Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Володимир Зеленський - президент України

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.11.2020, 07:53 #2784689   #4701
vanco2

Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мудрий нарід - це той, що ОПЗЖ підтримає, чи той, що вперто вірить, що порошенкові хтось не дав реформи провести? Ну чи в то, що він хотів їх провести
Скажи, а звідки я наприклад ще в 14му знав, що реформ не буде?
А чому я ще в десятих знав шо ти ідіот? Ну бо чувак який створює тему "негри займають в тернополі таксі" явно не не енштейн.

До речі, вже тобі 100500 раз казав - розказувати хто шо хотів і тим більше приводити це як аргумент в якійсь суперчі - це тупізм. По перше cумніваюсь що ти знаєш і на 30% чого хоче твоя жінка, припускаю шо ти незнаєш навіть чого хочеш сам! То якого хyя ти собі придумав що ти знаєш що хотів порошенко - то при тому що ти його особисто не знаєш і не бачив, не знаєш що він за людина і тд? Ти шо екстрасенс? Вмієш читати думки?

На рахунок того що не було реформ - тобі особисто вже разів 5 то точно писав список реформ, але ти як знатний дібіл їх ігноруєш і чекаєш на реформу "зробіть все заїбісь і зразу" і міряєш наявність реформ бінарно - зроблено ВСЕ і ЗАЇБІСЬ прямо вже чи ні!

До речі - корупція це не проблема яку можна побороти - це наслідок, а боротись з наслідком ігноруючи основні проблеми це тупо і безрезультатно. Не допомогає навіть якщо вибрати клоуна!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 08:07 #2784691   #4702
Petro Ford

Цитата
Мудрий нарід - це той, що ОПЗЖ підтримає, чи той, що вперто вірить, що порошенкові хтось не дав реформи провести? Ну чи в то, що він хотів їх провести
Скажи, а звідки я наприклад ще в 14му знав, що реформ не буде?
Я ж тобі пропонував обговорити вимоги МВФ. Але тобі не цікаво. Ну, або розумієш, що якщо спрощено то вимога Звучить так : "Дятли, пофіксіть те, що зламали. Хоча б частково". До чого це я? А до того, що ми відкочуємось назад. Але мудрий нарід....
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 23.11.2020, 08:12 #2784692   #4703
vanco2

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я ж тобі пропонував обговорити вимоги МВФ. Але тобі не цікаво. Ну, або розумієш, що якщо спрощено то вимога Звучить так : "Дятли, пофіксіть те, що зламали. Хоча б частково". До чого це я? А до того, що ми відкочуємось назад. Але мудрий нарід....
Ти забув чи шо? Ми відкочуємось не через то шо нарід "мудрий" - просто порох не доробив рефомр - бо не хотів! Вот не було в нього бажання захерячити реформи шоб до кінця! А так - доробив би реформи - то зараз би євросоюз пробував в нас вступити а не ми в нього!
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 23.11.2020, 09:03 #2784697   #4704
Petro Ford

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти забув чи шо? Ми відкочуємось не через то шо нарід "мудрий" - просто порох не доробив рефомр - бо не хотів! Вот не було в нього бажання захерячити реформи шоб до кінця! А так - доробив би реформи - то зараз би євросоюз пробував в нас вступити а не ми в нього!
Та з тим все зрозуміло. Порох - барига, збитий льотчик і то во всьо. Не зрозуміло чому збитому льотчику стільки уваги. І ще більше не зрозуміло, чому, якщо Порох щось не доробив - Зе не доробляє. Що це нафіг за аргумент???
Старий 23.11.2020, 09:23 #2784702   #4705
org100h
organize hundred humans

Цитата Ну то розказуй як вони мають цю силу застосувати в твоїй уяві.
З якого переляку вони мають застосовувати силу? Ти більше в моїй уяві

Цитата ому, якщо Порох щось не доробив - Зе не доробляє. Що це нафіг за аргумент???
Порох мішає доробляти, очевидно же.
org100h зараз поза форумом  
Старий 23.11.2020, 11:17 #2784732   #4706
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Та з тим все зрозуміло. Порох - барига, збитий льотчик і то во всьо. Не зрозуміло чому збитому льотчику стільки уваги. І ще більше не зрозуміло, чому, якщо Порох щось не доробив - Зе не доробляє. Що це нафіг за аргумент???
Як мінімум тому, що ти хочеш вперто його вернути, хоч результат прогнозований - ключові реформи будуть і далі відтягуватись або імітуватитись, і коли вкотре пороха пошлють - вину ти звплиш на нарід.
Далпайоп ванко пише багато тексту, та я вкотре кажу просту річ - є ключові реформи, які відкотити назад важко. А є так, косметика, які відкатуються на раз два.
switch зараз поза форумом  
Старий 23.11.2020, 12:10 #2784740   #4707
Petro Ford

