Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує

У Тернополі за неприбраний сніг штрафують

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.02.2014, 17:20 #2340779   #1
ТМР

Arrow У Тернополі за неприбраний сніг штрафують

Працівники управління муніципальної поліції закликають суб’єктів підприємницької діяльності та балансоутримувачів житлового фонду дотримуватись правил благоустрою та вчасно і якісно прибирати сніг. Адже за порушення правил благоустрою на них чекає протокол і відповідно чималий штраф.

Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 03.02.2014, 21:31 #2340939   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: У Тернополі за неприбраний сніг штрафують

Цитата на них чекає штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. для посадових осіб та в розмірі від 340 до 1360 грн.
Цікаво що простіше, найняти людину за 1200 в місяць щоб прибирала сніг чи один раз заплатити борцю з дотриманням благоустрою 100 грн. щоб написав протокол на мінімальний штраф.

Старий 03.02.2014, 21:40 #2340943   #3
advisor

минулого року муніципальна міліція б зає.....ся б штрафувати міськраду за той сніг!
advisor зараз поза форумом  
Старий 03.02.2014, 21:47 #2340947   #4
oliver
Гуру І

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
минулого року муніципальна міліція б зає.....ся б штрафувати міськраду за той сніг!
своїх вони не штрафують, бо можуть без зубів залишитись
oliver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
spypol (14.02.2014)
Старий 03.02.2014, 23:37 #2341000   #5
saymon
Guest

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Міськраду ніхто і не збирався штрафувати. Будуть "штрафувати" приватних підприємців, тих хто не під кришою титульних.

А причини лежать на поверхності: луцька фірма, яку кришує особисто заступник мера Стемковський, має на своєму балансі 2 поломаних газонокосарки і один неробочий трактор. Всю техніку дана контора орендує у міської шляхово-експлуатаційної дільниці, яку дана "співпраця" вже довела до банкрутства.

Тобто ситуація така: підприємці самостійно прибирають сніг (або платять штраф), МШЕД банкрутує, а контора Стемковського косить бабоси.
Люди ж, як завжди, ходять по снігу і льоді, бо перекинути вину на іншого в нас мастаки, а от щось зробити ніхто не в силах.
Але робити нічого і не треба, скоро весна і все розтопиться, а тим часом можна записати ще одне відеозвернення, або на якесь віче масовку партійців пригнати.

Старий 04.02.2014, 06:34 #2341019   #6
Pavel_

в знайомих в центрі по руській магазин. вони платять щомісяця за прибирання вулиці в ПП (ЖЕК). Я розумію сходи почистити але тротуар я думаю повинен би розчищати жек
Pavel_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (04.02.2014)
Старий 04.02.2014, 06:42 #2341020   #7
хамід
Активний учасник

Цитата я думаю повинен би розчищати жек
Та ладно,правила благоустрою переписані таким чином,що у випадку розташування об'єкту
поблизу проїжджої частини- до половини дороги відповідальність СПД (((
хамід зараз поза форумом  
Старий 07.02.2014, 14:39 #2342983   #8
saymon
Guest

Якась така дивна позиція.
Цитата Начальник відділу благоустрою та екології Олег Соколовський каже, що багато двірників занедужало, а тому просить тернополян набратися терпіння
Цитата Зараз у нас бракує понад 10 двірників. Тому зрозуміло, що на деяких ділянках ми вже відчуваємо несвоєчасне прибирання.
Цитата Велику надію Олег Соколовський покладає на 5 тракторів, які можуть розчистити більшість тротуарів.
Цитата хронічні проблеми з фінансуванням
і тут же
Цитата У свою чергу, міська рада особливий контроль тримає над підприємцями, які ведуть свій бізнес на перших поверхах будинків. Якщо під їхніми вікнами на тротуарі буде сніг – їх оштрафують.
Тобто получається так що тернополянам слід набратися терпіння, поставитися із розумінням і плекати надію, бо забезпечити прибирання Соколовський не здатен. Зате тримати на особливому контролі підприємців завжди будьласка.
Цікаво що коли мова іде за спотикачки або рекламні вивіски то прилегла територія вмить перетворюється на комунальну власність. А от коли сніг прибрати чи бурульки збити то це турбота підприємців, бо в той момент це какбе їх територія і їх відповідальність.

