Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку

Ноутбук - який краще ?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.05.2020, 16:33 #2778950   #101
Distemper
псіх одіночка

Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
100к це хіба в «офіційних» магазинах типу розетки. А так, старт від ~50к. Дорожче за Віндовс ПК, в такому вже не поколупаєшся, але зараза стабільно працює і потім ще через 5 років можна продати за пів ціни і ще новому власнку стільки ж пропрацює.

п.с. Збоку може це і виглядає як понти, а насправді особисто для себе я беру заради стабільності - менше гемору ніж з віндовсом. Якісна збірка і комплектуючі - само собою.
ну просто я не бачу сенсу. Захочу стабільності - Лінукс. Просто якщо мірятися критеріями стабільність/відмово стійкість - то можна дойти до UNIX FreeBSD для декстопу ))

Якщо лінукс грамотно налаштувати для простго домашнього юзера(та і не лише для домшнього (бачив цілиі офіса на убунтах - на робочих місцях) і серверні рішення гіпер-стабільні на Лінусах.

Я лише 1 визнаю в МакОС - специфічний софт для відео-звуко монтажу аналоги під Вінду не настільки напічкані з коробки плагінами і не такі зручні. От тут так - є сенс Можна і астон мартін купити для поїздки на дачу але чи є сенс ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2020, 18:58 #2778953   #102
.

Цитата Міф для самозаспокоєння. Комплектуючі ідентичні. Тільки в bios'и вшитий код, щоб унеможливити стороннє втручання і заміну. В результаті ОС оптимізована під 10 відеокарт, материнок і саме тому складається враження надстабільної роботи і унікальності заліза. Насправді все не так. Погугли скільки неробочих відеокарт продають з маків. І вартість робочих
Блін, ну який міф? Як я запускаю фільм/музику на макбуці то я чую об'ємний звук і бачу яскраву картинку на відкаліброваному дисплеї, а не просто шум і "вигорілі" кольори з голубим білим. Тачпед реагує точно і кожного разу, а не як небудь через раз як на віндовс ноутах. ССД у моєму відносно старенькому макбуці працює швидше ніж у сучасних віндовс ноутах. Клавіатура не скрипить, кришка екрану відкривається/закривається ідеально одним пальцем, як і в перший день. Охолодження працює значно тихіше ніж у віндовс ноутах. Так, можна підібрати і Він ноут з подібними (або й кращими характеристиками) але й там ціна буде на меншою за Мак, і всеодно Віндовс буде все псувати.

В тому то і суть, що Епл заточує залізо під свою ОС і все стабільно працює. Я тільки ЗА щоб і під Віндовс так зробили. Для чого мені 100500 відеокарт під Віндовс, якщо стабільно буде працювати 10-20? А то зроблять "вінігрет" з різними комплектуючими і потім Віндовс не може подружити всі драйвери щоб все стабільно працювало.

Знову починаємо ходити по колу - обговорювати те саме, що вже було тут сказано раніше.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну просто я не бачу сенсу. Захочу стабільності - Лінукс. Просто якщо мірятися критеріями стабільність/відмово стійкість - то можна дойти до UNIX FreeBSD для декстопу ))

Якщо лінукс грамотно налаштувати для простго домашнього юзера(та і не лише для домшнього (бачив цілиі офіса на убунтах - на робочих місцях) і серверні рішення гіпер-стабільні на Лінусах.

Я лише 1 визнаю в МакОС - специфічний софт для відео-звуко монтажу аналоги під Вінду не настільки напічкані з коробки плагінами і не такі зручні. От тут так - є сенс Можна і астон мартін купити для поїздки на дачу але чи є сенс ?
Можна і з Лінуксом мати стабільність. Але МакОС більш вилизаний та й ідеально працює з iOS. І тому в загальному все дуже легко і стабільно працює як одне ціле. Просто працює: без глюків, без зависань, без вірусів/антивірусів, одним словом без гемору і без головного болю.

Кожному своє. Хтось ставить собі самий дешевий китайський кондиціонер і тішиться що зекономив купу грошей. Пофіг, шо той кондер гудить і дує, але не охолоджує. А хтось заплатить ще раз так і буде мати хороший апарат, який буде виконувати свою функцію роками. Аналогічно з ПК/ноутами чи з мобілками.

Востаннє редагував .: 22.05.2020 о 18:58. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Старий 22.05.2020, 20:46 #2778956   #103
ion
Активний учасник

Цитата Блін, ну який міф?
Дві відеокарти. Одна з A1312 друга з Alienware m17x. Вгадаєш де яка?
ion зараз поза форумом  
Старий 25.05.2020, 12:41 #2779025   #104
.

