Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок

Результати опитування: Який у вас телефон?
Нокіа 336 39.95%
СоніЕріксон, Еріксон 141 16.77%
Моторола 55 6.54%
Самсунг 121 14.39%
Інший 188 22.35%
0 0%
Голосували: 841. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Який у вас телефон?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.11.2016, 10:44 #2661325   #821
Стечкин

Типово Відповідь: Який у вас телефон?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Настало врємя оху..тєльних історій. При чому тут твої 3 знайомих до потреб людства? Я теж сісадмін і смарт мені необхідний. Я хочу читати новини, або книжку, або пропінгувати свої канали зв"язку, або зателнетитись кудись, зайти по RDP чи SSH на віддалену машину, зробити нормальний знімок і збільшити, коли на платі навіть маркування не видно, зробити конференцію чи пзателефонувати по скайпу. І це не означає, що я хороший сісадмін, а твій друг - поганий. Просто в кожного свої потреби.
А свої печерні потреби засунь собі в задницю, і не вчи людей , що кому потрібно. Бо ти щось геть типу дауншифтер. То тобі ножі нормальні ненормальні, то тобі телефони хірові, ти нахрена взуття нормальне носиш? Береш кусок кори і перев"язуєш вербою. Для чого ті понти?
І обов"язково тримай нас в курсі. Нам буде важливе твоє зневажливе ставлення до технічного прогресу.
П.С. І да, тільки бидло використовує слово бидло. Освідчені люди використовують слова типу неук, невіглас, дурень, чи ще щось подібне
судячи по аватару Брюс Вілліс то таки не просто сісадмін, а сісадмін в квадраті )

а шо без смарта книжка на роботі не читається?

а народ в маршруках пінгує свої канали зв"язку, або телнетиться кудись, ходить по RDP чи SSH на віддалену машину і вапщє вони люди освідчені, а не якесь там бидло )))

вот тільки ніхто з них не знає, шо таке байт...

Востаннє редагував Стечкин: 03.11.2016 о 16:35.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 14:42 #2665065   #822
Neiro
Учасник

У мене кнопочна Нокіа 1280 з чорно-білим екраном, ліхтариком та радіо) Останнью функцією взагалі ніколи не користувалася, зате можу нею похвастатися) Працює вже більше 5 років без нарікань, батаерю тримає тиждень без проблем, а на початку взагалі двічі на місяць можна було підзаряджати. Коротше, міняти я його не збираюся, аж поки він не відійде в інший світ.
Neiro зараз поза форумом  
Подякував(ла):
spypol (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 18:57 #2665100   #823
Nick.

Цитата:
Допис від Neiro Переглянути допис
У мене кнопочна Нокіа 1280 з чорно-білим екраном, ліхтариком та радіо) Останнью функцією взагалі ніколи не користувалася, зате можу нею похвастатися) Працює вже більше 5 років без нарікань, батаерю тримає тиждень без проблем, а на початку взагалі двічі на місяць можна було підзаряджати. Коротше, міняти я його не збираюся, аж поки він не відійде в інший світ.
Зміни на смарт і ти не захочеш після нього повернутися на кнопочний примітивний телефон
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Muspell (26.12.2016)
Старий 23.11.2016, 00:11 #2665146   #824
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
А чого не 1100, чи наприклад 3310, ще й би були додаткові функції колоти горіхи, відкривання пива, підпирання колеса, щоб машина не котилась і ще безліч потрібного функціоналу?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 23.11.2016, 12:49 #2665197   #825
Emm
Guest

Цитата Зміни на смарт і ти не захочеш після нього повернутися на кнопочний примітивний телефон
Цитата А чого не 1100, чи наприклад 3310,
Кожному своє, є люди (переважно у віці) яким НЕ потрібен баласт зайвого функціоналу в якому вони губляться.

Тим більше, що абсолютно всі новомодні гаджети працюють непередбачувано! Попробуй без спец підготовки розумій, чи то глюк/косяк чи суперкрута фіча без якої неможливо жити.

