Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує

Інформація щодо самочинного будівництва

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.01.2012, 13:00 #1849603   #1
ТМР

Arrow Інформація щодо самочинного будівництва

Самочинно здійснені прибудови до багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків порушують архітектурну цілісність фасадів, оскільки не несуть системного характеру єдиного для всього будинку

Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 17.01.2012, 23:17 #1850116   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інформація щодо самочинного будівництва

Цитата ...самочинні прибудови до багатоквартирних багатоповерхових будинків підлягають знесенню...
Знесенню, аякже. Хай би хоч один депутат пожив в однокімнатнії квартирі хрущовки у сімї із пяти людей, вмить би думку поміняв.

Що ж вам спокійно не сидиться, га? Дерибаньте собі краще землю ну чи теплі тротуари стежки робіть, навіщо знову покращувати життя людям? Мудаки.

P.S. Забудови самовільні, а не самочинні, самочинство це такі ідіотські розпорядження як от це.

P.P.S.
Цитата Враховуючи численні звернення громадян...
Виставте скан хоча б одного звернення, зі всіх тих чисельних.

Старий 17.01.2012, 23:38 #1850135   #3
advisor

треба давно з цим порядок навести. не кажу що все під корінь зносити, але впорядкувати і почати працювати в цьому напрямку треба. деколи такі прибудовані "курятники" і по 3 поверхи мають.
advisor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (17.01.2012)
Старий 17.01.2012, 23:46 #1850143   #4
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Знесенню, аякже. Хай би хоч один депутат пожив в однокімнатнії квартирі хрущовки у сімї із пяти людей, вмить би думку поміняв.

Що ж вам спокійно не сидиться, га? Дерибаньте собі краще землю ну чи теплі тротуари стежки робіть, навіщо знову покращувати життя людям? Мудаки.

Виставте скан хоча б одного звернення, зі всіх тих чисельних.
Саймон це точно такі самі захоплення землі як і сектантами в парку! Можливо багато хто і молиться в тих добудовах . Кожен хоче порядку але не хоче починати з себе! Дехто вже добудови до добудов прилаштовує!
pberit зараз поза форумом  
Старий 18.01.2012, 00:08 #1850154   #5
saymon
Guest

Ні, це не точно такі самі забудови, ці забудови допомагають людям хоч якось покращити свої житлові умови в смердючих хрущовках.

А міськрада замість роздавати землю під висотки підмазаним і гадити простим людям (своїм же виборцям, що характерно) могла б хоч раз, один єдиний раз, зробити чи хоча б запланувати зробити.
Не зруйнувати/заборонити/повалити/поставити на контроль, а побудувати

pberit, я не знаю яка в тебе вигода від теперішньої влади точніше здогадуюся, але краще промовчу : ) але тобі б таки не завадило замість необдуманих "Так! Так! Давайте!" глянути трішки вперед, і подумати не лише про себе, а так би мовити в загальному.

Старий 18.01.2012, 00:08 #1850155   #6
advisor

однозначно перестати видавати на таке дозволи з 1 січня.
обстежити існуючі прибудови, і ті які є проблемні - демонтувати. а решту вже хай буде - що вже з ними робити?
advisor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VT (19.01.2012)
Старий 18.01.2012, 00:34 #1850170   #7
pberit
Домофонщик

Цитата:
Ні, це не точно такі самі забудови, ці забудови допомагають людям хоч якось покращити свої житлові умови в смердючих хрущовках.

А міськрада замість роздавати землю під висотки підмазаним і гадити простим людям (своїм же виборцям, що характерно) могла б хоч раз, один єдиний раз, зробити чи хоча б запланувати зробити.
Не зруйнувати/заборонити/повалити/поставити на контроль, а побудувати
Міська влада винна людям що живуть в смердючих гуртожитках? Чи в тому що у тих людей 4 дітей? Ти вважаєш що це нормально коли людина купляє однокімнатну квартиру і добудовує ще 3? Добудови ці робляться абсолютно без будь яких дозволів! Часто забудовуються пожежні виходи, електричні щитові, у 99% випадків під сходовою кліткою пороблені приміщення які майже під стелю завалюються мусором який може викликати пожежу і ти це все одобряєш?

