Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Коронавірус: як передається і чим лікувати

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.04.2020, 22:58 #2777500   #681
beermante
Активний учасник

Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Це якщо вважати що інфвкованих в нас стільки, скільки виявив МОЗ.
А в реалі їхня методика виявляє тільки складні випадки і тих, хто з ними контактував.
Реально інфікованих в рази якщо не на порядок більше.
Та при чому тут наше МОЗ, я говорю про західні країни де реально протестованих в рази більше і в них реально багато важких випадків, явно більше так званих 20%, а скільки ще легких випадків перетече в середні і важкі.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Вчора, 01:03 #2777502   #682
vanco2

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Відчуй різницю між:

Чи ти прийшов тупо доїбатися?
Сорі, був не прав, прочитав погано. Правда вся та стаття трошки лайно - бо оце аля "ми лизали земолю і в нас вироблявся імунітет" - це за таке треба шнобелівку видавати. До речі, хто скучає за часами коли діти лазили по землі і їли з землі жучків, ви подивіться на статистику дитячої смертності. Так, може ті шо виживали і мали класний імунітет (шо не заперечує того шо вони б і так мали класний імунітет) але це не заважало вмирати від різних вірусів яля іспанки, чи інших хвороб навіть з імунітетом. До речі - після пандемій холери, віспи і тд - люди років так 80 тому навчились дотримуватись гігієни і банально мити руки перед їжею.

Додано через 27 хвилин
Цитата
Чуєш, а що ти так сцятись почав?
Так тут рубаху рвав, коли народ в медоборах істерив, а тут вже фсьо?
Ти або читай все, або не довидумуй з однієї фрази.
Там вище було посилання на розповідь, як протікала хвороба в однієї сім'ї. Пребіт вроді як спортсмен трохи, справиться я думаю.

Додано через 4 хвилини
Перехворіти і знати, що ця зараза тобі вже пофігу - не такий і поганий варіант якщо таке вже трапитися. І шанси не погані, що все пройде без ускладнень.
Одна біда - з українськими протоколами - можна Перехворіти і мати імунітет так про це і не дізнавшись.
Тести роблять тільки якщо з проблемних зон або мав контакт з підтвердженими інфікованих.

Додано через 1 хвилину

По моєму в нього спостерігаються зачатки істерики)
1. А хто тобі сказав шо я почав сцяти? Я особисто цілком спокійно закупився масками, рукавичками і санітайзерами ше в березні, коли цей вірус був в китаї а в італії тільки починалось, а трамп казав що то містифікація Тобто ідея така - треба не істерити, а готуватись, так вот, я тепер ті маски які закупив роздаю ще й друзям кому треба.

2. І досі вважаю шо "народ" який істерив в медоборах і в санжарах це тупе бидло, бо тільки тупе бидло може закидати камінцями в пориві паніки собі подібних тільки через то що страшно. Нормальні люди такого не роблять, вони збираються не для того щоб камінцями закидувати когось чи дорогу хворим перекривати, а для того щоб ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ, тобто не обладнаний належно в санжарах гуртожиток - так блять знайдіть де обладнаний і запропонуйте. Херово влада працює - так зберіться і проконтрольюйте шоб працювала добре. Але куда тупим думати, пра? Шо по телеку покажуть - на то і рефлексуєм, а то шо не покажуть - то всьо прийнятне Пра?

3. На рахунок спортсмена молодого і твого заклику "перехворіти і мати імунітет"

Спортсмен, ніяких хронічних хвороб, хороша лікарня, 35 років.

4. Ніякої істерики, але перевіряти на собі чи виробиться в мене імунітет чи нє - я не збираюсь, я краще посиджу вдома, поношу N95 маску і рукавички якщо треба вийти в магазин, помию руки лишній раз. А тобі якщо прийнятніше по іншому - прошу дуже, і бажаю удачі.

