Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія

Яка віра правдива?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.02.2016, 20:08 #2613521   #4141
engar
Активний учасник

Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Саме тому я покинув православне фарисейство, щоб не брати участь у гріхах їхніх і не нести покарання за злочини їх, особливо на сході, і став Свідком Єгови.
--- зміна форми фарисейства не змінює його суті...........

Додано через 3 хвилини
Цитата Бачите у які байки про нас вас заставляють вірити ваші російські вчителі-байкарі (пропаганда взята з російського сайту) ? А Ви що російський пропагандист ???
А чому у Свідків Єгови є пси і коти ?
--- мабуть лише ті, що журнал вартову вежу розносять ...

Востаннє редагував engar: 07.02.2016 о 20:08. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2016, 23:06 #2613563   #4142
promouter

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саме тому я покинув православне фарисейство, щоб не брати участь у гріхах їхніх і не нести покарання за злочини їх, особливо на сході, і став Свідком Єгови.
Тобто Ви змінили православ'я на Свідків Єгови по причині причетності останнього до Росії? Ну не сміх? Чому саме Свідки Єгови, а не протестантство чи католицизм, чи, можливо, не церква Сандея Аделаджі чи пастора Мунтяна?
promouter зараз поза форумом  
Старий 08.02.2016, 00:11 #2613581   #4143
Ychen
Активний учасник

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Тобто Ви змінили православ'я на Свідків Єгови по причині причетності останнього до Росії? Ну не сміх? Чому саме Свідки Єгови, а не протестантство чи католицизм, чи, можливо, не церква Сандея Аделаджі чи пастора Мунтяна?
Це було давно, в період відомий: "кагебісти в рясах".
Тому що Єгова- це Автор Біблії, Батько Ісуса ХрИста.

Востаннє редагував Ychen: 08.02.2016 о 00:23.
Ychen зараз поза форумом  
Старий 08.02.2016, 20:52 #2613834   #4144
musluvec
Активний учасник

згідно з міфологіями православних і католицьких сектантів у них є аж 7 архангелів тому немає чого дивуватися що вони проти одного архангела.
musluvec зараз поза форумом  
Старий 09.02.2016, 12:29 #2613931   #4145
Новак

Цитата
Тому що Єгова- це Автор Біблії, Батько Ісуса ХрИста.
Так само вважають і православні і католики і протестанти.
Тому відповідь на запитання не прозвучала:
Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Ви змінили православ'я на Свідків Єгови по причині причетності останнього до Росії? Ну не сміх? Чому саме Свідки Єгови, а не протестантство чи католицизм, чи, можливо, не церква Сандея Аделаджі чи пастора Мунтяна?
Учень, таки, чому? Просто цікаво...
Новак зараз поза форумом  
Старий 09.02.2016, 14:38 #2613957   #4146
Ychen
Активний учасник

Цитата Учень, таки, чому? Просто цікаво...
Тому що навіть не знали, що про Єгову згадується і у їхніх Бібліях в декількох місцях, наприклад Вихід 15:3. Просив пояснити, то в той час відповідь була що Біблія якась не така, тобто навіть не знали що Єгова це Бог Ісуса ХрИста, а також рекомендували ходити до церкви і Біблію не читати. Іншими словами тупо вірити і не вникати що тебе дурачать, не перевіривши фактів.
Ychen зараз поза форумом  
Старий 09.02.2016, 20:04 #2614015   #4147
Новак

Цитата
Тому що навіть не знали, що про Єгову згадується і у їхніх Бібліях в декількох місцях, наприклад Вихід 15:3. Просив пояснити...
Ви просили пояснити про вживання імені Єгова православних священників ще тоді коли були православним? Ви ще не спілкувалися зі свідками Єгови?
Чи, навпаки, почали спілкуватися з свідками, ті розкрили Вам очі на те які погані є християни, що вони "належать Сатані" і вже після цього Ви і зробили свій вибір?
Новак зараз поза форумом  
Старий 09.02.2016, 22:05 #2614057   #4148
Ychen
Активний учасник

Цитата Ви просили пояснити про вживання імені Єгова православних священників
Так.

Додано через 2 хвилини
Цитата Ви ще не спілкувалися зі свідками Єгови?
Я знав що Правда десь має бути і не здогадувався про існування Свідків Єгови, не знав що Бог має Ім'я. Але я поставив собі за мету знайти Бога в офіційно атеїстичному суспільстві на той момент. Пізніше я придивлявся до різних конфесій. А задавав запитання про Ім'я Бога, коли вже спілкувався з Свідками Єгови. Я хоч народився серед православних, але ніколи не вважав цю релігію правдивою, тому що мої предки не були православними.

Додано через 10 хвилин
Цитата що вони "належать Сатані"
Цікаво: кому належить православний Путін, на Вашу думку ???

