Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори

Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2010, 15:23 #1466472   #321
сім самураїв
Banned
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
лишаєш їм 2 м і може9ш ставити свого трактора Коли в ПДР дивився останній раз?
ти бачив там 2 метри?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 15:27 #1466476   #322
Mark V
Guest

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
це є виправданням, чого він припаркувався джипом на тротуарі
Звісно що не є виправданням. Він може і сам хотів би поставити машину за правилами та нема де, треба чорт зна де ставити щоб то було за правилами.
Він може і не хотів в ту "Свободу" вступати і все це тепер вислуховувати на свою адресу...
Але за законом щоб сподіватися на результат - треба йти від розкрученої партії.
Багато з нас зараз теж не є порушниками, але приймуть нам новий податковий кодекс і купа народу в той же місяць стануть грубими порушниками, яких срочно буде треба штрафувати.
Ми вже дожилися до того, що людина яка стоїть на зупинці і курить - ПОРУШНИК і коли навіть вночі на вулиці п"є пиво (не кажучи вже про щось міцніше - теж ПОРУШНИК (майже злочинець)
Демократія аднака....

Старий 07.10.2010, 15:44 #1466487   #323
riznyk

додам в цю тему трошки конструктивізму
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 15:47 #1466490   #324
сім самураїв
Banned

ай, маладца. а то не ти з ГСв перед Фортієром?
Подякували 7:
Adriano_Chelentano (09.10.2010), Dexter (07.10.2010), scorpik (07.10.2010), Socio (07.10.2010), Terror (07.10.2010), Yurk0 (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 15:48 #1466492   #325
gsv

Цитата:
якщо культура дозволяє - то харкай, хто тобі заборонить.
знаєш багато водіїв, які пруться в депутати? політик має бути трохи вище за рівнем культури від середньостатистичного українця, нє? всі крадуть в Україні, чого ми тоді дивуємось, шо і депутати також?
Всі маю мати відповідний рівень культури. Немає жодних пільг і скидок, ні в комбайнера, ні в політика.
Люди, які вимагають більше від політика ніж від себе, називаються люмпенами.

Цитата:
не позорся. тротуар - це територія пішоходів. і заїхавши на тротуар машиною - ти заважаєш пішоходам. мамам з колясками. ти шо, серйозно цього не розумієш? чи просто придурюєшся?
Ти бачу серйозний ас в ПДР
Про такі знаки хоч знав?

, 7.6.2
, 7.6.3
, 7.6.4
, 7.6.5
На тротуарі можна паркуватись, але треба залишити 2 метри для пішоходів.

Цитата:
я суджу про це явище з точки зору пішохода. якби він порушив правила, десь не там зупинившись, проїхавши під знак і т.д., то я б не ліз, бо ніц не розуміюсь в рпавилах дорожнього роуху з точки зору водія.
але, блін, заваливши трактором на тротуар всіма 4 колесами - ти намаєшся мені бубоніти про те, що він нікому не заважає?
На фотці видно що він нікому з пішоходів не заважає. Де мамаші з дітьми і колясками?

Цитата:
дивись, я з тобою в цій темі спілкуюсь виключно по темі, наводжу аргументи, намагаюсь вияснити твою позицію...
а ти тільки віджартовуєшся чи відгаркуєшся.
а потім обзиваєш всіх Марками і вимагаєш конструктивізму.
давай ще з"ясуєм, що ти маєш на увазі під словом конструктивізм. це похвала чи одобрення вашого кроку?
Похвала звісно. Як тільки ФортЄр переможе, всі дружньо будемо їздити тільки по трутуарах.
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 15:52 #1466498   #326
Бойківчанка

СімСамураїв треба піти поміряти той тротуар. Тоді відняти 2 метри. І подивитись, скільки місяця лишається для танка. Ще взнати ширину танка і задача розв'язана.

переливаєте з пустого в порожнє. один про гарбузи, інший про дядька в Києві...
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 15:54 #1466500   #327
gsv

Цитата:
ти бачив там 2 метри?
Ти визначаєш відстань по фотографї?
Переляк і вроки теж знімаєш?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
2 ГСВ
я намагаюсь вияснити, чому ( майбутній чи ні) обранець від народу паркує машину на тротуарі. куди вже конструктивніше.
ти був з ним за кермом? чому ти даєш пояснення за нього? ти його прес-секретар?
Так і є, довірена особа.

