Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2012, 21:39 #1860630   #661
TUR17
Активний учасник

Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
Українська в школі - не мій "коньок".
Та і єдине місце де я користуюсь українською це цей форум (щоб повністю не забути тому сюди і захожу час від часу) - так що не будь таким злим.
І повір мені серед форумчан я ближче всіх наблизився до "нобеля": я з ним за руку вітався (два рази) , а ще двох бачив на відстані витянутої руки і добрий день казав. (про лауреатів)

я так розумію "17" у ніку це вік?
якщо чесно то зневажливе відношення до українських (російських і т.д) жінок в усьому світі, звичайно є порядочні і всі це знають, но загальне відношення при згадуванні про них це - "красива"+"шльондра" (обідно говорити) і я не говорю про дівчат котрі цим займаються (повії).
Ні, 17 - це не мій вік, а просто моє число. І не злий я зовсім. Хіба ти не помітив, що після мого зауваження твої коментарі вирівнялися в усіх значеннях цього слова (хай і є там помилки, але вже краще). Я просто скромний філолог, який буде вдячний, коли його спіймають на промаху і вкажуть на нього. Вік живемо - вік вчимося. Але повернемося до теми: цих вуглинок з Африки і Близького Сходу треба тримати на повідку, щоб не зірвалися і не покусали когось.
І ще одне - українську треба знати, це наш обов'язок! Щоб не бути схожими на тих, про кого ця тема, у своїй країні!
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 22:15 #1860664   #662
Dentist
Ваш стоматолог

Расизм — это когда белый айфон стоит дороже черного.

В Африке своих обидчиков заносят в белый список…
Dentist зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (01.02.2012), Romko_7 (31.01.2012)
Старий 31.01.2012, 22:31 #1860673   #663
Terror

Цитата:
1)

Краще не піднімайте питання "жадібності" на українському форумі, це занадто сумнівне питання.
Розіп"яли Христа римляни, но це вже релігійне питання, не будемо влазити в нього.
Згоден на рахунок "гонимі і тому шукали вихід виживати", но в основному вони займалися не банками, а вивчали якесь ремесло (одяг, взуття, ювелірна справа і т.д. після погрому тяжко залишитися з грошими, а коли ти щось вмієш - цього у тебе ніхто не відбере), адже не могли мати землю і її обробляти, а їсти хочеться. 1.А на рахунок "займів" ніхто ж не заставляв брати займи, на всякі сумнівні справи, чи не будучи освідченим.
Римляни були лише виконавцями, так само як наймають кілера... А хто істинний заказчик? Та ви шо, чогось склався такий напевно стереотип що банки=євреї. Я б сказав і не могли мати землю, і не хотіли її обробляти. Думаю ні для кого не секрет що євреї не люблять фізичної роботи... І знаю я це безпосередньо з розмов з євреями. І вибачте мені але після того як я побачив вашу "любов" до арабів іншим словом як жид я вас не назву (хоча це й не образа). Недавно прочитав одну екстраординарну думку, в яку чогось чим раз тим більше починаю вірити, що можливо американські жиди фінансували через діда Буша і через америк.воєнпром - Гітлера, щоб потім отримати свою землю (державу) якої в них до війни не було.
Ось цитата з вікі:
Після Другої світової війни сіоністи, вимагаючи більшої самостійності, перейшли до терористичної діяльності. Завершення колоніального правління Британії вже було очевидним, тому у лютому 1947 року Британія передала палестинське питання до ООН. 29 листопада Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію №181 про припинення британського мандату і розподіл Палестини на дві держави. 14 травня 1948 року ВСО та лідери єврейської спільноти Палестини проголосили створення Держави Ізраїль згідно резолюції Генеральної Асамблеї. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...97%D0%BB%D1%8C

А ще мені подобається що в арабів відсутні проценти за кредит, натомість як жиди жити без них не можуть Вся історія вашого народу як на мою суб'єктивну думку це не настільки якась обдарованість, а звичайна наглість та виманення грошей і заволодіння майном довірливих людей незаконним способом, або іншими словами просто жуліки ви.І корінь криється у вашій релігії де написано якщо не будеш панувати над іншими народами то вони будуть панувати над тобою, як треба робити з гоями (нами) які прирівнюються до диких тварин ітд Але це вже з іншої опери

1. Це ще один доказ як ваш народ обдурював різні народи та заволодівав їхнім майном. Та й чого в минулому часі і зараз це продовжує робити...Це так само якби я сів грати покер з новачком і обіграв би його за лічені хвилини...
Лихварство пішло від вас і зараз від нього страждає весь світ. Як і в який спосіб це колись робилось і робиться зараз можна глянути в фільмах про гроші або ж почитати наприклад Шелдона Емрі. Ви вже вибачайте що так негарно написав, просто така от думка склалась про ваш народ, знаю і серед вас є нормальні люди

П.С Сорі шо не зовсім по темі, щось найшла хвиля емоцій....