Цитата:
pberit, я не знаю яка в тебе вигода від теперішньої влади точніше здогадуюся, але краще промовчу : ) але тобі б таки не завадило замість необдуманих "Так! Так! Давайте!" глянути трішки вперед, і подумати не лише про себе, а так би мовити в загальному.
Вкрай цікаво знати! Як не заради мене то заради інших форумчан розкажи про мою вигоду, обіцяю не ображатися!
Старий 18.01.2012, 00:47 #1850177   #8
FortYear

Цитата:
Ти до мене?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 18.01.2012, 01:04 #1850187   #9
saymon
Guest

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Міська влада винна людям що живуть в смердючих гуртожитках? Чи в тому що у тих людей 4 дітей? Ти вважаєш що це нормально коли людина купляє однокімнатну квартиру і добудовує ще 3? Добудови ці робляться абсолютно без будь яких дозволів! Часто забудовуються пожежні виходи, електричні щитові, у 99% випадків під сходовою кліткою пороблені приміщення які майже під стелю завалюються мусором який може викликати пожежу і ти це все одобряєш?
Я вважаю що міська рада протирає штани для того щоб жителям міста Тернополя було комфортно проживати у власному місті, а не для того щоб на хвильку відволікшись від нарізання капусти принести черговий геморой людям, яким і без цього нелегко.

В місті є овер 9000 проблем і питань, які потребують негайного вирішення, саме ними і слід займатися, але відразу починаються відмазки на нестачу коштів (на фоні "логотипів міста" за 150 кусків), попередню каденцію і т.п. Створюють контори для контролю кабелів і добудов, зате проконтролювати очищення тротуарів від снігу проконтролювати немає кому.

Тому що на людей наплювати, люди цінуються лише раз в 5 років, коли галочки в бюлетнях ставлять, отоді вони в повазі, і все заради них, так. А увесь інший час можна сказати "а ми тобі шо винні що в тебе четверо дітей? купи собі більшу квартиру, чьо які проблеми?" Бо сам їздиш на крузері і живеш в триповерховому особняку. Ясно що такі дрібязкові проблеми як катастрофічна нестача площі тебе не те що не хвилює, ти навіть не здогадуєшся про її (проблему) існування.
Ну або маєш профіт від звязків із вищеописаним індивідумом, і тому будеш підтримувати будь-яку маячню, яку він озвучує.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ти до мене?
До авторів ідеї руйнувати добудови.

Подякував(ла):
Учаснег (19.01.2012)
Старий 18.01.2012, 01:11 #1850190   #10
FortYear

Цитата:
До авторів ідеї руйнувати добудови.
Якщо щиро захочеш знати мотивацію такої "новини" на сайті - дасиш знати.
Старий 18.01.2012, 01:27 #1850198   #11
saymon
Guest

Цитата:
Якщо щиро захочеш знати мотивацію такої "новини" на сайті - дасиш знати.
Я щиро хочу знати тільки одне: доколє?
Коли міськрада нарешті зупиниться у своїх поривах покращувати життя шляхом заборон і руйнувань, і без мудрих обгрунтувань на 2 строніки незрозумілого тексту, який нібито щось доводить, просто і незатійливо зробить щось більше за 50 м. стежки біля універмагу.
От і все.

Старий 18.01.2012, 01:42 #1850200   #12
FortYear

Цитата:
зробить щось більше за 50 м. стежки біля універмагу
якщо ти дійсно вважаєш, що нічого не робиться, то я тебе не переконаю ні освітленням додаткових вулиць... ні відновленням роботи ліфтів, котрі не працювали більше 10 років... ні налагодженням роботи по ремонту дахів, у результаті якого за останні тижні немає ЖОДНОЇ скарги "тече дах"... ні запровадженням декларативного принципу на роботу торгівельних обєктів... ні зростанням темпу приватизації гуртожтиків в більше ніж 5 разів... ні знесенням каплички... ні проведенням чемпіонату з водно-моторного спорту... ні виживанням медицини і освіти в умовах "випадкового" недофінансування Тернополя з держбюджету... ні відкриттям реабілітаційного центру для дітей-інвалідів... ні тим, що Тернопіль єдине місто, де в приватних маршрутах є поняття пільговиків... ні тим, що Тернопіль єдиний обласний центр з трансляцією сесій онлайн... ні тим, що мажоритарщики провадять щоденні прийоми громадян, на котрих можна в усній формі поскаржитись/порадитись/порадити/обговорити з депутатом... ні тим, що працює цілодобова гаряча лінія, де усі скарги фіксуються і тримаються на контролі відповідальними управліннями...