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 01:03. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 07:30 #2777504   #683
switch
Активний учасник

Цьому не пощастило. Разом з тим купа народу проходить лікування дома навіть без лікарні.
А якщо брати історію тієї сімї вище - то батьки навіть і не знали б, що перехворіли, якби в малої не протікала б хвороба важче (і то без пневмонії, тільки сильний кашель, якби не "кіпішна" мама - то і мала б не знала, бо аналізи їй робити віжмовлялись).

Стосовно відсотків - ну так а які країни взяли статистичну вибірку, щоб зрозуміти ситуацію з поширенням? Ну крім південної Кореї?
Всі інші обліковують тільки тих, хто звернувся до лікарів і їхню контактну групу...

Додано через 35 секунд
Такий підхід не може відображати реальний стан речей.

Додано через 9 хвилин
Стосовно "рефлексів" людей, які вийшли проти обсервації "китайців" у них - достатньо подивитись, як потім влада організовувала евакуацію і як вона здатна все контролювати, щоб зрозуміти, що люди все правильно передбачили. У них в Києві під носом люди тупо завалили з готеля, бо по закону їм ніхто не мав права перешкоджати.
В тій групі не було заражених, і люди дисципліновані.
А при трохи інших обставинах медобори могли б стати осередком на зразок Монастириська чи Чернівців. І нічого влада їм би не допомагала, крім Як закрила б їх села на вїзд і виїзд.
Потому люди якраз таки добре відчули чим пахне.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
поношу N95
Так це ффп2 - не дає достатнього рівня захисту.бу!

Додано через 24 хвилини
і ще про маски до речі в догонку поста пребіта
вчора вертався ввчері в тернопіль, їхав в водійських окулярах. ну і зупинився біля магазину, виходжу і як годиться натягую маску, і окуляри моментально запотівають. отака от масочка. і це я вдягнув по правилах, стиснув верх, надав форму носа.
сифонить вгору аж гай шумить. так що навтіь якщо людина в масці - я би не радив підходити до неї ближче 2 метрів ))

Додано через 21 хвилину
Коротше, я мушу мабуть пояснити свою думку, бо наш заморський інтелектуал чомусь не здатний проаналізувати пости і зрозуміти її сам, а придумує собі якісь гіпотези на основі вирваних з контексту речень. Певно сидить на ще 10-кові форумів і не памятає вже що де і з ким він обговорює. ну та то таке - кожен по своєму з розуму сходить.
А позиція моя така: карантин є хорошим методом і що би там хто не писав - а він діє, ну бо він не може не діяти, навіть якщо не всі його дотримуються - це математика.
заходи безпеки як то маски, антисептики, посилена гігієна - теж свій ефект дають.
все це зменшує імовірність заразитись. не до нуля, звичайно. якщо не пощастить - то все рівно може десь тебе той вірус знайти.
ну і навіть якщо знайде - це не вирок. шанси пережити його непогані. і навіть є шанси не загриміти в лікарню. зате потім вже буде пофігу вся ця істерія.

оце те, що я хотів сказати. а не те, що цей розумник розписав за мене

Востаннє редагував switch: Вчора о 07:30. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий Вчора, 07:57 #2777511   #684
Tommygun
Активний учасник

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Н - народ
В - влада

Н:Коронавірус!!! рятуйте!!!
В:добре, сидіть вдома, не захворієте
Н:Яке нахер вдома! я шо бидло! Якого хера ви щимите мої права людини!
В:але інакшого способу вберегти вас від вірусу поки шо нема
Н:а вот в гамериці всі ходять і гуляють
В:так в америці вже 300+к хворих, як в нас буде стільки хворих ви то 90% з них помре. сидіть вдома
Н: та пішли ви на *уй, ше тільки такі дятли як ви не казали мені шо я маю робити (збирається, і йде в ліс на шашлик з друзями)

занавіс
Ахаха, от нашій владі якраз підходять такі олені, - "В:добре, сидіть вдома, не захворієте!" - Це те що зараз зробила наша влада,- зіпхала всю відповідальність на народ,а свої дибільні обмеження до цих пір ніхто не зміг пояснити і обгрунтувати на чому вони базуються бо протирічать одне одному.
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (Вчора)
Старий Вчора, 08:00 #2777512   #685
TTaJIa4
Активний учасник