Бачу тільки одну картинку. Але суть в іншому. Так, деякі комплектуючі можуть бути ідентичними, але в загальному працювати по різному. Одна з причин - залізо заточене під ОС. Це як в Андроїд пхають купу ядер і пам‘яті, а виходить новий айфон з слабшими тех характеристиками і взуває флагмани на андроїді.

Також про якісніші комплектуючі, я маю на увазі те, що Епл підбирає якісні компоненти у всьому: не тільки проц і память, а той же дисплей (насичений і відкалібрований), динаміки, корпус, швидкий ссд (а не якийсь середнячок), кращий (або заточений) акумулятор, який реально працює 8 год, а не 4. У віндовс ноутах можуть запхати флагманський проц і 12Гб памяті, одночасно зекономити на ссд, дисплеї, акумі і в загальному це все повільніше працює і менше годин, ніж той же макбук з слабшою начинкою. А коли беруться робити щось наближене по якості до макбуків, то ціна виходить та сама або й дорожче.
Аналогічно можна порівнювати якийсь Туарег з таким самим 3л двигуном як і Каєн. Тільки Каєн буде їхати шустріше і інтер‘єр буде з якісніших матеріалів, ніж у Туарега. І різниця в ціні відповідна. Для чого переплачувати, якщо у них та сама платформа - той же ВАГ.
. зараз поза форумом  
Старий 25.05.2020, 14:24 #2779028   #105
ion
Активний учасник

Відеокарти ідентичні. Фото дійсно пропало, але можеш загуглити hd 6970/6990 mxm для приведених моделей.
Бачиш, ти почав говорити алогічні речі. До прикладу:
API Metal злизана з OpenGL i OpenCL для 3д графіки i обчислень:
Цитата On iOS and tvOS, Metal supports Apple-designed SoCs from the Apple A7 or newer. On macOS, Metal supports Intel HD and Iris Graphics from the HD 4000 series or newer, AMD GCN, and AMD RDNA GPUs. NVIDIA GPUs are supported but Metal drivers for newer devices (10 Series and newer) are not available since macOS Mojave. [12]
Це на підтвердження моїх слів про обмежену підтримку заліза. Що легше, вилизати софт під 10-20 відеокарт чи під 100 карт різних виробників і поколінь та можливостей?
Екран, звук чи ssd - сперечатись не буду - не знаю їх долю в ціноутворенні. Але, за користувачів радий.

Не треба вірити в епічну магію епл-якості. Це чистої води маркетинг. І в них попадає брак
ion зараз поза форумом  
Старий 25.05.2020, 19:05 #2779030   #106
Distemper
псіх одіночка

Просто є баланс і доцільність покупки. Можна і космічний шатл купити для польоту за місто і ржати з легкомотрних літаків , а прикола ? Старт ПК на іОС від 50 к! Я від 50к зберу 1,5-2 ПК які взують в плані продуктивності заліза епл легко.
іОС вся ось ця стабільність - як і було з Люміями заточили під певний перелік проців і озу софт і типу стабільно , але це за собою веде мінус в плані кастомізації та гнучкості. Так може то я псіх який любить колупатися в залізі чи експерементувати , але якщо говорити за ПК окрім кривої 10-ки якщо порівнювати чисто продуктивність заліза то ПК від Яблука і простий ПК паритет якщо не перевага в сторону стандартного ПК.

Окрім софту на МакОсь для роботи толком переваг з ПК немає. з Ноутбуками все не так однозначно теж.
Подякував(ла):
ion (25.05.2020)
Старий 25.05.2020, 20:31 #2779031   #107
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Також про якісніші комплектуючі, я маю на увазі те, що Епл підбирає якісні компоненти у всьому
Ти це скажи пересічному власнику айфона взимку, де вийшов з дому з 100% телефоном і через пів години він вже вирубаний, або на половину сівший.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 25.05.2020, 21:54 #2779032   #108
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ти це скажи пересічному власнику айфона взимку, де вийшов з дому з 100% телефоном і через пів години він вже вирубаний, або на половину сівший.
в мене в друга нульових 10-ий. Купував в Еміраратх новий в Магазині Епл в Дубай-Молі. То в нього вічно проблема з автономністью була і є .
Тобто з особливостей МакОсь - ну певна стабільість там є і перевагоє вагомою є профільний софт.

Що стосується самих пристроїв (зокрема ПК) то нічого там магічного немає.

