Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.08.2010, 00:17 #1436617   #201
cheesy
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Йопт, як мені жаль тернопільських чоршокірих...
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 2:
semechka (26.08.2010), VT (25.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 01:20 #1436648   #202
Distemper
псіх одіночка

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
а мені не жаль. і ніколи не буде їх жаль
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
pesblaid (25.08.2011), Tronix (25.08.2010)
Старий 25.08.2010, 10:34 #1436777   #203
Bhagavan

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Чого? Їм нормально тут. Вони форум не читають.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (25.08.2010), Tronix (25.08.2010)
Старий 25.08.2010, 14:28 #1436976   #204
saymon
Guest

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ДУмаю ти знаєш , що я мав наувазі , але вирішив чіпатися за слова.
Ні, я не знаю що ти мав на увазі. Я прочитав допис, де ти стверджуєш що давши тягла негру тебе будуть звинувачувати в расизмі, а якщо він дасть тобі то ти ще й винен будеш.
Але тепер зясовується, що ти жодного разу не давав тягля неграм, і вони тобі теж, а це значить що твій попередній допис це всього лиш твої фантазії, які ти пробуєш видати за факти.

Старий 26.08.2010, 17:44 #1437813   #205
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні, я не знаю що ти мав на увазі. Я прочитав допис, де ти стверджуєш що давши тягла негру тебе будуть звинувачувати в расизмі, а якщо він дасть тобі то ти ще й винен будеш.
Але тепер зясовується, що ти жодного разу не давав тягля неграм, і вони тобі теж, а це значить що твій попередній допис це всього лиш твої фантазії, які ти пробуєш видати за факти.
зараз я тобі тоді ткну ссилку на тему де ти мене чудово розумів.

http://forum.te.ua/showthread.php?t=86139&page=6

ось навтіь ту саму сторінку нашого обговорення знайшов. Те саме мав наувазі і тут. ТИ вчепився за слово. Тіпа скільки ти побив негрів і так далі. ТИ кажеш шо замість того щоб лікувати андрій.те.юа радить жінок "таких" депортовувати і це не мислимо та неправильно іт.д. А односторонній расизм це мислимо і нормально? Тільки не кажи шо негрів більше щемлять , а білих одиниці.(мається наувазі не лише країни СНГ , а в глобальному плані)
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.08.2010, 18:01 #1437819   #206
saymon
Guest

Цитата:
ТИ вчепився за слово. Тіпа скільки ти побив негрів і так далі.
Ну чому ж? Ти сверджуєш що побивши негра будеш мати проблеми, от мені стало цікаво скількох негрів ти побив і які в тебе були через це проблеми. І тут виявляється що ти їх не бив, і проблем в тебе не було. То про що ми говоримо?
Цитата:
ТИ кажеш шо замість того щоб лікувати андрій.те.юа радить жінок "таких" депортовувати і це не мислимо та неправильно іт.д.
Так, я вважаю що депортувати білих українок це немислимо, а ти що, інакше вважаєш?
Цитата:
А односторонній расизм це мислимо і нормально?
Я не в курсі що означає "односторонній расизм", тому не знаю чи це мислимо і нормально чи ні.
Цитата:
Тільки не кажи шо негрів більше щемлять , а білих одиниці.(мається наувазі не лише країни СНГ , а в глобальному плані)
Без поняття як щемлять негрів більше чи менше, мені це нецікаво, це їх проблеми. Я лише зацікавлений, щоб білі українці не створювали для українців імідж бидла, бо через це постраждають нормальні люди, а змогли добитися поваги тих же негрів шляхом культури, честі і власної гордості, а не випивши якогось шмурдяку бикувати до гостей.

Подякували 3:
Пантера (27.08.2010), Romko_7 (26.08.2010), VT (26.08.2010)
Старий 26.08.2010, 20:09 #1437871   #207
andriy.te.ua

Стосовно білих жінок - мова йде про тих, які одружились на чорних, або займаються "постійним культурним обміном" з нігерами, арабами і т.п. у великих кількостях. Тут доцільно рекомендувати їм їхати в місця їх більшого проживання, щоб залишки "культурного обміну" не передавались місцевим жителям.

