Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори

Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2010, 00:08 #1466083   #281
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Кхм.... кхм...
Таке враження шо всі програми (задуми) писав хтось один, а потім їх роздали різним політ партіям )))
У всіх один і той самий копіпаст
Це як в тому анекдоті.
На зустрічі з кандидатами в депутати:
Усі кандидати перераховують одні і ті самі проблеми і обіцяють що все якнайкраше повирішують.
А один виступає і каже, що йду в депутати, щоб красти з бюджету, щоб примазатися до влади і зробити політичну кар"єру. Збудувати собі хату і лоббіювати власний бізнес.
Одна людина з залу каже:
- Ось за цього чоловіка я проголосую!
Усі на нього оглядаються і питають
- Ти що здурів??? Чи жартуєш???
- Ні. Я дійсно за нього проголосую, бо я йому вірю що він чесний, і вірю що він єдиний серед них усіх, хто нам каже правду.

Старий 07.10.2010, 00:10 #1466084   #282
FortYear

Ролік, чи не виглядає Вам дивним, що зареєструвавшись 11.01.2010 Ви написали 3 дописи, два з яких у даній темі?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 00:15 #1466086   #283
ківі

А що робити, якщо Війкина тема про Свободу здохла, і там більше не весело?!

Відстоюю свої права читача!

п.с. ролік пишеться з малої літери, це не прізвище.
ківі зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 05:32 #1466095   #284
Monax

Ух... "Вбив" півтори години, але перечитав усе написане...
Шановний кандидат від партії ВО "Свобода" по 13 виборчому округу, чи ознайомлювались ви з проблемами, які нагально потрібно вирішити на вашому виборчому окрузі?
Які саме ці проблеми?
Які методи їх вирішення можете запропонувати особисто ви?
Чи будете ви проводити зустрічі з електоратом у довиборчий період?
Якщо так, то обов’язково напишість свій графік, дуже хочеться прийти вас послухати.

P.S. Шкода за "Пору" стільки часу, нервів, зусиль витрачено даремно.
Monax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 07.10.2010, 06:45 #1466098   #285
gsv

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ролік, чи не виглядає Вам дивним, що зареєструвавшись 11.01.2010 Ви написали 3 дописи, два з яких у даній темі?
певно варто дозволити писати в "Політиці" після 50 дописів і місяць перебування на форумі, це хоч трошки відсіє віртуалів Еріксона.

Додано через 24 секунды
п.с. Така практика на багатьох популярних форумах

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від ролік Переглянути допис
інтелекту вистачило лише на один смайл ?
чи живеш по принципу - "менше говорю - розумнішим виглядаю"?

Востаннє редагував gsv: 07.10.2010 о 06:48. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 07:21 #1466106   #286
Sargon
царь, просто царь

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
"Кара божа" сидить в автомобілі, який знаходиться також в зоні забороненій для зупинки і стоянки (пішохідний перехід і відразу поворот праворуч після якого не можна зупинятись 10 метрів, а далі знак який на світлині).
Ну але натура українська баче чуже під лісом, але своє під носом не побачить ніколи.
Особисто мені здається, що "Кара божа" сидить у кріслі пілота "Боїнга 737", може б у неї краще запитали?
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1462097&postcount=33
Sargon зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 07:30 #1466110   #287
gsv

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Особисто мені здається, що "Кара божа" сидить у кріслі пілота "Боїнга 737", може б у неї краще запитали?
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1462097&postcount=33
Коли здається, треба хреститись.
Чого це в неї я маю питатись, якщо ти розповсюджуєш інформацію?

Я багато їжджу по місту і машину твою часто бачу і часто вона теж не припаркована належно. Зробити наступний раз фото-відеосесію?

