Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2012, 13:33 #1860194   #621
riznyk

Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
Насправді то є проблема коли в засобах масової інформації проскакує така інфа і я надіюсь що прокуратура, чи хто там тим займається адекватно відреагує. (навіть коли це якась "галіма" газета).
Це теж саме що в Польші образили українок, так той дядько вже разів 30 напевне вибачився. Хоча він дійсно на автоматі стрілянув.
А українське суспільство, в частності тернопільське, досить таки ворожо настроєно до "іних" людей.
на мою думку, негрів в тернополі не люблять не із-за кольору шкіри, а із-за відсутності культури.
є такі тернополяни, шо не люблять негрів із-за кольору шкіри чи із-за того, шо вони "наших тьолок трахають" я на обговорення таких навіть не хочу витрачати свого часу.

спробую провести аналогію:
от які емоції в тебе викликає це фото?

от уяви, що є гопник, а є гопник, який приїхав з іншої держави і поводиться тут, як мєсний гопнік.

є приказка: зустрічають по одьожці. певно так і з неграми...
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
WakS (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 13:37 #1860199   #622
prizrak_design

А як вам такий розвиток подій в майбутньому? http://kp.ru/daily/25825.5/2802684/
prizrak_design зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 13:51 #1860209   #623
riznyk

Цитата Это реальный случай, который произошёл на борту авиакомпании TAM

Женщина за 50 добралась до своего кресла и увидела, что рядом в кресле сидел чернокожий мужчина.

Очень разозлившись, она позвала стюардессу.

“В чём проблема?” спросила стюардесса.

“Разве вы не видите?” сказала женщина – “мне дали место рядом с чёрным. Я не могу здесь сидеть. Вы должны пересадить меня”

“Мэм, пожалуйста успокойтесь” – сказала стюардесса.
“К сожалению, все места заняты, но я все равно попытаюсь узнать, что можно сделать”

Стюардесса ушла и вернулась через несколько минут.

“Мадам, как я вам уже сказала, все места в эконом классе заняты. Но я говорила с командиром и он подтвердил что в эконом классе нет мест. Остались места только в первом (даже не в бизнес) классе.”

И прежде, чем женщина смогла что-то сказать, стюардесса продолжила.

“Вы знаете, это очень необычно для нашей компании разрешать пассажирам из эконом класса пересаживаться в Первый класс. Однако, ввиду экстраординарных обстоятельств, командир считает, что это было бы скандалом заставлять пассажира сидеть рядом с неприятным человеком”

Повернувшись к чернокожему, стюардесса сказала: “А это значит Сэр, что мы очень просим вас собрать ваши вещи, так как у нас для вас зарезервировано место в Первом классе…”

Все пассажиры, которые находились рядом и были шокированы происходящим, начали аплодировать, некоторые даже стоя.
Подякували 3:
erazel (01.02.2012), Jane Doe (31.01.2012), Джалка (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 13:53 #1860212   #624
Zavgosp
лібераст і толераст

пишу це повідомлення тільки щоб засвітити нову аву
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякували 3:
dreed (31.01.2012), erazel (01.02.2012), timka.org (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 14:27 #1860238   #625
AJ
Активний учасник

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
пишу це повідомлення тільки щоб засвітити нову аву
можна і з оригіналу зробити)))))))))

Додано через 2 хвилини
думаю після такого резонансу, тут растистів таки побільшає.
хоча офіційна позиція мера (до речі від "свободи") :
http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10217198.html

Востаннє редагував AJ: 31.01.2012 о 14:27. Причина: Пізніше додано
AJ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
timka.org (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 14:36 #1860244   #626
sl@yes
Активний учасник