Недопрацювань маса... помилки є... нечесні чиновники також є...

А знаєш яка причина?
Причина у тому, що і міліція, і податкова, і міська рада складається з живих людей, серед котрих дуже схожа пропорція порядни/непродяних/чесних/нечесних.
Політика і влада - це віддзеркалення суспільства.
Покидьків там такий самий % як і серед наших сусідів і знайомих...
Старий 18.01.2012, 02:02 #1850202   #13
ramochnik

От мене смущають наступні абзаци:
Цитата Згідно з п. 8.14 ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» при проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир заборонено:
- утеплення і скління існуючих балконів і лоджій;
-....
- зміна форм і кольорів віконних рам і балконних дверей.
Не хочу бути голослівним, але перша думка, що виникає, то спустити з балкона тих, хто буде перевіряти і руйнувати засклений балкон і металопластикові вікна, таким чином дбаючи за теплозбереження моєї квартири.
ramochnik зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (18.01.2012), FortYear (18.01.2012)
Старий 18.01.2012, 02:04 #1850204   #14
FortYear

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Не хочу бути голослівним, але перша думка, що виникає, то спустити з балкона тих, хто буде перевіряти і руйнувати засклений балкон і металопластикові вікна, таким чином дбаючи за теплозбереження моєї квартири.
Це дійсно дурня, яка дійсно записана в офіційно діючих державних будівельних нормах. Я багато по яких пунктах дивуюсь тому, що читаю в ДБН...
Старий 18.01.2012, 02:38 #1850207   #15
saymon
Guest

Цитата:
А знаєш яка причина?
Причина у тому, що і міліція, і податкова, і міська рада складається з живих людей, серед котрих дуже схожа пропорція порядни/непродяних/чесних/нечесних.
Політика і влада - це віддзеркалення суспільства.
Покидьків там такий самий % як і серед наших сусідів і знайомих...
Із цим походжуюся, так воно насправді і є.

Цитата:
якщо ти дійсно вважаєш, що нічого не робиться, то я тебе не переконаю ні освітленням додаткових вулиць... ні відновленням роботи ліфтів, котрі не працювали більше 10 років... ні налагодженням роботи по ремонту дахів, у результаті якого за останні тижні немає ЖОДНОЇ скарги "тече дах"... ні запровадженням декларативного принципу на роботу торгівельних обєктів... ні зростанням темпу приватизації гуртожтиків в більше ніж 5 разів... ні знесенням каплички... ні проведенням чемпіонату з водно-моторного спорту... ні виживанням медицини і освіти в умовах "випадкового" недофінансування Тернополя з держбюджету... ні відкриттям реабілітаційного центру для дітей-інвалідів... ні тим, що Тернопіль єдине місто, де в приватних маршрутах є поняття пільговиків... ні тим, що Тернопіль єдиний обласний центр з трансляцією сесій онлайн... ні тим, що мажоритарщики провадять щоденні прийоми громадян, на котрих можна в усній формі поскаржитись/порадитись/порадити/обговорити з депутатом... ні тим, що працює цілодобова гаряча лінія, де усі скарги фіксуються і тримаються на контролі відповідальними управліннями...
Це вже ніби як офтоп, але давай проаналізуємо.
Цитата освітленням додаткових вулиць...
Вулиці Бережанської, про яку навіть написали окремий прес-реліз. Про це освітлення двадцяти приватних будинків і адмінбудівель ТНЕУ мені можна не резказувати, вона була освітлена завжди. Так, ліхтар через два, але цілком терпимо. Про це освітлення слід розказати жителям вулиць Пушкіна, Фабричної, Курбаса, 15 квітня (район позаду болгарського), Будного і інших вулиць, які можна перечисляти ще довго. Веду до того що заява про освітлення вулиць буде коректною тоді, коли буде освітлено всі вулиці, а не 5 центральних. Це буде чесно.
Цитата відновленням роботи ліфтів, котрі не працювали більше 10 років.
Та сама історія. Я можу зараз, навскидку, тільки по знайомих сказати скільки ще є неробочих ліфтів + ті що мені невідомі. А зробили скільки? 1? 2? Цим варто хизуватися і записувати у пункт "Зробили"?
Цитата:
налагодженням роботи по ремонту дахів, у результаті якого за останні тижні немає ЖОДНОЇ скарги "тече дах"
Не знав що міськрада ремонтує дахи. Цим займаються ЖЕК-и, і за твоїми ж словами, міськрада на ЖЕК-и не має жодного впливу. Як розуміти це досягнення?
Цитата:
декларативного принципу на роботу торгівельних обєктів
Без поняття що це таке, так само як і 99% тернополян, а також не розумію як цей принцип позитивно вплинув на моє існування. Але нехай, +1.
Цитата:
зростанням темпу приватизації гуртожтиків в більше ніж 5 разів
Про приватизацію та нерухомість говорити не хочу. +1
Цитата:
знесенням каплички
+1
Цитата:
проведенням чемпіонату з водно-моторного спорту
Не знаю що для цього зробила конкретно міськрада. За дозвіл тимчасово розмістити намети учасників в парку і за нову альтанку +1.
Цитата:
виживанням медицини і освіти в умовах "випадкового" недофінансування Тернополя з держбюджету
Про недофінансування навіть слухати нічого не хочу, наслуханий вже. Менше марнотратства на різні безконтрольні "програми підтримки молоді" і "створення позитивного іміджу" із сумами з шістьма нулями і все буде вистачати. Не зараховую.
Цитата:
відкриттям реабілітаційного центру для дітей-інвалідів
Можу посперечатися, але мова про дітей, тому не вглиблююся. Зробили. +1
Цитата:
Тернопіль єдине місто, де в приватних маршрутах є поняття пільговиків
Значить приватні маршрутки є тільки в Тернополі Не зараховується, ібо інформація не відповідає дійсності.
Цитата Тернопіль єдиний обласний центр з трансляцією сесій онлайн
Як мінімум є ще Львів. Яку користь несе ця трансляція мені невідомо, але нехай, сказали - зробили. +1.
Цитата:
мажоритарщики провадять щоденні прийоми громадян, на котрих можна в усній формі поскаржитись/порадитись/порадити/обговорити з депутатом
По звітах депутатів було видно кількість людей на цих щоденних прийомах І це прямий обовязок депутата, це якби у досягнення офіціанта занести пункти "Приносить меню" та "Приймає замовлення". Із дуууууже великою натяжкою (бо толку із цих прийомів не сильно багато, люди часто приходять із питання які поза компетенцією депутата) +1.
Цитата:
працює цілодобова гаряча лінія, де усі скарги фіксуються і тримаються на контролі відповідальними управліннями
Оце круто. +1

