Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія

Яка віра правдива?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2014, 15:35 #2402456   #2301
Новак

Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Дякую за турботу, але я це вже зробив.
Учень, вибір, який ви зробили, ще є час поміняти і навернутися від людських вчень до Божого Слова, до Ісуса Христа.
Поки живете - ще є така можливість!
Нехай Єгова дасть вам прозріння і відкриє вам спасіння через віру в Ісуса Христа і народження від Святого Духа!
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (03.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 16:09 #2402463   #2302
Ychen
Активний учасник

Цитата Учень, вибір, який ви зробили, ще є час поміняти і навернутися від людських вчень до Божого Слова, до Ісуса Христа.
Дякую, немає змісту міняти правду на щось ще! Я свої висновки зробив і в курсі що вчить Боже Слово, Ісус ХрИстос, а що вчите ви.

Додано через 2 хвилини
Цитата Нехай Єгова дасть вам прозріння і відкриє вам спасіння через віру в Ісуса Христа і народження від Святого Духа!
"Нехай каміння це стане хлібом"! Це те саме, також згадував, спокусуючи, що написано...так Ви згадуєте про Єгову не мавши до Нього відношення.Тобто я повинен покинути Єгову і заради того, щоб потім, як ви, не мати з ним нічого спільного? З вами все впорядку???

Востаннє редагував Ychen: 03.06.2014 о 16:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 16:48 #2402478   #2303
engar
Активний учасник

Цитата "Нехай каміння це стане хлібом"!
-----Ychen, по перше, ви не довели якогось відношення до Бога Отця , по друге - у вашому випадку ви вже скористались його порадою цього ангела темряви, і на жаль вона вже стала хлібом для вас - хоч він вже зробив ваше серце твердішим за камінь ......І споглянув Він із гнівом на них, засмучений закам'янілістю їхніх сердець, .....(Мар.3:5)

----- однак все ж ....... це ваш вибір, не мені вас судити ....

1 І було мені слово Господнє таке:
2 Сину людський, говори синам свого народу, та й скажеш до них: Коли б Я спровадив на який край меча, і взяв би народ цього краю одного чоловіка з-поміж себе, і поставив би його собі вартовим,
3 і коли б він побачив меча, що йде на цей край, і засурмив би в сурму, й остеріг народ,
4 і почув би хто голос сурми, та не був би обережний, і прийшов би меч та й захопив би його, то кров його на голові його буде!
5 Голос сурми він чув, та не був обережний, кров його буде на ньому, а він, коли б був обережний, урятував би свою душу.
6 А той вартовий, коли б побачив меча, що йде, і не засурмив би в сурму, а народ не був би обережний, і прийшов би меч, і захопив би одного з них, то він був би узятий за гріх свій, а його кров Я зажадаю з руки вартового.
7 А ти, сину людський, Я дав тебе вартовим для Ізраїлевого дому, і ти почуєш з уст Моїх слово, й остережеш їх від Мене.
8 Коли б Я сказав до безбожного: Безбожнику, ти конче помреш!, а ти не говорив би, щоб остерегти безбожного від дороги його, то він, несправедливий, помре за свій гріх, а його кров Я вимагатиму з твоєї руки.

9 А ти, коли остережеш несправедливого від дороги його, щоб вернувся з неї, і він не вернеться з своєї дороги, він помре за гріх свій, а ти душу свою врятував.

10 А ти, сину людський, скажи до Ізраїлевого дому: Ви кажете так, говорячи: Коли наші провини та наші гріхи на нас, і через них ми гинемо, то як будемо жити?

11 Скажи їм Як живий Я, говорить Господь Бог, не прагну смерти несправедливого, а тільки щоб вернути несправедливого з дороги його, і буде він жити! Наверніться, наверніться з ваших злих доріг, і нащо вам умирати, доме Ізраїлів?

12 А ти, сину людський, скажи до синів свого народу: Справедливість справедливого не врятує його в дні гріха його, а несправедливість несправедливого не спіткнеться він об неї в дні навернення від своєї несправедливости, а справедливий не зможе жити в ній в дні свого гріха.