Бобко, ти себе поводиш як баба! Маєш якісь претензії - кажи їх в очі, а не реєструй логіни і не тявкай від них (думаєш якщо ІР не Тернопільська, то не зрозуміло твій почерк?).
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Бойківчанка (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 09:45 #1466184   #288
FortYear

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
Шановний кандидат від партії ВО "Свобода" по 13 виборчому округу, чи ознайомлювались ви з проблемами, які нагально потрібно вирішити на вашому виборчому окрузі? Які саме ці проблеми? Які методи їх вирішення можете запропонувати особисто ви? Чи будете ви проводити зустрічі з електоратом у довиборчий період? Якщо так, то обов’язково напишість свій графік, дуже хочеться прийти вас послухати.
Зроблю вигляд, що не помітив Вашої Олександре саркастично-стьобної інтонації даного повідомлення...

Проблем дуже багато, найсерйозніші з котрих (на перший погляд):
- приватизація кімнат у гуртожитках і легалізація перепланувань тих кімнат;
- ремонт прибудинкових територій;
- освітлення вуличних проходів;
.....

Проблеми збираються шляхом спілкування з місцевими жителями.
Загальні шляхи вирішення: юридичні консультації, лоббіювання в державних органах, побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу

Якщо бажаєте спільно провести зустрічі - звязуйтесь. Телефон мій маєте.

п.с. Ну і можна на "ти". То ж не один рік знайомі. Нє?
Старий 07.10.2010, 10:20 #1466203   #289
сім самураїв
Banned

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
"Кара божа" сидить в автомобілі, який знаходиться також в зоні забороненій для зупинки і стоянки (пішохідний перехід і відразу поворот праворуч після якого не можна зупинятись 10 метрів, а далі знак який на світлині).
Ну але натура українська баче чуже під лісом, але своє під носом не побачить ніколи.
тобто ти хочеш сказати, що паркувати джипа на тротуарі - ок?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 10:30 #1466213   #290
riznyk

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
ніхто не стверджує, що фортєр - святий. кожен може зробити якись проступок.
я багато катався з фортєром і можу стверджувати, що при водінні він старається поважати і автомобілістів і пішоходів. не завжди получається догодити всім.
п.с. самі автомобілісти в курсі, які тягнучки часто створюються на тій вуличці...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 10:32 #1466216   #291
Бойківчанка

ходіть пішком і тягучок не буде
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 10:55 #1466240   #292
Frutik

Цитата:
- створення комфортний умов для населення у контактах з чиновниками, що перебувають у віданні міської ради;
Open Government - How Technology Can Make Government Better, Democracy Stronger, and Citizens More Powerful.
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 11:05 #1466249   #293
сім самураїв
Banned

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ніхто не стверджує, що фортєр - святий. кожен може зробити якись проступок.
я багато катався з фортєром і можу стверджувати, що при водінні він старається поважати і автомобілістів і пішоходів. не завжди получається догодити всім.
п.с. самі автомобілісти в курсі, які тягнучки часто створюються на тій вуличці...
це є виправданням, чого він припаркувався джипом на тротуарі? то ніби бульвар Шевченка, нє? то можна було б лишити машину біля 3 школи і пройтись сто метрів пішки.
я паркуюсь як мудак, ага?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 11:22 #1466263   #294
Monax

Цитата:
Зроблю вигляд, що не помітив Вашої Олександре саркастично-стьобної інтонації даного повідомлення...
Та тут і вигляду робити не треба і так чудово зрозуміло, що писав з сарказмом. Характер в мене такий, ти ж бо маєш знати, не один рік знайомі

Цитата:
Проблем дуже багато, найсерйозніші з котрих (на перший погляд):
- приватизація кімнат у гуртожитках і легалізація перепланувань тих кімнат;
- ремонт прибудинкових територій;
- освітлення вуличних проходів;
.....
Загальні шляхи вирішення: юридичні консультації, лоббіювання в державних органах, побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу
Щось уже вимальовується, але більше цікавить конкретика, ось наприклад така відповідь я думаю була б просто супер "В моєму окрузі поблизу будинку №... немає освітлення, а ось в будинку №... є проблема з багатодітною сім’єю, а між будинками №... і №... занедбана дитяча площатка". Ну і відповідно твоє бачення вирішення цих проблем, ми ж чудово розуміємо, що якщо будемо розраховувати тільки на "юридичні консультації, лоббіювання в державних органах, побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу", то в тих будинках і далі не буде освітлення території чи збудованої дит.площатки.
Ось на таку відповідь я чекаю, ти ж бо сам завжди любив конкретику. Та й думаю ти ж не погодився в сліпу від "свободи" по тому округу йти, тобто з конкретним станом справ на окрузі ознайомлений чи може я помиляюсь?

