Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія

Сон

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.05.2017, 09:13 #2694507   #261
Новак

Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
"Науковий атеїзм" — одна з основних складових частин радянської комуністичної ідеологічної доктрини марксизму-ленінізму; обов'язковий академічний фах у всіх вищих навчальних закладах СРСР.Стаття з вікі/

По-суті в союзі це була така ж сама дисципліна, як скажімо математика. Тобто називатися "атеїстом", живучи в союзі, це те саме, якби сказати, що в школі вчив лише одну математику, а інші дисципліни ні. Ти просто мусив учити все: і історію партії і іншу хрінь. Інакше б вигнали з навчання. А марксизм-ленінізм це така сама релігія, як і християнство. Бог мав ім'я Маркс, пророками були Ленін, Сталін, інші вожді. Були свої свята (день революції, 23 лютого, 8 березня, 1 травня, інші), обряди були, значки належності і т.д.
Тому твоє "1. комунякою не був, хоча був атеїстом (в Бога не вірив)" виглядає погано замаскованою брехнею.
Звідси і "2. вишиванки не одягнув" цілком логічно. Бо і далі комуняка.
"3. хрестик не носив і не ношу.". Бо і далі комуняка, а їм таке носити заборонено.
Ярко, вважаєте мене комунякою? Та вважайте собі, що мені до цього?
По суті теми Вам є що сказати?
Чи Ви принциповий троль, судячи із Вашої репутації, отриманої від користувачів форуму?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 10:30 #2694519   #262
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

для цього потрібно знати Біблію

1. комунякою не був, хоча був атеїстом (в Бога не вірив)
2. вишиванки не одягнув
3. хрестик не носив і не ношу.
4. до релігійних організацій не належете

прямо, якийся, бібліофіл-аматор на основі вчення марксизму-ленінізму
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 31.05.2017, 11:31 #2694527   #263
yarko2
Активний учасник

Цитата Чи Ви принциповий троль, судячи із Вашої репутації, отриманої від користувачів форуму?
О, карта репутації в хід пішла. Було б дуже добре, якби форум її ще показував.
yarko2 зараз поза форумом  
Старий 31.05.2017, 11:32 #2694528   #264
yarko2
Активний учасник

Цитата Чи Ви принциповий троль, судячи із Вашої репутації, отриманої від користувачів форуму?
Старий 31.05.2017, 16:06 #2694562   #265
Новак

Цитата:
Показує, хіба Ви не знали?
Новак зараз поза форумом  
Старий 05.06.2017, 17:18 #2695104   #266
Ard
Учасник

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І, відразу виникає запитання:
Як так сталося, що, незважаючи на ці гарні слова, Ошо спрямував себе в гіршу сторону?
Чому він вліз у оту гидоту, яку назвав "богопізнання через секс"? Чому почав організовувати поселення-ашрами, де адепти Ошо, під його керівництвом, почали практикувати ці сексуальні "богослужіння"?
Чому Ошо захопився багатством і розкішшю? Накупив собі десятки Ролс-Ройсів (за гроші обдурених ним адептів) і хвалився цим?
Чи Ви вважаєте, що то все ознаки змін в кращу сторону і він таким чином став тихим і умиротворенним та невинним, як мале дитя і пізнав безумовну любов?
вы даже не знаете о том, что Ошо не покупал никаких Ролс-Ройсив, и говорил как раз о трансформации енергии, считая секс наинизшим способом высвобождения енергии, но вы ничего этого не знаете, так как кроме знатоков с интернета ничего больше не читали. Вы даже не знаете что его книга называлась "от секса к сверсознанию", но тем не менее делаете какие-то выводы. Поразительное невежество, хотя я прекрасно понимаю, что вас совершенно не интересует учение Ошо. Машини ему подарили его последователи в знак люббви и уважения, никаких сексуальні "богослужіння під його керівництвом никогда не были, были различные терапии, которые его ученики организовывали самостоятельно, он только давал по утрам беседы и все. Если они там что-то натворили, то это уже и хпроблемы, а не Ошо, - почитайте хоть немного первоисточник а не желтую прессу, его слова говорят сами за себя. Сам Ошо давал только 3хчасоые утренние беседы, после этого удалялся к себе, живя практически в полном одиночестве большую часть дня. Но к сожалению в его Ашраме завелась шайка бандитов, которые также пытались убить и самого Ошо, будучи его учениками до этого. Вы даже не знаете, что он сам обращался в полицию по этому поводу. Относительно запрета в странах вы тоже ничего не знаете, это вообще отдельная большая и очень показательная история, которую я обязательно затрону немного позже.

