Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція

Шацькі озера

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.08.2018, 11:40 #2733993   #141
switch
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Порадьте, де можна на Шацьких озерах зупинитись з палаткою. Щоб було +/- спокійно і чисто (таке взагалі зараз можливо?). Їдемо з дитиною на вихідні.
Не знаю, як на мене там всюди спокійно і достатньо чисто
ну якщо порівняти з нашим морем.
бачив намети в цьому районі: https://goo.gl/maps/n9SfUn2NSoS2, правда біля машин а не на пляжі.
катався там з малою на велику - там досить широкий рівненький травяний пляж, є дерева, тінь, але як там з купанням не знаю - ми там не купались. Проте людей там було не мало. Єдине якщо влиє дощ - можуть бути проблеми з виїздом.

ПС: сам пляж там відгороджений ровом і огорожею, машиною туди заїжати не варто. намети бачив розміщені біля автівок прямо на стоянці, яку видно на гугловських знімках. Чи можна розбивати намети біля озера - не знаю. Але як на мене - чому ні?
Сам по собі район там досить спокійний, мені здалось.

Додано через 15 хвилин
Приблизно так виглядає ця місцина, це десь 500 метрів в бік центрального пляжу. як на мене там прикольно.

Додано через 1 хвилину
А оце от якраз напроти знято

Додано через 2 хвилини
на цій панорамці видно якраз розбитий неподалік наметик

Додано через 4 хвилини
З "шацького" боку затоки Лука є сосновий лісок і там досить багато галявинок, де народ приїздить з наметами. але знову ж таки ускладнений підїзд + коли я там був - мене добряче обжерли їхні гедзі

Додано через 18 хвилин
До речі якщо ти їдеш з наметами - то можу тобі підказати ще одне реально прикольне місце значно ближче (Берестечко). В ПП кину посилання потім.

Востаннє редагував switch: 10.08.2018 о 11:40. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 10.08.2018, 13:04 #2734003   #142
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 18 хвилин
До речі якщо ти їдеш з наметами - то можу тобі підказати ще одне реально прикольне місце значно ближче (Берестечко). В ПП кину посилання потім.
Кинь ще будь ласка мені, 9 років лежить новий намет з спальним мішком запакований все ніяк не можу своїх вламати хоч на добу так поїхати. Вже думав може в Бакоту з ним скочити щоб не дуже далеко їхати заради однієї ночі, бо на більше їх не вламати ((
Andrik84 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:58.