От я хз як хто я не хочу купити смартфон за 1-1,5к баксів і сука ставити прогу щоб закинути файл аудіо(так є хмара і бла бла бла , але все ж ?може мене немає в хмарі або я про неї незнаю?) Хай ця прога займає 1кб і ставиться 2 секунда. Це як мінімум вже - я маю підлаштовуватись під телефон за який вбухав немало бабла ? Це дехто мотивує - ну він захищенівший , так ніби під іОС не можливо наговнокодити. Якщо пристрій не практичний сходу то його хвальна стабільність , аж ніяк не перекриває це. Гаразд коштував б ще одинаково. А так за що переплачувати ? 90% юзерів не тачпадять наприкла в фотошопі чи графіяних редакторах. Жоде фіскальних принтер немє драйверів під МакОС. Серверів на МакОс немає. Така собі закрита эко-система для мажорів які собі просто можуть це дозволити і потім прикриваються стабльністью і крутою матрицею. Хоча можна сказати чесно - купив тільки тому що можу і хочу і все )
Подякував(ла):
Romko_7 (26.05.2020)
Старий 26.05.2020, 16:47 #2779037   #109
.

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Бачиш, ти почав говорити алогічні речі. До прикладу:
API Metal злизана з OpenGL i OpenCL для 3д графіки i обчислень

Не треба вірити в епічну магію епл-якості. Це чистої води маркетинг. І в них попадає брак
Всі злизують один в одного: що епл що гугл що майкрософт.

Я теж так думав поки не попробував макбук Брак є, але менше. І якщо і попасти на брак то можна відремонтувати по гарантії або по apple care. Так, в нас це офіційно не підтримується, але фірми вже навчились возити в Європу на оф сервіс. Можна і попасти в дорогий ремонт, як і з будь якою технікою.

Додано через 1 годину 2 хвилини
Цитата:
Не один раз катався по пів дня на лижах з айфоном у зовнішній кишені і той не вирубувався. Але Нокіа 8810 інколи пищала, що критична температура і телефон може виключитись. Інколи виключався айПед, який зимою лежав в холодній машині. Але в моєму випадку планшету 5+ років, тому акумулятор і так слабо вже тримає.

Тому холод це проблема не тільки айфонів. Будь-який телефон може вирубати на морозі, особливо якщо акум/телефон має кілька років.

Додано через 4 години 14 хвилин
Цитата:
Просто є баланс і доцільність покупки. Можна і космічний шатл купити для польоту за місто і ржати з легкомотрних літаків , а прикола ? Старт ПК на іОС від 50 к! Я від 50к зберу 1,5-2 ПК які взують в плані продуктивності заліза епл легко.
Я, зберу, взують... Це все ок, тільки один ньюанс - кривий Віндовс, але то таке - дрібничка, головне потужне залізо

Це розмова в стилі: для чого мені та Ауді, та я за ті гроші 1,5-2 Октахи VRS куплю!

Цитата іОС вся ось ця стабільність - як і було з Люміями заточили під певний перелік проців і озу софт і типу стабільно , але це за собою веде мінус в плані кастомізації та гнучкості. Так може то я псіх який любить колупатися в залізі чи експерементувати , але якщо говорити за ПК окрім кривої 10-ки якщо порівнювати чисто продуктивність заліза то ПК від Яблука і простий ПК паритет якщо не перевага в сторону стандартного ПК.
.
Для мене Лумія, заточеність, і відсутність детальної кастомізації це плюс, тому що розумію, що це означає стабільність. У ті часи Люмія подобалась, навіть татові купив як перший смарт. На наступний день глюкнула камера і то так що прийшлось відправляти на повернення по гарантії, бо глюкнуло залізо. Взяли потім іншу Люмію.

Колись у студентські роки теж любив колупатись в ноутах, компах, мобілках. Тепер нема стільки вільного часу і потрібна стабільність - щоб система працювала постійно без лагів і тормозів, бо нема часу переставляти ОС, драйвера, і т.д. В настройках теж менше колупаюсь - раз підстрояв під себе і вистачає. Навіть рінгтон - раз поставив і на постійно. Так, в айфоні це не просто зробити свій рінгтон, але можливо тими ж айфонівськими програмками.

