Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори

Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2010, 13:16 #1462665   #101
Viaa
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Воно може і правільно.
Але... завтра до Свободи можуть з пропозиціями серйозного спонсорства прийти жиди, москалі, чи навіть алькаіда.
І тоді вже думка маленького українця взагалі не буде нікого цікавити.
А ось саме для цього і існує у Свободі жорстока внутрішня люстрація - туди не можуть потрапити жиди, москалі, комуняки і атеїсти, до речі.
Бо перед тим, як закликати до люстрації суспільства - треба насамперед показати, що це таке, на власному прикладі, і саме це Свобода робить.

Ніяких грошей від класовіи і ідеологічних ворогів Свобода не бере і не візьме - і саме цьому її люто ненавидять олігархи і саме в цьому запорука успіху Свободи - "свій до свого по своє".

Тому мені так боляче було читати кілька років поспіль ваші досікування до Свободи - від тернополян, найбільш української області, де ви казилися, наче дурні москалі на СевастопольІнфо - тільки ще й українською мовою. Вереск ворогів не зачіпає ніяк - бо вони вороги, а от від своїх чути гидоту - боляче.

І єдина втіха нині - що наша таки взяла. Хай вам всім стане бодай трішечки соромно за те, що були "Бузиною".
Viaa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ostarbaiter (23.10.2010)
Старий 02.10.2010, 13:31 #1462671   #102
Mark V
Guest

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
А ось саме для цього і існує у Свободі жорстока внутрішня люстрація - туди не можуть потрапити жиди, москалі, комуняки і атеїсти, до речі.

Ніяких грошей від класовіи і ідеологічних ворогів Свобода не бере і не візьме - і саме цьому її люто ненавидять олігархи і саме в цьому запорука успіху Свободи - "свій до свого по своє"..
Тут хтось з нинішніх прихильників "Свободи " писав, що "Свобода" спонсорувалася таким щирим українцем, як Коломойський.
І взагалі.... навіщо наприклад Путіну мандат депутата ВР від "Свободи" ?
Він сам певно навіть в магазин за хлібом не ходить.
Йому щоб щось зробити - треба лише папірець підписати, чи по телефону подзвонити і дати вказівку щоб чек виписали. І йому прийдуть з доповіддю про пророблену роботу.
Viaa будьте серйозні. В рамках цієї політичної системи нічого не получиться, в тому числі і залишитися з чистою совісттю перед своїми виборцями і соратниками, які повірили ідеалам.
Треба щось міняти, а що і як - не знаєте ні Ви ні Фортєр, ні Тягнибок, ні хтось інший і що найбільш печально то це те, шо ви навіть і не замисюєтеся над цими питаннями.

Цитата
Тому мені так боляче було читати кілька років поспіль ваші досікування до Свободи.
Особисто я не дуже кидав камні в Свободу, а ті, що кидав - то були не камні, а дрібні камінці.

Цитата
І єдина втіха нині - що наша таки взяла. .
Ой передчасна ваша втіха... попомните ще мої слова.

Старий 02.10.2010, 13:40 #1462677   #103
Viaa

Цитата
Viaa будьте серйозні. В рамках цієї політичної системи нічого не получиться, в тому числі і залишитися з чистою совісттю перед своїми виборцями і соратниками, які повірили ідеалам.
А хто сказав. що ми збираємося залишатися в рамках цієї політичної системи? Але для того щоб її змінити - треба прийти до влади.
І тому ми відкрито пояснюємо, що саме ми робимо і навіщо ми то робимо. І українці по селах так і кажуть "Дай-то Бог вам діточки, робіть як знаєте - а ми за вас".

Цитата Треба щось міняти, а що і як - не знаєте ні Ви ні Фортєр, ні Тягнибок, ні хтось інший і що найбільш печально то це те, шо ви навіть і не замисюєтеся над цими питаннями.
Ми -знаємо і робимо, є далекоперспективний план - років на 20 як мінімум. Він вам також відомий. Те, що ви у нього не вірите - то ваша особиста справа, і я навіть наполягаю, що кожен з вас може запропонувати і втілити кращий альтернативний план і щоб на політичному терені конкурували українські політичні партії - "Свобода"Тягнибока - з Вашою партією. Отоді окупантам буде дійсно непереливки - і вони таки щезнуть.

