Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2012, 18:15 #1860415   #641
TUR17
Активний учасник

Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

riznyk,
От я думаю, що журналіст цілком об'єктивно висловився. Мій знайомий навчається в політехнічному і неодноразово розповідав як араби зневажливо ставляться до наших дівчат. То не дати їм за те по пиці, бо вони вважають, що їх віра понад всіма іншими, що хто не мусульманин, той гівнюк? Та за таке... хай фантазія кожного, в міру своєї розвиненості, проілюструє можливі варіанти покарання.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 18:21 #1860416   #642
Avalon

А що стаття грамотно написана - лиш моменти прориваються типу "чорносракі" і тд. Чуть згладити і основну думку "Нехай хазяєвами почуваються у себе вдома а тут вони в гостях" можна було б донести. То мабуть від емоцій автор нестримався, дарма -тепер зацькують, зате радикалів підігріють перед виборами.

Додано через 5 хвилин
А те що одну дописувачку нечіпають чорношкірі, то не всі вони такі - є й нормальні, але багато гопів відвертих, особливо чомусь серед мусульманської частини - остальні із-за них і страждають. Особисто не маю ніц проти негрів, але коли вони приїзджають сюди і по вулиці ходять з приспущеними штанами(бо в них так модно) - то такому хочеться врізати копендупен і вислати. Аналогічно хочеться врізати і нашим гопам як так само поводяться - так що тут не колір шкіри грає роль, а поведінка і виховання.

Востаннє редагував Avalon: 31.01.2012 о 18:21. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 4:
AJ (31.01.2012), Cabirez (31.01.2012), erazel (01.02.2012), The Bluest Eye (31.01.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 18:23 #1860422   #643
yge0607

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Стаття відверта дурня. І як на мене відкриває тільки тернополян з негативного боку. По-перше, чорношкірі билися - всі блідолиці збіглися як дурні з відкрити ротами дивитися. На що? Та викликали б міліцію і йшли собі додому. По-дрге, почалося з бійки - закінчилося обзиванням типу, чорножопі. Та яка вам ріниця, вони свої жопи били, не ваші біленькі. По-третє, бідні тернополянки, їх негри ґвалтують на кожному кроці, так їм зле, але жодна не йде жалітися у міліцію. НЕ ВІРЮ. Якби сунулася навала дівок з заявами про зґвалтування, то навіть наша, не завжди доблесна, міліція відреагувала б. По - четверте, зсовують столики по 10 чоловік і сидять п"ють. Ну і що? Не більше п"ють, ніж тернопількі чоловіки. Все не вип"ють . Якщо так столики зсувають "білі" на це ж ніхто не реагує, правда? І останнє, інколи вертаюсь пізно додому і часто їду у маршрутці з темношкірими студентами. При чому виходять вони ще й на моїй зупинці - за два роки, ще жодного разу не намагались мене зґвалтувати. Може то певні дівчата недвозначно себе повядять і провокують на певні дії у свою сторону...
і я теж про те, треба лікувати не наслідки ,а причину. а причина в цьому випадку ті ку.ви (чи ку.ва) і за яких то все почалось .тож нехай притягують до відповідальності тих ку.вів.
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 18:32 #1860431   #644
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
і я теж про те, треба лікувати не наслідки ,а причину. а причина в цьому випадку ті ку.ви (чи ку.ва) і за яких то все почалось .тож нехай притягують до відповідальності тих ку.вів.
І що дівчата порушили?
Thunderbolt зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 18:37 #1860433   #645
jew

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
УнівЄрів треба, бо коли я глянув на цей абзац, то аж страшно стало... А з такими показниками нам до Нобелівської премії, як до Москви пішки.
Українська в школі - не мій "коньок".
Та і єдине місце де я користуюсь українською це цей форум (щоб повністю не забути тому сюди і захожу час від часу) - так що не будь таким злим.
І повір мені серед форумчан я ближче всіх наблизився до "нобеля": я з ним за руку вітався (два рази) , а ще двох бачив на відстані витянутої руки і добрий день казав. (про лауреатів)
Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
riznyk,
От я думаю, що журналіст цілком об'єктивно висловився. Мій знайомий навчається в політехнічному і неодноразово розповідав як араби зневажливо ставляться до наших дівчат. То не дати їм за те по пиці, бо вони вважають, що їх віра понад всіма іншими, що хто не мусульманин, той гівнюк? Та за таке... хай фантазія кожного, в міру своєї розвиненості, проілюструє можливі варіанти покарання.
я так розумію "17" у ніку це вік?
якщо чесно то зневажливе відношення до українських (російських і т.д) жінок в усьому світі, звичайно є порядочні і всі це знають, но загальне відношення при згадуванні про них це - "красива"+"шльондра" (обідно говорити) і я не говорю про дівчат котрі цим займаються (повії).
jew зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 18:55 #1860445   #646
Jane Doe