Востаннє редагував Terror: 31.01.2012 о 22:39.
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dreed (31.01.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
jew (15.02.2012)
Старий 31.01.2012, 23:46 #1860726   #664
Пантера

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
я помітив, що ти дуже любиш перебріхувати чужі слова.
Не правда, я навпаки дуже не люблю коли перекручують слова. Наведи хоч один приклад кого я "перебрехала". Шкода, що в тебе про мене склалося таке враження.
Хотіла повибирати твої пости і пости за які ти дякуєш, але передумала. Якщо я тебе не правильно зрозуміла, то я рада.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 00:56 #1860771   #665
sl@yes
Активний учасник

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Нє, тупо. Тупо писати про те - хто і коли получив по носі. А винні не українці, автор статті, який у звичній ситуації вирішив виставити всім на показ свої імбіцильні ідеї. Складається, враження, що ті два товариша билися за його дівку, через те ця ситуація так його зачепила.
Тупо, не тупо, але "хто і коли получив по носі" висвітлюється не тільки в газетах, а й на тб. Заміть, не тільки в нас. Тому давай не гратись в Дартаньянів, а писати так, як є.

Повторюсь, що толерантними можна бути скільки завгодно, допоки це не стосується твоєї сім"ї, дому, міста. Приїхав - вчись, живи, дружи, працюй. Ніхто і слова не скаже. Але розбори за курвів їдь робити додому.
sl@yes зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 06:42 #1860799   #666
gsv

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Та ніхто ж не каже писати прізвище, ім"я, де живе. Достатньо було б опису події, імена козлів (хоча може і не варто, бо буде самосуд, а там і звинувачення у расизмі) і коментарі міліції, як підтверджає того, що інцидент мав місце. А далі постійний наглад преси за діями правоохоронних органів.
Ніхто не дасть коментаря. Задоволені всі сторони. Відповідно, журналісти просто можуть загриміти за втручання в особисте життя, наклепи, підбурення, етц.
gsv зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 09:09 #1860828   #667
Jane Doe

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Ніхто не дасть коментаря. Задоволені всі сторони. Відповідно, журналісти просто можуть загриміти за втручання в особисте життя, наклепи, підбурення, етц.
Йолкі, то за якусь засрану бійку журналісти загриміти не бояться, а за висвітлення проблеми зґвалтування неповнолітніх - в кущі?
П.С. З чого Ви взяли що не дадуть коментраів? На рахунок даного випадку прокуратура вже відчиталася, то невже б про розголос ТАКОЇ ситуації змовчала б?
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 10:49 #1860884   #668
Avalon

і не такі ситуації замовчують - лиш питання фінансів чи фізичного впливу.
Avalon зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 10:58 #1860899   #669
gsv

НОВА Тернопільська газета

Резонанс або нам пишуть читачі...

АЖ «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗОНАНС»,
бо… в українському місті… бились араби і негри?!