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Тут хтось писав, що ставлення до інцеденту було б аналогічним, якщо б довбалисилися б "наші". Лукавите, шановні. Бо наші таке роблять чи не щодень, але щось я не бачила заголовків типу: " Брюнет і блондин били одне одному морди через дівку з коледжа". Хіба я не ті газети читаю.
Писав я, ставлення моє, а не газети. Газета висвітлила, бо це іноземці і до них завжди буде прискіпливіша увага, так є в всіх країнах. Ну і піар, тепер має його зповна.
Отака ситуація, негр з арабом влаштували бійку. Хто винен - українці, бо расисти. Смішно, нє?
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 4:
ascii (31.01.2012), erazel (01.02.2012), gsv (31.01.2012), Narcissus (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 14:54 #1860262   #627
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Писав я, ставлення моє, а не газети. Газета висвітлила, бо це іноземці і до них завжди буде прискіпливіша увага, так є в всіх країнах. Ну і піар, тепер має його зповна.
Отака ситуація, негр з арабом влаштували бійку. Хто винен - українці, бо расисти. Смішно, нє?
Українці винні не в бійці а в тому що пишуть, почитати думки на різних сайтах новин і тут то хочеться йти зуби вибивати таким співітчизникам..
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 15:06 #1860268   #628
sl@yes
Активний учасник

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Українці винні не в бійці а в тому що пишуть, почитати думки на різних сайтах новин і тут то хочеться йти зуби вибивати таким співітчизникам..
Не в службу, а в дружбу - повой на луну.
Я знаю, что в этом есть некий каприз.
Но я б попросила всего лишь одну
Мне песню провыть и исполнить на бис.

Отдельно б тебя попросила, дружок,
Побольше ценить золотые мгновенья,
И в комментах больше не срать, голубок:
У стерв тоже мало бывает терпенья...
sl@yes зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 15:13 #1860274   #629
riznyk

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
хочеться йти зуби вибивати таким співітчизникам..
вже в росії є такий президент. так він в 2008 грузію до миру примушував.
Старий 31.01.2012, 15:30 #1860283   #630
Jane Doe

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Нє, тупо. Тупо писати про те - хто і коли получив по носі. А винні не українці, автор статті, який у звичній ситуації вирішив виставити всім на показ свої імбіцильні ідеї. Складається, враження, що ті два товариша билися за його дівку, через те ця ситуація так його зачепила.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VT (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 15:42 #1860288   #631
Avalon

- шерше ля фам - всі проблеми від хвойд.
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (01.02.2012), Narcissus (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 15:47 #1860294   #632
Jane Doe

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
Ні, всі проблеми від відсутності мозгів.
Подякували 2:
MALINA (01.02.2012), VT (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 15:49 #1860296   #633
Avalon

це не суперечить моїй думці.

P.S.
Шоколад пишеться через "с" .

Востаннє редагував Avalon: 31.01.2012 о 15:54.
Avalon зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 15:59 #1860303   #634
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
Ну да можна подумати всі конфлікти які тільки бувають всі через жінок. А Джейн Дое молодець
Старий 31.01.2012, 16:45 #1860328   #635
TUR17
Активний учасник

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
1)
Так що пора і українцям вже нобель завоювати, но для цього прийдеться розвивати унівєри.
І доречі, закордонні студенти - цьому дуже срияють.
Вони вкладають гроші у науково технічну базу унівєрів в яких будуть вчитися громадяни України.
УнівЄрів треба, бо коли я глянув на цей абзац, то аж страшно стало... А з такими показниками нам до Нобелівської премії, як до Москви пішки.

Додано через 4 хвилини
Іван Опанасович. Ууууу… Я на тих негрів дивиться не можу. Чоорні, а нааглі. Їде в автобусі і чита якусь книжку не по-нашому - *уй прос*ш. Тільки оченятами - зир, зир. А тьолок наших ї*уть. Та, дура, пащеки пороззявляють і їдуть з ними в Африку чи якусь Гвіану й*бану, а негру шо? Поїб*в, надоїло, потім їз'їв - і всі діла. Вони своїх не так люблять їсти, як наших - наша баба потіє менше.
Із безсмертного твору Подерв'янського "Остановісь, мгновєньє - ти прєкрасно!"