Підібємо ітого.
1. Декларативний принцип торгівлі.
2. Приватизація гуртожитків.
3. Знесли забудову сектантів.
4. Чемпіонат Європи
5. Реабілітаційний центр.
6. Трансляція сесій
7. Щоденні прийоми громадян
8. Гаряча лінія для скарг.

Якщо ти дійсно вважаєш що цей перелік вартий гордості за пророблену роботу протягом... скільки вже там? 1,5 року? то що я можу довести?
У нас просто різні поняття щодо терміну "зробили", і ще я не зараховую до "зробили" спроб, тобто "хотіли зробити, але не зробили %назва_причини%".

Подякував(ла):
PRO100parfum (18.01.2012)
Старий 18.01.2012, 05:56 #1850215   #16
pberit
Домофонщик

saymon щоб не називати тебе балаболом мусиш поділитися своїми домислами стосовно моєї користі з теперішньої влади! В чому інтерес мені їх хвалити?
Старий 18.01.2012, 10:58 #1850314   #17
FortYear

Цитата:
Підібємо ітого.
Я не намагався згадати усе.
Просто те що походу пригадалось.
Коли ти натякаєш, що нічого не робиться, то я хотів хоч кілька речей згадати...

Якщо хочеш ЩИРО дізнатись що і як робить міська рада - то мав би своєрідну "екскурсію" пройти. Бо я не дуже бачу "протирання штанів", про котрі ти говориш.

Цитата:
Якщо ти дійсно вважаєш що цей перелік вартий гордості за пророблену роботу протягом... скільки вже там? 1,5 року? то що я можу довести? У нас просто різні поняття щодо терміну "зробили", і ще я не зараховую до "зробили" спроб, тобто "хотіли зробити, але не зробили %назва_причини%".
Я намагався подати інформацію як "усе що зроблено"? Не перекручуй будь ласка.

