Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Проблема з одним СЦ

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2020, 20:56 #2779864   #21
sokol1
№№№
Типово Відповідь: Проблема з одним СЦ

Історія частково закінчилась але в неробочому стані, але невідомо що там могли накрутити перед поверненням. Обурило що в комплекті не було жодного гвинта. Сказали що десь забули і потім звяжуться щоб відати
sokol1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2020, 21:06 #2779865   #22
Romko_7

Цитата
Допис від sokol1 Переглянути допис
Історія частково закінчилась але в неробочому стані, але невідомо що там могли накрутити перед поверненням. Обурило що в комплекті не було жодного гвинта. Сказали що десь забули і потім звяжуться щоб відати
ага.звяжуться.

треба було їм запропонувати викупити той ноут по якійсь середній ціні.без вінта.бо в тому стані як він є зараз,то хіба спродати на кавалки.Бо невідомо вже що всередині робиться.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (26.06.2020), sokol1 (25.06.2020)
Старий 25.06.2020, 21:10 #2779866   #23
sokol1
№№№

Цитата треба було їм запропонувати викупити той ноут по якійсь середній ціні.без вінта.бо в тому стані як він є зараз,то хіба спродати на кавалки.Бо невідомо вже що всередині робиться.
вчора щось натякали що цей ноут пару К не більше вартує. Хоча робочі на олх юзані 18-22к
Старий 25.06.2020, 21:17 #2779867   #24
ion
Активний учасник

Цитата Хоча робочі на олх юзані 18-22к
Ось тобі і ціна за ремонт. Вартість комплектуючих + 10-20% від вартості на olx/rozetka за роботу
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (25.06.2020)
Старий 25.06.2020, 21:25 #2779868   #25
Romko_7

Цитата Хоча робочі на олх юзані 18-22к
то 4 тис то не багато за ремонт.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (25.06.2020)
Старий 25.06.2020, 21:30 #2779869   #26
sokol1
№№№

Цитата то 4 тис то не багато за ремонт.
перша цифра була 5.4 але все залежить мабудь від поломки я так розумію. Хоча скільки людей стільки й думок
Старий 25.06.2020, 22:01 #2779871   #27
ion
Активний учасник

Цитата все залежить мабудь від поломки я так розумію. Хоча скільки людей стільки й думок
Знаєш, ти зробив оплошність. Варто було погодити меншу ціну. Ну, запропонувати 3000... Не думаю, що з такою передісторією тобі тепер візьмуться ремонтувати його, та ще й дешевше. По-друге, ціна буде вседно в тому ж діапазоні. Або попадеш на майстра, що вчиться і бере дешевше. Тут вже ризикуєш заремонтувати його наніц. І ціна його тепер якраз і визначатиметься вартістю пам'яті, вінчестера, корпусних елементів і матриці
ion зараз поза форумом  
Старий 25.06.2020, 22:07 #2779872   #28
sokol1
№№№

Цитата наєш, ти зробив оплошність. Варто було погодити меншу ціну. Ну, запропонувати 3000... Не думаю, що з такою передісторією тобі тепер візьмуться ремонтувати його, та ще й дешевше.
то таке просто суть така що так не повино бути що ставлять перед фактом з скритими погрозами. От така суть байки. А з ремонтом як повезе то буде гуд і в подальшому напишу гарний відгук про майстерню. А як ні то так і буде піде під ніж...
Старий 25.06.2020, 22:33 #2779874   #29
ion
Активний учасник

Цитата то таке просто суть така що так не повино бути що ставлять перед фактом з скритими погрозами. От така суть байки.
Тут погоджуюсь. Але і знай на майбутнє - формула ціноутворення послуг з ремонту: 10-20% від вартості приладу+запчастини.
ion зараз поза форумом  
Старий 26.06.2020, 22:23 #2779904   #30
Distemper
псіх одіночка

Типово Відповідь: Потрібна допомога

Цитата
Допис від sokol1 Переглянути допис
вірив в краще майбутнє - як комуністи.( можливо думаві виправились). і повівся на те що вони офіційні представники багатьох фірм.

згідний але перед роботами на такі суми приблизно треба хоть зорієнтувати, а не по факту, що ноут теоретично готовий і вертати назад не варіант бо "довго ремонтували і якщо назад вертати ніхто не відновить вже", але виходу немає. томущо на даний момент ціна для мене завелика.
вірте далі ) Але потім не жалійтесь на форумах. Ви частково самі зробили частину непопарвимих подій.
Distemper зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:38.