Востаннє редагував TUR17: 31.01.2012 о 16:46. Причина: Пізніше додано
TUR17 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Cabirez (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 17:33 #1860382   #636
riznyk

текст, із-за якого весь сир-бор
Цитата Араби з неграми билися за наших курвів

Інцидент, що мав місце увечері минулої суботи, 21 січня, переходить усі межі і повинен нарешті звернути увагу влади, правоохоронних органів і, на жаль, пасивної громадськості до такої назрілої проблеми у Тернополі, як, образно кажучи, “чорна”. Цього разу араби і негри з категорії іноземних студентів, що навчаються у медичному університеті, не поділили наших “блондинок”. Зав’язалася кривава бійка. Спочатку вона тривала на автостоянці перед торговим комплексом “Орнава”, а згодом перенеслася у давнє кубло розваг та розпусти темношкірих студентів — кафе на другому поверсі торговельного закладу. Очевидці розповідають, що крики і пристрасті були такими, що, без перебільшення, було враження, ніби “Орнава” валиться. На “кіно” позбігалися продавці, відвідувачі, прибула міліція…
Які висновки можна зробити з даного приводу? На щастя, обійшлося без жертв, але все йде по наростаючій. Велика присутність іноземних студентів переважно з Близького Сходу та Африки у тернопільських вишах, а головне — їх поведінка вилилися у велику проблему для нашого міста. Нині їх кількість сягає двох тисяч осіб. Це вже не купка переляканих темношкірих, якими вони були на початку 2000-их. Тепер ситуація докорінно змінилася, і чорносракі гості почуваються тут господарями. Фінансовий струмочок з Близького Сходу та Африки, що його першим відкрив Тернопільський медуніверситет, поступово перетворився на повноводну ріку, що з року в рік стає все більше широкою і вже загрожує руйнівною повінню. Змінився й контингент, що приїжджає до нас “навчатися”. Якщо на початках це були хоча б відносно кращі, які проходили певний відбір, щоб представляти свою країну в Європі, то тепер до нас їде вже хто-завгодно, щоб замість науки та здобуття фаху вести розгульне життя. У результаті, окрім цих “гостей”, від того добре хіба що нашим вишам та викладачам, які за рахунок темношкірих студентів ґрунтовно поліпшують свій добробут. Для Тернополя ж така масована “чорна навала” означає загострення криміногенної ситуації, спалах проституції, поламані долі наших дівчат та жінок, невідомі хвороби…
Коли ж був пройдений той рубікон, що цілком зрозуміла й цивілізована ідея навчання іноземців перетворилася на загрозу для нашого міста? Напевно, ледь не на самому початку цієї експансії. У 2000-ому році у Тернополі трапився жахливий інцидент: група студентів-арабів зґвалтувала нашу дівчину, також студентку. Причому зґвалтували по-звірячому — пляшкою... Можливо, той моторошний випадок і прикрив би “лавочку”, але втрутилося керівництво навчального закладу, яке оперативно справу зам’яло і вона навіть не дійшла до міліції. Кажуть, приїжджав “розбиратися” аж високопосадовець із країни ґвалтівників. Урешті, як це в нас буває, справу “спустили на гальмах”, депортували двох студентів, щоправда, один з них уже через місяць… відкрив бар на вул. Живова.
Така безкарність і бездіяльність з нашого боку, без сумніву, й породила теперішнє ставлення темношкірих до Тернополя і тернополян, а особливо до тернополянок. Одна знайома, випускниця Тернопільського медуніверситету, розповідала, як шестеро дівчат з її групи опинилися в сусідній аудиторії із групою арабських студентів. Наших студентів-хлопців з групи тих дівчат відправили на якесь чергування, тож студентки залишилися самі. Такого приниження ця знайома, майбутній лікар, не відчувала ніколи в житті. Іноземці відверто їх домагалися, вважаючи, що жінка-немусульманка навіть не людина, а істота, що має задовольняти їхню хтивість.
І це не поодинокий випадок. Часто молоді жінки-викладачки наших вузів, незважаючи на чималу доплату, відмовляються викладати в таких групах, адже кожна пара там перетворюється на моральні тортури. А з яким презирством глузують практиканти-іноземці з наших майбутніх мам у пологовому будинку…
Ні, ми нічого не маємо проти поглядів на життя студентів-мусульман, як і проти будь-якої іншої релігії, але нехай вони розвиваються разом з цими поглядами у себе на батьківщині. А, приїхавши до нашої країни, поважають нас, господарів, та наші звичаї. А то складається парадоксальна ситуація, що саме вони почуваються тут господарями, а ми змушені підлаштовуватися.
Півтора року тому “НОВА…” надрукувала статтю “Негри організували в “Орнаві” публічний притон. Куди дивляться ректорат і міліція?” Резонанс та публікація мала величезний, причому як позитивний, так і негативний. Громадськість палко підтримувала виступ газети, а “герої” публікації та їхні співвітчизники гнівно обурювалися: мовляв, як можна — це порушення прав, демократії, расова дискримінація і т.п., і т.д. Образилося також керівництво медичного університету, щоправда, попри “пляму на честі мундира”, вжило й певних заходів: профілактичні роз’яснення, спецчергування у місцях громадського відпочинку, де найбільше збираються темношкірі студенти. Відтак на певний час публічний притон в “Орнаві” затих, але невдовзі все знову повернулося на круги своя. Темношкірі і надалі щовечора збираються там великими групами по 10-20 осіб, зсувають докупи столи, масово вживають спиртне, нахабно поводяться і вишукують чергових жертв — українських дівчат.
Ми вже звертали увагу влади, керівників вищих навчальних закладів та правоохоронних органів на “чорну” проблему в Тернополі. Звертаємо знову: пролунав другий “дзвіночок”. Невже потрібно третього? Невже тільки тоді побачимо проблему і будемо реагувати, коли, як у Франції, почнуть у Тернополі спалахувати автомобілі, коли, як в Америці, не зайдеш у “чорний” квартал, бо тебе пограбують, згвалтують або приріжуть?