Більш повний перелік проведеної роботи є у виступі Надала у Березілі на звіті. Переглянь його. І врахуй, що це також скорочений варіант.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
По звітах депутатів було видно кількість людей на цих щоденних прийомах І це прямий обовязок депутата, це якби у досягнення офіціанта занести пункти "Приносить меню" та "Приймає замовлення". Із дуууууже великою натяжкою (бо толку із цих прийомів не сильно багато, люди часто приходять із питання які поза компетенцією депутата) +1.
Давай сходимо зі мною на прийом громадяна і ти кожному відвідувачу будеш пояснювати, що ці прийомі зайві

Прийоми мене дуже втомлюють. Бо дуже складні ситуації бувають і часто лише на те щоб розібратись у ситуацію йде кілька днів.
Великого кайфу від цього нема. Але розумію, що це обовязок. Обовязок вивчати проблематику своїх виборців та намагатись її вирішувати.

За майже 15 місяців на прийоми прийшло понад 500 громадян.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Значить приватні маршрутки є тільки в Тернополі Не зараховується, ібо інформація не відповідає дійсності.
Назви обласний центр, в котрому пенсіонери (не інваліди чи ветерани, а саме пенсіонери) можуть їхати безкоштовно. Можливо дійсно якийсь обласний центр я пропустив.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Це вже ніби як офтоп, але давай проаналізуємо.
то була "хаотична" теза на твій натяк, що зроблено лише підігрів тротуару.

не подавав би ти свій субєктивізм настільки категорично та безапеляційно, я би і не відреагував

але ти доросла розумна людина і я дивуюсь, коли ти на повному серйозі змальовуєш ситуацію "тільки протирають штани", "всі мудаки" і т.д.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Про це освітлення слід розказати жителям вулиць Пушкіна, Фабричної, Курбаса, 15 квітня (район позаду болгарського), Будного і інших вулиць, які можна перечисляти ще довго. Веду до того що заява про освітлення вулиць буде коректною тоді, коли буде освітлено всі вулиці, а не 5 центральних. Це буде чесно.
Давай проїдемось проаналізуємо де проблеми з освітленням.
Про Фабричну перший раз чую. Кожного прийому є люди з тієї вулиці. Ніхто за освітлення не згадував.
Пріоритет у вирішення проблем - скарги, звернення і т.д.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Не знаю що для цього зробила конкретно міськрада.
Усі організаційні заходи.
Ще ДУЖЕ величезний шмат роботи.

Востаннє редагував FortYear: 18.01.2012 о 10:58. Причина: Пізніше додано
Старий 18.01.2012, 11:55 #1850380   #18
saymon
Guest

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
saymon щоб не називати тебе балаболом мусиш поділитися своїми домислами стосовно моєї користі з теперішньої влади! В чому інтерес мені їх хвалити?
А що це ти так розхвилювався?
Нічого я не мушу, а як ти будеш мене називати мені якось перпендикулярно. Але ти у кожноному фейлі міськради вбачаєш невиданий успіх, звідси і висновок, або ти недалекий або маєш профіт від когось із представників ціє міськради і відповідно не маєш морального права сказати як воно є насправді.
Цитата:
Коли ти натякаєш, що нічого не робиться, то я хотів хоч кілька речей згадати...
Незовсім так. Щось таки робиться, але краще б того не робилося.
Цитата:
Якщо хочеш ЩИРО дізнатись що і як робить міська рада - то мав би своєрідну "екскурсію" пройти. Бо я не дуже бачу "протирання штанів", про котрі ти говориш.
Візьму за приклад посилання із сусідньої теми
Цитата З метою належного і об’єктивного розгляду депутатського звернення І.Л.Сороколіта щодо обстеження технічного стану колонки-качалки, яка розміщена на території міста за адресою вул. Д. Лук’яновича, 2 та передачі її на баланс КП ”Тернопільводоканал”:

1.Створити комісію з обстеження технічного стану колонки-качалки, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади В. В. Стемковського.
Цей текст дуже сильно мені нагадує анекдот
Цитата - Скільки треба молдаванів щоб вкрутити лампочку?
- Троє. Один тримає лампочку, а двоє крутять столом на якому він стоїть
Тобто щоб просто піти подивитися що там із водокачкою пишеться депутатський запит, створюється комісія, призначаються відповідальні, передачі на баланс і т.п. Тратиться купа паперу і часу, на якусь дурну водокачку. Це потвоєму раціональна робота?