13 Коли Я скажу справедливому: Буде конче він жити, а він надіявся б на свою справедливість, та робив би кривду, то вся його справедливість не буде згадана, і за кривду свою, що зробив, він помре!
14 А коли Я скажу до несправедливого: Конче помреш ти, а він навернеться від свого гріха, і робитиме право та справедливість:
15 заставу поверне несправедливий, грабунок відшкодує, ходитиме уставами життя, щоб не чинити кривди, то конче буде він жити, не помре!
16 Усі гріхи його, які він нагрішив, не будуть йому згадані, право та справедливість робив він, конче буде він жити!
17 І кажуть сини твого народу: Несправедлива Господня дорога! тоді як несправедлива їхня власна дорога.
18 Коли справедливий відвернеться від своєї справедливости, і робитиме кривду, то помре він за те!
19 А коли несправедливий відвернеться від своєї несправедливости, і чинитиме право та справедливість, то на них він буде жити!

20 А ви кажете: Несправедлива Господня дорога! Кожного з вас Я буду судити, Ізраїлів доме, за його дорогами!
(Єз.33:1-20)

Востаннє редагував engar: 03.06.2014 о 17:37.
engar зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 19:57 #2402595   #2304
Новак

Цитата так Ви згадуєте про Єгову не мавши до Нього відношення.
Учень, звідки у вас така впевненість, що я не маю нічого спільного з Єговою?

Цитата Тобто я повинен покинути Єгову і заради того, щоб потім, як ви, не мати з ним нічого спільного? З вами все впорядку???
Ні, вам потрібно відмовитися від віри людям, а почати вірити Слову Божому.
Таким чином ви наблизитеся до Єгови, а Він чекає на ваше покаяння, щоб обдарувати вас новим життям.
Неможливо триматися за старе і прийняти нове: вам потрібно чітко вирішити Хто є ваш Господь і Спаситель: Керівна Рада вашої Організації, чи Єгова, через Ісуса Христа.
Або - або.
Не зможете двом панам служити.

Або вірите людям із Керівної Ради, які постійно змінюють свої ідеї, якими вас годують, або вірите Богу, Його Слову, яке повік пробуватиме.
І далі, на фундаменті Божого Слова, будується людина, її внутрішній світ, її суть. Будується Духом Святим, для життя в новому світі, який Бог приготував всім, хто вірує в Ісуса Христа і хто прийняв усиновлення Духа.

Бажаю вам прийняти Боже Слово і стати новим творінням. І жити вічно в Царстві Єгови, в Царстві Ісуса Христа, в новому Божому світі.
Новак зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 21:14 #2402638   #2305
Ychen
Активний учасник

Цитата Учень, звідки у вас така впевненість, що я не маю нічого спільного з Єговою?
Бо є можливість порівнювати, Ви ж не один на світі, не пуп Землі?

Додано через 1 хвилину
Цитата Ні, вам потрібно відмовитися від віри людям, а почати вірити Слову Божому.
А Ви людина, чи Слово Боже?

Востаннє редагував Ychen: 03.06.2014 о 21:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 23:17 #2402719   #2306
Новак

Цитата Бо є можливість порівнювати, Ви ж не один на світі, не пуп Землі?
Учень, це не відповідь.
Раніше ви ствердили, що я не маю нічого спільного з Єговою.
А тепер питаєте, чи я бува не пуп Землі?
Ви троль? В усякому разі ваші закиди свідчать про це.

Якщо ви - суддя праведний і знаєте хто є хто і має спільність з Єговою, а хто не має - то так і скажіть.
Учень, ви - суддя праведний?

Якщо ж ви не є таким суддею і не знаєте про що судите, то нащо це вам?

В Біблії є про таких "суддів" і є те, що про них сказав Ісус. Їм це дуже не сподобалося.

Цитата А Ви людина, чи Слово Боже?
Учень, я - людина, яка намагається відвернути вас від віри людям і звернути вашу увагу на Слово Боже.
Якщо конкретніше, то на ті речі в Слові, які відрізняються від вчення Керівної ради вашої організації і які показують вам дорогу до спасіння через віру в Ісуса Христа.
Дуже важливі речі. Фундамент життя.
Без сумніву - кожна людина будує своє життя і справа тут навіть не про саме будівництво, а про те, на чому будуємо.
На людських ідеях і вченнях, чи на Слові Божому, яке пробуває повік.

Вам не раз тут уже було вказано (і не тільки мною), що є цілком певні і кардинальні вдмінності між тим вченням, яким "годує" вас Керівна Рада і тим вченням, яке приніс Ісус Христос і яке проповідували апостоли.