Старий 23.11.2016, 12:54 #2665201   #826
Bto
Banned

Huawei gr5 крутий!
Bto зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (25.11.2016)
Старий 23.11.2016, 16:36 #2665262   #827
NEO[VENOM]

Цитата
Допис від Bto Переглянути допис
Huawei gr5 крутий!
моторолла - хуярола, нокія - хуйокія, айфон - хуайфон,Huaweі - хуавей.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 05.12.2016, 23:28 #2667073   #828
spacefucker
Учасник

Nokia E61 - працює собі... вже 12 років
І не знаю на що міняти Скайп перестав працювати позаминулого року, почта літом... Скоро припре, Андроїд не хочу. Блекбері з НЕсенсорним екраном пластмассові - не знаю скільки прослужать.
spacefucker зараз поза форумом  
Старий 15.12.2016, 20:58 #2668460   #829
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від spacefucker Переглянути допис
Блекбері з НЕсенсорним екраном пластмассові - не знаю скільки прослужать.
Думаю вас ще переживе. маю блекбері 8310, хз скільки йому років, проходив з ним добряче, тепер лежить в шафі і дістаю тільки тоді коли телефон ламався, чи продавав телеон і на період очікування треба було чимось користуватись. Так батарея як тримала 5-7 днів, так і тримає.
Подякував(ла):
spypol (16.12.2016)
Старий 16.12.2016, 11:36 #2668526   #830
фрі

нокиa 1100 вполне устраивает

Востаннє редагував фрі: 17.12.2016 о 08:31.
фрі зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.12.2016)
Старий 16.12.2016, 12:26 #2668548   #831
Neiro
Учасник

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
А чого не 1100, чи наприклад 3310, ще й би були додаткові функції колоти горіхи, відкривання пива, підпирання колеса, щоб машина не котилась і ще безліч потрібного функціоналу?
Того що на момент покупки мені потрібен був самий звичайний телефон, основна функція якого: дзвонити, максимум - відправляти повідомлення. Все інше як бонус) І ця модель - найпростіше з того, що продавалося в магазині. Це відповідь на ваш вбогий сарказм)

Щодо того, що як спробую працювати зі смартфоном, то не захочеться повертатися до старого - тут я цілком згодна. Я в жодному разі не маю нічого проти технічного прогресу, однак саме ця річ (маю на увазі сучасний смартфон) мені зараз аж ніяк не потрібна.
Neiro зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 19:43 #2668862   #832
zanuda
Учасник

Цитата:
(маю на увазі сучасний смартфон) мені зараз аж ніяк не потрібна.
Не переконуйте себе.
Не може бути не потрібно СУЧАСНОГО телефона молодій дівчині.
zanuda зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 21:11 #2668876   #833
Vitap
Учасник

Приніс мені Миколай)) одного із флагманів фірми Сяомі - МІ5S.
http://4pda.ru/2016/11/10/329057/
Принаймі в інтернеті купу відео де його порівнюють з ТОП флагманами брендів.
Телефон хороший,процесор - все літає і миттєво відкривається,програми не вигружаються,(все таки Снапдрегон 821),можливість використовувати кілька акаунтів(наприклад поставити дві одинакові програмки ВК),камера з електронною стабілізацією(словмов і таймлапс,цим вже нездивуєш,)зйомка в 4К,екран ніби і передає красиву картинку але все в теплих тонах,а я звик до холодноватих(як на моєму Редмі 3).
І от,тримаючи їх поруч,бачиш що на бюджетнику більш природньо виглядає білий колір,ніж в дорожчій моделі,але знов у флагмана чорний чіткіший.
Звук,як непорівнював,з динаміків звучить одинаково)),в наушніках S-ка поза конкуренцією.
Дивлячись фотки,картинка краща на Редмі 3(колір відповідає природнім кольорам),а переглядаючи відео - шикарна картинка на МІ5S.
Величезний плюс дешевшої моделі це автономність,коли можеш незадумуючись включити чи навігатор,чи просто фонаріком підсвічувати дорогу.А в дорожчій вже мусиш зважати,і прикидати щоб вистачило до вечора,правда на день інтинсивного користування вистачає,і може згодом і 1,5-2дня,єдине що тут є швидка зарядка.Але,і той і той в мене заряджається 90% за 1год.
Тепер дилема котрий з них продати.До Редмі 3-го звик,все налаштовано,все влаштовує.Так процесор не топовий(мені хватає з головою),може камера не ахті(так десь,там колись фоткнути - взагалі шик),оперативки 2ГБ(вистачає),памяті 16Гб(плюс карточка 32Гб) ще купа вільного місця,ІК-порт(пульт до телвізорів),радіо.
MI5S тут нічого казати,телефон красивий,шустрий і купу бабла вартує,але от тих всяких дрібничок за ті гроші можна було б доставити.
Vitap зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 22:07 #2668886   #834
leyo