Востаннє редагував gsv: 07.10.2010 о 15:55. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:04 #1466506   #328
сім самураїв
Banned

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Всі маю мати відповідний рівень культури. Немає жодних пільг і скидок, ні в комбайнера, ні в політика.
так отож.

Цитата На фотці видно що він нікому з пішоходів не заважає. Де мамаші з дітьми і колясками?
на фотці видно, шо він не бере хабарів. брешуть?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Ти визначаєш відстань по фотографї?
.
так. останніх 5 років таким займаюсь. достатньо знати розмір одного об"єкта на фото і співставити масштаб.

Востаннє редагував сім самураїв: 07.10.2010 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
andriy.te.ua (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 16:06 #1466514   #329
riznyk

сам фортєр давно визнав свою вину і вибачився, а ви і далі продовжуєте смакувати і гамнякати... як баби базарні...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:09 #1466517   #330
gsv

Цитата:
так отож.
Немає в місті нормальної можливості поставити автомобіль в день. Нарушають всі 100% (якщо не кожен день, то через день точно), і я в тому числі, але стараюсь це робити з мінімальним дискомфортом для інших.

Постав руку на серце і скажи що ти по трутуарі не їдеш велосипедом?
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:10 #1466518   #331
scorpik

Цитата:
ти бачив там 2 метри?
там нема,тому й засудив ФортЯрда

Цитата:
На фотці видно що він нікому з пішоходів не заважає.

по фотці видно як та пані (що в білих кальсонах) мусіла трохи втягнути попку щоб не забруднити своє вбрання + якби хтось йшов навпроти - не розминулися б
scorpik зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:14 #1466523   #332
gsv

Цитата
там нема,тому й засудив ФортЯрда
а скільки є?

Цитата
по фотці видно як та пані (що в білих кальсонах) мусіла трохи втягнути попку щоб не забруднити своє вбрання + якби хтось йшов навпроти - не розминулися б
не розминулись би верняк, штовхнули би один одного, набили морди, попали в лікарні, потім їхні дружбани і корєша шара на шару пішли, порізали би один одного, похорони, а це виявився родич серйозного політика, який найняв кілерів і вистріляли всіх.
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:19 #1466526   #333
сім самураїв
Banned

Цитата:
Немає в місті нормальної можливості поставити автомобіль в день. Нарушають всі 100% (якщо не кожен день, то через день точно), і я в тому числі, але стараюсь це робити з мінімальним дискомфортом для інших.

Постав руку на серце і скажи що ти по трутуарі не їдеш велосипедом?
та я і не стверджую шо всі святі, один Фортієр п-рас. просто якшо конркетно цього випадку - то тут дійсно наглувате порушення.
я по тротуарі їжджу тільки біля озера, решту по дорозі. там тротуар широкий - стараюсь їхати попри край, зажди іду повільно. і це виключно через вкрай низьку культуру воддіня автотраспорту на наших дорогах. а мені моя черепушка дорога. тому і змушений їздити по тротуарах інколи.

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
сам фортєр давно визнав свою вину і вибачився, а ви і далі продовжуєте смакувати і гамнякати... як баби базарні...
та я вкурсі, тому до нього вже більше жодних претензій. Просто ГСВ ще цьго певно не знає
тому холіварим собі потихеньку)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
а скільки є?
але ти впертий))))
ну ок, подивись на це фото уважніше. припускаєм що ця дівчини росту Кличка - 2 метри. йде вона попри правий край практично.
як думаєш, якшо вона зараз впаде на лівий бік - чи вдариться вона об джип і якою частиною тіла?

Востаннє редагував сім самураїв: 07.10.2010 о 16:19. Причина: Пізніше додано
Старий 07.10.2010, 16:21 #1466532   #334
Mark V
Guest

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
додам в цю тему трошки конструктивізму
Для тих хто не вкурсі поясно в чому конструктивізм.

Оскільки Viaa, на яку раніше було дозволено полювання в будьякий час, тепер перетворилася на Священну Корову, яка мирно пасеться поблизу Сонцелікого, ліцензія на постріли в її бік відкликається. Щоб бодай часом випадкова стріла чи спис не потрапили в самого Сонцелікого.

А щоб доблісні незалежні Воїни Правди і Світла не нудьгували - різник люб"язно запропонував нові мішені.