Запрацював мобільний додаток для моніторингу самоізоляції

https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/7/7246835/
індуси знов накодили якесь гівно
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 09:34 #2777517   #686
Trump
Активний учасник

А тим часом тернопільських вчителів заставляють добровільно-примусово написати заяви про благодійність - пожертвування місячного заробітку тернопільським лікарям. Переливаємо з пустого в порожнє, ось звідки ростуть ноги доплати 10 тис медикам від міськради
Trump зараз поза форумом  
Подякували 3:
filtrum (Вчора), louis50 (Нині), TTaJIa4 (Вчора)
Старий Вчора, 10:10 #2777518   #687
switch
Активний учасник

Цитата Застосунок "Дій Вдома" встановлюється на мобільний телефон користувача лише в тому разі, якщо працівники державних установ Міністерства охорони здоров'я епідеміологічного профілю встановили, що людина потребує самоізоляції, зазначено в повідомленні.
цікаво би було знати, хто конкретно і як конкретно визначає ту потребу самоізоляції.
бо он писали, що на блокпостах при 37.1 вносять в якісь списки осіб, яким рекомендується самоізолюватись.

ПС: от самоізоляція ця на 14 днів - це реальне обмеження прав і свобод. це вам не заборона в парк ходити.

Додано через 25 хвилин
Саша, розказуй що там у вас і як - бо в мене враження, що наші копіюють рішення ваших

Востаннє редагував switch: Вчора о 10:10. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 10:51 #2777520   #688
olligarh

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
... садити жопою на ручку одного з тренажерів... шампур в жопу. Весь процес фіксувати на відео...
В любителя аналу згорів пердак ))) Вкотре переконуюся що хомяк нереальний далбайоб
olligarh зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zigorz (Вчора)
Старий Вчора, 11:54 #2777521   #689
TTaJIa4
Активний учасник

Голови Чернівецької та Тернопільської ОДА повідомили, що мешканці регіонів позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома протягом вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка.

https://www.0352.ua/news/2724118/na-...aze-so-ludi-za

я такої вибачте х*йні за 25 років свого життя не чув і не бачив
позитивно вони відреагували
ну хочеш сидіти дома, сиди хоч 24/7 нашо людям нормальним і без того ускладнене життя ще більше ускладнювати
в нашій цивілізованій європейській країні будь-які рекомендації відразу стають наказуємими особливо важкими злочинами в випадку їх порушення
може давайте дозволи в міськраді на відвідування магазинів получати
і то по 3-5 талончиків на тиждень, щоб не тільки гречку і туалетний папір купляли, а ше і мішок хліба в додачу
можна мусоропроводи знов повідкривати, щоб люди на вулицю не виходили і не важливо шо в під'їзді задуситись можна буде, маски оділи, вікна закрили, сидимо
а в будні дні якщо не повернувся з роботи додому до 19:00 пиши участковому пояснювальну записку

Додано через 5 хвилин
https://www.facebook.com/igorkravets...04577626261429
Кривій Ріг, видають перепустки на громадський транспорт

Додано через 13 хвилин
Цитата А тим часом тернопільських вчителів заставляють добровільно-примусово написати заяви про благодійність - пожертвування місячного заробітку тернопільським лікарям. Переливаємо з пустого в порожнє, ось звідки ростуть ноги доплати 10 тис медикам від міськради
тим часом в мене в селі в школі-дитячому садку сказали що вчителям будуть оплачуватися тільки дні чергування, а вихователям з садіка і обслуговуючому персоналу - кухня, прибиральниці, сказали писати заяви на відпуски за власний рахунок бо ніхто їм платити грошей не буде

Додано через 14 хвилин
"Я більше не хочу цього терпіти": в Китаї бум розлучень після карантину
https://life.pravda.com.ua/society/2020/04/2/240442/
тут вам трошки про користь від того щоб всією сім'єю тупити вдома 24/7 перед телевізором і без роботи