От я не розумію логіки: як можна розділяти залізо від ОС? Для чого мені надпотужне залізо, якщо воно нестабільно працює під Віндовсом? Аналогічно не розумію для чого мені 8 ядер і 8 гб памяті на Андроїді, якщо той телефон повільніше працює ніж 6 ядер і 4 гб памяті як у айФоні? Ходити мірятись ядрами, гігагерцами і гігабайтами, пофіг що воно повільно працює?
Цитата От я хз як хто я не хочу купити смартфон за 1-1,5к баксів і сука ставити прогу щоб закинути файл аудіо(так є хмара і бла бла бла , але все ж ?може мене немає в хмарі або я про неї незнаю?) Хай ця прога займає 1кб і ставиться 2 секунда. Це як мінімум вже - я маю підлаштовуватись під телефон за який вбухав немало бабла ? Це дехто мотивує - ну він захищенівший , так ніби під іОС не можливо наговнокодити. Якщо пристрій не практичний сходу то його хвальна стабільність , аж ніяк не перекриває це. Гаразд коштував б ще одинаково. А так за що переплачувати ? 90% юзерів не тачпадять наприкла в фотошопі чи графіяних редакторах. Жоде фіскальних принтер немє драйверів під МакОС. Серверів на МакОс немає. Така собі закрита эко-система для мажорів які собі просто можуть це дозволити і потім прикриваються стабльністью і крутою матрицею. Хоча можна сказати чесно - купив тільки тому що можу і хочу і все )
Купив, бо реально дістав Віндовс з його глюками. Навіть ліцензійна ОС і та глюкала після офіційних оновлень! Набридло постійно чистити від вірусів, спайваре і періодично колупатись з настройках щоб пришвидшити той Віндовс. Останні рази, перед тим як треба було оновити макбук, то ще раз придивлявся до Віндовс ноутів. Ніби по характеристиках все ок, навіть дуже круто, але як приходив в магазин потестити той ноут, то капець - відразу відпадало бажання його брати.

Відкрию тобі секрет - тепер в айфонах можна перекидати і зберігати файли напряму, без хмарок

О, айфони такі дорогі, для мажорів... Не те, що нові Самсунги S20 i Ultra - значно доступніші для пересічних українців?

90% юзерів не тачпадять у фотошоп, але зато друкують фіскальні чеки щодня і у кожного стоїть сервак вдома! це капець аналоги і порівняння...

Востаннє редагував .: 26.05.2020 о 17:03. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Старий 26.05.2020, 18:59 #2779042   #110
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:

Не один раз катався по пів дня на лижах з айфоном у зовнішній кишені і той не вирубувався. Але Нокіа 8810 інколи пищала, що критична температура і телефон може виключитись. Інколи виключався айПед, який зимою лежав в холодній машині. Але в моєму випадку планшету 5+ років, тому акумулятор і так слабо вже тримає.

Тому холод це проблема не тільки айфонів. Будь-який телефон може вирубати на морозі, особливо якщо акум/телефон має кілька років.
В моїй одній компанії 50/50 айфони і андроїди, то коли катаємось на лижах, то вгадай до кого не можливо додзвонитись зазвичай. Відсоток глюку тієї ж батареї в айфонах і андроїдах не до порівняння. І то при тому, що з новими моделями ситуація не міняється, бо ті колєги кожен рік міняють айфони, а херня з ними та сама лишається.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 26.05.2020, 22:46 #2779045   #111
Distemper
псіх одіночка

Цитата Я, зберу, взують... Це все ок, тільки один ньюанс - кривий Віндовс, але то таке - дрібничка, головне потужне залізо
Звісно я ж більше окрім Віндовс ОС-ок незнаю і пофіг що треба ядра на віртуалки і швидкі ядра з веикими кешем в мультизадачних процесах . Лішпше відвалити від 50 і мати стабільність . І то де ? в на ентерпрайзісі ? чи на продакшні ? Чи той ПК взує з свивтом стандартний ПК ? Нє , але зто ти будеш мати макОС яка типу вічна і вирішує всі задачі пересічного Юзера тільки не за пересічні кошти.

Цитата Для мене Лумія, заточеність, і відсутність детальної кастомізації це плюс, тому що розумію, що це означає стабільність.
Я вже писав що це була моя любов і найкращий телефон-смартфон. Шкода що вони пішли з ринку. Претенхзій не було , але я прекрасно усвідомлював що вони заточили ОСь і софт під певний перелік плат і ядер і не вийобувались ну - зато стабільно.

Цитата От я не розумію логіки: як можна розділяти залізо від ОС?
А я нерозумію логіки - купите мак-бук і будете мати не*бену ОСь ? Причому тут як ти кажеш залізо і Ось ? Якби давай з звортьної сторони тоді зайдем ?.

Цитата Відкрию тобі секрет - тепер в айфонах можна перекидати і зберігати файли напряму, без хмарок
прикинт в 2020 році вони доросли до цього! Це супер прогрес таких захищених і дешевих смартифонів.

Цитата О, айфони такі дорогі, для мажорів... Не те, що нові Самсунги S20 i Ultra - значно доступніші для пересічних українців?
Тобто без флагманів прожити не можна ? І кожному давай смартфон за 1-,1,5 баксів (новий звісно) ?