Цитата Ой передчана ваша втіха... попомните ще мої слова.
Я акцентувала увагу на проміжному етапі - було на попередніх виборах 30%, на цих стане 70%. І згодом - те саме буде по всій Україні, бо Тернопіль - це стартовий майданчик Свободи, так склалися обставини. І все йде доладу.
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 13:49 #1462680   #104
Mark V
Guest

Цитата
А хто сказав. що ми збираємося залишатися в рамках цієї політичної системи? Але для того щоб її змінити - треба прийти до влади..
До влади прийдуть не ті, що з смолоскипами в ідею вірять, а такі як Фортєр і до того ж за свої гроші і за гроші таких щирих українців, як Коломойський.
А хто вкладає гроші, той і буде замовляти музику, а в Вашому випадку не тільки замовляти музику, а і навіть її виконувати натискаючи на кнопочки.
І я переконаний, що мелодія цієї музики буде дуууже сильно відрізнятися від того, що написано в нотах.

Цитата
Отоді окупантам буде дійсно непереливки - і вони таки щезнуть.

.
Егеж бо в смислі ще б пак.

Подякував(ла):
Пантера (06.10.2010)
Старий 02.10.2010, 14:05 #1462691   #105
Viaa

Цитата
До влади прийдуть не ті, що з смолоскипами в ідею вірять, а такі як Фортєр і до того ж за свої гроші і за гроші таких щирих українців, як Коломойський.

І я переконаний, що мелодія цієї музики буде дуууже сильно відрізнятися від того, що написано в нотах.
1. Маячня щодо Коломойського, Фіртаща тощо педалюється вами ж з голосу ворогів.
2. Щодо нот і мелодій - співати треба з власної голови - і то є запорукою успіху. Тому українці мало пишуть і мовчки роблять свою справу - отут інтравертність нації дуже працює на успіх І ваші досікування до "свободівців" - поясни-аргументуй ретельно і логічно - зазвичай залишаються без відповіді, що ви їм ще й ставите у провину. А хлопці молодці - роблять своє без зайвих слів.
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 14:09 #1462694   #106
Mark V
Guest

Цитата
1. Маячня щодо Коломойського, Фіртаща тощо педалюється вами ж з голосу ворогів. .
Ці ворги на сьогодняшній день вже у вас мають статус любих друзів.
Мені важко зараз знайти цитати Фортєра і ГСВ, але повірте на слово, що це є тут на форумі і можливо Ви навіть це свого часу читали.

Старий 02.10.2010, 14:14 #1462696   #107
Восточный Украинец

Цитата
А це була дійсно дуже непроста ділема. Доки маленькі українці бігали з листівками і смолоскипами, інші хлопці з Пори і ще звідкісь розвинули свої бізнеси - і стали платоспроможними.
А потім прийшли вибори - на які партія має витратити безліч коштів, а коштів немає. І маленьким українцям нічим робити внески на балотування і ні за що зебезпечувати власну рекламну кампанію.
А з іншого боку - у Свободу вишикувалася черга допомогти фінансами-ресурсами, але за депутатство. І що цікаво - та черга з українців також.
У результаті отримали те, що отримали - маленькі українці наступили на горло дрібній амбіції і далі клеїтимуть листівки заради великої перемоги, а платоспроможні українці стануть депутатами.