Втім, якщо фундамент для вас не є важливим, то... будуйте на чому вважаєте за потрібне.
Я лише бажаю вам будувати на Слові Божому і прийняти ті Божі обітниці, які подаровані усім, хто насправді вірує в Ісуса Христа: прощення гріхів, виправдання по благодаті, нове народження від Святого Духа.
Це і для вас теж.
Новак зараз поза форумом  
Старий 03.06.2014, 23:29 #2402729   #2307
Ychen
Активний учасник

Цитата Вам не раз тут уже було вказано (і не тільки мною), що є цілком певні і кардинальні вдмінності між тим вченням, яким "годує" вас Керівна Рада і тим вченням, яке приніс Ісус Христос і яке проповідували апостоли.
Не тільки не переконливо, ще й примітивно.
Ychen зараз поза форумом  
Старий 09.06.2014, 23:09 #2404811   #2308
Vityab

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- тому ви у вартові вежі, всі кого хвилює оминають цю течію

..... І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього, і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши. .... А ви свідки того. (Лук.24:46-48 )
......Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. (Дiї.1:8 )

----- Основне значення - І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. (Дiї.4:12) . Якщо нема іншого імені та іншої Особи щоб спастись то кого ще можна проповідувати окрім Ісуса?
--То у чому суть смерті Ісуса Христа, хоч знаєте? Як смерть Ісуса Христа може спасти вас особисто, розумієте?

Цитата:
----щкода ,що ваша увага сконцентрована на іншому, тому знаю, що не один раз ...... Чи віруєш, царю Агріппо, Пророкам? Я знаю, що віруєш. Агріппа ж Павлові: Ти малощо не намовляєш мене, щоб я став християнином.. (не свідком ЙГВГ) . А Павло: Благав би я Бога, щоб чи мало, чи багато, не тільки но ти, але й усі, хто чує сьогодні мене, зробились такими, як і я (ХРИСТИЯНАМИ а не свідками ЙГВГ), крім оцих ланцюгів... (Дiї.26:27-29)
--Вибачте, але інших Справжніх Християн, у наш час, крім Свідків Єгови не зустрічав.

Цитата:
----- Гм...... то хто займається "оковмилюванням"? той, хто знає, що мають називатись свідки Христа і в той же час в супереч написаному навчає іншу назву яка не має місця у Писаннях Нового Заповіту........
--Побачите.

Цитата:
----- Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим, що їм Бог захотів показати, яке багатство слави цієї таємниці між поганами, а вона Христос у вас, надія слави! Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі. (Кол.1:26-28 )
--То яку надію всі люди можуть мати, завдяки смерті Ісуса Христа, знаєте?

Цитата:
......Звіщаю ж вам, браття, що Євангелія, яку я благовістив, вона не від людей. Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа. (Гал.1:11,12)
--То яку Добру Новину відкрив людям Ісус Христос?

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Цитата Думаючий атеїст, що живе по совісті, сам не розуміє, наскільки він близький до Бога. Тому що творить добро, не чекаючи нагороди. На відміну від віруючих лицемірів.
вислів - громадянина Г.К. Андерсена
--Думаю, що вдячність це добра риса. Чи як ви думаєте?
І думаю, що не має нічого поганого, що Справжній Бог є вдячним.

1-е Коринфянам 15:
58 Итак, братия мои возлюбленные, будьте тверды, непоколебимы, всегда преуспевайте в деле Господнем, зная, что труд ваш не тщетен пред Господом.

Евреям 6:
10 Ибо не неправеден Бог, чтобы забыл дело ваше и труд любви, которую вы оказали во имя Его, послужив и служа святым.

Востаннє редагував Vityab: 09.06.2014 о 23:10. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Старий 09.06.2014, 23:14 #2404818   #2309
engar
Активний учасник

Цитата --Вибачте, але інших Справжніх Християн, у наш час, крім Свідків Єгови не зустрічав.
---- та я не ображаюсь - .... в такому випадку значить дійсно справжніх християн не зустрічали зовсім...

Додано через 2 хвилини
Цитата --То у чому суть смерті Ісуса Христа, хоч знаєте? Як смерть Ісуса Христа може спасти вас особисто, розумієте?
---- звичайно .... ,а ви?

Додано через 1 хвилину
Цитата --То яку Добру Новину відкрив людям Ісус Христос?
---- ви ще до тепер не знаєте?