Востаннє редагував Ychen: 09.02.2016 о 22:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 09.02.2016, 22:29 #2614072   #4149
ion
Активний учасник

Цитата не знав що Бог має Ім'я.
"Чим розумніший чоловік, тим швидше можна йому пояснити, що він - дурень. Дурню довести це неможливо." Інтернет мудрість.
ion зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 07:56 #2614095   #4150
Ychen
Активний учасник

Тому Бог шукає достойних для свого Імені, які не прикидаються чи є дурниками, щоб щось їм довести, або переконувати, а шукають Його Мудрості.
Є навіть написано, що Бог сміється з безглуздих і премудрих (що вдають з себе мудрих, вдаючись до премудрості і зарозумілості, Бог вважає таку поведінку безглуздою- прикидання дурником,коли мова йде про серйозні питання відносно Бога, косяком від справжньої Мудрості). З такими Бог немає нічого спільного.

Востаннє редагував Ychen: 10.02.2016 о 08:09.
Ychen зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 08:55 #2614115   #4151
Новак

Цитата
Допис від Ychen
Я знав що Правда десь має бути і не здогадувався про існування Свідків Єгови, не знав що Бог має Ім'я.
Ну і? Які проблеми із знанням Божого імені у Вас виникли, коли Ви прочитали Вихід 15:3? Там же чітко написано (переклад Огієнка): "Єгова Йому Ймення."
У протестантів цього вчать на перших же уроках початкової шкілки для тих, хто бажає вивчати Біблію. Православні чи католики також це вивчають в своїх семінаріях.
В чому саме проблема? Ви не зрозуміли що ті слова "Єгова Йому Ймення! означають і почали шукати людей, які б Вам поснили і вже після цього натрапили на Свідків Єгови?

Чи Ви навіть не задумувалися над цим і, як пишете:
Цитата
Допис від Ychen
А задавав запитання про Ім'я Бога, коли вже спілкувався з Свідками Єгови.
Тобто Ви самі натрапили на ім"я Єгова, чи свідки Єгови підняли у Вашому розумі це питання і вже ПІСЛЯ цього Ви почали ходити до православних священників і розпитувати про це?
Різниця суттєва, погодьтеся.
Я прекрасно знаю те, як так звані свідки Єгови вміють настроювати людей проти християн (без різниці яких - чи то католиків, чи православних, чи протестантів), вони просто Майстри по чорному піару і вибілюванню власної організації.

Цитата
Допис від Ychen
Цікаво: кому належить православний Путін, на Вашу думку ???
А Ви поцікавтеся спочатку у православних священників чи вважають вони Путіна православним християнином? Я говорив із звичайним священником на цю тему (ще про Януковича запитував). Так він сказав, що у їх середовищі таких як Янукович і "іже с ним) називають "підсвічниками". Чому? Бо вони з"являються в храмі тільки по святах, постоять, потримають свічечку і йдуть собі. Ясна річ, що християнином людину робить не стояння в церкві зі свічкою в руках. Тому той священник і казав, що такі люди НЕ Є християнами.
А тим паче Путін не є.
Ви не знали цього, Учень?
Новак зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 10:33 #2614138   #4152
Ychen
Активний учасник

Цитата А тим паче Путін не є.
Путін і Гундяєв (пуп православних) в одній системі цінностей (братани в православном хрЕсте).

Додано через 1 хвилину
Цитата Православні чи католики також це вивчають в своїх семінаріях.
А простим людям чому цього не говорять і чому так тримають в таїнстві ??? Чому так бояться сказати правду ???

Додано через 2 хвилини
Цитата Тобто Ви самі натрапили на ім"я Єгова, чи свідки Єгови підняли у Вашому розумі це питання і вже ПІСЛЯ цього Ви почали ходити до православних священників і розпитувати про це?
Тепер вже вони мене розпитують- те що їм недоговорюють в семінаріях.

Востаннє редагував Ychen: 10.02.2016 о 10:33. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 12:19 #2614171   #4153
leading
Активний учасник

Цитата
А простим людям чому цього не говорять і чому так тримають в таїнстві ??? Чому так бояться сказати правду ???
Ну вот, вы узнали имя Бога, какие перемены произошли в вашей жизни после этого?
Это открытие принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?
leading зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 12:20 #2614172   #4154
Новак

Цитата
Путін і Гундяєв (пуп православних) в одній системі цінностей
Учень, не плутайте тепле із м"яким і буде менше у Вас невірних висновків.
Християнин - не той, хто по назві такий, а хто по духу належить Богу. Те саме стосується і свідків Єгови (біблійних, а не самозванних, типу Рассела-Рутерфорда - "прозорливців", які кінець світу шукали, та не знайшли, зате секту дослідників, подібних на них, сформували).
Те, що Ви знаєте, що Єгова (Яхве, Ягве) - це біблійне ім"я Бога, нічого не змінює по суті. Це знання не спасає. Вам це пояснили у вашій організації?
Тому... про що Ви взагалі тут говорите, намагаючись вивищитися над тими ж православними? Чим Ви кращий за православного християнина? Я не про муляжі християн типу Путіна питаю, це Вам зрозуміло?