Востаннє редагував TTaJIa4: Вчора о 11:54. Причина: Пізніше додано
Подякували 4:
ion (Вчора), louis50 (Вчора), switch (Вчора), Tommygun (Вчора)
Старий Вчора, 12:20 #2777528   #690
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
Голови Чернівецької та Тернопільської ОДА повідомили, що мешканці регіонів позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома протягом вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка.
цікаво, кого вони питали?
Старий Вчора, 12:53 #2777531   #691
TTaJIa4
Активний учасник

Цитата Другий закон фактично вводить в Росії комендантську годину для всіх людей, крім чиновників і силовиків, а також вводить справжнісіньку цензуру. Тепер росіянам треба отримувати спеціальний пропуск навіть для виходу з дому з собакою. Людей без пропуску будуть штрафувати за порушення карантину на суму до 500 доларів.
Цитата Справа в тому, що ніякої можливості утримати всіх росіян під замком, у влади немає, і не буде. Через геніальну політику Путіна і його уряду дві третини росіян живе від зарплати до зарплати взагалі без будь-яких накопичень.

Як тільки у цих людей закінчиться їжа в холодильнику, вони просто змушені будуть виходити на вулицю по їжу. А коли закінчаться гроші, то вони почнуть грабувати магазини і склади. Навряд чи хтось захоче просто померти від голоду заради спокою Кремля.

У цих умовах держава, напевно, могла б допомогти голодуючим, дати їм грошей або хоча б їжі. Але і тут є проблема — у держави грошей теж немає.
Цитата У всякому разі, зараз ми бачимо, що влада збирається не заливати невдоволення грошима, а застосовувати проти голодного населення війська і поліцію.
https://nv.ua/ukr/opinion/putin-hvor...-50079583.html

нє, ну в нас такого не буде.... чи буде? ми ж цивілізована європейська країна, не то шо рашка.... чи ні?
Подякував(ла):
louis50 (Вчора)
Старий Вчора, 19:17 #2777535   #692
vanco2

Цитата
Цьому не пощастило. Разом з тим купа народу проходить лікування дома навіть без лікарні.
Тобто ти радиш Петру, цитую "імунітет заробиш тай забудеш за ту істерику." - до речі, це не вирване з контексту речення, це твоя ціла цитата http://forum.te.ua/showpost.php?p=2777466&postcount=669 а шо як йому теж не пощастить? Скажеш - "Цьому не пощастило." теж?

Я вже навіть не кажу про те що наразі про саме про цей вірус відомо відносно мало, ніхто не знає як вірус впливає на тих хто перехворів без симптомів, є навіть інформація що зміни в легенях в тих хто перехворів без симптомів подібні до тих хто перехворів тяжко - але кажу відразу, дослідження ще йде і воно не закінчене тому не може сприйматись як факт.

Цитата
Стосовно відсотків - ну так а які країни взяли статистичну вибірку, щоб зрозуміти ситуацію з поширенням? Ну крім південної Кореї?
Всі інші обліковують тільки тих, хто звернувся до лікарів і їхню контактну групу...

Додано через 35 секунд
Такий підхід не може відображати реальний стан речей.
Яка тобі різниця шо там по відсотках? Ти подивись і проаналізуй факти:
1. вірус навіть при поточних відсотках не є дуже смертельним, що означає що туберкульоз, попередній САРС коронавірус, чи ебола набагато смертельніші - це факт

2. вірус дуже заразний, при чому заразний навіть в інкубаційному періоді, вірус в рази заразніший ніж грип - це факт.

3. Через те що вірус такий заразний навіть та невелика відсотково кількість людей з ускладненнями (і не важливо це 10% чи 1%) створює таке кількісне навантаження на медичну систему що переповнює її і під загорзою опиняються не тільки хворі на вірус, але й купа людей в яких інсульти, інфаркти або інші хвороби або травми. Також заразність вірусу спричиняє великий відсоток захворюваності самих лікарів - що ще більше перевантажує систему. - теж факт.