Нова тернопільська газета
Подякували 5:
BadBoy (31.01.2012), Narcissus (31.01.2012), prizrak_design (31.01.2012), roots (31.01.2012), TUR17 (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 17:35 #1860385   #637
WakS

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ні, всі проблеми від відсутності мозгів.
...... у хвойд.
WakS зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 17:40 #1860390   #638
Zavgosp
лібераст і толераст

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
можна і з оригіналу зробити)))))
так не цікаво
Zavgosp зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 18:12 #1860411   #639
Jane Doe

Стаття відверта дурня. І як на мене відкриває тільки тернополян з негативного боку. По-перше, чорношкірі билися - всі блідолиці збіглися як дурні з відкрити ротами дивитися. На що? Та викликали б міліцію і йшли собі додому. По-дрге, почалося з бійки - закінчилося обзиванням типу, чорножопі. Та яка вам ріниця, вони свої жопи били, не ваші біленькі. По-третє, бідні тернополянки, їх негри ґвалтують на кожному кроці, так їм зле, але жодна не йде жалітися у міліцію. НЕ ВІРЮ. Якби сунулася навала дівок з заявами про зґвалтування, то навіть наша, не завжди доблесна, міліція відреагувала б. По - четверте, зсовують столики по 10 чоловік і сидять п"ють. Ну і що? Не більше п"ють, ніж тернопількі чоловіки. Все не вип"ють . Якщо так столики зсувають "білі" на це ж ніхто не реагує, правда? І останнє, інколи вертаюсь пізно додому і часто їду у маршрутці з темношкірими студентами. При чому виходять вони ще й на моїй зупинці - за два роки, ще жодного разу не намагались мене зґвалтувати. Може то певні дівчата недвозначно себе повядять і провокують на певні дії у свою сторону...
Подякували 6:
Dinara (31.01.2012), Romko_7 (31.01.2012), The Bluest Eye (31.01.2012), VT (31.01.2012), yge0607 (31.01.2012), Джалка (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 18:15 #1860414   #640
Thunderbolt
Активний учасник

А хто там казав що це провокація?
Я не бачив ні одного фото на якому видно що іноземці дійсно б'ються. А от фото з мавпами всі бачили..
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:15.