Це заодно відповідь тим, хто дуже цікавиться спонсорами Свободи. ФортЕар і став одним з них. Отак дрібний бізнес по крихті стягується на розвиток української партії. І про це було говорено багато разів раніше - а ви не вірили. Нині це стало наочно - дивіться і пробуйте зрозуміти.
Это ШЕДЕВР! Это не просто клиника - это диагноз, это какие-то необратимые тектонические сдвиги в коре головного мозга, влекущие за собой попытки выстраивания логических цепочек.
ПИШИТЕ! Пишите еще, я думаю со временим на этом материале будет защищена не одна медицинская диссертация.
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Подякували 4:
Бойківчанка (03.10.2010), Frutik (02.10.2010), Monax (07.10.2010), Romko_7 (03.10.2010)
Старий 02.10.2010, 14:19 #1462702   #108
Terror

Я побачив ще лице Свободи з акції якшо це можна назвати акцією біля стін МВС проти вбивства мєнтом підлітка. Ага всі віруючі.... Там і скіни і старовіри і шо хоч. Як і будь яка націоналістична партія побудована на принципі зовнішнього ворога. Звичайно і культурні на прикладі з с.Мусорівцями. Це могли робити лише глибоко віруючі люди... Я розумію шо нашому одебілізованому бидлу класно впарювати туфту накшталт москалів,жидів і вони готові будуть тебе підтримати, замість того щоб займатись економічними питаннями. Та немає тут про шо говорити. І яка нахрен революція оранжева. Все це було сплановано крім нас за таким самим сценарієм ще у 5чи 6 країнах. Якщо б у нас було громадянське суспільство то вже давно були б багатотисячні мітинги і страйки як у європі. Тому Каськів як один з організаторів цієї провокації під назвою Помаранчева революція зара в ПР. Я шкодую шо був тоді на першому курсі і повівся на цю фікцію, бо тепер наслідки ще більш катасрофічніші. Треба подякувати усім Ющу Тимошенчисі ну і насамперед собі за те що допомогли їм себе ж обікрасти.
P.S Зара якраз сезон на перекотиполе. Бачив на власні очі
Terror зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 14:44 #1462713   #109
Viaa

Цитата
Ці ворги на сьогодняшній день вже у вас мають статус любих друзів.
Мені важко зараз знайти цитати Фортєра і ГСВ, але повірте на слово, що це є тут на форумі і можливо Ви навіть це свого часу читали.
Ви переплутали все. Я вважаю ворогами олігархів і комуняк і антиукраїнські партії - і чутки надходять з їх штабів і офісів.
А Ви особисто, інші форумчани, Фортєр і ГСВ - були лише розповсюджувачами цих чуток, і жодної причини записувати вас у вороги - не було. Ви просто з невеликого розуму стали інстументом в руках ворогу.

Щодо статусу - в кожного є право на переосмислення. Згадайте, що ви - українці

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я побачив ще лице Свободи з акції якшо це можна назвати акцією біля стін МВС проти вбивства мєнтом підлітка. Ага всі віруючі.... Там і скіни і старовіри і шо хоч. Як і будь яка націоналістична партія побудована на принципі зовнішнього ворога.
Я сподіваюся, ви розумієте, що Свобода не має морального права відганяти інших людей від стін МВС під час акції з такого приводу? Там могли бути різні люди - і то їх право.

Цитата Я шкодую шо був тоді на першому курсі і повівся на цю фікцію, бо тепер наслідки ще більш катасрофічніші. Треба подякувати усім Ющу Тимошенчисі ну і насамперед собі за те що допомогли їм себе ж обікрасти.
P.S Зара якраз сезон на перекотиполе. Бачив на власні очі
А я була на другому курсі ще під час подій 90-х - коли було на Майдані голодування на граніті. І через багатенно років - на Майдані вже помаранчевому. І буду ще - за потреби. І жодного разу не шкодую за тим, що участю у всіх цих подіях прислужилася нації.
Чого і вам бажаю - колись ви подорослішаєте і осягнете, що національно-визвольна боротьба - то дуже непроста і нешвидка річ. А сміття і піну на кшталт Каськових і Тимошенок - зносить час. Вони були і будуть - але на те не варто звертати уваги, без піни борщу не звариш, знаєте про це?

Востаннє редагував Viaa: 02.10.2010 о 14:44. Причина: Пізніше додано
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 14:47 #1462720   #110
Mark V
Guest

Цитата
А якщо я наприклад жид, чи москаль, то що мені тоді робити?
Дії Фортєра наслідувати? Відмовитися від попередньої національності і від попередніх політичних переконань?