4. Ефективних ліків від вірусу на сьогодні нема - теж факт.

Глянувши на ці факти, розумна людина не залежно якого віку не буде ставитись до того не серйозно, і не буде радити комусь "набути імунітет і забути", бо можна випадково попасти в число тих кому як ти кажеш "не пощастило".

Ну і ще про статистику - я думаю зараз всім стало очевидно що це ніяка не "онлайн статистика звичайного грипу" і ніяка не "медіа компанія" і в італії смертність не є "такою як завжди", смертність від вірусу значно більша ніж від грипу - грип є сезонним, і не перевантажує морги і лікарні кожен сезон, це при тому що хворіє на грип значно більше людей - в сотні разів більше.

Цитата
Додано через 9 хвилин
Стосовно "рефлексів" людей, які вийшли проти обсервації "китайців" у них - достатньо подивитись, як потім влада організовувала евакуацію і як вона здатна все контролювати, щоб зрозуміти, що люди все правильно передбачили. У них в Києві під носом люди тупо завалили з готеля, бо по закону їм ніхто не мав права перешкоджати.
В тій групі не було заражених, і люди дисципліновані.
А при трохи інших обставинах медобори могли б стати осередком на зразок Монастириська чи Чернівців. І нічого влада їм би не допомагала, крім Як закрила б їх села на вїзд і виїзд.
Потому люди якраз таки добре відчули чим пахне.

Ніхера вони не почули - їм це пережували і поклали в дзьобик, спочатку тиждень епред тим розказували шо прилетить літак, потім по всіх новинних ресурсах розказували шо літак летить і тд.
А то шо до того, і після того зза кордону впустили купу народу просто помірявши їм температуру - нікого не колише, ніхто в аеропортах і на кордонах не збирається шоб закидати камінцями "пришельців".

Але не це головне - головне як рефлексують, не шукають вихід як ефективніше допомогти співвітчизнакам і просто людям, а просто кидають камінцями по автобусі - це йобаний встид і позор.

Цитата
Так це ффп2 - не дає достатнього рівня захисту.бу!
Я так розумію це ти так вирішив підтролити, а потім будеш жалітись що я вириваю з контексту а ти мав шось інше на увазі Чувак - 95 в цьому маркуванні означає що 95% частин в який теоретично може бути вірус фільтруються. Це приблизно ефективність презерватива, сподіваюсь ти 2 презерватива не надягаєш для "достатнього рівня захисту"? ))

Цитата
Додано через 24 хвилини
і ще про маски до речі в догонку поста пребіта
вчора вертався ввчері в тернопіль, їхав в водійських окулярах. ну і зупинився біля магазину, виходжу і як годиться натягую маску, і окуляри моментально запотівають. отака от масочка. і це я вдягнув по правилах, стиснув верх, надав форму носа.
сифонить вгору аж гай шумить. так що навтіь якщо людина в масці - я би не радив підходити до неї ближче 2 метрів ))
Я теж ношу окуляри, і якраз їх використовую для того щоб перевірити чи добре вдів маску - зазвичай коли в тебе проходить повітря попри маску - це означає що не достатньо прилягає маска, якщо так то треба просто стропи маски надіти перехресно і все буде ок.

На рахунок безпеки - маска N95 є з клапаном, і вона призначeна виключно для захисту того хто її носить, бо через клапан ти видихаєш своє повітря. Ті хто вже хворий не мають носити маску чи распіратор з клапаном.