Востаннє редагував Новак: 10.02.2016 о 12:27.
Новак зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 15:25 #2614215   #4155
Dream hacker

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну і? Які проблеми із знанням Божого імені у Вас виникли, коли Ви прочитали Вихід 15:3? Там же чітко написано (переклад Огієнка): "Єгова Йому Ймення."
У протестантів цього вчать на перших же уроках початкової шкілки для тих, хто бажає вивчати Біблію. Православні чи католики також це вивчають в своїх семінаріях.
В чому саме проблема? Ви не зрозуміли що ті слова "Єгова Йому Ймення! означають і почали шукати людей, які б Вам поснили і вже після цього натрапили на Свідків Єгови?

Чи Ви навіть не задумувалися над цим і, як пишете:

Тобто Ви самі натрапили на ім"я Єгова, чи свідки Єгови підняли у Вашому розумі це питання і вже ПІСЛЯ цього Ви почали ходити до православних священників і розпитувати про це?
Різниця суттєва, погодьтеся.
Я прекрасно знаю те, як так звані свідки Єгови вміють настроювати людей проти християн (без різниці яких - чи то католиків, чи православних, чи протестантів), вони просто Майстри по чорному піару і вибілюванню власної організації.

А Ви поцікавтеся спочатку у православних священників чи вважають вони Путіна православним християнином? Я говорив із звичайним священником на цю тему (ще про Януковича запитував). Так він сказав, що у їх середовищі таких як Янукович і "іже с ним) називають "підсвічниками". Чому? Бо вони з"являються в храмі тільки по святах, постоять, потримають свічечку і йдуть собі. Ясна річ, що християнином людину робить не стояння в церкві зі свічкою в руках. Тому той священник і казав, що такі люди НЕ Є християнами.
А тим паче Путін не є.

Доречі Ще індуси звуть його Вішну, А китайці Будда. У арабів він Аллах. Імен у бога... багато, ой як багато. А не тільки Єгова.
Dream hacker зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 21:15 #2614288   #4156
engar
Активний учасник

Цитата Доречі Ще індуси звуть його Вішну, А китайці Будда. У арабів він Аллах. Імен у бога... багато, ой як багато. А не тільки Єгова.
---- вважаєте вище перелічене іменами Одного Бога?
engar зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 21:17 #2614290   #4157
musluvec
Активний учасник

Цитата Доречі Ще індуси звуть його Вішну, А китайці Будда. У арабів він Аллах. Імен у бога... багато, ой як багато. А не тільки Єгова.
то по барабану які хто імена дає Богові тут сутєво яке Він відкрив імя людям і це імя ЄГОВА і немає більше ніякого імені. дияволу не подобається те що люди знають імя Бога тому він і вкинув таку інфу мол у бога є багато імен розраховуючи що імя Єгова загубиться серед імен. десь читав що сучасний російський переклад взагалі без імені Єгова.так пройде пару столітть і люди скажуть у Бога немає імані Єгова то тільки свідки собі щось придумали.
musluvec зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 21:22 #2614291   #4158
engar
Активний учасник

Цитата то по барабану які хто імена дає Богові тут сутєво яке Він відкрив імя людям і це імя ЄГОВА і немає більше ніякого імені. дияволу не подобається те що люди знають імя Бога тому він і вкинув таку інфу мол у бога є багато імен розраховуючи що імя Єгова загубиться серед імен. десь читав що сучасний російський переклад взагалі без імені Єгова.так пройде пару столітть і люди скажуть у Бога немає імані Єгова то тільки свідки собі щось придумали.
--- ну знаєте ви ім'я Єгова, що з того ?
engar зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 21:32 #2614293   #4159
Ychen
Активний учасник

Цитата Ну вот, вы узнали имя Бога, какие перемены произошли в вашей жизни после этого?
Это открытие принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?
Я зрозумів своє призначення і свою мету в житті, сенс свого життя.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- ну знаєте ви ім'я Єгова, що з того ?
А Ви не читали: що кожен визнає що я Господь (Єгова)? Ви не виняток.

Востаннє редагував Ychen: 10.02.2016 о 21:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Старий 10.02.2016, 21:34 #2614297   #4160
Новак

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
так пройде пару столітть і люди скажуть у Бога немає імані Єгова то тільки свідки собі щось придумали.
Тільки не говоріть тим, так званим свідкам Єгови про "пройде декілька століть і..."
Бо їм, їхні керівники (Рассел, як засновник і т.д.) весь час кажуть, що "ось-ось, в такому-то році вже кінець світу".
Було вже декілька невдалих спроб призначити таку дату, і не вийшло, Бог їх не послухав. А тепер вони дат не призначають, але кожне покоління цих "свідків Єгови" сподівається що кінець світу прийде за час їхнього життя. Вони і іншим про цю свою надію розповідають і самі чекають з дня на день.
А Ви так легковажно кажете про "декілька столітть". Уявляєте який це удар для таких "свідків" взнати, що вони помруть, і їх діти помруть, і їх внуки помруть, і внуки внуків помруть, а Армагедон все так і не настав?
Новак зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:27.