Старий 02.10.2010, 14:49 #1462721   #111
Terror

Цитата
Я сподіваюся, ви розумієте, що Свобода не має морального права відганяти інших людей від стін МВС під час акції з такого приводу? Там могли бути різні люди - і то їх право.
Ви то хоть там були??? Це взагалі не була ваша акція. Але ви як завжди приперлись зі своїми транспорантами, хоча була домовленість про те щоб не було ніяких прапорів партій. Дешевий піар,мавпування от це вся ваша партія.... А народу там взагалі було нульово бо всім по барабану, у нас у кожного своя хата з краю. І Зеленка заглох зі своїми обіцянками зібрати тисячний мітинг. От це і вся політика, ви немали взагалі ніякого морального права навіть туда йти і піаритись. Бачив я ваших діток по 17 років яким вєрняк заплатили... Та про шо взагалі говорити...
Terror зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 14:50 #1462723   #112
Восточный Украинец

Цитата
Ви переплутали все. Я вважаю ворогами олігархів і комуняк і антиукраїнські партії - і чутки надходять з їх штабів і офісів.
А Ви особисто, інші форумчани, Фортєр і ГСВ - були лише розповсюджувачами цих чуток, і жодної причини записувати вас у вороги - не було. Ви просто з невеликого розуму стали інстументом в руках ворогу.

"З НЕВЕЛИКОГО РОЗУМУ" - у вас вообще совесть есть или в свободе главное, что бы украинец а какой не важно. Получается, что сначала за то что бы иметь бабки вы наступили на горло маленькому украинцу, а теперь кто думает не так как вы "З НЕВЕЛИКОГО РОЗУМУ".
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Подякували 2:
christina (03.10.2010)
Старий 02.10.2010, 14:53 #1462726   #113
Viaa

Цитата
А якщо я наприклад жид, чи москаль, то що мені тоді робити?
Дії Фортєра наслідувати? Відмовитися від попередньої національності і від попередніх політичних переконань?
Ні - відмовлятися від власного роду і народу то є гріх. За що презираю жидів у вишиванках - хто зрадив власний народ, тим більше зрадить наш народ. І до речі - поважаю жидів у кіпах, що поїхали у Ізраїль, це - послідовно і навіть націоналістично.
.Щодо політичних переконань - я так і не зрозуміла, які вони були у Пори і чи були взагалі - звиняйте за прямоту
Якщо ви жид чи москаль - оберіть собі жидвську чи москальську партію, як то Фронт Змін чи Вітрянку - і йдіть в лави їх партій. Або організуйте власну партію - на ваше уподобання.
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 15:06 #1462730   #114
Mark V
Guest

Цитата
Ні - відмовлятися від власного роду і народу то є гріх.

хто зрадив власний народ, тим більше зрадить наш народ.

Щодо політичних переконань - я так і не зрозуміла, які вони були у Пори і чи були взагалі - звиняйте за прямоту
Значить Ви вважаєте, що хто зрадив власний народ, яким кілька років керував і яким казочки про Ющенка і демократію з реформами розказував, тим більше зрадить і Ваш народ.
Ви не боїтеся, що Вас після такого откровення забанять?
А щодо політичних переконань членів Пори, то тут про це мегабайти інформації.
І на скільки мені відомо, ці переконання не збігаються з вашими.

Старий 02.10.2010, 15:10 #1462731   #115
Frutik

фотієару було варто вступити в свободу хоча б з однією метою - він вернув нам лулзи від вії
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (05.10.2010), Бойківчанка (03.10.2010), Romko_7 (03.10.2010)
Старий 02.10.2010, 15:13 #1462733   #116
Viaa

Цитата
Значить Ви вважаєте, що хто зрадив власний народ, яким кілька років керував і яким казочки про Ющенка і демократію з реформами розказував, тим більше зрадить і Ваш народ.
Ви не боїтеся, що Вас після такого откровення забанять?
А який сенс банити мене за мої переконання? Та ще й на форумі, який адмініструє свіжоспечений "свободівець"?