Цитата
Додано через 21 хвилину
Коротше, я мушу мабуть пояснити свою думку, бо наш заморський інтелектуал чомусь не здатний проаналізувати пости і зрозуміти її сам, а придумує собі якісь гіпотези на основі вирваних з контексту речень. Певно сидить на ще 10-кові форумів і не памятає вже що де і з ким він обговорює. ну та то таке - кожен по своєму з розуму сходить.
А позиція моя така: карантин є хорошим методом і що би там хто не писав - а він діє, ну бо він не може не діяти, навіть якщо не всі його дотримуються - це математика.
заходи безпеки як то маски, антисептики, посилена гігієна - теж свій ефект дають.
все це зменшує імовірність заразитись. не до нуля, звичайно. якщо не пощастить - то все рівно може десь тебе той вірус знайти.
ну і навіть якщо знайде - це не вирок. шанси пережити його непогані. і навіть є шанси не загриміти в лікарню. зате потім вже буде пофігу вся ця істерія.

оце те, що я хотів сказати. а не те, що цей розумник розписав за мене
Я тобі привів твої повні цитати і навіть лінк на то на шо я відповідав, тому коли ти кажеш шось одне - а маєш на увазі щось інше - це твої проблеми.

Ну і жалітись що я щось придумую, і при тому самому явно придумувати - аля "Певно сидить на ще 10-кові форумів і не памятає вже що де і з ким він обговорює". - що є явною твоєю видумкою.

Давай я тоді теж так зроблю - світч так боїться шо презевратив не достатньо ефективний шо напевно надягає їх 4 штуки нараз, два на орган, одн собі на голову а один на голову свого партнера

Ну і "хвилинка гумору"

Цитата США: 100 000 тестів на коронавірус кожну добу
Німеччина: 50 000 тестів на коронавірус кожну добу
Польща: 7 000 тестів на коронавірус кожну добу
...
Україна: 7 205 тестів на коронавірус...від початку пандемії

Зеленський: слушайтє корочє анекдот, заходіт как-то лошадь в бар...

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 19:18. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 19:32 #2777537   #693
louis50
Активний учасник

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис

https://www.0352.ua/news/2724118/na-...aze-so-ludi-za

я такої вибачте х*йні за 25 років свого життя не чув і не бачив
позитивно вони відреагували
ну хочеш сидіти дома, сиди хоч 24/7 нашо людям нормальним і без того ускладнене життя ще більше ускладнювати
в нашій цивілізованій європейській країні будь-які рекомендації відразу стають наказуємими особливо важкими злочинами в випадку їх порушення
може давайте дозволи в міськраді на відвідування магазинів получати
і то по 3-5 талончиків на тиждень, щоб не тільки гречку і туалетний папір купляли, а ше і мішок хліба в додачу
можна мусоропроводи знов повідкривати, щоб люди на вулицю не виходили і не важливо шо в під'їзді задуситись можна буде, маски оділи, вікна закрили, сидимо
а в будні дні якщо не повернувся з роботи додому до 19:00 пиши участковому пояснювальну записку

Додано через 5 хвилин
https://www.facebook.com/igorkravets...04577626261429
Кривій Ріг, видають перепустки на громадський транспорт

Додано через 13 хвилин

тим часом в мене в селі в школі-дитячому садку сказали що вчителям будуть оплачуватися тільки дні чергування, а вихователям з садіка і обслуговуючому персоналу - кухня, прибиральниці, сказали писати заяви на відпуски за власний рахунок бо ніхто їм платити грошей не буде

Додано через 14 хвилин
"Я більше не хочу цього терпіти": в Китаї бум розлучень після карантину
https://life.pravda.com.ua/society/2020/04/2/240442/
тут вам трошки про користь від того щоб всією сім'єю тупити вдома 24/7 перед телевізором і без роботи
нажаль поки народ ведеться на самі тупі вброси і вибирає того хто їм побільше лапші навішає про путіна, ато, страшний коронавірус - нічого не поміняти.

про переказ зарплати вчителів - інфа підтверджена 100%, "добровільно"-примусово заставляють писати на переказ своєї зарплати медикам. от в них і доплата "від надала і свободи". а самих вчителів і всіх хто не задіяний в онлайн"навчанні" відправляють в отпуска.

