Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку

Ноутбук - який краще ?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.06.2020, 23:34 #2779950   #181
Distemper
псіх одіночка

Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Olen4a Переглянути допис
Шановні, а допоможіть мені, будь ласочка, у виборі ноутбука. Здається, я якось вже писала, що ноут вибираю, але я ще в процесі - треба щоб зійшлись фінансові та "хочушні" зірки.
Додивилась я, що є така штука, як ноутбуки трансформери https://stylus.ua/uk/noutbuki/tip:transformer-2/ Чому саме на такі моделі? По-перше, подобаються, по-друге, менша ймовірність, що мої чудові діти звернуть йому шию, як доберуться(а вони доберуться). Ну й активний екранчик. Хоча я не знаю, наскільки воно мені потрібно буде.
По цінах - звичайно, не за сто штук, і не за 50)). десь до 20-ки, мабуть.
Або скажіть щось розумне, щоб мене вспокоїло, і я підібрала собі щось дешевше.

І щоб два рази не стрибати - як хтось продає клавіатури від Dell E6510 - велкам, обговоримо. Бо мої гаврики вбили її нанівець, прийшлось блютузну купляти.
І аккумулятор, в ідеалі новий. Бо цей вже ніц не тримає.
купа сумбуру і нічого по суті. Якщо коротко особисто я проти взагалі транфсомерів. недо-планшет і недо-ноутбук. щось по середині. непрактичне , не досить потужне проте модне.

Цитата І щоб два рази не стрибати - як хтось продає клавіатури від Dell E6510 - велкам, обговоримо.
ніхто Вас шукати щоб продати клавіатуру яка нова вартує 280-350грн шукати не буде. Це ви маєте велкам якщо хочете щось купити.

Цитата Здається, я якось вже писала, що ноут вибираю, але я ще в процесі
Цитата щоб зійшлись фінансові та "хочушні" зірки.
П.С. допомагати людям які самі ще незнають чого хочуть не вдячна справа.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2020, 18:03 #2779968   #182
ion
Активний учасник

Цитата:
Шановні, а допоможіть мені, будь ласочка, у виборі ноутбука. Здається, я якось вже писала, що ноут вибираю, але я ще в процесі - треба щоб зійшлись фінансові та "хочушні" зірки.
Додивилась я, що є така штука, як ноутбуки трансформери https://stylus.ua/uk/noutbuki/tip:transformer-2/ Чому саме на такі моделі? По-перше, подобаються, по-друге, менша ймовірність, що мої чудові діти звернуть йому шию, як доберуться(а вони доберуться). Ну й активний екранчик. Хоча я не знаю, наскільки воно мені потрібно буде.
По цінах - звичайно, не за сто штук, і не за 50)). десь до 20-ки, мабуть.
Або скажіть щось розумне, щоб мене вспокоїло, і я підібрала собі щось дешевше.

І щоб два рази не стрибати - як хтось продає клавіатури від Dell E6510 - велкам, обговоримо. Бо мої гаврики вбили її нанівець, прийшлось блютузну купляти.
І аккумулятор, в ідеалі новий. Бо цей вже ніц не тримає.
Підтримаю Destemper'a: забудьте про ноутии з сенсором під Windows і, власне, за трансформери. Хочете спробувати - велкам на ринок б/к. Принаймі за адекватні гроші відчуєте чи це те, що вам потрібно.
З нового... В цій темі я писав про ноут за адекватної конфігурації і до 20к.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (30.06.2020)
Старий 30.06.2020, 19:18 #2779970   #183
Olen4a
Учасник

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
купа сумбуру і нічого по суті. Якщо коротко особисто я проти взагалі транфсомерів. недо-планшет і недо-ноутбук. щось по середині. непрактичне , не досить потужне проте модне.
Ну ось у мене в голові той самий сумбур)). Знаєте, ото пресловуте "сама не знаю, що хочу". Ремня, як каже моя мама)).

Цитата ніхто Вас шукати щоб продати клавіатуру яка нова вартує 280-350грн шукати не буде. Це ви маєте велкам якщо хочете щось купити.
Ви сміятиметесь, але вже знайшли)).

Цитата П.С. допомагати людям які самі ще незнають чого хочуть не вдячна справа.
Тут цілком згодна. Я дійсно поки не розумію, що хочу).

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Підтримаю Destemper'a: забудьте про ноутии з сенсором під Windows і, власне, за трансформери. Хочете спробувати - велкам на ринок б/к. Принаймі за адекватні гроші відчуєте чи це те, що вам потрібно.
З нового... В цій темі я писав про ноут за адекватної конфігурації і до 20к.
Дякую, пішла читати). Млін, та що ж таке)).