Особливо доречі цікавить "побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу". Це як? Розкажи мені будь-ласка, може я чогось не зрозумів Це типу 60 депутатів будуть в місті жертись за бюджет, щоб зробити все найкраще для свого округу, а те що поруч стоїть то побоку бо його і далі на тому окрузі в депутати обирати будуть?

Цитата:

Якщо бажаєте спільно провести зустрічі - звязуйтесь. Телефон мій маєте.
От мене власне і цікавить чи у твою передвиборчу агітацію входить такий пункт, як зустріч з виборцями на місцях. Зібрати людей, вийти до них, поговорити. Тобто бути справжнім народним обранцем, а не накритись прапором "свободи" і повільно повзти на кла.. (тьфу, що це я ) до перемоги звісно
Та й зустрічі я спільно проводити не бажаю, це ж не я в депутати йду, а отже і не мені ці зустрічі потрібні, я ж бо просто хотів прийти, привітатись, послухати спіч, отримати цілу купу нових вражень та морального задоволення
Тому ще раз прошу дати конкретну відповідь чи заплановані такі зустрічі? Якщо заплановані, то де і коли вони повинні відбуватись?
Monax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ivanovuch (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 11:53 #1466277   #295
riznyk

Цитата:
Та тут і вигляду робити не треба і так чудово зрозуміло, що писав з сарказмом. Характер в мене такий, ти ж бо маєш знати, не один рік знайомі

Щось уже вимальовується, але більше цікавить конкретика, ось наприклад така відповідь я думаю була б просто супер "В моєму окрузі поблизу будинку №... немає освітлення, а ось в будинку №... є проблема з багатодітною сім’єю, а між будинками №... і №... занедбана дитяча площатка". Ну і відповідно твоє бачення вирішення цих проблем, ми ж чудово розуміємо, що якщо будемо розраховувати тільки на "юридичні консультації, лоббіювання в державних органах, побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу", то в тих будинках і далі не буде освітлення території чи збудованої дит.площатки.
Ось на таку відповідь я чекаю, ти ж бо сам завжди любив конкретику. Та й думаю ти ж не погодився в сліпу від "свободи" по тому округу йти, тобто з конкретним станом справ на окрузі ознайомлений чи може я помиляюсь?

Особливо доречі цікавить "побудова бюджету міста з врахуванням потреб округу". Це як? Розкажи мені будь-ласка, може я чогось не зрозумів Це типу 60 депутатів будуть в місті жертись за бюджет, щоб зробити все найкраще для свого округу, а те що поруч стоїть то побоку бо його і далі на тому окрузі в депутати обирати будуть?

От мене власне і цікавить чи у твою передвиборчу агітацію входить такий пункт, як зустріч з виборцями на місцях. Зібрати людей, вийти до них, поговорити. Тобто бути справжнім народним обранцем, а не накритись прапором "свободи" і повільно повзти на кла.. (тьфу, що це я ) до перемоги звісно
Та й зустрічі я спільно проводити не бажаю, це ж не я в депутати йду, а отже і не мені ці зустрічі потрібні, я ж бо просто хотів прийти, привітатись, послухати спіч, отримати цілу купу нових вражень та морального задоволення
Тому ще раз прошу дати конкретну відповідь чи заплановані такі зустрічі? Якщо заплановані, то де і коли вони повинні відбуватись?
саша, от скажи, з якого переляку фортєр має витрачати час, щоб пояснювати тобі ці речі? ти його виборець?
по какому поводу інтєрєсуєшся?
Старий 07.10.2010, 12:28 #1466303   #296
Monax