Висновок один - автору статті треба вчитися грамотно і виважено висловлювати свої думки. Керуватися розумом, а не емоціями. А на рахунок того, що негри дивляться на наших дівчат якось не так, бо вони мусульманки - значить проблема вже не в колірі шкіри, а в релігії? Якщо так, то не треба далеко ходити. Поїдьте в Почаївську лавру і дайте за здоров"я грекокатолика - побачите що буде Доречі, цікаво дізнатися конкретні приклади як темношкірі мусульмани ставляться до наших християнок. Бо бігме, в мене складається, враження, що менше в сторону іноземців тре дивитися. І чомусь мені так здається, що я не стикалася зі сторони арабів, негрів, українців чи ще когось аморальними закидами у свою сторону, не через везіння, а через адекватну поведінку. Такі відмазки нагадають мені одну мою знайому, яка любить на дискополі потертися своїми випуклими місцями об чоловіків, розкрутити їх на випивку, а потім дико обурується на їхні пропозиції щодо продовженнґя вечору

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
якщо чесно то зневажливе відношення до українських (російських і т.д) жінок в усьому світі, звичайно є порядочні і всі це знають, но загальне відношення при згадуванні про них це - "красива"+"шльондра" (обідно говорити) і я не говорю про дівчат котрі цим займаються (повії).
Тут, шановний, Ви вже переходите межі дозволеного. А здавалися толерантною людиною. Ваші слова можа відкорегувати і зробити так: "Якщо чесно то зневажливе відношення до євреїв в усьому світі, звичайно є порядочні... " Приємно, чи не так?

Востаннє редагував Jane Doe: 31.01.2012 о 18:55. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (31.01.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 19:23 #1860475   #647
jew

Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Тут, шановний, Ви вже переходите межі дозволеного. А здавалися толерантною людиною. Ваші слова можа відкорегувати і зробити так: "Якщо чесно то зневажливе відношення до євреїв в усьому світі, звичайно є порядочні... " Приємно, чи не так?
Я про це і говорю, про "упереджене ставлення".
І зовсім неприємно коли досить таки адекватні люди мають встановлене упереджене бачення про людину до того як познайомились.
з.і.
хоча, якщо честно, іноді упереджене ставлення є наслідком реальних "якостей" групи, а іноді ні.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
на мою думку, негрів в тернополі не люблять не із-за кольору шкіри, а із-за відсутності культури.
є такі тернополяни, шо не люблять негрів із-за кольору шкіри чи із-за того, шо вони "наших тьолок трахають" я на обговорення таких навіть не хочу витрачати свого часу.
спробую провести аналогію:
от які емоції в тебе викликає це фото?
от уяви, що є гопник, а є гопник, який приїхав з іншої держави і поводиться тут, як мєсний гопнік.
є приказка: зустрічають по одьожці. певно так і з неграми...
Згоден, ось тому то і "інший" завжди має бути в декілька різів кращим (розумнішим, вихованішим, честнішим і т.д.) за більшіть.
Бо в інакшому разі йому це нагадають 10 разів і все спишуть на його "іншість", навіть якщо він точно такий самий як усі.

Востаннє редагував jew: 31.01.2012 о 19:23. Причина: Пізніше додано
jew зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 19:33 #1860486   #648
gsv

Іноформація для роздумів.
нещодавно два араби згвалтували малолітню дівчинку. Все зам"ялось гарними грошиками з участю ректорату одного вузу.
Випадки дуже не поодинокі в нас.

Бл%ть, хоч одна шакаладка постраждала за 10 років в Тернополі? Расизм в нас ну просто пісєц, мля!
gsv зараз поза форумом  
Подякували 6:
Andres (01.02.2012), ascii (31.01.2012), erazel (01.02.2012), Narcissus (31.01.2012), prizrak_design (31.01.2012), ramochnik (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 19:42 #1860493   #649
Avalon

тут не так негри винні, як традиції і релігія. Бо їхав в Збараж з одним негром - нормальний , поговорили - з Гани приїхав. Не мусульманин.
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 2:
big-velo (31.01.2012), erazel (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 19:50 #1860503   #650
Narcissus

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
тут не так негри винні, як традиції і релігія. Бо їхав в Збараж з одним негром - нормальний , поговорили - з Гани приїхав. Не мусульманин.
більше проблем від арабів
Narcissus зараз поза форумом  
Подякували 2:
big-velo (31.01.2012), Romko_7 (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 20:09 #1860519   #651
riznyk

сьогодні приходили двоє негрів з камеруну замовляти запрошення на якусь подію (я їм їх робив, але так і не зміг зрозуміти, шо то за запрошення були ) на французькій мові. поводились спокійно. не ґелґотали голосно по телефону. приємно мати з такими справу.
а інколи як прийдуть нігерійці, то хоч закривай майстерню!
riznyk зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 20:18 #1860533   #652
Jane Doe

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Іноформація для роздумів.
нещодавно два араби згвалтували малолітню дівчинку. Все зам"ялось гарними грошиками з участю ректорату одного вузу.
Випадки дуже не поодинокі в нас.