Востаннє редагував Olen4a: 30.06.2020 о 19:18. Причина: Пізніше додано
Olen4a зараз поза форумом  
Старий 30.06.2020, 21:42 #2779972   #184
ion
Активний учасник

Цитата:
Допоможу. Тиць
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olen4a (30.06.2020)
Старий 30.06.2020, 22:45 #2779973   #185
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Ну ось у мене в голові той самий сумбур)). Знаєте, ото пресловуте "сама не знаю, що хочу". Ремня, як каже моя мама)).

Ви сміятиметесь, але вже знайшли)).

Тут цілком згодна. Я дійсно поки не розумію, що хочу).

Додано через 5 хвилин

Цитата Тут цілком згодна. Я дійсно поки не розумію, що хочу).
ну думати за людей не наша задача.
Старий 18.11.2020, 11:35 #2784364   #186
TTaJIa4
Активний учасник

Трохи побомблю з приводу дешевих ноутбуків
за останній місяць побувало в мене вже 3 ноутбуки Asus серії X5XX
все це гівно на процах Celeron N3350, N3450, Pentium N4200
один просто не включився зранку і перестав подавати будь-які признаки життя
на іншому дивились ютуб, він просто завис і більше не включився
в третьому спочатку здохла розпаяна еММС пам'ять, замість DVD приводу поставили HDD і користувались так, але через місяць він просто потух при роботі в інтернеті і більше не включився
всюди діагностовано смерть ЦПУ, ремонт не рентабельний

Також хочу поділитися враженням щодо іншого шлаку, який ще доступний для покупки новим
Dell Inspiron 3582
Почнем з того шо брали в серпні за 8К, зараз уже 10, а в деяких магазинах і 11-12
Куплявся на роботу в офіс, взяли лише через те, що потрібен був новий ноутбук з гарантією.
Вот основні мінуси.
Корпус зроблений з якогось такого маркого матеріалу, що після 10 хв роботи повно слідів від рук, ніби в нього всім офісом тикалися.
Кути огляду повертикалі у матриці просто кошмар.
Незрозуміло чому немає роз'єму LAN, хоча товщина корпусу дозволяє його розмістити, що для офісу де Wi-Fi перегружений критично, довелось докупляти USB мережеву карту.
Не порадувала індикація збоку корпусу, деколи неможливо зрозуміти чи ноутбук працює, чи він у режимі сну, чи вимкнений.
Заглушка під DVD дисковод вроді би є, але сам роз'єм SATA на платі не розпаяний, тобто поставити додатковий HDD або SSD через Optibay неможливо.

Задовбався вже людям пояснювати, що або готуйте мунімум тисяч 15-20 на новий ноутбук, який за цю ціну вже можна підібрати трохи адекватніший, або беріть б/у Dell, Lenovo або HP бізнес серії з Європи чи США на і3-і5, а не цей мусор по акції, бо як тільки закінчується гарантійний термін і приходиться то УГ ремонтувати то в 90% випадків треба йти в магазин за новим

Зараз взагалі й*бу дали продавці! Оцей треш https://rozetka.com.ua/lenovo_81n300kkra/p222562345/ продається за 10к, хоча весною за нього хотіли 6 і навіть за 6 я б його нікому не рекомендував A6-9225 повний шлак на рівні Core2Duo мобільної серії бородатих часів, при тому Samsung R710 2009-го року з Core 2 Duo P8400 і 4Гб DDR3 в робочих задачах взуває його по швидкодії по всіх параметрах, і це на Win10, перевірено особисто

Востаннє редагував TTaJIa4: 18.11.2020 о 11:58.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (21.11.2020), Romko_7 (18.11.2020)
Старий 18.11.2020, 22:34 #2784376   #187
Romko_7

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
Задовбався вже людям пояснювати, що або готуйте мунімум тисяч 15-20 на новий ноутбук, який за цю ціну вже можна підібрати трохи адекватніший, або беріть б/у Dell, Lenovo або HP бізнес серії з Європи чи США на і3-і5, а не цей мусор по акції, бо як тільки закінчується гарантійний термін і приходиться то УГ ремонтувати то в 90% випадків треба йти в магазин за новим
так і зробив пару років назад.купив бу делл Е6420 з і3 процом.привезений з штатів.
За норм гроші.Бат підуставша,проситься на заміну.але мені автономності великої і не треба.
робить хоть би що.Ігри не грав ніколи і не граю.сильно не гружу.і в них універсальний блок живлення.Збоку підключається автомобільний штекер до прикурювача.і можна прямо в машині живити.Адаптер оригінальний.товщина його 15мм при тому.