і це все тільки початок ппц. в бюджеті буде дира, купа банкротств і безробітних. з орендою комерційної нерухомості малюється також просадка: платити оренду ніхто не хоче бо всі оборотні гроші можна потратити на оплату за точку яка не приносить прибутку. здати в оренду поки заборона роботи барів з магазинами - також не вийде.
з орендою житла також: знімати платити за оренду і комуналку майже нема кому, майже все стоїть.

відміняти заборони прийдеться десь за місяць, бо там почнуть втрачати бабло зовсім не тільки наші базарники. а відмінити ті всі заборони - то кількість хворих різко піде вверх.

так що панікери запасейтесь панікою і готуйтесь до відміни заборон і мальованих покращень. зомбозмі по команді скоро хвилю паніки виключать , а ризики зарарзитись тільки виростуть.

Востаннє редагував louis50: Вчора о 19:58.
louis50 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 20:27 #2777538   #694
pberit
Домофонщик

Цитата

імунітет заробиш тай забудеш за ту істерику.
Та не виробляє організм імунітет! Грипом ми хворіємо вкрай часто і ніц.
pberit зараз поза форумом  
Старий Вчора, 20:57 #2777539   #695
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та не виробляє організм імунітет! Грипом ми хворіємо вкрай часто і ніц.
Щеплення від грипу по твоєму афера чи як?
Ти що кожного сезону на грип хворієш?

Імунітет виробляється на все. Ті перші повідомлення, що ніби то були повторні зараження - в силу невеликого відсотку списали на похибку тестів.

Якщо вірус сильно мутує - імунна система може його не розпізнати на початках. Але з коронавірусом на щастя все по класиці.

Додано через 5 хвилин
До затянутого істерики ванко: ти почитай мої пости і знайди де я закликаю хворіти і ігнлриьи карантин.
А пребіту написав те, що думаю і сам - захворіти шанси є, але це не факт що буде обов'язково страшна пневмонія і ШВЛ, є хороші шанси що пройде взагалі легше грипу, і бонусом буде що ця тема більше не хвилювптиме взагалі.
Вот і все що я сказав.
А поради мені приписувати не потрібно.
Твоя маска в гуглі б'ється як ффп2, у нас вона не вважається достатнім захистом. Які там у вас критерії мені в принципі пофігу.

Востаннє редагував switch: Вчора о 20:57. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 21:47 #2777541   #696
vanco2

Цитата
Щеплення від грипу по твоєму афера чи як?
Ти що кожного сезону на грип хворієш?

Імунітет виробляється на все. Ті перші повідомлення, що ніби то були повторні зараження - в силу невеликого відсотку списали на похибку тестів.

Якщо вірус сильно мутує - імунна система може його не розпізнати на початках. Але з коронавірусом на щастя все по класиці.

Додано через 5 хвилин
До затянутого істерики ванко: ти почитай мої пости і знайди де я закликаю хворіти і ігнлриьи карантин.
А пребіту написав те, що думаю і сам - захворіти шанси є, але це не факт що буде обов'язково страшна пневмонія і ШВЛ, є хороші шанси що пройде взагалі легше грипу, і бонусом буде що ця тема більше не хвилювптиме взагалі.
Вот і все що я сказав.
А поради мені приписувати не потрібно.
Твоя маска в гуглі б'ється як ффп2, у нас вона не вважається достатнім захистом. Які там у вас критерії мені в принципі пофігу.
Маска ця найкраща що є з простого, далі йдуть N100 зі змінними фільтами. Більшість лікарів в Україні і навіть США не мають N95 масок бо їх перестало вистачати, в США рекомендація використовувати їх максимально довго. + скинь будьласка де написано що маска не є достатнім захистом, цікаво подивитись де то таке.