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
саша, от скажи, з якого переляку фортєр має витрачати час, щоб пояснювати тобі ці речі? ти його виборець?
по какому поводу інтєрєсуєшся?
(Читати пафосно) Відчувши небезпеку для короля на допомогу йому через усе форумське поле помчав чорний лицар, він точно знає, що захистить, що зможе допомогти, адже він страшний та непереможний воїн! Він знає, що він несе добро та світло неотесаним плебеям, які не можуть осягнути свого щастя і їм постійно треба щось пояснювати! (перестати читати пафосно)

Я друже Олег живу в Тернополі, а отже можу цікавитись діяльністю будь-якого кандидата до міської ради Тернополя, тому що прийшовши до влади він буде представляти інтереси не тільки цього (для прикладу) маленького промзонівського округу номер №13, а й вирішувати питання які будуть безпосередньо торкатись усієї громади міста. І тому друже Олег я можу і маю право ставити політику незручні запитання, а він як політик може і навіть зобов’язаний давати на них відповіді. Думаю дав вичерпну відповідь на твоє запитання
Monax зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 12:29 #1466304   #297
gsv

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
Так! Свобода це замітила і запропонувала купити місце в списку

п.с. В тебе кожен пост починається з "тобто ти хочеш сказати", у вуличної філософії почалась аналітична криза?
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 12:29 #1466305   #298
riznyk

Цитата:
(Читати пафосно) Відчувши небезпеку для короля на допомогу йому через усе форумське поле помчав чорний лицар, він точно знає, що захистить, що зможе допомогти, адже він страшний та непереможний воїн! Він знає, що він несе добро та світло неотесаним плебеям, які не можуть осягнути свого щастя і їм постійно треба щось пояснювати! (перестати читати пафосно)

Я друже Олег живу в Тернополі, а отже можу цікавитись діяльністю будь-якого кандидата до міської ради Тернополя, тому що прийшовши до влади він буде представляти інтереси не тільки цього (для прикладу) маленького промзонівського округу номер №13, а й вирішувати питання які будуть безпосередньо торкатись усієї громади міста. І тому друже Олег я можу і маю право ставити політику незручні запитання, а він як політик може і навіть зобов’язаний давати на них відповіді. Думаю дав вичерпну відповідь на твоє запитання
тобто, іншими словами, ти вирішив просто поза_бувати?

п.с. Тебе в школі не вчили звернення виділяти комами? нема на тебе Ірини Фаріон!
Старий 07.10.2010, 12:33 #1466306   #299
Sargon
царь, просто царь

Цитата:
(Я друже Олег живу в Тернополі, а отже можу цікавитись діяльністю будь-якого кандидата до міської ради Тернополя, тому що прийшовши до влади він буде представляти інтереси не тільки цього (для прикладу) маленького промзонівського округу номер №13, а й вирішувати питання які будуть безпосередньо торкатись усієї громади міста. І тому друже Олег я можу і маю право ставити політику незручні запитання, а він як політик може і навіть зобов’язаний давати на них відповіді. Думаю дав вичерпну відповідь на твоє запитання
Суть мажоритарки по суті якраз і передбачає зацикленість депутата на його, окремому і маленькому виборчому окрузі. Ібо до лампочки що він тьоті Любі буде співати що він доброго зробив для Петриків чи Кутковець, тьотя Люба його спитає конкретно за свій будинок, підїзд, вулицю... Краще скажи який в тебе округ, може зараз і за твою душу голос хтось візьметься )
Sargon зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 12:34 #1466307   #300
FortYear

Саша, гадаю ти входиш в 10-ку формчан і в як мінімум 100-ню людей в Тернополі котрі мене добре знають.
Якщо про мене в тебе не сформувалось до цих пір якоїсь думки, то будь-які відповіді на питання нічого не змінять.

Не забирай хліб у сім самураїв

Додано через 54 секунды
наразі всім до зустрічі
поїхав на округ

Востаннє редагував FortYear: 07.10.2010 о 12:34. Причина: Пізніше додано
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:26.