Цитата:
Незрозуміло чому немає роз'єму LAN, хоча товщина корпусу дозволяє його розмістити, що для офісу де Wi-Fi перегружений критично, довелось докупляти USB мережеву карту.
здешевлення де тільки можна.Мабуть на то і розраховували.кому треба то хай докупить юсбшну карту.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
dodge (19.11.2020), ion (21.11.2020), TTaJIa4 (19.11.2020)
Старий 19.11.2020, 08:58 #2784381   #188
TTaJIa4
Активний учасник

Цитата так і зробив пару років назад.купив бу делл Е6420 з і3 процом.привезений з штатів.
сам вже 2 роки користують Е6510 на і7 620М, добавив лише пам'яті до 8гб і для робочих задач хватає з головою, при бажанні і доту чи танки на мінімалках в 40-50фпс пограти можна
при тому що проц сам по собі досить гарячий температури ніколи вище 75 градусів не піднімаються
батарею таки замінив, зараз тримає біля двох годин в інтернеті
по якому параметрі дані ноути точно взувають любий дешевий ширпотреб з магазину це якість динаміків, по звуку навіть деяким блютуз колонкам дадуть жару
із недоліків само собою вага і товщина, ну але це плата за надійність
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (19.11.2020)
Старий 19.11.2020, 09:50 #2784382   #189
org100h
organize hundred humans

Раніше було краще (с)
В мене був vaio, зараз він батькові служить.
2008-мий рік покупки здається він ніколи не здохне
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TTaJIa4 (19.11.2020)
Старий 20.11.2020, 21:39 #2784486   #190
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Раніше було краще (с)
В мене був vaio, зараз він батькові служить.
2008-мий рік покупки здається він ніколи не здохне
колишні тошіби були теж невбиваємими

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Трохи побомблю з приводу дешевих ноутбуків
за останній місяць побувало в мене вже 3 ноутбуки Asus серії X5XX
все це гівно на процах Celeron N3350, N3450, Pentium N4200
один просто не включився зранку і перестав подавати будь-які признаки життя
на іншому дивились ютуб, він просто завис і більше не включився
в третьому спочатку здохла розпаяна еММС пам'ять, замість DVD приводу поставили HDD і користувались так, але через місяць він просто потух при роботі в інтернеті і більше не включився
всюди діагностовано смерть ЦПУ, ремонт не рентабельний

Також хочу поділитися враженням щодо іншого шлаку, який ще доступний для покупки новим
Dell Inspiron 3582
Почнем з того шо брали в серпні за 8К, зараз уже 10, а в деяких магазинах і 11-12
Куплявся на роботу в офіс, взяли лише через те, що потрібен був новий ноутбук з гарантією.
Вот основні мінуси.
Корпус зроблений з якогось такого маркого матеріалу, що після 10 хв роботи повно слідів від рук, ніби в нього всім офісом тикалися.
Кути огляду повертикалі у матриці просто кошмар.
Не порадувала індикація збоку корпусу, деколи неможливо зрозуміти чи ноутбук працює, чи він у режимі сну, чи вимкнений.
Заглушка під DVD дисковод вроді би є, але сам роз'єм SATA на платі не розпаяний, тобто поставити додатковий HDD або SSD через Optibay неможливо.

Зараз взагалі й*бу дали продавці! Оцей треш https://rozetka.com.ua/lenovo_81n300kkra/p222562345/ продається за 10к, хоча весною за нього хотіли 6 і навіть за 6 я б його нікому не рекомендував A6-9225 повний шлак на рівні Core2Duo мобільної серії бородатих часів, при тому Samsung R710 2009-го року з Core 2 Duo P8400 і 4Гб DDR3 в робочих задачах взуває його по швидкодії по всіх параметрах, і це на Win10, перевірено особисто
ми вже з тобою не раз це обговорювали. Раніше навіть дешевий сегмент в плані компонентів та корпусів не був відвертим гімном. Ну були слабші параметри там , могло не бути деяких опціональних речей , але таке Г як зараз ніхто не робив. Особливо розпаяні проци на озу на материнках і як шедевр - пасивне охолодженя або кусок бляшки 2мм без відвідних трубо взагалі і мідних пяток. І лафети петель просверлені дирку і гвинт через материнку наскрізь!! Якість яку ми заслужили...

Востаннє редагував Distemper: 20.11.2020 о 21:39. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
dodge (21.11.2020)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:42.