Цитата Приніс мені Миколай)) одного із флагманів фірми Сяомі - МІ5S.
не було б подарунка, не було б дилеми???
leyo зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 23:39 #2668898   #835
[Romanio]
████████████████

Цитата
Допис від Vitap Переглянути допис
Приніс мені Миколай)) одного із флагманів фірми Сяомі - МІ5S.
http://4pda.ru/2016/11/10/329057/
Принаймі в інтернеті купу відео де його порівнюють з ТОП флагманами брендів.
Телефон хороший,процесор - все літає і миттєво відкривається,програми не вигружаються,(все таки Снапдрегон 821),можливість використовувати кілька акаунтів(наприклад поставити дві одинакові програмки ВК),камера з електронною стабілізацією(словмов і таймлапс,цим вже нездивуєш,)зйомка в 4К,екран ніби і передає красиву картинку але все в теплих тонах,а я звик до холодноватих(як на моєму Редмі 3).
І от,тримаючи їх поруч,бачиш що на бюджетнику більш природньо виглядає білий колір,ніж в дорожчій моделі,але знов у флагмана чорний чіткіший.
Звук,як непорівнював,з динаміків звучить одинаково)),в наушніках S-ка поза конкуренцією.
Дивлячись фотки,картинка краща на Редмі 3(колір відповідає природнім кольорам),а переглядаючи відео - шикарна картинка на МІ5S.
Величезний плюс дешевшої моделі це автономність,коли можеш незадумуючись включити чи навігатор,чи просто фонаріком підсвічувати дорогу.А в дорожчій вже мусиш зважати,і прикидати щоб вистачило до вечора,правда на день інтинсивного користування вистачає,і може згодом і 1,5-2дня,єдине що тут є швидка зарядка.Але,і той і той в мене заряджається 90% за 1год.
Тепер дилема котрий з них продати.До Редмі 3-го звик,все налаштовано,все влаштовує.Так процесор не топовий(мені хватає з головою),може камера не ахті(так десь,там колись фоткнути - взагалі шик),оперативки 2ГБ(вистачає),памяті 16Гб(плюс карточка 32Гб) ще купа вільного місця,ІК-порт(пульт до телвізорів),радіо.
MI5S тут нічого казати,телефон красивий,шустрий і купу бабла вартує,але от тих всяких дрібничок за ті гроші можна було б доставити.
Цікаво як "Миколай" відреагує на продаж подарунка
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 19.12.2016, 06:57 #2668908   #836
Vitap
Учасник

А ми його непоставимо до відома)).А два телефона без потреби.
Vitap зараз поза форумом  
Старий 24.12.2016, 19:55 #2670005   #837
zyxel
Учасник Учасник

Цитата:
Допис від spacefucker Переглянути допис
Nokia E61 - працює собі... вже 12 років
І не знаю на що міняти Скайп перестав працювати позаминулого року, почта літом... Скоро припре, Андроїд не хочу. Блекбері з НЕсенсорним екраном пластмассові - не знаю скільки прослужать.
IPhone беріть)
zyxel зараз поза форумом  
Старий 02.02.2017, 15:13 #2676323   #838
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Поміняв свій Bluboo Picasso на ZTE Nubia Z11 mini S
Заманив дизайном та камерами, користуюсь трохи більше тижня - політ нормальний, батарея тримає 2-3 дні в середньо-малому навантажені.
Старий 03.02.2017, 21:42 #2676611   #839
zyxel
Учасник Учасник

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Поміняв свій Bluboo Picasso на ZTE Nubia Z11 mini S
Заманив дизайном та камерами, користуюсь трохи більше тижня - політ нормальний, батарея тримає 2-3 дні в середньо-малому навантажені.
3 000 мАч?
2-3 дні?
zyxel зараз поза форумом  
Старий 04.02.2017, 11:49 #2676653   #840
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
3 000 мАч?
2-3 дні?
Новий енергозберігаючий проц, хороша оптимізація, плюс до того давно маю звичку закривати фонові процеси коли не юзаю їх. Як посаджу зроблю скрін по акумулятору.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 04.02.2017 о 11:55.
Подякував(ла):
zyxel (04.02.2017)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:08.