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ахаха, от нашій владі якраз підходять такі олені, - "В:добре, сидіть вдома, не захворієте!" - Це те що зараз зробила наша влада,- зіпхала всю відповідальність на народ,а свої дибільні обмеження до цих пір ніхто не зміг пояснити і обгрунтувати на чому вони базуються бо протирічать одне одному.
Мені не подобається як вони то зробили порушуючи по суті закон, але в тому є сенс. Наразі карантин це єдиний дієвий засіб щоб розгрузити систему, при чому в Україні це в принципі єдиний засіб - бо ніякої хоч якось дієвої системи просто нема і це дуже добре що вони то зробили і дуже погано що не зробили ще раніше, а не чекали як в Італії і США.

На рахунок парків - в Остіні парки не забороняли, і через тиждень я прихуїв, саме так - прихуїв, коли проїзджаючи повз парк в суботу я побачив як по доріжках ходить купа людей, за 5 років я там стільки людей не бачив ніразу! Бо всі сидять вдома, і виходити в парк - це по суті єдине чим можна зайнятись і люди пішли гуляти. Влада відреагувала і вже парки закриті теж. Те ж в Україні - ти ж сам знаєш шо наші люди відразу сприйняли то як "в парках можна всьо" і повалили масово на шашлики.

Тому заборона як така має сенс, єдине що вони це як завжди криво зорбили...

Ну і про "за наш рахунок", а за чий по твоєму рахунок держава має щось робити для громадян? Завжди в всюди лікують, підтримують порядок, тушать пожежі і тд за рахунок громадян, а так як лікарів в нас ніхто фінансувати не збирається і не хоче, а поліцію мусять - то діють тим чим є.

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 21:47. Причина: Пізніше додано
Старий Вчора, 22:14 #2777543   #697
orka13

В Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях може бути впроваджено комендантську годину:
..."Була нарада з прем'єр-міністром паном Шмигалем, почули таку інформацію, що карантин буде продовжено до початку травня. Коли початок травня, яке число - не було уточнено... Також було поінформовано, що в трьох областях - Івано-Франківська, Тернопільська і Львівська – запроваджуються надзвичайні заходи у вихідні дні... зокрема розглядається можливість навіть комендантської години. Так сказали на нараді з прем'єр-міністром", - сказав Марцінків у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці у Facebook...
orka13 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 22:30 #2777544   #698
ion
Активний учасник

Цитата:
Допис від orka13 Переглянути допис
В Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях може бути впроваджено комендантську годину:
..."Була нарада з прем'єр-міністром паном Шмигалем, почули таку інформацію, що карантин буде продовжено до початку травня. Коли початок травня, яке число - не було уточнено... Також було поінформовано, що в трьох областях - Івано-Франківська, Тернопільська і Львівська – запроваджуються надзвичайні заходи у вихідні дні... зокрема розглядається можливість навіть комендантської години. Так сказали на нараді з прем'єр-міністром", - сказав Марцінків у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці у Facebook...
На час Великодня по юліанському чи григоріанському календарях?
ion зараз поза форумом  
Старий Вчора, 23:14 #2777545   #699
switch
Активний учасник

Запиляйте якусь петицію зеленському про недовіру цьому **бнотому губернатору. Щоб надалі думав що трендить.
А то підтримує бачте населення.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
На час Великодня по юліанському чи григоріанському календарях?
При чому тут Великдень? На ці вихідні. Видать Чернівці проковтнути минулого тижня - рішили попробувати на нас ще.

Востаннє редагував switch: Вчора о 23:14. Причина: Пізніше додано
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий Нині, 00:50 #2777547   #700
louis50
Активний учасник

заборона всього транспорту - пройшло
заборона цілої низки видів діяльності - пройшло
заборона ходити по парках - пройшло
заборона виходити з хати кому 60+ - пройшло
заборона виходити без намордника на вулицю - пройшло
заборона ходити більше 2 - пройшло
від місцевої комісії додаткова заборона виходити з хати без письмового дозволу для тих кому нема 18 - пройшло
заборона виходити на вулицю - по традиції в знак підтримки і во імя боротьби з вірусом треба ще грошима скинутись, заспівати пісеньки для відосів (тепер вже тільки на балконі) і за день 20 раз крикнути "пуйло-пуйло".
louis50 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:17.