Подякували 5:
ОРДА (07.02.2014), Romko_7 (07.02.2014), ScottishAngel (07.02.2014), spypol (14.02.2014), Дєцко (07.02.2014)
Старий 07.02.2014, 14:53 #2342990   #9
Gviddi
Banned

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Міськраду ніхто і не збирався штрафувати. Будуть "штрафувати" приватних підприємців, тих хто не під кришою титульних. .
Нас тут на майдан закликають їхати і там тупо стояти і бездіяти проти абстрактної бандитської влади і проти того що в судах правди нема, але бачу, що і їхати далеко не треба. Під самим носом є проти чого боротися і стояти - було би бажання.
Gviddi зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (07.02.2014), spypol (14.02.2014)
Старий 07.02.2014, 15:00 #2342997   #10
saymon
Guest

Майдан до прибирання снігу не стосується, це господарське питання. Тут не треба ні з ким боротися, треба просто взяти і поприбирати сніг, або визнати свою неспроможність і попросити людей це зробити.

Старий 07.02.2014, 15:02 #2343002   #11
FortYear

Цитата Нас тут на майдан закликають їхати
якщо ви їдете на майдан, то їдьте лише за власним покликанням
у іншому випадку - не їдьте і не намагайтесь шукати тих, хто вас "закликатиме" чи "проситиме
не перекладайте причину вашої поїздки на когось

Додано через 52 секунды
Цитата:
Тут не треба ні з ким боротися, треба просто взяти і поприбирати сніг, або визнати свою неспроможність і попросити людей це зробити.
ось тих, хто мав "взяти і прибрати" і не прибрав - штрафують
чи це якась ефемерна вища сила мала "звзяти і прибрати"?

Востаннє редагував FortYear: 07.02.2014 о 15:02. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 07.02.2014, 15:06 #2343008   #12
Gviddi
Banned

Цитата:
Майдан до прибирання снігу не стосується, це господарське питання. Тут не треба ні з ким боротися, треба просто взяти і поприбирати сніг, або визнати свою неспроможність і попросити людей це зробити.
Я не про те, а про то, що якби хоч в Теронполі хоч в Донецьку люди реально вимагали, щоб владу штрафували так само як і підприємця не зважаючи чи це влада Яценюка чи Тягнибога чи Кернеса з Добкіним то був би якийсь толк.
І від 3-5 активних і принципових людей в кожному місті, які реально щось роблять проти реальних посадових осіб толку могло би бути більше чим від 200 000 тупо стоящих і протестуючих вже 2 місяці.
Gviddi зараз поза форумом  
Старий 07.02.2014, 15:17 #2343021   #13
saymon
Guest

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ось тих, хто мав "взяти і прибрати" і не прибрав - штрафують
чи це якась ефемерна вища сила мала "звзяти і прибрати"?
Попросити і штраф це взаємовиключні речі.
Я не бачив публічно зізнання в неспроможності прибрати сніг, а лише якісь відмазки і погрози штрафами. І, знову ж таки, територія або комунальна або підприємців, а не як бабло за рекламу знімати то територія міста а як прибрати то підприємців.

Старий 07.02.2014, 17:04 #2343080   #14
FortYear

Цитата Я не бачив публічно зізнання в неспроможності прибрати сніг
таке зізнання може зробити хіба підрядна організація, котрій кокнретний замовних зробив замовлення на прибирання снігу, перерахував гроші і замовлення не було виконано

ти знаєш такі факти?

чи ти все ще живеш в ілюзіях, що в Україні є "абстрактні комнунальники", котрі за Божим духом живуть і тупо на зарплату прибирають?
Такого немає.
Живемо в умовах ринку.
Я замовлення і гроші - робиться робота.
Старий 07.02.2014, 17:25 #2343092   #15
Дєцко
FFM is mine!

Цитата:
чи ти все ще живеш в ілюзіях, що в Україні є "абстрактні комнунальники", котрі за Божим духом живуть і тупо на зарплату прибирають?
Такого немає.
Живемо в умовах ринку.
Все як завжди: депутатам на солідні зарплати і т.д хватило, а на двірників грошей нема ))))))
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (07.02.2014)
Старий 07.02.2014, 17:26 #2343093   #16
FortYear

Цитата Все як завжди: депутатам на солідні зарплати і т.д хватило, а на двірників грошей нема ))))))
а ну розкажіть який розмір зарплати у депутатів міських рад...
Старий 07.02.2014, 17:30 #2343096   #17
Дєцко
FFM is mine!

