Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)

Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2009, 16:12 #929737   #421
Natashka

Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

А мені подобається в паві, є там такі страви, які я обожнюю
Natashka зараз поза форумом  
Старий 17.05.2009, 15:16 #930786   #422
NEO[VENOM]

Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
Кому шо .. а курці просо
мовчи...язвєннік...)

по темі - найкраща кухня на третій крапці, однозначно
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 18.05.2009, 11:58 #931641   #423
freeman

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
мовчи...язвєннік...)

по темі - найкраща кухня на третій крапці, однозначно
в "паві" не гірша... але приходиться брати в "бінго" вареники, ібо ...
freeman зараз поза форумом  
Старий 21.05.2009, 10:23 #934649   #424
Lolka
суперолька!

вчора нові штани затянула блін
сиддіння для йог?
в малому залі, середній стіл, лавка та що справа. там в сидінні є дирочка зроблена гострим кінцем цвяху! якщо пальцем попробувати то воно заколить..!
Lolka зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (21.05.2009), RUS (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 10:44 #934669   #425
harik

Цитата Nesquik
якщо пальцем попробувати то воно заколить..!
нема чого там пальцями мацати, сидіти треба ровненькаінераззеваярот )))))
Дійсно там є така штука до якої коловся сам нераз
harik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 12:54 #934778   #426
RUS

Проблему вирішено.
Вибачте за незручності.
RUS зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (22.05.2009), Lolka (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 13:30 #934810   #427
muTs

користуючись нагодою хочу подякувати "паві" за класну організацію трансляції вчорашнього фіналу куєфа. ріспект вам
muTs зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (22.05.2009), FortYear (21.05.2009), RUS (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 13:54 #934839   #428
Sensation2102

фотки в студію вчорашнього фіналу !
Sensation2102 зараз поза форумом  
Старий 21.05.2009, 15:49 #934956   #429
D@nZeL

а шо там вчора було? цікаво би подивитсь. бо майже всі матчі в паві дивимся!
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 21.05.2009, 16:47 #934993   #430
RUS

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
а шо там вчора було? цікаво би подивитсь. бо майже всі матчі в паві дивимся!
фоток не маю, але такого ще за 2 роки не було ))
RUS зараз поза форумом  
Старий 21.05.2009, 17:05 #935003   #431
Gorob

а камер спостереження нема??
Gorob зараз поза форумом  
Старий 21.05.2009, 17:30 #935029   #432
muTs

якщо мені скинуть відео, то обов"язково закину на ютуб.
в 2-х словах: з 70-ї хвилини коментатора ніхто не чув, хоча гучність на плазмах була на максимумі гімн України співали мінімум 3 рази. танці на столах та на лавках були присутні) карочє фінал вдався на всі 100500 %
muTs зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (22.05.2009), RUS (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 20:00 #935168   #433
D@nZeL

мда зря непішли, на фінал кубку ліги чемпіонів піду в паву!
Подякував(ла):
RUS (21.05.2009)
Старий 21.05.2009, 21:08 #935223   #434
RUS

Цитата:
Допис від Gorob Переглянути допис
а камер спостереження нема??
записи із камер спостереження - конфіденційна інформація і розповсюдженню не підлягає.
RUS зараз поза форумом  
Старий 22.07.2009, 20:14 #990214   #435
_FORD_

Всім привіт нехотів сюда присати але після 2 образ придеться.
Ситуаця 1 сижи я з друзями на літній площатці "Пави", ведем дискурсію про пиво і про заклак. Розмова являла собою те що в Паві погане пиво і малий його вибір. В цей момент офіціантка яка примала заказ сусіднього стола обертається до нас і каже:- Якщо вам так неподобається наше пиво і наш заклад чого ви сюда ходете?
Тепер запитання до адміністації чи має право офіціант взагалі втикатись в розмову клієнтів? І взагалі інтересно звучали слова офіціантки коли в залі 9 чоловік з яких 5 наша компанія, і сказати таку фразу (вище написану)?
Піля таки слів ми дійсьно пішли в інший заклад, піцерія "Маяк", де піца і по ціні і посмаку негірша чим в паві, і є миколинецьке пиво, і напевно офіціанти ставляться до клієнтів інакше оскільки там як і в середені так і надворі були маже всі столики зайняті, а в паві було 9 чоловік іто 5 зних сказали неподобається неприхотьте до нас. Судячи по кілюкості людей напевно не 1 компанії таке сказали!