Цитата 90% юзерів не тачпадять у фотошоп, але зато друкують фіскальні чеки щодня і у кожного стоїть сервак вдома! це капець аналоги і порівняння...
нє , 90% юзерпів це домогосподарки з серіалами , ютубом і ексель+ворд ? Ні прогамування ні робота с серверами , ні софт-вейр тестінг , ні робота з специфічним софтом ? Просто купив щоб як картиною милуватись матрицею і плавністю тачпаду і хай буде собі щоб око радувало і статсусу добавляло , правда ) а хулі ? Кажу кошуувало б на рівні мови нема. Ніхто не каже що Епл гівно але як вж писав. Купити всім пілотм космічний шатл , всім водіям астон-мартін бо хулі ? тож не якийсь там ланос , нє ? А на потреби того водіях чи політа пох. Ти не шариш! Купиш собі бмм , мерседес , ролс-ройс чи астон-мартін і все. Хулі там твій АН-2 ? Пілоте будь людиною замов нормальний Шатл!

Додано через 24 хвилини
Цитата:
В моїй одній компанії 50/50 айфони і андроїди, то коли катаємось на лижах, то вгадай до кого не можливо додзвонитись зазвичай. Відсоток глюку тієї ж батареї в айфонах і андроїдах не до порівняння. І то при тому, що з новими моделями ситуація не міняється, бо ті колєги кожен рік міняють айфони, а херня з ними та сама лишається.
зараз буде - ну вони просто не ті айфони купляють бо в мене такого нема. )

Востаннє редагував Distemper: 26.05.2020 о 22:46. Причина: Пізніше додано
Подякували 2:
ion (26.05.2020), Samyel_Fox (27.05.2020)
Старий 27.05.2020, 10:32 #2779051   #112
.

Цитата:
Виходить мені дуже повезло - мій 11Про сам по собі ще жодного разу не виключався Навіть у мороз, на горі коли робив фотки чи відеоролики катання на лижах.

А можливо це повязано з додатковою безпекою щоб той мобільник не закоротив і не ви вибухнув при критичних температурах? Я вже писав, в мене проста кнопочна дзвонилка на морозі сварилась що критична температура. Мені всеодно чи це буде виключатись дзвонилка, андроїд чи айфон. Краще нехай виключиться ніж рване в кишені.

Додано через 2 години 28 хвилин
Цитата:
Звісно я ж більше окрім Віндовс ОС-ок незнаю і пофіг що треба ядра на віртуалки і швидкі ядра з веикими кешем в мультизадачних процесах . Лішпше відвалити від 50 і мати стабільність . І то де ? в на ентерпрайзісі ? чи на продакшні ? Чи той ПК взує з свивтом стандартний ПК ? Нє , але зто ти будеш мати макОС яка типу вічна і вирішує всі задачі пересічного Юзера тільки не за пересічні кошти.
Хтось заставляє купувати? Ні, от і добре. Мак має свою нішу як пересічних так і профі користувачів. Якби маки не вартували тих грошей то б давно збанкротували.

Цитата Я вже писав що це була моя любов і найкращий телефон-смартфон. Шкода що вони пішли з ринку. Претенхзій не було , але я прекрасно усвідомлював що вони заточили ОСь і софт під певний перелік плат і ядер і не вийобувались ну - зато стабільно.
Я ж тільки за. У свій час навіть приглядався до Нокіа N9 і слідкував за MeeGo OS, але якось у них не склалось. Lumia накрились. Тому на даний момент не бачу альтернативи iOS.

Цитата
А я нерозумію логіки - купите мак-бук і будете мати не*бену ОСь ? Причому тут як ти кажеш залізо і Ось ? Якби давай з звортьної сторони тоді зайдем ?
Та притому що залізо і ось працюють як одне ціле. А не маємо вінігрет з різних комплектуючих у яких з часом виникають конфлікти драйверів, а Віндовс дивиться на то все і викидає екран смерті. І махайся тоді сам з тими всім.

Цитата
прикинт в 2020 році вони доросли до цього! Це супер прогрес таких захищених і дешевих смартифонів.
Краще пізно ніж ніколи

Цитата Тобто без флагманів прожити не можна ? І кожному давай смартфон за 1-,1,5 баксів (новий звісно) ?
Тобто, щоб створити щось більш-менш конкурентне айфону, то треба трохи вкластись. І на виході маємо андроїд по ціні айфону, а то й дорожче. З ноутами аналогічно.