Цитата:
Давай сходимо зі мною на прийом громадяна і ти кожному відвідувачу будеш пояснювати, що ці прийомі зайві

Прийоми мене дуже втомлюють. Бо дуже складні ситуації бувають і часто лише на те щоб розібратись у ситуацію йде кілька днів.
Великого кайфу від цього нема. Але розумію, що це обовязок. Обовязок вивчати проблематику своїх виборців та намагатись її вирішувати.

За майже 15 місяців на прийоми прийшло понад 500 громадян.
Вони не зайві, це ж твоя "робота" ніби як? Чи нє?
Але! Із тих 500 громадян, які приходили, скільки їх питань було вирішено? Тобто саме вирішено, в межах компетенції, а не просто проведена зустріч, от що цікаво.
Цитата:
Я намагався подати інформацію як "усе що зроблено"? Не перекручуй будь ласка.

Більш повний перелік проведеної роботи є у виступі Надала у Березілі на звіті. Переглянь його. І врахуй, що це також скорочений варіант.
Та знаю, бачив я ті звіти, скорочені. Ще раз повторюся, у нас просто різні уявлення про термін "зробили", от і все. От теплу стежку в центрі це називається зробили, а "створили комісію для розляду положення регуляторного акту про визначення пріоритетів" так не називається.
Цитата:
Назви обласний центр, в котрому пенсіонери (не інваліди чи ветерани, а саме пенсіонери) можуть їхати безкоштовно. Можливо дійсно якийсь обласний центр я пропустив.
У Франківську, наприклад, з 10:00 до 16:00.
Цитата:
то була "хаотична" теза на твій натяк, що зроблено лише підігрів тротуару.

не подавав би ти свій субєктивізм настільки категорично та безапеляційно, я би і не відреагував

але ти доросла розумна людина і я дивуюсь, коли ти на повному серйозі змальовуєш ситуацію "тільки протирають штани", "всі мудаки" і т.д.
А як реагувати? Щодня, відкриваючи новини, тільки і думаю як відтепер буде ще більше покращене моє життя, що цього разу заборонили чи починають регулювати.
І як я маю писати? Чию думку висловлювати? Я висловлюю свою, звісно що субєктивну, думку, і вона в точності відповідає тому що я відчуваю. Я не бачу роботи, і думаю якби раптом міськрада, на чолі із мером, розформувалася, то цього ніхто б навіть не помітив.
Цитата:
Давай проїдемось проаналізуємо де проблеми з освітленням.
Про Фабричну перший раз чую. Кожного прийому є люди з тієї вулиці. Ніхто за освітлення не згадував.
Пріоритет у вирішення проблем - скарги, звернення і т.д.
От на це я завжди і звертаю увагу. Може я і не правий і даремно прискіпуюся, але я, живучи за тридевять земель від даної вулиці знаю що від повороту біля магазину "Оселя", аж до виїзду біля салону "Нова" єдиним освітленням вулиці є один одинокий ліхтар та лампа над магазином "Колобок", а депутат, в окрузі якого знаходиться ця вулиця, цього не знає. Бо ніхто не сказав. А чому б не проїхатися вечером по вулиці? Знову випливає стара проблема - відірваність від життя, від життя громадян.
Цитата:
Усі організаційні заходи.
Ще ДУЖЕ величезний шмат роботи.
Можливо і так, не знаю. Але є федерація водномоторного спорту, яка і займається організацією, а функція органів держуправління зводиться до підписання всіляких папірців та урочитого виступу на відкритті/закритті. Ну, так було завжди, можливо зараз не так.

Старий 18.01.2012, 12:36 #1850416   #19
ascii

Дивіться, з одного боку ці забудови портять фасади будинків. Понабудовивали той в ту сторону, той в ту... той рожеве, той зелене... той один поверх, а той два...
Але з іншого боку, що робити людям, які змушені по 2-3 сім'ї жити в одній квартирі? А ціни на квартири такі, що не кожен позволить.
Тож логічно, щоб із забороною була якась альтернатива для тих людей, які розбудувались не із-за того, що з жиру бісяться.
ascii зараз поза форумом  
Старий 18.01.2012, 12:41 #1850419   #20
saymon
Guest

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Дивіться, з одного боку ці забудови портять фасади будинків.
Навіть це не зовсім відповідає дійсності, якщо звісно не вважати сірі коробки хрущовок і малосімейок верхом архітектурного мистецтва

Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:21.