Бл%ть, хоч одна шакаладка постраждала за 10 років в Тернополі? Расизм в нас ну просто пісєц, мля!
Я тут вбачаю нашу вину. Чи варто було батькам вішати цінник на свою дитину? Чи все таки варто давати розголос таким справам, щоб більше не повадно було? Чому такий резонанс замовчується, а якийсь черговий мордобій роздувається до міжнародних маштабів7 Може не ті історії на шпальтах газет друкують?
Подякували 5:
Dinara (31.01.2012), gsv (31.01.2012), VT (31.01.2012), Джалка (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 20:23 #1860541   #653
gsv

Цитата:
Я тут вбачаю нашу вину. Чи варто було батькам вішати цінник на свою дитину? Чи все таки варто давати розголос таким справам, щоб більше не повадно було? Чому такий резонанс замовчується, а якийсь черговий мордобій роздувається до міжнародних маштабів7 Може не ті історії на шпальтах газет друкують?
Хто ж тепер заміж візьме доцю, якщо в газеті напишут що її два араби гатило? А може і ціна питання була вагомішим аргументом.
Терпляча ми нація, що тут скажеш...
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 20:23 #1860542   #654
sasha51047

На мою думку дуже правильна стаття.
sasha51047 зараз поза форумом  
Старий 31.01.2012, 20:30 #1860548   #655
riznyk

Подякував(ла):
big-velo (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 20:35 #1860554   #656
sasha51047

Цитата:

Оце краса, а ви небачили, наші також тепер інколи ходять........... Від кого навчились, вгадайте?
sasha51047 зараз поза форумом  
Подякували 2:
big-velo (31.01.2012), The Bluest Eye (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 20:36 #1860555   #657
Jane Doe

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Хто ж тепер заміж візьме доцю, якщо в газеті напишут що її два араби гатило? А може і ціна питання була вагомішим аргументом.
Терпляча ми нація, що тут скажеш...
Та ніхто ж не каже писати прізвище, ім"я, де живе. Достатньо було б опису події, імена козлів (хоча може і не варто, бо буде самосуд, а там і звинувачення у расизмі) і коментарі міліції, як підтверджає того, що інцидент мав місце. А далі постійний наглад преси за діями правоохоронних органів.
Старий 31.01.2012, 20:48 #1860575   #658
Пантера

Цитата:
на мою думку, негрів в тернополі не люблять не із-за кольору шкіри, а із-за відсутності культури.
є такі тернополяни, шо не люблять негрів із-за кольору шкіри чи із-за того, шо вони "наших тьолок трахають" я на обговорення таких навіть не хочу витрачати свого часу.

спробую провести аналогію:
от уяви, що є гопник, а є гопник, який приїхав з іншої держави і поводиться тут, як мєсний гопнік.

є приказка: зустрічають по одьожці. певно так і з неграми...
Я також не люблю гопників і за культуру. Але при чому тут ця тема і негри. У нас багато є людей іншої національності і з білою шкірою. Якщо гопником буде поляк, білорус, американець чи італієць, то тоді які гасла робити?
Закрити кордони, бо у нас і свого бидла вистарчає?
Так, що не обманюй сам себе. Ти ділиш людей не на культурних і бидло (не залежно який колір шкіри), а на негрів і білих. А це вже дві великі різниці.
Якщо цю тему читає якись дуже культурний і розумний чорношкірий, то він має по замовчуванню доказувати, що він не мавпа і не гопник? А ще є багато таких, що народилися в Тернополі? Їм що робити, що б місцеве "суперкультурне і виховане" населеення рахувало їх людьми?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
MSL (31.01.2012), Terror (31.01.2012), VT (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 21:17 #1860614   #659
riznyk

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Так, що не обманюй сам себе. Ти ділиш людей не на культурних і бидло (не залежно який колір шкіри), а на негрів і білих. А це вже дві великі різниці.
я помітив, що ти дуже любиш перебріхувати чужі слова.
Подякували 3:
erazel (01.02.2012), gsv (01.02.2012), ramochnik (01.02.2012)
Старий 31.01.2012, 21:24 #1860621   #660
be$t

Жодного разу не бачив якихось проявів агресії чи неввічливості з боку негрів чи арабів в Тернополі. Правда в медичному не вчився, але:
1) в качалку зі мною ходило кілька негрів і арабів (араби й досі ходять іноді) - нормальні люди, нормальне ставлення до інших, ніякої наглості чи агресії, можуть підстрахувати якщо треба, гантелями і грифами нормально діляться) ті шо знають трошки мову то ше і можуть підтримати розмову іноді, правда музику вони якусь хуйову слухають, але то таке.
2) в центрі є дві точки з шаурмою, одна називається Алі-баба на руській, навпроти адідасу, а друга без назви в проході з площі туда в двір, коло Діавесту, так от і там і там готують араби. Називайте мене бидланом, але шаурма (шиш-тавук) там атлічнєйша, їм би ше якісь столики помутити в теплі і я б був їх постійним клієнтом, бо зараз зимою на морозі не дуже кльово її їсти. І сервіс чьоткий - швидко, з посмішкою, рукавички і стерильність присутні.
be$t зараз поза форумом  
Подякували 5:
Andres (01.02.2012), Jane Doe (01.02.2012), smiley (01.02.2012), Terror (31.01.2012), Джалка (01.02.2012)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:39.