в яку вин гидоут влиз ? я вам сколько раз говорил не верить всему тому идиотизму, что пишут в интернете, почитайте хотябы самого Ошо или книгу его последователя, который мого лет находился в непосредственной к нему близости (ссылку уже давал), где есть ответы на все эти вопросы и многое=многое другое, что там на самом деле происходило - http://ariom.ru/litera/osho/osho-11/oglav.html

если уж пытаетесь разобраться, ознакомьтесь тогда уже со всем точками зрения, а не только с той, которая вам выгодна:

"Если ваша энергия нужна для чего-то другого, что доставляет вам больше радости, секс исчезнет . Это не означает, что вы сублимировали энергию: вы с ней ничего не делали. Просто открылся путь к большему блаженству, и автоматически, непроизвольно вся энергия потекла в новом направлении.

Если у вас в руках камни, а вы вдруг находите бриллианты, то вы даже не заметите, как уроните камни. Они упадут сами, как будто вы их и не держали. Вы даже не заметите, как отказались от них, как их выбросили. Вы даже не поймете, как все произошло. Ничего не было сублимировано. Просто открылся больший источник радости, и источники меньшей радости иссякли сами по себе.

Секс стал критерием, по которому судят, ДОСТИГЛА ЛИ В ДАННОМ ЧЕЛОВЕКЕ ЭНЕРГИЯ БОЖЕСТВЕННОГО ИЛИ НЕТ (!!!). Мы не в состоянии непосредственно знать, встретился ли человек с Божественным, — мы точно не знаем, есть ли у человека бриллианты, — но мы способны заметить, что человек выбросил камни, потому что в камнях мы разбираемся. И мы в состоянии увидеть, когда кто-то трансцендировал секс, потому что мы знакомы с сексом.

Секс настолько обязателен и непроизволен, это такая великая сила, что ее невозможно трансцендировать, пока не достигнешь Божественного.
И брахмачарья становится таким критерием (примечание – брахмачарья – сексуальное воздержание).
Если развивается любовь, СЕКС ИСЧЕЗАЕТ (!!!). В действительности это один из способов узнать, что любовь получила полное развитие. Секс подобен яичной скорлупе, через которую должна пробиться любовь. Как только любовь появится на свет, СКОРЛУПА БУДЕТ РАЗБИТА И ОТБРОШЕНА .

Вы встретите нечто столь блаженное, что СЕКС ПОБЛЕКНЕТ И ОТПАДЕТ САМ ПО СЕБЕ (!!!). И теперь ваша энергия больше не будет течь в этом направлении. Энергия всегда течет в направлении блаженства. Поскольку секс дает блаженство, энергия устремляется к нему, но если вы ищете еще большего блаженства — блаженства, выходящего за пределы секса, более удовлетворяющего, глубокого и завершенного, — тогда, сама по себе, энергия перестанет течь в сторону секса ""
Ошо

Востаннє редагував Ard: 05.06.2017 о 17:23.
Ard зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (06.06.2017)
Старий 05.06.2017, 20:16 #2695129   #267
Новак

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
вы даже не знаете о том, что Ошо не покупал никаких Ролс-Ройсив, и говорил как раз о трансформации енергии, считая секс наинизшим способом высвобождения енергии, но вы ничего этого не знаете, так как кроме знатоков с интернета ничего больше не читали. Вы даже не знаете что его книга называлась "от секса к сверсознанию", но тем не менее делаете какие-то выводы.
Чому Ошо залишився на рівні сексу? Чи він таки досягнув "сверхсознания"?
Ви, як послідовник Ошо, на якому рівні зараз?