Додано через 23 хвилини
Ситуація №2 Саме після якої я і змушений був написати першу хотя і нехотілось оскільки заклад в основному мені подобається (окрім пива)
По суті сьогодні пришли в Паву заказали коктель 2 пива картоплю фрі, особисто я пішов в крапу зверху купив собі 2 миколинецьких оскільки непереварюю того Г. оболонь, по чіпси і ще 1 пиво для дівчини пішов брати до бор стойки в Паві, невтиг дойти як офіціантка прибігла забрала пиво з нашого стола під придлогом приносити свої напої неможна. Відповідь на це я заперечив оскільки пиво я купив в крапці а не приніз з магазину чи з дому, наскільки я знаю власник закладу то 1 гроші то в один карман ідуть,+ 2 пива картоя, коктель були куплені в паві. В відповідь почув купляв в крапці туда і іди.
Пояснійть таку ситуацію:
Як поступити? в крапці сидіти нехочу оскільки там нема чудової кухні як в Паві і нетак приємно, а в Паві нема нормального писа (1 було Біле іто його тепер ніколи нема), як в такі ситуації поступати сидіти в крапці насолоджуватись пивом і бути голодним, чи смакувати страви в Паві але пити протівне пиво чи взагалі послухати офіціантку з Ситуації №1 цитую:- "якщо вам так неподобається наш заклад і пиво чому ви сюда ходите" і більше неприходити в Паву?

Востаннє редагував _FORD_: 22.07.2009 о 20:14. Причина: Пізніше додано
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Маша-Маша (23.07.2009)
Старий 22.07.2009, 20:33 #990266   #436
Prescout

Погоджуюся... ситуація була не приємна.
оболонь повний поташ.. було би микулинецьке було би чудесно...або хотя би нормальне пиво!!!!!
сьогодні сказав що поважаю офіціанток в паві, але це було до цього інциденту...тепер хочеться забрати свої слова назад....розумію що не можна приносити з собою нічого..але.. було би микулинецьке ми би не брали....тим більше як соунікі казав крапка і пава один власник? чи не так?
якщо така ситуація мені не важко піти в маяк...там і пиво і піца...або в три богатиря там також кухня смачна.
ще хочу додати..привезіть квас....що так тяжко?)
дякую за увагу.
Prescout зараз поза форумом  
Подякували 2:
Маша-Маша (23.07.2009), todd (08.11.2009)
Старий 22.07.2009, 20:35 #990270   #437
D@nZeL

Особисто був свідком першої ситуації, і можу повністю підтвердити слова ФОРДа, чесно кажучи був неприємно здивований, так як ми постійні клієнти пави і почути таке від офіціантки було дуже і дуже не приємно(звичайно не хотілось цього писати, тому що як то кажуть(не виносити сварки з хати) але все ж після другого інциденту форда, я був дуже неприємно здивований персоналом ПАВИ!
П.С. Нічого особистого, лише моя скромна думка: Негоже так поводитись з постійними клієнтами, тим бюільше в період коли клієнтів то не особо і багато!
П.П.С. За часів РУСа в паві такого і близько не було!
Подякував(ла):
Маша-Маша (23.07.2009)
Старий 22.07.2009, 20:40 #990277   #438
_FORD_

Дада верніть руслана, І пиво нормальне привезіть, я розумію шо оболонь світле саме дешеве Г. і на ньому заклад заробляє біше, алеш мона привести ше пару видів, навіть якщо вони будуть дорощими.
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
todd (07.11.2009)
Старий 22.07.2009, 21:08 #990309   #439
Аристарх

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Всім привіт нехотів сюда присати але після 2 образ придеться.
Ситуаця 1 сижи я з друзями на літній площатці "Пави", ....
Ситуація №2 ...
то це так обслуговують в тій Паві що біля ТНЕУ?
Аристарх зараз поза форумом  
Старий 22.07.2009, 21:17 #990320   #440
muTs

Ford
А ти гурман, в паві погане пиво, в крапці не так приємно.. Ставати на захист офіціанток не буду, а просто напишу, що такі проблеми думаю варто вирішувати зразу на місці. Руслан пішов з Пави, але на його місце прийшов інший менеджер, може було варто попробувати з нею поговорити ?
з.і. все таки не розумію логіки: пиво гамняне, але прийду все рівно
muTs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Маша-Маша (23.07.2009)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:06.
Ad Management plugin by RedTyger