Стосовно дівчат легкої поведінки, які з нашими мають "культурний обмін" (з усіма підряд) - ми не можемо їх виселяти з нашої країни, бо наші ж білі громадяни стали поширювачами і причиною цього. Треба лікувати, за державні кошти.

І на завершення підкреслю це просто така собі думка, яку практично реалізувати в нас не можливо, але яка могла би:
1) мотивувати наших дівчат, які вагаються, не займатися "культурним обміном" з будь ким;
2) обмежувати поширення різних небезпечних венеричних і т.п. хвороб.

Суть моїх дописів зводиться до наступного:
1) статеві стосунки з представниками інших рас є небезпечними
2) статеві стосунки з представниками країн з населенням, яке на 50-70% є в групі ризику
3) безладні статеві стосунки є ризиковими з представниками будь яких рас і жінка має дуже дбайливо підходити до чоловіка, який може потенційно бути батьком її дітей.

Деяка радикальність моїх висловлювань обумовлена бажанням підкреслити дану проблему. Щоб потім не було дописів, які колись бачив у гостьовій книзі КПІ одної дівчини - "...чого мене ніхто не попередив, що ті араби, які в нас вчаться хворі на СНІД і що мені тепер робити, хто компенсує лікування..."
Відповідь була десь така: "...всі наші іноземці проходять мед.огляд, не могло такого статися, ми тут ні при чому..."
Пруфлінк не наведу - давно це читав і бажання шукати ще раз не маю.

2Distemper
Основною метою saymon'a є доведення власної правоти, хай і за допомогою найбезглуздіших політкоректних аргументів.
Тому надалі краще апріорі вважати, що пан Саймон правий, у будь якій дискусії і нічого йому не доводити.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (08.09.2010)
Старий 26.08.2010, 22:48 #1438047   #208
saymon
Guest

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Стосовно білих жінок - мова йде про тих, які одружились на чорних, або займаються "постійним культурним обміном" з нігерами, арабами і т.п. у великих кількостях. Тут доцільно рекомендувати їм їхати в місця їх більшого проживання, щоб залишки "культурного обміну" не передавались місцевим жителям.
Ні. Тут доцільно обгрунтувати яким чином змінився колір шкіри, генетичні коди чи чим ми ще там відрізняємось, білої українки, після того як вона одружилася із негром.
Вона стала негритянкою? Чи які є причини не вважати її більше білою українкою? Ніяких.
Отже ти, цілком осмислено, пропонуєш ізолювати або департувати своїх співвітчизників, людей які ходять з тобою по одній вулиці, які народилися і виросли разом з тобою, тут на Україні. І не хвилюють тебе ніякі венеричні хвороби і інші речі які ти тут описуєш.
Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Основною метою saymon'a є доведення власної правоти, хай і за допомогою найбезглуздіших політкоректних аргументів.
Тому надалі краще апріорі вважати, що пан Саймон правий, у будь якій дискусії і нічого йому не доводити.
А ти щось доводив? Хм... Дивно, я не помітив. Покажи мені, будь ласка, аргументи, які підкріплюють твої слова.

Старий 31.08.2010, 10:07 #1440778   #209
gsv

в мене до сусідів-негрів занадилось 2 дівчинки по 18-19 років, ті їм надарували мп3 плеєрів, вони так тішаться цим.
але дивлюсь на цих дівчаток, ніби і симпатичні, але виховання - скотобаза, навряд чи нормальні наші хлопці захочуть з ними щось мати. От собі вони і шукають хоч якоїсь ласки.
В сусідній темі свободівець хоче піднімати народжуваність через податки, але треба піднімати якість моралі хоча би в тому що є, а не плодити уродів.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
andriy.te.ua (31.08.2010), Distemper (09.09.2010), regman (08.09.2010), Romko_7 (12.09.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (31.08.2010)
Старий 31.08.2010, 10:14 #1440785   #210
riznyk

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
в мене до сусідів-негрів занадилось 2 дівчинки по 18-19 років, ті їм надарували мп3 плеєрів, вони так тішаться цим.
але дивлюсь на цих дівчаток, ніби і симпатичні, але виховання - скотобаза, навряд чи нормальні наші хлопці захочуть з ними щось мати. От собі вони і шукають хоч якоїсь 30-сантиметрової ласки.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (31.08.2010), gsv (31.08.2010), Jony (20.09.2011)
Старий 31.08.2010, 15:51 #1441093   #211
VT

