 школи новий лежачий поліцейський, раза в два вищий від попереднього. Уважно переїжджате, якщо машина низька, є шанс щось відірвати.
Будьмо уважні.
Подякували 3:
Мановар (19.06.2017), Minato (19.06.2017), MrDem (20.06.2017)
Старий 21.06.2017, 17:48 #2696873   #1279
Perestroika
Активний учасник

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Через обвал підпірної стіни ( раптовий ремонт)на Миру, зробили односторонній рух - тільки з Карпенка, на Карпенка заїзд по кругу через Винниченка.
Біля 6 школи новий лежачий поліцейський, раза в два вищий від попереднього. Уважно переїжджате, якщо машина низька, є шанс щось відірвати.
Будьмо уважні.
Тепер на Миру дибіли їдуть по зустрічній під цеглу , важайте на заокругленні.
На т- подібному перехресті Л.Українки - Довженка включили світлофор, сьогодні був свідком як водій на Кеддіку проїхав на червоне по Л.Українки як не вчому не бувало.
Будьмо уважні.
Подякували 3:
D@nZeL (21.06.2017), mhl (21.06.2017), Sem (21.06.2017)
Старий 22.06.2017, 20:44 #2696934   #1280
tigr62

Теж сьогодні на новому світлофорі на Лесі Українки спостерігав машина зупинилась на червоне а з заді інша сигналить типу ти чого олень стоїш.
tigr62 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:03.
Ad Management plugin by RedTyger