25 січня цього року на першій сторінці «Нової Тернопільської газети», була опублікована стаття, що викликала несподіваний, як подали деякі видання «міжнародний резонанс».
Чомусь йдеться про міжнародний скандал? Хіба в західних європейських країнах забули як у певних випадках там поводилися з представниками даних людських рас? В нас таких проблем поки що нема. То хай ті країни, де поліцейські лупцюють і розганяють мітинги розв’язують свої проблеми з представниками згаданих рас самі, а не акцентують на якійсь невеличкій бійці в нас. Я б ще зрозумів таку увагу, якби українці відлупцювали негрів чи арабів, а то представники цих народів билися між собою.
У 2001 році Україна облаштувала в Закарпатті табір тимчасового утримання нелеґальних міґрантів, що принесло в цей реґіон спалахи небезпечних інфекційних захворювань, зростання злочинності, корупційні схеми леґалізації іноземців, які незаконно проникли до України. Сьогодні Україна, як відомо, – найбільша транзитна зона в СНД; крім того, кількість нелеґалів, котрі залишаються на території нашої країни, перевищує загальноєвропейські норми.
Ні для кого не секрет, що для іноземних студентів у Тернополі створені, по суті, тепличні умови. З ряду гуртожитків, де адміністрація вищих навчальних закладів зробила ремонти, повиселяли викладачів і студентів-українців, натомість туди заселили іноземних студентів; це мабуть, можна оцінювати як дискримінацію, але не арабів і негрів, а українських студентів.
Щодо расизму, то провінційному Тернополеві далеко до такого поняття. Хіба представники згаданих рас не користуються громадським транспортом? Чи хтось забороняє їм, для прикладу, відвідувати театр? Чи у ВНЗ їм не дозволяють брати участь у заходах, користуватися бібліотечними ресурсами? Не наливають пиво чи каву у кафе і ресторанах? Та й, зрештою, чому в нашій країні можуть бути «голубі», чи лесбіянки, яких толерує Європа, а не може бути расистів?!
Нам чомусь постійно погрожують Євро-2012: то з собаками не так поводимося (ніби це вплине на гру футболістів), то ще щось, а тепер ще й араби і негри будуть закликати іґнорувати чемпіонат Європи.
Ви колись бачили, щоб українці билися за негритянок? Я не тільки ніколи не бачив, а й не чув про таке.
Інші видання пишуть, що журналісти образили наших жінок. Варто нагадати, що слово курва (повія) є в українському лексиконі. Якщо такі «дівчата» один день із негром, другий – з арабом, які заманюють їх випивкою і грошима, то ще як їх назвати?
Українки нині вже далеко не ті, як раніше, коли була потреба здобувати незалежність. Вони сотнями гинули зі зброєю в руках, тисячами переховували у своїх домівках діячів ОУН і вояків УПА, з материнськими та дівочими сльозами проводжали своїх синів на боротьбу за здобуття незалежності. З червоними від диму очами готували в дорогу їжу українським воякам і порепаними від праці руками та гіркими сльозами заліковували рани своїх дітей... Та й чоловіки також далеко вже не ті.
Нині мета багатьох молодих українок вийти вдало заміж за багатого українця, а ще краще – за іноземця, тобто стати жінкою якогось «класного чудака».
Мої знайомі, які виїхали у США і Канаду, розповідають, що таких хамів, як негри, мабуть у всьому світі нема. Деякі із студентів негрів чи арабів, зізнаються, що у багатьох європейських країнах бояться виходити на вулиці, бо можуть побити. А в нас спілкуючись із багатьма приїжджими студентами, в тому числі з неграми (до речі, вони непогано володіли українською), я такого жодного разу не чув; та й усі, зрештою, бачать: вони ходять тут вільно, грають у футбол, ніхто їх не чіпає. А якщо зачеплять, то через їх нахабну поведінку. Знайомі таксисти розповідають, що не раз бачать, як темношкірі п’ють пиво біля «Орнави», а потім обсикають стіни. А поважна викладачка одного з місцевих ВНЗ обурювалася, що зайшла в туалет помити горнятко, а там в умивальник люрить негр.
Заради справедливості додам, що й серед українців вистачає хамства. Прикладом може бути штовханина на зупинках. Ну ніяк не навчаться тернополяни займати черги при вході у громадський транспорт, як скажімо, у Львові.
Була подія, журналісти авторитетного видання порушили проблему, про яку говорять багато тернополян. Але незрозуміло, чому стільки шуму з нічого. Адже якщо ви запросили додому араба чи негра, і вони у вашій домівці почали битися, вам це, мабуть, не дуже сподобається…
Віктор Дубовецький.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 7:
BadBoy (01.02.2012), Cabirez (01.02.2012), last_templar (01.02.2012), Narcissus (01.02.2012), RUS (01.02.2012), sl@yes (01.02.2012), WakS (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 11:20 #1860909   #670
Пантера

Цитата:
… бились араби і негри?!