Цитата:
а ну розкажіть який розмір зарплати у депутатів міських рад...
невже 1,5 - 2 тисячі? бідненькі!
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 07.02.2014, 17:43 #2343103   #18
ScottishAngel
Активний учасник

В нас як завжди зима приходить несподівано і бідолашні комунальники ніяк не можуть дати собі раду з тим снігом. Я щодня весь центр переміряю нозями, шось відколи той сніг випав то ше м ніразу не бачила щоб його прибирали. Біля мене на вул. Опільського каша снігова вже сантиметрів 20 товщини. І ніхто навіть не думає щось робити. Центральні дороги прогорнули і то не скрізь. Виникає тоді питання-нашо тоді взагалі та контора? І не кажіть що снігу багато, техніки нема і всьо такоє... В нас ця ситуація повторюється з року в рік, так що вибачне-НЕ ВІРЮ.

П.С. маленький ліричний відступ. От згадалося що тому рік чи два, може й три (вибачаєте за дівочу пам"ять) в місті де живе моя мама (невеликий райцентр) обрали нового мера міста. Ну і він на початках хотів показати народу що вони його типу недарма обрали і всьо таке. Правда того вистачило максимум на рік, але не про то мова. Так тої зими всі тротуари без вийнятку прогорталися щодня, максимум через день-два, в залежності від кількості снігу. Я ще за всьо своє життя таких чистих тротуарів не бачила. А потім місцева влада на то забила і цієї зими тротуари знов засипані снігом. А техніка то яка була така і лишилася в комунальників. Відмазка що нема чим прогорнути не підходить. І те що нема за що теж. Тоді ж знайшли гроші на прибирання. А зараз тільки купу кіосків понатикували по місту і всьо. А нащо прибирати? І так навесні все розтане.

Востаннє редагував ScottishAngel: 07.02.2014 о 17:50.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (12.02.2014), Дєцко (07.02.2014)
Старий 07.02.2014, 17:50 #2343105   #19
saymon
Guest

Цитата:
таке зізнання може зробити хіба підрядна організація, котрій кокнретний замовних зробив замовлення на прибирання снігу, перерахував гроші і замовлення не було виконано

ти знаєш такі факти?

Факти хто лобіює дану фірму у міськраді можна погуглити за прізвищем "Стемковський", тут це виходить за рамки теми і закінчиться як завжди.

Цитата:
Такого немає.
Живемо в умовах ринку.
Я знаю одне - сніг падав якихось пару днів а ходити по вулицях досі неможливо, і це враховуючи те що зима цього року дуже пізня, тепла і безсніжна.
А ще я памятаю хто бився в груди який він господарник і як тепер жваво складає звіти про виконані обіцянки типу "укріплення національного духу" і 50 метрів теплого тротуару, який не розрахований на нормальну зиму і гріє доріжку шириною на прохід однієї дитини.

Тобто, висловлюючись твоїми словами, заплати гроші, замов і люди зроблять. А не погрожувати штрафами і тиснути на жалість. Не можеш? Гуляй. Нероб нам не треба, їх і так повно, куди не прийдеш. Нехай он книжки пише, благо красномовства не займати.

Подякували 6:
barvik777 (07.02.2014), Dinara (12.02.2014), Пантера (12.02.2014), Pavel_ (07.02.2014), Romko_7 (07.02.2014), Дєцко (07.02.2014)
Старий 07.02.2014, 17:53 #2343109   #20
Дєцко
FFM is mine!

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис
. Виникає тоді питання-нашо тоді взагалі та контора? І не кажіть що снігу багато, техніки нема і всьо такоє... В нас ця ситуація повторюється з року в рік, так що вибачне-НЕ ВІРЮ.
Суть навіть не в тому, що техніки немає і т.д. З бюджету завжди виділяється кучу грошей на це, люди платять ЖЕКам і ін., на прибирання як літом, так і зимою... Ось тільки питання куди ці всі гроші йдуть?
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:08.
Ad Management plugin by RedTyger