Цитата
нє , 90% юзерпів це домогосподарки з серіалами , ютубом і ексель+ворд ? Ні прогамування ні робота с серверами , ні софт-вейр тестінг , ні робота з специфічним софтом ? Просто купив щоб як картиною милуватись матрицею і плавністю тачпаду і хай буде собі щоб око радувало і статсусу добавляло , правда ) а хулі ? Кажу кошуувало б на рівні мови нема. Ніхто не каже що Епл гівно але як вж писав. Купити всім пілотм космічний шатл , всім водіям астон-мартін бо хулі ? тож не якийсь там ланос , нє ? А на потреби того водіях чи політа пох. Ти не шариш! Купиш собі бмм , мерседес , ролс-ройс чи астон-мартін і все. Хулі там твій АН-2 ? Пілоте будь людиною замов нормальний Шатл!
І тут Остапа понесло... Є софт заточений під віндовс, є під мак. Є софт і для того і для іншого. Кожен обирає під свої потреби. Все має свою ціну. Тобі задорого, намає опції Мак сервера - не бери. Так як є цінителі і кіа і мерсів і порше і ролс ройсів. І вони знають за що платять. Все має свою ціну. І неможливо переконати водіїв кіа чи vw чим кращий той мерс чи порш, особливо якщо ті водії жодного разу не катались на цих авто. Але добре що завжди є вибір і кожен обирає під свої потреби і можливості. Тільки в нас є один стереотип - все дешеве класне, все інше понти для мажорів.

Додано через 24 хвилини

Цитата зараз буде - ну вони просто не ті айфони купляють бо в мене такого нема. )
В мене такого виключання не було. І я вже писав - це проблема електроніки в цілому при роботі у критичних температурах.

Востаннє редагував .: 27.05.2020 о 10:37. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Старий 28.05.2020, 08:50 #2779073   #113
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Виходить мені дуже повезло - мій 11Про сам по собі ще жодного разу не виключався Навіть у мороз, на горі коли робив фотки чи відеоролики катання на лижах.

А можливо це повязано з додатковою безпекою щоб той мобільник не закоротив і не ви вибухнув при критичних температурах? Я вже писав, в мене проста кнопочна дзвонилка на морозі сварилась що критична температура. Мені всеодно чи це буде виключатись дзвонилка, андроїд чи айфон. Краще нехай виключиться ніж рване в кишені.

Додано через 2 години 28 хвилин

Хтось заставляє купувати? Ні, от і добре. Мак має свою нішу як пересічних так і профі користувачів. Якби маки не вартували тих грошей то б давно збанкротували.

Я ж тільки за. У свій час навіть приглядався до Нокіа N9 і слідкував за MeeGo OS, але якось у них не склалось. Lumia накрились. Тому на даний момент не бачу альтернативи iOS.

Та притому що залізо і ось працюють як одне ціле. А не маємо вінігрет з різних комплектуючих у яких з часом виникають конфлікти драйверів, а Віндовс дивиться на то все і викидає екран смерті. І махайся тоді сам з тими всім.

Краще пізно ніж ніколи

Тобто, щоб створити щось більш-менш конкурентне айфону, то треба трохи вкластись. І на виході маємо андроїд по ціні айфону, а то й дорожче. З ноутами аналогічно.

І тут Остапа понесло... Є софт заточений під віндовс, є під мак. Є софт і для того і для іншого. Кожен обирає під свої потреби. Все має свою ціну. Тобі задорого, намає опції Мак сервера - не бери. Так як є цінителі і кіа і мерсів і порше і ролс ройсів. І вони знають за що платять. Все має свою ціну. І неможливо переконати водіїв кіа чи vw чим кращий той мерс чи порш, особливо якщо ті водії жодного разу не катались на цих авто. Але добре що завжди є вибір і кожен обирає під свої потреби і можливості. Тільки в нас є один стереотип - все дешеве класне, все інше понти для мажорів.

Додано через 24 хвилини

В мене такого виключання не було. І я вже писав - це проблема електроніки в цілому при роботі у критичних температурах.

Просто суть одна. Одне діло в тому хто може купити собі іМак/мак-був(анологія як ти кажеш з тим поршем) то ніхто ж не боронить є гроші і людина чітко розуміє для чого(статуснійсть міфічна у випадку з айфонами не рахується) то чого б і ні.АЛе не треба прикриватися ширмою ультра-захищеності та чуть не військової надійоності.

А про сервера і все інша річ була не в софті. А в призначенні пристрою і широке використанння. Мак окрім десктопу чи офісу з однотипними задачами толком і ніде не використаєш. Тому що сфера використання одна не обширна. Це і добре і погано.

Просто одне діло любителі порша закордоном які дійсно знають його переваги, роботу двигуна та роботу іншої периферії і їм вона зручна. А інше діло студент який 2 роки з степендії виплачує кредит який колись взяв щоб купити айфона не бо вій йому був потрібен наприклад по роботі як звонілка з інтернетом без заморочок а щоб вийо**я перед однолітками.

Цитата І тут Остапа понесло... Є софт заточений під віндовс, є під мак. Є софт і для того і для іншого.
малось наувазі чогось виробники певниї пристроїв не спішать заточувати драйвера/софт під Мак. І я не думав через те що в нас немає іОС розробників.