Додано через 1 хвилину
Цитата --То яку надію всі люди можуть мати, завдяки смерті Ісуса Христа, знаєте?
---- звичайно , і не тільки завдяки смерті, а й воскресінню Його..............

Востаннє редагував engar: 09.06.2014 о 23:14. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Старий 09.06.2014, 23:14 #2404827   #2310
Vityab

Цитата:
---- звичайно .... ,а ви?
--То про, яку Добру Новину проповідував Ісус Христос і апостоли?
Старий 09.06.2014, 23:15 #2404828   #2311
engar
Активний учасник

Цитата --То про, яку Добру Новину проповідував Ісус Христос і апостоли?
---- перечитайте відповіді на тести вище згадаєте ....... вже якщо забули.......
engar зараз поза форумом  
Старий 09.06.2014, 23:34 #2404834   #2312
Chefild

В темі 2311 дописів в яких намагаються один одному довести те що довести не можливо в принципі.
Ніхто не знає як воно є насправді, так як в всіх нас дорога йде тільки в один кінець. Це аксіома. Релігія - дуже зручна штука. Вона дозволяє людині пояснити все не пояснюючи нічого. Релігія появилася у першу ж мить як появилась людська свідомість здатна осмислювати навколишній світ. Тому що з цим осмисленням неминуче приходить запитання: Хто я такий, і що я тут роблю? Людський розвиток, без відповідей на ці запитання, неможливий в принципі. Адже людина позбавлена сенсу свого існування втрачає будь який стимул жити і розвиватися далі. Через це, завжди, при всіх часах і усюди людиною створювалися боги для того щоб закрити цю прогалину і частково дати відповідь на запитання які не мають відповідей. Боги ставали основою релігій, релігії ставали традиціями які передавалися з покоління в покоління. При цьому кожний народ вважав свою релігію істинно вірною, а вірування інших народів кожен народ вважав язичницькими і не правдивими. Так мусульмани називають всіх хто не сповідує істинно вірний, на їх думку, іслам - зневажливим словом гяур. Християни вважають що їхня релігія найбільш правдива. В будистів своя точка зору. А скільки богів наша планета за своє існування пережила? Мабуть дуже багато

Тому суперечки про те яка релігія найбільш наближена до реальності є утопічними в принципі. Тому що ніхто не знає яка ж насправді є наша реальність.

P.S Висловив лише свою суб'єктивну точку зору з цього приводу. Тому встрявати в суперечки наміру не маю, так як піду наперекір собі і вище написаному.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 09.06.2014, 23:38 #2404837   #2313
engar
Активний учасник

Цитата Тому суперечки про те яка релігія найбільш наближена до реальності є утопічними в принципі. Тому що ніхто не знає яка ж насправді є наша реальність.
---- Ви не уважні мова у темі не про релігію..... про віру... релігія до уваги не береться
---- дісно, з тими, кому невідома його реальність щось доводити даремно..... як можна комусь довести як він в стані духовної "прострації "....

Востаннє редагував engar: 09.06.2014 о 23:44.
engar зараз поза форумом  
Старий 10.06.2014, 00:05 #2404852   #2314
Vityab

Цитата:
---- звичайно , і не тільки завдяки смерті, а й воскресінню Його..............
--Це всього навсього складові Доброї Новини про яку проповідували Ісус Христос і апостоли.
Знаєте чому? Ви просто подумайте про те, що доброго є для людей від того, що Ісус Христос помер? Бо ж Добра Новина для кого має бути Доброю Новиною?
Старий 10.06.2014, 00:11 #2404853   #2315
engar
Активний учасник

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Це всього навсього складові Доброї Новини про яку проповідували Ісус Христос і апостоли.
Знаєте чому? Ви просто подумайте про те, що доброго є для людей від того, що Ісус Христос помер? Бо ж Добра Новина для кого має бути Доброю Новиною?
----- так складові Доброї новини ,що безпосередньо стосується лише Ісуса і направлена на спасіння всіх людей.

