Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 26 37.68%
Інший 30 43.48%
Третій смішний варіант 13 18.84%
Голосували: 69. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий Нині, 13:17 #2745334   #621
qazwsx321
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І цитату мою привести можеш, де я пропонував здатися?
а де ти побачив у Юльки , що вона пропонує здатись ? у неї звичайна бабсько-порохоботська риторика, "сидіть тихо, а то Путін нападе"

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так зрада. Але ж, бляха, тут два варіанти: скотитися в диктатуру і посадити -розстріляти всіх ворогів, або зберегти щось схоже на демократію і дати можливість людям вибрати того міського голову і депутата кого вони хрочуть. В мене, особисто, немає відповіді на це запитання. От нема і все.
то по твоєму, в Криму , ДНР, ЛНР демократія , референдум і волевиявлення , а Порошенко диктатор їх розстрілює ? десь я це вже чув

Востаннє редагував qazwsx321: Нині о 13:25. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Нині, 14:08 #2745341   #622
Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а де ти побачив у Юльки , що вона пропонує здатись ? у неї звичайна бабсько-порохоботська риторика, "сидіть тихо, а то Путін нападе"

Додано через 12 хвилин
Ти точно читав про "голубів миру"?
Цитата
то по твоєму, в Криму , ДНР, ЛНР демократія , референдум і волевиявлення , а Порошенко диктатор їх розстрілює ? десь я це вже чув

Якби ти вмів шукати інформацію в офіційних джерелах, а не смітниках ти б був в курсі, що міжнародний суд в Гаазі оприлюднив попередній звіт за позовом України в якому визнав Анексію АРК і окупацію частини Донбасу - збройним конфліктом між Україною і РФ
Petro Ford зараз на форумі  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:30.