І я багато бачив домогосподарок які вірять у священність Мак-буків і гарно про них роздумують правла не розуміючи толком які відмміності і як воно працює , коли вони дізнаються про ціну зразу вже передумують купувати. І вся мораль. Техніка для фанатів , не бідних або людей яким софт який там є потрібен.
Подякував(ла):
vuyiko (28.05.2020)
Старий 28.05.2020, 19:04 #2779090   #114
MindStorm

Ухх, підкинули файно. Давайте ще почнемо обговорювати на вибір - Nikon vs Canon, бездзеркалки vs дзеркалки й інші одвічні теми...
А щодо ios - android - windows mobile...

це все справа звички і відсутності/наявності вільного часу.

В універі бавився Симбіаном - S60 - купа програм, стороннього софту і т.д.
Потім якось зразу з нокіа на нокіа, але вже Lumia. Не порівнював тоді з тогочасними флагманами на андроїді, але швидкість ОС була прикольна - 925 - 830 - останній був Alcatel, але на снапі 820 - з олед екраном і оперативкою більшою ніж в мене колись на компі )))
Є, до речі, прикольна книжка про Нокіа, написана одним з менеджерів, про розвал (а на думку автора - про еволюцію) мобільного відділу Нокіа - причини переходу на вінду і т.д. Така собі сповідь засланого "козачка".
Відволікаюся, але раз ми вже тут всі колишні адепти нокії, то можна і згадати....

Так от, з люмії (тягнув довго, пока працювали ще до січня 2020 року програми) апгрейднувся на iOS. І для мене це небо і земля. Так, люмія була швидка, але завдяки особливостям операційної системи - айфон просто космос. Де в віндовс 10 реалізовано по-дитячому, або взагалі ніяк - ios - продуманіше й інтуїтивніше. Так, є деякі нюанси, але вони не критичні.

Не живу в закритому всесвіті, завжди клацаю андроїд апарати, запитую думки щодо використання і т.д.
Не буду накидати тут ще більше, в різних людей різні потреби й переконання.

До прикладу, один товариш старшого віку [IMG]file:///C:/Users/User/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]любить собі постійно накатувати різні лаунчери, бавитися з прошивками і т.д. Має вільний час для цього, мабуть, і натхнення.

Мені ж, особисто, вистачає навіть стокового айфонівського дзвінка й мінімум налашувань в перші 2-3 дні.

Так само є і з ПК (ноутбуками чи стаціонарниками) - поставив зразу планку на 16, пізніше доставлю ще 16. І все, на цьому мій апгрейд стаціонарника закінчується. Так само з ноутбуками - ну "гріє" мене можливість доставити ще планку, а якби було розпайка на материнці - та той ноубук скільки не проживе, як прийде час робити апдейт. Все має свої терміни, ми ж не до пенсії ту техніку купуємо.
От я впевнений, сучасні мобілки з 5G - його ще немає, але половина власників (більша, при тому) вже тішиться, що телефон підтримує таку особливість. А нічого, що це все в тестовому режимі, і як дійде до реального щоденного використання, то зміниться не одне покоління трубок.

Вже писав в цій темі, був старенький асус, згорів - треба новий. Але вкурвлює мене два моменти в сучасних віндовс ноутбуках - у різних виробників свої пропрієтарні зарядки (через type c зарядка одиниці) й розрядження в режимі очікування. Не залежно від топовості моделі. Тут тяжко вибрати - жертвуй екраном, але отримуй thunderbolt, 16 оперативки але вона на материнці, і т.д.
А коли ці всі характеристики більш/менш стають разом, то ціна на Windows ноутбук враз виявляється, м'яко кажучи, дещо іншою. І тоді вже на ціну макбука дивишся теж по-іншому.
Так, різниця в ос, але якщо не потрібно бавитися й без потреби специфічний софт під віндовс - цілком влаштовує. Навіть дуже.

Є такий англомовний журнал PC magazine, читав там колись багато років тому статтю про порівння віндовса та макос (це було ще до win 10) так от - автор дійшов висновку що макос стабільніша, простіша, тож своїм старшим батькам від однозначно купив би мак. Це мене потішило найбільше, бо якось назва журнала зовсім не відповідала судженням автора ))) це так, до слова.

І ще до слова, в мене ліцензія на обидвох машинках, один ноут піключений через hdmi до зовнішнього екрану, інколи юзається в такому форматі. Так от, після останньої обнови, екран ноутбука не відображається коректно на зовнішньому екрані. Змін не було ніяких окрім оновлення. Відкочувати назад? А на** питається таке покращення. Не впевнений що на макос було б краще, але як недавній приклад з життя, що win 10 ще є куди рости)))
Так, є кагорта людей, яка купує айфон для "понтів", так би мовити, а є кагорта людей яка купує його заради зручності, простоти у використанні, а із зв'язкою макос чи/та еппл тв виходить крута екосистема.