----- говорить Писання, не я..... Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняли ви, в якій і стоїте, Якою й спасаєтесь, коли пам'ятаєте, яким словом я благовістив вам, якщо тільки ви ввірували не наосліп. Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням,і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням,(1Кор.15:1- 4)

......А дехто з філософів епікуреїв та стоїків сперечалися з ним. Одні говорили: Що то хоче сказати оцей пустомов? А інші: Здається, він проповідник чужих богів, бо він їм звіщав Євангелію про Ісуса й воскресення. (Дiї.17:18 )

......У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього (Ісуса) й увірували, запечатані стали Святим Духом обітниці,(Еф.1:13)

Востаннє редагував engar: 10.06.2014 о 00:19.
engar зараз поза форумом  
Старий 10.06.2014, 00:22 #2404855   #2316
Vityab

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
В темі 2311 дописів в яких намагаються один одному довести те що довести не можливо в принципі.
--Вибачте, але не можу із вами погодитись, бо думаю, що можливо, якщо захотіти. Бо якби не було можливим, то виходить, що цього Бог не хоче.
Як ви думаєте хоче Бог щоб люди знайшли правдиву віру (релігію)?
А ще, як ви думаєте, хто хоче щоб люди не знайшли правдиву віру (релігію), чи так думали, як і ви, що це не є можливим?

Цитата:
Ніхто не знає як воно є насправді, так як в всіх нас дорога йде тільки в один кінець. Це аксіома. Релігія - дуже зручна штука. Вона дозволяє людині пояснити все не пояснюючи нічого. Релігія появилася у першу ж мить як появилась людська свідомість здатна осмислювати навколишній світ. Тому що з цим осмисленням неминуче приходить запитання: Хто я такий, і що я тут роблю? Людський розвиток, без відповідей на ці запитання, неможливий в принципі. Адже людина позбавлена сенсу свого існування втрачає будь який стимул жити і розвиватися далі. Через це, завжди, при всіх часах і усюди людиною створювалися боги для того щоб закрити цю прогалину і частково дати відповідь на запитання які не мають відповідей. Боги ставали основою релігій, релігії ставали традиціями які передавалися з покоління в покоління. При цьому кожний народ вважав свою релігію істинно вірною, а вірування інших народів кожен народ вважав язичницькими і не правдивими. Так мусульмани називають всіх хто не сповідує істинно вірний, на їх думку, іслам - зневажливим словом гяур. Християни вважають що їхня релігія найбільш правдива. В будистів своя точка зору. А скільки богів наша планета за своє існування пережила? Мабуть дуже багато
--Мушу з вами не погодитись знову, бо Добра Новина про котру проповідував Ісус Христос і апостоли, є вирішенням всіх людських проблем і труднощів на всій Землі.

Цитата:
Тому суперечки про те яка релігія найбільш наближена до реальності є утопічними в принципі. Тому що ніхто не знає яка ж насправді є наша реальність.
--Можу показати декілька принципів по, яким багато Такназиваних Християнських течій можна віднести, що вони дійсно є тільки Такназиваними.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
----- так складові Доброї новини ,що безпосередньо стосується лише Ісуса і направлена на спасіння всіх людей.

----- говорить Писання, не я.....Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням,(1Кор.15:3)

......А дехто з філософів епікуреїв та стоїків сперечалися з ним. Одні говорили: Що то хоче сказати оцей пустомов? А інші: Здається, він проповідник чужих богів, бо він їм звіщав Євангелію про Ісуса й воскресення. (Дiї.17:18 )

......У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього (Ісуса) й увірували, запечатані стали Святим Духом обітниці,(Еф.1:13)
--То завдяки чому люди зможуть спастись і вирішити всі проблеми людства? Звичайно, що Ісус Христос бере у цьому безпосередню участь.

Востаннє редагував Vityab: 10.06.2014 о 00:22. Причина: Пізніше додано
Старий 10.06.2014, 00:30 #2404859   #2317
engar
Активний учасник

Цитата --То завдяки чому люди зможуть спастись і вирішити всі проблеми людства? Звичайно, що Ісус Христос бере у цьому безпосередню участь.
---- не правильне питаня, завдяки не чому, а Кому можуть спастись ......Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.
(Лук.2:11)
...... А до жінки казали вони: Не за слово твоє ми вже віруємо, самі бо ми чули й пізнали, що справді Спаситель Він світу! (Iван.4:42)
......Бо на це ми й працюємо і зносимо ганьбу, що надію кладемо на Бога Живого, Який усім людям Спаситель, найбільше ж для вірних. Наказуй оце та навчай!(1Тим.4:10,11)
...... бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля! (Лук.2:30-32)