Цитата А щодо політичних переконань членів Пори, то тут про це мегабайти інформації.
І на скільки мені відомо, ці переконання не збігаються з вашими.
Я знаю безліч "пористів" особисто у реалі - і не маю жодних ілюзій щодо їх переконань. Те, що не збігаються з моїми - це точно, тут ви абсолютно праві.

В цьому сенсі мене дуже повеселив офіс "Пори" в Тернополі - де я побачила на стіні портрет Бандери. Київських "пористів" ухопив би грець, аби вони таке побачили
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 15:17 #1462734   #117
FortYear

Цитата
В цьому сенсі мене дуже повеселив офіс "Пори" в Тернополі - де я побачила на стіні портрет Бандери. Київських "пористів" ухопив би грець, аби вони таке побачили
У Каськіва завжди висів і висить портрет Степана Бандери в кабінеті.

Віа, я би чесно не радив займатись агітацією у вашому форматі. Це не вибори у ВР. Це місцеве самоврядування. Завдання депутатського корпусу - формувати комфортні та справедливі умови проживання та господарювання для тернополян. Гадаю, немає сумнівів, що не менше 95% тернополян є українцями...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 15:20 #1462736   #118
Mark V
Guest

Цитата
А який сенс банити мене за мої переконання? Та ще й на форумі, який адмініструє свіжоспечений "свободівець"?
А такий сенс, що тепер і без Вас вже є кому на форумі тлумачити генеральну лінію тернопільського осередку Свободи.
Є новітній толковатєль Корану і його тлумачення будуть правільніші , чим Ваші, якщо виявиться що на Його думку ви розлякуєте Свободівський елеторат.

А ось вже і перша ластівка.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

Віа, я би чесно не радив займатись агітацією у вашому форматі. ...

Старий 02.10.2010, 15:35 #1462737   #119
Viaa

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
У Каськіва завжди висів і висить портрет Степана Бандери в кабінеті.
Хтоб міг подумати - а ніхто й не знає у Києві

Цитата Віа, я би чесно не радив займатись агітацією у вашому форматі. Це не вибори у ВР. Це місцеве самоврядування. Завдання депутатського корпусу - формувати комфортні та справедливі умови проживання та господарювання для тернополян. Гадаю, немає сумнівів, що не менше 95% тернополян є українцями...
Мій формат - це мій формат. А щодо того, що 95% тернополян - українці, говорю і я і Ви і ще багато хто. І форумчани зобовязані згадати, що вони - українці.

А вибори у ВР - не за горами.

Додано через 12 хвилин
Цитата
А такий сенс, що тепер і без Вас вже є кому на форумі тлумачити генеральну лінію тернопільського осередку Свободи.
Є новітній толковатєль Корану і його тлумачення будуть правільніші , чим Ваші, якщо виявиться що на Його думку ви розлякуєте Свободівський елеторат.
У тернопільського осередку не може бути власної лінії - є генеральна лінія Всеукраїнського обєднання "Свобода" І такого явища, у Порі, з відколотими осередками - у нас бути не може принципово.

То добре, що є тлумачі - але я побуду для контролю і уточнень. Проте обтяжувати вас своєю присутністю не буду - і у цій гілці я сказала достатньо, читайте і думайте. Будуть питання - заводьте окремі гілки.

ФортЕар , вибачайте за велику кількість офф-топу.

Востаннє редагував Viaa: 02.10.2010 о 15:35. Причина: Пізніше додано
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 15:40 #1462743   #120
Mark V
Guest

Цитата
У тернопільського осередку не може бути власної лінії - є генеральна лінія Всеукраїнського обєднання "Свобода" І такого явища, у Порі, з відколотими осередками - у нас бути не може принципово. .
Сказав сліпий - побачим, а глухий сказав - дасться чути.

Додано через 3 хвилини
Цитата
То добре, що є тлумачі - але я побуду для контролю і уточнень..
Ну тоді тема обіцяє бути МЕГАцікавою і МЕГАвеселою.
Постараюсь спостерігати за цим новітнім багатосерійним гумористичним серіалом.

Востаннє редагував Mark V: 02.10.2010 о 15:40. Причина: Пізніше додано

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:17.