Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet > IRC та чат "Крапки"

IRC та чат "Крапки" IRC мережа "Крапка", чат, новини, запитання, пропозиції, скарги, програмне забезпечення, лінування, налаштування, проблеми...

Правила для користувачів

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.05.2009, 11:01 #928565   #21
Sensey
Поза системою

Типово Відповідь: Правила для користувачів

2 СЕРКО я знайшов як заборонити доступ на крапку, зара буду забирати автоджоин.

2 ГСВ : фільтрування матів непогана річ. за брутал можна банити по хвилинах.

3. модератори будуть слідкувати. - шось не видно.
Sensey зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 11:07 #928570   #22
CepKo

таке враження що ти читаєш через слово або тільки свої пости...
забирати автоджоін - лікування хвороби ампутацією, зробити заміну матів на цензорет - профілактика от що я хотів сказати
CepKo зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:03 #928618   #23
Tinochka

Цікаво чого ти налякався ніка ОПА??? СкаТіночка лишилась, а його нік замурзав. Хех, весь такий правильний, а сам БОЯГУЗ.
По питанні матів - кому не подобається хай не заходить. Ви ж на вулиці вуха не закриваєте коли хтось матюкається, і телевізор ніхто не вимикає коли мат почує, а тут,... ангели появилась. Бред!!!
Tinochka зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:06 #928620   #24
Sensey
Поза системою

Цитата:
Допис від Tinochka Переглянути допис
Цікаво чого ти налякався ніка ОПА??? СкаТіночка лишилась, а його нік замурзав. Хех, весь такий правильний, а сам БОЯГУЗ.
По питанні матів - кому не подобається хай не заходить. Ви ж на вулиці вуха не закриваєте коли хтось матюкається, і телевізор ніхто не вимикає коли мат почує, а тут,... ангели появилась. Бред!!!
Ти сама хоч зрозуміла що ти написала? Нік по перше замалював з погляду етикету щоб не думали що я криса тіпа здаю. А як не знаеш причини мого повідомлення то взагалі мовчи.
Старий 15.05.2009, 12:45 #928675   #25
Tinochka

Цитата
Допис від SenseY_aka_Basshunter Переглянути допис
Ти сама хоч зрозуміла що ти написала? Нік по перше замалював з погляду етикету щоб не думали що я криса тіпа здаю. А як не знаеш причини мого повідомлення то взагалі мовчи.
Дивна уява про етикет. Чи етикет відноситься лише до чоловічої статі?
Tinochka зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 12:48 #928682   #26
Sensey
Поза системою

Цитата:
Допис від Tinochka Переглянути допис
Дивна уява про етикет. Чи етикет відноситься лише до чоловічої статі?
Тоді в тебе дивна уява про правила користування які тут описані.
Старий 15.05.2009, 12:51 #928688   #27
BadBoy

ОЛОЛО сервер оживає як в старі добрі часи
BadBoy зараз поза форумом  
Старий 15.05.2009, 13:05 #928703   #28
saymon
Guest

Я дуже рідко юзаю чятик Крапки, тому вибачте що втручаюсь, але все ж хотів би прояснити для себе.
Невже прилінкований сервер "дуже серйозної фірми" (с) настільки важливий, та дає таку величезну кількість корисних учасників для Крапки, що необхідно з першого дня прогинатися під списки вимог (зверніть увагу, не побажань, а саме вимог) адміна цього прилінкованого серверу. Наскільки мені відомо, в чужий монастир зі своїм уставом не ходять, а це саме ти, SenseY_aka_Basshunter, прилінкував свій сервер, а не Крапка. Ти перед лінковкою скільки часу на меінканалі провів? 10 хв.? Може не треба було травмувати своїх високоморальних користувачів грубістю серверу Крапки, і функціонувати собі самостійно?

P.S.
Цитата ...я не розумію, хотілося помогти рідному тернопільському чату, збільшити кількість відвідувачів...
Маю великий сумнів у цьому, швидше навпаки.
Пруф:

Подякували 2:
Sergyjko (15.05.2009), Tinochka (15.05.2009)
Старий 15.05.2009, 13:48 #928763   #29
Sensey
Поза системою

Цитата
Допис від Anonymous Переглянути допис
Забороняється:
.........
5. Використовувати ненормативну лексику, нецензурні слова, інші вирази в іменах (ніках), назвах каналів, топіках і повідомленнях а також повідомлення, які можуть ображати інших користувачів і порушують загальноприйнятий мережевий етикет.
.........
Користувач, в залежності від його статусу, не має права перешкоджати нормальній роботі і розвитку мережі.
Як ж тоді правила, вони напевно ніякого значення не мають?
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
.....
P.S.
Маю великий сумнів у цьому, швидше навпаки.
Пруф:
Моя не доробка + тестування всього що я тут зробив ніж пускати всіх - така мала кількість пояснюється тим що перед тим як запускати народ, хочу щоб все добре працювало. А тут опана - хочеться щоб люди сиділи в чаті і ваші і мої. Взагалі не хочу нічого доказувати. Саймон ти правий, але це правила вашого серверу, які ви написали і це ваші користувачі,які цих правил не дотримуються. Інколи захарещеність пугає людей - так само і цензура. Так справте гарне враження.
ПС. Я в чаті irc.krapka.te.ua сиджу з 2004 р.
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:41.
Ad Management plugin by RedTyger