Стримуючи несильні пориви галичансьої нетерпимості та расизму, занурився в сотні тисяч чорних тіл вчора
Вижив
Сподобалось
Наступного року постараюсь туди з своєю камерою прийти
Все-таки українки ніколи не зможуть так дупами трясти

Notting Hill Carnival
фото не моє

Відео з минулорічного
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 4942670230_95ab3ac846_z.jpg (211.7 КБ, 16 переглядів)

Востаннє редагував VT: 31.08.2010 о 16:03.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (01.09.2010)
Старий 01.09.2010, 15:06 #1441925   #212
Niusa

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Стримуючи несильні пориви галичансьої нетерпимості та расизму, занурився в сотні тисяч чорних тіл вчора
Вижив
Сподобалось
Наступного року постараюсь туди з своєю камерою прийти
Все-таки українки ніколи не зможуть так дупами трясти

Notting Hill Carnival
фото не моє

Відео з минулорічного
http://www.youtube.com/watch?v=rDJJnVep1_E
Ніц файного
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (01.09.2010)
Старий 01.09.2010, 16:24 #1441967   #213
VT

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Ніц файного
Було там файне, просто нема часу по нету шукати, а я сам без камери був
VT зараз поза форумом  
Старий 01.09.2010, 16:31 #1441972   #214
Petro Ford

"Многа букафф неасіліл". Хтось підкаже, тут обговорюються тільки відносини тернопільських дівчат з неграми, чи хтось приводив приклад тернопільського хлопця з негритянками? Такі випадки взагалі відомі?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 01.09.2010, 16:41 #1441975   #215
VT

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
"Многа букафф неасіліл". Хтось підкаже, тут обговорюються тільки відносини тернопільських дівчат з неграми, чи хтось приводив приклад тернопільського хлопця з негритянками? Такі випадки взагалі відомі?
Знаю тернопільського хлопця, який колись зустрічався з чорною, але не в Тернополі.

Ше знаю одного хлопця, який не відмовиться позустрічатись з цікавою чорношкірою дівчиною, якщо така зустрінеться
VT зараз поза форумом  
Старий 06.09.2010, 23:20 #1445185   #216
Tronix

Tronix зараз поза форумом  
Старий 09.09.2010, 08:02 #1446359   #217
andriy.te.ua

Тут є ті ж ідеї http://forum.te.ua/showpost.php?p=1446353&postcount=24.
І в передачі приклад про чорного.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 09.09.2010, 10:00 #1446397   #218
Sacred

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
...Ше знаю одного хлопця, який не відмовиться позустрічатись з цікавою чорношкірою дівчиною, якщо така зустрінеться
Лишень одного?? Я думаю таких набагато більше. Просто то як в тому анекдоті коли каже чоловік до жінки :"недай Бог ти мені зрадиш"
- так як тобі то можна а як мені то нє???
- кохана зрозумій коли я Yпу когось. це значить ми Yпем, а коли тебе Yпе хтось це значить нас Yпуть...

Так само й тут якщо наші дівки з неграми то ну-ну, але наші мужики впринципі непроти "потикати в шоколадку"
Sacred зараз поза форумом  
Старий 09.09.2010, 11:49 #1446475   #219
erazel

Цитата:
Допис від Sacred Переглянути допис
Так само й тут якщо наші дівки з неграми то ну-ну, але наші мужики впринципі непроти "потикати в шоколадку"
Ну дивлячись на тих "шоколадок"(чистокровних) у нас то суміваюсь що багато хто в здоровому глузді і тверезій голові добровільно погодиться в них потикати. Все ж таки еталони краси у них і у нас дещо різні. Про мулаток(ну і америкосовських негрів, бо їх прабабць білі плантатори добряче наповнили своїми генами) окрема тема, там вже щось більш-менш терпиме, але все ж потикати в них хочеться не більше ніж в якусь білу дівчину. То все екзотика і небільше, багатьма рухає просто цікавість "як воно з мулаткою/азіаткою/індіанкою"
erazel зараз поза форумом  
Старий 09.09.2010, 11:58 #1446484   #220
ms skromnist

ФУ! Я не расистка, але бридко! Отако деколи як бачу нашу дівчину з тою мавпою, то аж верне(((
ms skromnist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (09.09.2010)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:17.