Українки нині вже далеко не ті, як раніше, коли була потреба здобувати незалежність. Вони сотнями гинули зі зброєю в руках, тисячами переховували у своїх домівках діячів ОУН і вояків УПА, з материнськими та дівочими сльозами проводжали своїх синів на боротьбу за здобуття незалежності. З червоними від диму очами готували в дорогу їжу українським воякам і порепаними від праці руками та гіркими сльозами заліковували рани своїх дітей... Та й чоловіки також далеко вже не ті.
Нині мета багатьох молодих українок вийти вдало заміж за багатого українця, а ще краще – за іноземця, тобто стати жінкою якогось «класного чудака».
Я просльозилася. ))) Це ж треба так тему завернути.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (01.02.2012), Jane Doe (01.02.2012), MALINA (02.02.2012), smiley (01.02.2012), Джалка (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 11:49 #1860935   #671
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата:
Якщо такі «дівчата» один день із негром, другий – з арабом, які заманюють їх випивкою і грошима, то ще як їх назвати?
Та що ви пишете, для чого звинувачують якихось абстрактних дівчат не знаючи про них нічого. З чого взагалі взято що в даній бійці ті дівчата зустрічалися і з арабами і з неграми? Словесний понос коротше кажучи.

Додано через 1 хвилину
Є такі алкоголічки які розводять хлопців на випивку но вони розводять всіх в тому числі і білих хлопців.

Востаннє редагував Thunderbolt: 01.02.2012 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Thunderbolt зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 12:10 #1860956   #672
last_templar

Расизм є і буде, всюди і завжди...

Востаннє редагував last_templar: 01.02.2012 о 12:11. Причина: забув кому поставити
last_templar зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 12:42 #1860982   #673
riznyk

тільки-що подумалась така думка: при жартах на релігійну тематику віруючі поводять себе толєрантно. Деякі навіть вважають, що не гріх жартувати з Богом - він тебе любить і пробачає такі шалості.
але варто тільки раз пожартувати про расистів - тебе готові сирим роздерти. в прямому розумінні цього слова.
люди, якшо ви пропагуєте толерантність - пропагуйте її власним прикладом.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
last_templar (01.02.2012), ramochnik (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 12:43 #1860984   #674
VT

Цитата:
НОВА Тернопільська газета

Резонанс або нам пишуть читачі...

АЖ «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗОНАНС»,
бо… в українському місті… бились араби і негри?!
....
Віктор Дубовецький.
Схоже шанси що автор порозумнішає а газета стане кращою дуже малі
VT зараз поза форумом  
Подякували 5:
Пантера (01.02.2012), Jane Doe (01.02.2012), jew (02.02.2012), Zavgosp (06.02.2012), Джалка (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 13:05 #1861013   #675
erazel

Народ, та що ви нюні розмазуєте, "расизм, расизм". НЕМА НІФІГА ТАКОГО. Чи багато ви знаєте анекдотів де:
-пропонують на памятнику Бандері щодня вішати нового негра
-Дядько везе в багажнику порубаного негра а ДАІшник каже "яке жахливе самогубство"
-Гоцул питає в негра чи він ті грибочки садив
-Може у Львівській "Криївці" на вході запитують "Негри серед вас є?"
Чи негри бояться заходити в такий осередок українського духу як "Старий млин"(ну бо реальний факт, кавалер двоюрідної сестри приїхав з Москви, і я зводив його в СМ, так він боявся навіть рота розкрити бо йому наплели що у нас тут бандерівці повсюди і москалів вішають )
Так що не треба з мухи роздувати слона. Вон як "москалів" на західній україні не люблять(судячи по фолькльору) але я щось ніразу не чув щоб тут комусь дали тягла за те що він по російськи розмовляє. А про негрів навіть фолькльору такого нема, а вже як роздули. А те що інколи получають по вухах - ну так не більше і не менше ніж інші гопники тої ж самої європеоїдної раси.
Доречі те що в селах дяють тягла коли ти на дискотеці чіпляєш дівчину з не свого села то теж расизм? Ну бо чуже село, чужа країна, яка нафіг різниця, відмінність лише у відстанях. Може нам почати волати що у нас в селах расизм по відношенню до жителів навколишніх сіл?
erazel зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 01.02.2012, 13:33 #1861040   #676
barvik777

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
. Може нам почати волати що у нас в селах расизм по відношенню до жителів навколишніх сіл?
то селізм
barvik777 зараз поза форумом  
Старий 01.02.2012, 13:45 #1861051   #677
VT