Цитата
Як мінімум тому, що ти хочеш вперто його вернути, хоч результат прогнозований - ключові реформи будуть і далі відтягуватись або імітуватитись, і коли вкотре пороха пошлють - вину ти звплиш на нарід.
Далпайоп ванко пише багато тексту, та я вкотре кажу просту річ - є ключові реформи, які відкотити назад важко. А є так, косметика, які відкатуються на раз два.
Я хочу його повернути тому, що це об'єктивно найкраще з того, що ми мали і альтернативи я не спостерігаю. Буде інший кращий - топитиму за нього. Пам'ятаєш рекламу з 90-х "При всем богатстве выбора - другой альтернативы нет"(с)

А выдмовлятись выд чогось хорошого на користь шопопало я не звик
Старий 23.11.2020, 12:50 #2784750   #4708
switch
Активний учасник

Ну якби ти з таким же завзяттям шукав альтернативу цьому олігарх - то можливо щось би і знайшов. А так наразі ти всі сили витрачає на ріст саме його рейтинг.
Старий 23.11.2020, 12:57 #2784752   #4709
Petro Ford

Цитата
Ну якби ти з таким же завзяттям шукав альтернативу цьому олігарх - то можливо щось би і знайшов. А так наразі ти всі сили витрачає на ріст саме його рейтинг.

Де шукати??? Як шукати??? В нас є пул +/- тих, хто має реальні шанси. З них і доводиться вибирати. А шукати якогось святого альтруїста інопланетянина який помахом чарівної палички зробить красіво всім і зразу - вибач, без мене.
Старий 23.11.2020, 13:10 #2784759   #4710
switch
Активний учасник

Твій пул - це ті, хто володіють цією країною в прямому значенні цього слова - кожен має свою частку її майна.
То на які ти зміни надієшся? ти власність цих людей вже 30 років. Одних і тих самих на протязі всього цього часу. Тільки мсцями міняються.
Подякував(ла):
Ingenue (23.11.2020)
Старий 23.11.2020, 13:21 #2784762   #4711
Petro Ford

Цитата
Твій пул - це ті, хто володіють цією країною в прямому значенні цього слова - кожен має свою частку її майна.
То на які ти зміни надієшся? ти власність цих людей вже 30 років. Одних і тих самих на протязі всього цього часу. Тільки мсцями міняються.
Ага-ага. А вихід???? Вибрати Олега Маслюка чи Гаріка Бірчу???.

Востаннє редагував Petro Ford: 23.11.2020 о 13:52.
Старий 24.11.2020, 01:51 #2784819   #4712
switch
Активний учасник

Пишуть щось таке про дороги:
Стремительный взлет: Украина поднялась в рейтинге качества дорог
А в порошенка на каналах на всю запустили волину про крадівництво. Ну давайте, Петро з оргом, накидуйте факти. Бо мені лінь дивитись ті порошенцівські відосики, мене від них тіпає....
Будем розбиратись...
Старий 24.11.2020, 08:24 #2784823   #4713
Petro Ford

Цитата
Пишуть щось таке про дороги:
Стремительный взлет: Украина поднялась в рейтинге качества дорог
А в порошенка на каналах на всю запустили волину про крадівництво. Ну давайте, Петро з оргом, накидуйте факти. Бо мені лінь дивитись ті порошенцівські відосики, мене від них тіпає....
Будем розбиратись...
Ти ж не хочеш розібратись. Хотів би - давно б розібрався.
Старий 24.11.2020, 08:31 #2784824   #4714
Poter2
Активний учасник

Ти шукай інтерв'ю Уманського, колишнього зелебеника. Він до Порошенка нічого немає. Там саме про дороги.
Poter2 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2020, 08:50 #2784825   #4715
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Ти шукай інтерв'ю Уманського, колишнього зелебеника. Він до Порошенка нічого немає. Там саме про дороги.
Думаю, що інженя з тобою не згідна ))) https://www.facebook.com/ihor.umansk...62606721494108
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2020, 09:32 #2784829   #4716
TTaJIa4
Активний учасник

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Думаю, що інженя з тобою не згідна ))) https://www.facebook.com/ihor.umansk...62606721494108
там доказів менше ніж в типовому відео Шарія, де він когось викриває
написати можна все що хочеш, без документального підтвердження це всього лиш слова
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2020, 09:47 #2784830   #4717
Petro Ford

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
написати можна все що хочеш, без документального підтвердження це всього лиш слова
Заквочу про всякий випадок
Старий 24.11.2020, 20:36 #2784849   #4718
Poter2
Активний учасник

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
там доказів менше ніж в типовому відео Шарія, де він когось викриває
Саме тому, що там немає жодних доказів, Уманського вже назвали алкашом колишні соратники зі слуг, а Єрмак особисто попросив поки не давати ніяких інтерв'ю.
Poter2 зараз поза форумом  
Старий 24.11.2020, 21:02 #2784850   #4719
org100h
organize hundred humans

І так, казначейство заблоковує видатки на не захищені статті бюджету, транш від МВФ цього року не прийде "бо не встигаємо з календарних причин" (с), а Прецедент обіцяє 10 000 000 000 ₴ (напишу цілком - 10 мільярдів гривень) компенсацій для ФОПів та найманих працівників.
Не перемикайтесь!
org100h зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:49.