Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан

Що Ви читаєте?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.05.2020, 19:56 #2779129   #3301
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

«... і Ульріх, дуже вразливий до такого позбавленого смаку оголення душі, цієї миті пригадав, що більшість людей, тобто, якщо казати загалом, люди пересічні, чий розум збуджений, а створити нічого не годен, відчувають саме таке бажання: виставитись. І саме в них дуже часто стається «щось невимовне» — це й справді їхнє улюблене слівце, туманне тло, на якому те, що вони хочуть висловити, набуває сумнівно збільшеного вигляду, тож пізнати його справжню цінність їм так ніколи й не щастить...»
Р. Музіль
«Людина без властивостей» 2
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2020, 11:16 #2782487   #3302
TTaJIa4
Активний учасник

Цитата Иегова ведь объяснял, почему люди заводят себе интернет-блоги.
— Я не помню такого, — ответил я. — А почему?
— Человеческий ум сегодня подвергается трём главным воздействиям. Это гламур, дискурс и так называемые новости. Когда человека долго кормят рекламой, экспертизой и событиями дня, у него возникает желание самому побыть брендом, экспертом и новостью. Вот для этого и существуют отхожие места духа, то есть интернет-блоги. Ведение блога — защитный рефлекс изувеченной психики, которую бесконечно рвёт гламуром и дискурсом…
Цитата — А смайлик — это визуальный дезодорант. Его обычно ставят, когда юзеру кажется, что от него плохо пахнет. И он хочет гарантированно пахнуть хорошо.

вже пару років обіцяють фільм, але прем'єра постійно переноситься
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Старий 28.09.2020, 17:54 #2782519   #3303
Mona
Активний учасник

Закінчила «Людина без властивостей» 2 том. неймовірного Роберта Музіля.

«- Це я тільки так кажу: диявол, Бог. Та коли зостаюся вдома сама, зазвичай на цілий день, і вирушаю поблукати околицями, то міркую собі — а надто часто це траплялося зі мною колись: «Ось поверну зараз ліворуч — явиться Бог, а поверну праворуч — явиться диявол». І таке саме відчуття нерідко бувало в мене, коли я мала взяти в руки яку-небудь річ і могла зробити це або лівою рукою, або правою. Коли я показувала це Вальтерові, той зі страху ховав руки до кишень! Його тішить кожна квіточка чи навіть який-небудь равлик; але скажи мені: хіба життя, яким ми живемо, не жахливо сумне? Не являється ні Бог, ані диявол. І так я блукаю вже багато років. А що ж може статися?! Нічого. Це — все; хіба лишень за допомогою мистецтва пощастить іще якимсь дивом що-небудь змінити!»

Інші книжки майже не читаю, П. Дартса «Крысиная башня» прочитала більшу частину.
Образ Елеонори зацікавив. По мірі того, як пухнаста тваринка наближатиметься дочитаю і цю книжку до кінця.
Mona зараз поза форумом  
Старий 01.10.2020, 14:02 #2782577   #3304
MaksymPalienko
Учасник

Дуже полюбляю читати жанр фентезі
Зараз читаю кілька книжок одночасно
Дем Михайлов - цикл Вальдіра
Брендон Сандерсон - цикл Месники
просто щось неймовірне!
MaksymPalienko зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
книги, читання

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:18.