Цитата:
Може нам почати волати що у нас в селах расизм по відношенню до жителів навколишніх сіл?
Ні, нам пора почати село з себе виганяти, і перестати кидатись на чужих
Бо дійсно таке враження що Тернопіль то село якесь, де ти винен просто в тому що ти не свій
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 14:25 #1861056   #678
Thunderbolt
Активний учасник

Цитата:
Доречі те що в селах дяють тягла коли ти на дискотеці чіпляєш дівчину з не свого села то теж расизм? Ну бо чуже село, чужа країна, яка нафіг різниця, відмінність лише у відстанях. Може нам почати волати що у нас в селах расизм по відношенню до жителів навколишніх сіл?
Влучно сказано! Саме тому автор статті в Новій так само як gsv
нагадують хлопчиків з села
Цитата:
Я його часто укоряв що він хрен собачий що наших дівчат тлумить. Він каже те саме що я вище описав.
Питання: чого би це я, сприймав іноземців як своїх конкурентів??? Щей взяти прирівняти ціле місто до свого дому.. Це цікаво
Цитата:
Адже якщо ви запросили додому араба чи негра, і вони у вашій домівці почали битися, вам це, мабуть, не дуже сподобається…
Додано через 34 хвилини
Цитата:
Адже якщо ви запросили додому араба чи негра, і вони у вашій домівці почали битися, вам це, мабуть, не дуже сподобається
Автор, переїжджай жити у село і на подвір'я нікого не пускай!

Востаннє редагував Thunderbolt: 01.02.2012 о 14:25. Причина: Пізніше додано
Thunderbolt зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
prizrak_design (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 14:30 #1861114   #679
ramochnik

Цитата:
Насправді то українці також не дуже багато вклали в науковий прогрес, а якщо слідувати вашим словам, то ви напевно євреїв вважаєте самими розумними в світі (процент наукових відкритів і нобелівських премій / процент населення).

а ти просто сільський "вуйко" і расист.
я сужу зовсім не по газеті, а по роках прожитих в Україні і в "файному" місті.
а також по ваших постах і постах ваших форумчан. (хоча серед форумчан є і адекватні, розумні люди, котрі трішки бачили світ, а не дивляться на нього з ями)
Те, шо сей пан робить, називається українською як нахабне глузування. З українців. Хотя, цілком ймовірно, шо він просто тонко тролить. В будь-якому випадку, українських науковців було скільки цьому дозволяла ситуація і ше надіюсь буде, але варто розуміти, шо коли в Ізраїлі у вас там учоним уважуха, сприяння і почот, то наших згадують хіба коли мутять якийсь проект типу "Великі українці", а расово вірний міністр освіти робить все можливе, шоб нове покоління науковців виросло не в нас.
До речі, раз так, нехай ізраїльтянин розкаже (і покаже) як негрів та арабів люблять і поважають в самому Ізраїлі В Ізраїлі же расизму немає, і релігійної дискримінації, то раз він нас так вчить толерантності, то нехай поділиться досвідом, так сказать, з рук в руки
Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ні, нам пора почати село з себе виганяти, і перестати кидатись на чужих
Бо дійсно таке враження що Тернопіль то село якесь, де ти винен просто в тому що ти не свій
Українці гостинні. Гостинні в міру тих обставин, в яких перебувають. Якщо ти даси притулок подорожньому, накормиш його, поділишся сан.узлом і т.д. ти запропонуєш йому свою дочку, не в жони, а шоб скрасити вечір?
В мене є таке суб’єтивне спостереження: колись, років 10 тому, коли ше можна було зустріти в Тернополі таких хлопців, які називались скінхедами, а нігерів та арабчиків було менше простий народ до них ставився спокійніше і навіть з цікавістю. Всі пам’ятають анекдоти про негра і бандерівця, сиди синку вижу, шо ти не москаль. Зараз, ситуація міняється, ніби вже й немає груп білих агресивних до кольору шкіри молодиків, негрів, арабів побільшало, але прості люди починають все частіше негативно реагувати на інородців.
П.С. Почитав статтю в "Новій" — ну не коректна вона і всьо. Тепер я розумію, шо 20-мінутка почті Нью-Йорк Таймс в порівнянні
ramochnik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (01.02.2012)
Старий 01.02.2012, 14:52 #1861139   #680
YG

YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (01.02.2012)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:53.