......І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.(Дiї.4:12)
.....Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові.(Рим.1:16)
engar зараз поза форумом  
Старий 10.06.2014, 00:49 #2404864   #2318
Vityab

Цитата:
---- не правильне питаня, завдяки не чому, а Кому можуть спастись ......Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.
(Лук.2:11)
...... А до жінки казали вони: Не за слово твоє ми вже віруємо, самі бо ми чули й пізнали, що справді Спаситель Він світу! (Iван.4:42)
......Бо на це ми й працюємо і зносимо ганьбу, що надію кладемо на Бога Живого, Який усім людям Спаситель, найбільше ж для вірних. Наказуй оце та навчай!(1Тим.4:10,11)
...... бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля! (Лук.2:30-32)

......І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.(Дiї.4:12)
.....Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові.(Рим.1:16)
--Якщо ми говоримо про Добру Новину у якій сам Ісус Христос бере безпосередню участь, і про Добру Новину про, яку проповідував Ісус Христос і апостоли, то саме завдяки ЧОМУ люди спасуться? Бо Ісус Христос вже помер і воскрес, але обіцяного спасіння ще не має? То завдяки саме ЧОМУ люди отримають спасіння? Звичайно, що без смерті Ісуса Христа це не могло бути можливим.
Старий 10.06.2014, 13:53 #2405018   #2319
Новак

Цитата Бо Ісус Христос вже помер і воскрес, але обіцяного спасіння ще не має?
Вітябе, ви уточніть що ви маєте на увазі, пишучи слово "спасіння" і тоді розмова піде легше.
А то может бути таке, що ви говорите про щось своє і уявляєте щось своє, Енгар говорить про щось своє, і я про щось своє, а Ісус та апостоли говорили про інше.
Таке можливо? Давайте порівняємо?

Ось, прочитайте що говрили про спасіння дехто з апостолів і порівняйте, чи це збігається із вашим уявленням:
Цитата 1 І вас, що мертві були через ваші провини й гріхи,
2 в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних,
3 між якими й усі ми проживали колись у пожадливостях нашого тіла, як чинили волю тіла й думок, і з природи були дітьми гніву, як і інші,
4 Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив,
5 і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю,
6 і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,
7 щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі.
8 Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,
(Еф.2:1-8 )
Тут є і про те, що ми були мертві по причині гріхів, і про те, що Бог нас оживив (минулий час) разом із Христом і т.д.
Все питання впирається у те, чи ви (я) вірите Слову Божому, чи замість цього поставили собі за найвищий авторитет у спасінні слово людей із числа засновників вашої організації та наступних керівників вашої організації (Рассела, Рутерфорда і т.д.)

Ось вам ще слова апостолів Ісуса Христа (перевіряйте із вашим вченням, порівнюйте):
Цитата 18 бо обоє Ним маємо приступ у Дусі однім до Отця.
19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога,
20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос,
(Еф.2:18-20)
Вітябе, ви вже є не чужим для Бога? Ви є для Нього домашнім, Своїм?
Якщо ні, то чому не повірите Ісусу Христу?

Цитата 10 Хто вірує в Божого Сина, той свідчення має в собі. Хто не вірує Богові, той учинив Його неправдомовцем, бо не вірив у свідчення, яким Бог свідчив про Сина Свого.
11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
(1Iван.5:10-12)
Вітябе, ви віруєте в Божого Сина?
Тоді, за словами апостола Івана, ви маєте вічне життя, яке Бог вам дав.

Якщо ви не вірите апостолу, але вірите вашим керівникам у питанні спасіння, то як так вийшло?
Новак зараз поза форумом  
Старий 10.06.2014, 16:06 #2405116   #2320
Ychen
Активний учасник

Цитата Вітябе, ви віруєте в Божого Сина?
В Нього так!

Додано через 31 секунду
Цитата Якщо ні, то чому не повірите Ісусу Христу?
Ви ж не ХРИСТОС!

Додано через 6 хвилин
Цитата Тут є і про те, що ми були мертві по причині гріхів, і про те, що Бог нас оживив (минулий час) разом із Христом і т.д.
А що брат Вітя в теперішньому робить не так? Назвіть ці мертві вчинки, щоб підтвердити свої обмови.

Востаннє редагував Ychen: 10.06.2014 о 16:06. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:27.