І давайте погодимося, що аналогів їй не існує.

Дві крутезні штуки це фейс айді та есім. - і тут навіть немає про що сперечатися...
жирно "накинув", я знаю )))

Просто, думка людини, яка ніколи не користувалася продукцією еппл (до недавна) й додатковий щоденний "робочий" інструмент якої - системи на основі windows.
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (28.05.2020)
Старий 28.05.2020, 20:10 #2779093   #115
ion
Активний учасник

Цитата Просто, думка людини, яка ніколи не користувалася продукцією еппл (до недавна) й додатковий щоденний "робочий" інструмент якої - системи на основі windows.
В тексті чується баланс

Звісно, кожному своє. Це американський продукт, що в першу чергу базується на певній інфраструктурі.
Сподіваюсь, мене підправлять якщо помилюсь. Колись прочитав, що американці купують ті марки автомобілів на повсякдень, сервісні центри яких найближчі до їхніх місць проживання/роботи. Раціональний підхід. Гадаю, Apple працює саме на стратегії сервісу: користувачу самому лізти до техніки не треба. Це ок для них. Та чи для нас? Хезе.
ion зараз поза форумом  
Старий 28.05.2020, 21:07 #2779095   #116
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
так от - автор дійшов висновку що макос стабільніша, простіша
ну автор кеп це ж і так очевидно так як що МакОсь що Лінукс нашадки Юнікса. Тобто тут було б дивно якби вони двоє були не стабільні.

Автор хоча б не топить неприкрито за Мак і не говорить про стабільність і святість. Тому якби +1

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
В тексті чується баланс

Звісно, кожному своє. Це американський продукт, що в першу чергу базується на певній інфраструктурі.
Сподіваюсь, мене підправлять якщо помилюсь. Колись прочитав, що американці купують ті марки автомобілів на повсякдень, сервісні центри яких найближчі до їхніх місць проживання/роботи. Раціональний підхід. Гадаю, Apple працює саме на стратегії сервісу: користувачу самому лізти до техніки не треба. Це ок для них. Та чи для нас? Хезе.
та вони і до віндових речей не лізуть ) Для них 60-70% вартості то софт , а не сам пристрій.

Востаннє редагував Distemper: 28.05.2020 о 21:07. Причина: Пізніше додано
Старий 29.05.2020, 08:46 #2779104   #117
LuLu

Технікою епл почав користуватись з айфона 3gs в 2010 році, пізніше добавився планшет і згодом появився перший mac mini після ігор з hackintosh-ем, і після цього терпіти не можу windows, а 10 це взагалі якийсь візуальний франкенштейн, якщо не макос то лінукс однозначно.

Щодо андроідів - було в користуванні пару телефонів, і як сказали вище поки крім епл я не бачу альтернатив для зв'язки мобільної та десктопної ос – це реально гарно працює і дуже зручно, не те що я агітую за них, швидше ділюсь власним позитивним досвідом використання.

Щодо ціни – хороше дешевим не буває, а виробник завжди намагається зменшити затрати і продати дорожче. Спроба економії завжди виливається у щось не дуже приємне. Ну і всі корпорації це ще ті гівнюки, нажаль.

Для своїх батьків ноут і телефони/планшети теж взяв епл – і їм зручніше і мені спокійніше.
LuLu зараз поза форумом  
Старий 29.05.2020, 16:47 #2779112   #118
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
Щодо ціни – хороше дешевим не буває, а виробник завжди намагається зменшити затрати і продати дорожче. Спроба економії завжди виливається у щось не дуже приємне. Ну і всі корпорації це ще ті гівнюки, нажаль.
Якщо говорити за ПК. Берем топовий сегмент проців збираємо пк і такі сам параметри в маку будуть в 2-3 рази дорожчі. Тому все відносно. Ми ж не лише смартфони і планшети обговорювали.
Старий 29.05.2020, 17:18 #2779120   #119
LuLu

Цитата:
Якщо говорити за ПК. Берем топовий сегмент проців збираємо пк і такі сам параметри в маку будуть в 2-3 рази дорожчі. Тому все відносно. Ми ж не лише смартфони і планшети обговорювали.
нехай дорожчі, але я готовий за їхнє рішення заплатити, а крім них, в даний момент, ніхто нічого схожого і не пропонує ¯\_(ツ)_/¯
LuLu зараз поза форумом  
Старий 29.05.2020, 19:19 #2779126   #120
ion
Активний учасник

Цитата нехай дорожчі, але я готовий за їхнє рішення заплатити
Давай конкретно. Що ти робиш на своєму айМаку? Які задачі?
ion зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:40.