Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)

Що робити, якщо модери не розуміють української мови?

Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.08.2006, 23:53 #166996   #1
acsy

Типово Що робити, якщо модери не розуміють української мови?

Не так давно я дав оголошення , зазначу, цілком нормальне, в розділі "куплю", а модер без попередження виправив так, як йому видалось, що має бути краще. Я ж вважаю, що моє було цілком нормальне, але, оскільки він його не зрозумів до кінця, бо, напевно, погано володіє українською мовою, то він вніс свої корективи без попередження, чим, на мою думку, спотворив первинний зміст повідомлення, та ще й написав мені грізні застереження, чим, на мою думку, сильно мене образив. Тому звертаюсь до форумчан і адміністрації форуму: що Ви вважаєте за потрібне зробити в даній ситуації:
1). Подати до суду;
2). Звернутись до адміністрації форуму;
3). Послати модера куди подальше в приваті чи
4) відкрито;
5). Ваші пропозиції, бо деякі модери нахабніють на очах, по-моєму, їх також треба виховувати і ставити в рамки правил.
Вдячний як за підтримку, так і за аргументоване " фе ". Істина має торжествувати, а не примітивне хамство, яке намагається видаватися за істину...
Старий 26.08.2006, 06:54 #167011   #2
Pohmuryj

Типово Re: Що робити, якщо модери не розуміють української мови?

Цитата:
Допис від acsy
Не так давно я дав оголошення , зазначу, цілком нормальне, в розділі "куплю", а модер без попередження виправив так, як йому видалось, що має бути краще. Я ж вважаю, що моє було цілком нормальне, але, оскільки він його не зрозумів до кінця, бо, напевно, погано володіє українською мовою, то він вніс свої корективи без попередження, чим, на мою думку, спотворив первинний зміст повідомлення, та ще й написав мені грізні застереження, чим, на мою думку, сильно мене образив. Тому звертаюсь до форумчан і адміністрації форуму: що Ви вважаєте за потрібне зробити в даній ситуації:
1). Подати до суду;
2). Звернутись до адміністрації форуму;
3). Послати модера куди подальше в приваті чи
4) відкрито;
5). Ваші пропозиції, бо деякі модери нахабніють на очах, по-моєму, їх також треба виховувати і ставити в рамки правил.
Вдячний як за підтримку, так і за аргументоване " фе ". Істина має торжествувати, а не примітивне хамство, яке намагається видаватися за істину...
Старий 26.08.2006, 11:29 #167083   #3
acsy

Типово

Ось так виглядало оригінальне повідомлення:

Куплю недорогий мобільний телефон.
Основні вимоги:
1.Батарея Li-ion, і щоб нормально тримала
2.Наявність вібродзвінка
3.Мінімальні розміри (бажано)
4.Мінімальна ціна ( до 220 грн)

Відповідно до правопису української мови в дужках дано уточнення того, що написано перед ними, і текст таким чином є абсолютно зрозумілим. Суперечка виникла через те, що якийсь російськомовний учасник форуму почав, не зрозумівши до кінця смислу написаного мною, коментувати моє повідомлення. Я пояснив йому, в чому суть написаного, а модератор зробив такі три речі: витер зауваження іншого учасника і мою відповідь (ЦЕ Я ПІДТРИМУЮ, і цим слід було обмежитись, на мою думку), але він ще написав не зовсім зрозуміле мені грізне попередження і спотворив значно п.4 мого повідомлення, яке тепер виглядає отак:

http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=15587

Питання: де я в своєму повідомленні порушив правила, і чому, замість того, щоб заглянути до правил українського правопису, модератор на свій лад переробляє текст, спотворюючи первинний зміст. От і розсудіть , будь ласка, хто правий в даній ситуації, але бажано керуватись розумом , логікою, а не корпоративними інтересами.
acsy зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 11:37 #167088   #4
riznyk

Типово

acsy
підтримую.
сергійко також воює з гіві...
гіві, будеш заганяти всіх в шаблони - форум втратить свою популярність. чи тобі цього треба?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 11:45 #167089   #5
slider_one
Типово

acsy

дійсно нерозумію для чого потрібно було тут шось ше виправляти......
модеру -1
slider_one зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 11:58 #167091   #6
Pohmuryj

Типово

Дійсно, щось не бачу нічого "неправильного" чи з грубим порушенням правопису ... за що аж так треба "розписувати" та й тим більше, що повідомлення стосується барахолки, а не "чистота правопису"

Пропоную всім зробити певні висновки!
Pohmuryj зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 12:54 #167102   #7
Kija
Banned
Типово

В загалі то це дурдом натуральний, тільки мені вирішувати, що і як писати в своєму повідомленні, та хоч по арабські і з кучею граматичних помилок, питання яке право має модератор його виправляти?
Kija зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 12:58 #167104   #8
TheGame

Типово

Там все було нормально і зрозуміло написано.
TheGame зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 20:11 #167216   #9
acsy

Типово

Через певну свою недосвідченість у користуванні форумом, я створив дві однакові теми в різних форумах, тому прошу вибачення за дане порушення, УСІМ ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ, і якщо цікаво , то прошу продовжити дискусію, якщо нам дадуть, отут:
http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=15637

а тут тему, напевно, треба закрити
acsy зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 23:27 #167251   #10
Givi
Типово

Цитата
Допис від niger
acsy
підтримую.
сергійко також воює з гіві...
гіві, будеш заганяти всіх в шаблони - форум втратить свою популярність. чи тобі цього треба?
1. Сергийко заслуживает за созданные темы и высказывания на бан. И то, что он со мной воюет, не значит что он прав. К теме это вообще не относиться.
2. На то они правила, для того чтобы их соблюдать.
3. Если всех не наказывать и не редактировать ветки, там будет бардак, который творился прежде.
Givi зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 23:32 #167253   #11
Givi
Типово

Цитата:
Допис від Pohmuryj
Дійсно, щось не бачу нічого "неправильного" чи з грубим порушенням правопису ... за що аж так треба "розписувати" та й тим більше, що повідомлення стосується барахолки, а не "чистота правопису"

Пропоную всім зробити певні висновки!
1. Я ничего не расписываю. Кто хотел разбор полетов его получает.
2. Слово минимально было мною переправлено, для того чтобы у остальных участников форума не возникало желания пофлудить по этому поводу
Givi зараз поза форумом  
Старий 26.08.2006, 23:38 #167256   #12
Givi
Типово

Ко всем:

Ничего против не имею того как вы пишите. Хоть это орфографические ошибки, толи с иные, дело ваше. Слово было мною заменено, для того чтобы не возникало повторного флуда по сабжу.

Всем кто ставил минус, пожизненное неуважение от меня, так как не дали ответить, а рассудили.
Givi зараз поза форумом  
Старий 27.08.2006, 09:13 #167286   #13
gsv

Типово

продовжуєм розмову тут: http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=15637
gsv зараз поза форумом  
Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:50.
Ad Management plugin by RedTyger