Старий 07.10.2010, 16:24 #1466535   #335
gsv

Цитата:
та я і не стверджую шо всі святі, один Фортієр п-рас. просто якшо конркетно цього випадку - то тут дійсно наглувате порушення.
я по тротуарі їжджу тільки біля озера, решту по дорозі. там тротуар широкий - стараюсь їхати попри край, зажди іду повільно. і це виключно через вкрай низьку культуру воддіня автотраспорту на наших дорогах. а мені моя черепушка дорога. тому і змушений їздити по тротуарах інколи.
Як водій тобі скажу, це не є наглувате порушення, і з точки зору пішохода мені теж пофіг на такі речі, навіть якщо важко розминутись, то з мене корона не спадає когось пропустити.

Гарно ти себе виправдав, але ж ти порушник згідно ПДР і гірший за ФОртєара, бо ви обоє учаники дорожнього руху і транспортним засобам (в т.ч. велосипедам) заборонено рухатись по тротуарах. Перед тим як постити фотку варто глянути чи немає колоди у власному оці.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
але ти впертий))))
ну ок, подивись на це фото уважніше. припускаєм що ця дівчини росту Кличка - 2 метри. йде вона попри правий край практично.
як думаєш, якшо вона зараз впаде на лівий бік - чи вдариться вона об джип і якою частиною тіла?
В мене важко з просторовою уявою, хочу знати конкретну цифрую. Невже тобі важко відміряти рулєткою ширину тротуару, подивитись специфікацію атутлендера і точно до сантиметра вказати відстань?

Востаннє редагував gsv: 07.10.2010 о 16:24. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:32 #1466545   #336
Frutik

славку виключай клоуна. http://uk.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Outlander

First generation - Висота 1670 мм

По фото видно шо там менше однієї висоти аутлендера, навіть з врахуванням поправки на перспективу
Frutik зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:34 #1466547   #337
nacho one
Модератор

Тепер тема називатиметься: "Аутлендер і дівка пані 2 метри зросту"
nacho one зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 16:34 #1466548   #338
Бойківчанка

Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (07.10.2010), Frutik (07.10.2010), nacho one (07.10.2010), riznyk (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 16:38 #1466553   #339
сім самураїв
Banned

Цитата:
Як водій тобі скажу, це не є наглувате порушення, і з точки зору пішохода мені теж пофіг на такі речі, навіть якщо важко розминутись, то з мене корона не спадає когось пропустити.
тобі ж падала корона, коли цеглу відвантажували тобі в смітник? це наглуватіше порушення?
корона не впала б і Фортієру, якби він пройшовся пішки до місця призначення метрів 300 від законної стоянки, нє? а не перся під під"їзд своїм танком?

Цитата Гарно ти себе виправдав, але ж ти порушник згідно ПДР і гірший за ФОртєара, бо ви обоє учаники дорожнього руху і транспортним засобам (в т.ч. велосипедам) заборонено рухатись по тротуарах. Перед тим як постити фотку варто глянути чи немає колоди у власному оці.
давай порахуєм кількість велосипедних доріжок в місті і кількість легальних стоянок? сто:нуль?
я ще раз потворюю - я знаю, що це порушення правил, і не наймаю довірених осіб, щоб мене виправдовували. але ровером я їду по тротуару лише тоді, коли виїжджаю з міста і більше нема можливості проїхати іншим шляхом.
якщо хочеш - можем зараз укласти угоду - я даю слово під час перетину тротуару злазити з ровера і котити поруч (це довзолено, так?) а ти даєш слово за себе і за Фортієра (бо ти довірена особа, маєш право) не паркувати машини в недозволених місцях. контроль за цією домовленістю залишаєм на совісті один одного і за випадковим свідками. по руках?

Старий 07.10.2010, 16:38 #1466555   #340
Monax

Дістали вже з тим джипом. Ви б ще царапинки на машині роздивились і слід від протекторів звірили, може десь в Єнакієво саме під цими колесами загинула якась гуска, ото б тоді ще про звіряче вбивство сторінок з десять накатали.
Якщо вже про щось говорити, то про щось конкретне а не флудити одним і тим самим вже три сторінки.
І взагалі зробіть собі окрему тему "Сороколіт не вміє водити автомобіля" і полюйте за ним цілий день з фотоапаратом по місті.
Monax зараз поза форумом  
Подякували 4:
Frutik (07.10.2010), riznyk (07.10.2010), songo (07.10.2010)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:44.