Цитата
Поразительное невежество, хотя я прекрасно понимаю, что вас совершенно не интересует учение Ошо.
Ну, чому, у досить уважно читав Ваші матеріали, які Ви тут виставляли, після того, як побачив, що там згадується Біблія та Ісус Христос.
Ви в курсі, що Ошо перекручує Біблійне вчення і робить Ісуса брехуном?

Цитата
Машини ему подарили его последователи в знак люббви и уважения, никаких сексуальні "богослужіння під його керівництвом никогда не были, были различные терапии, которые его ученики организовывали самостоятельно, он только давал по утрам беседы и все.
Оці різні терапіїї - це з якої галузі? Займаєтеся цими терапіями? Можете прояснити в чому їх суть?

Цитата
Если они там что-то натворили, то это уже и хпроблемы, а не Ошо,
Та ясна річ, ім"я Ошо тут ні до чого, вони самі все придумали, так? Чи після різних терапій і слухання бесід Ошо з ними це ставлося?

Цитата
Но к сожалению в его Ашраме завелась шайка бандитов, которые также пытались убить и самого Ошо, будучи его учениками до этого. Вы даже не знаете, что он сам обращался в полицию по этому поводу.
І після цього йому заборонили в"їзд до багатьох країн?

Цитата
Относительно запрета в странах вы тоже ничего не знаете, это вообще отдельная большая и очень показательная история, которую я обязательно затрону немного позже.
Буду чекати. А то якось дивно: чудили учні Ошо, він звернувся в поліцію, а вигнали з країни його.

Цитата
если уж пытаетесь разобраться, ознакомьтесь тогда уже со всем точками зрения, а не только с той, которая вам выгодна
Для мене нема вигідної чи невигідної точки зору. Для мене є очевидні факти, один із яких - це брехливі вислови Ошо про Ісуса Христа. Ну і про оті його навчання "від сексу до сверхсознания" і їх наслідки - це теж показова річ. Ну і Ролс-Ройси, які йому дарували... нащо йому їх було 96 штук? Це такий вибрик його дитячої невинності чи цілком зрозумілий паір-хід задля реклами себе?

Цитата
Если развивается любовь, СЕКС ИСЧЕЗАЕТ (!!!). В действительности это один из способов узнать, что любовь получила полное развитие.
Ваші подружні пари не практикують сексуальних стосунків?
Ну, я про ті пари, які вже просунулися у вченні Ошо і досягли високого духовного рівня
Новак зараз поза форумом  
Старий 06.06.2017, 10:48 #2695180   #268
yarko2
Активний учасник

yarko2
Звідки Ви: село під Тернополем
Вік: 31
Дописи: 353
Подякував(ла): 55
Подяк 36 за 34 постів
Сказав(ла) Фууу!: 10
Сказали Фууу! 0 за 0 постів
Репутація: 0

Новак
Звідки Ви: Новий Світ
Вік: 53
Дописи: 6,666
Подякував(ла): 750
Подяк 2,706 за 1,556 постів
Сказав(ла) Фууу!: 21
Сказали Фууу! 4,294,967,295 за 61 постів
Репутація: 38

О так, я бачу, яка в тебе репутація в очах інших користувачів За 61 пост назбирати аж 4 з гаком мільярдів "фу" це треба бути неабияким майстром з троллінгу.
А от "yarko2 Бан вже недалеко 0%" у мене просто відсутній. За скріншот вибачай, навіть в розширений режим не можу банально зайти, а з простого режиму зображення не додати в пост.
Старий 06.06.2017, 12:52 #2695197   #269
Новак

Цитата:
А от "yarko2 Бан вже недалеко 0%" у мене просто відсутній.
Ну, вибачайте, що я виставив скріншот, де видно Вашу репутацію.
Новак зараз поза форумом  
Старий 14.06.2017, 15:00 #2696259   #270
yarko2
Активний учасник

Головне про когось сказати "ось ти який нехороший". Зате про свою репутацію в 4 з гаком мільярди "Фу" скромно промовчав.
Може тобі час обдивитися себе, а не придиратися з претензіями до інших?
Старий 15.06.2017, 09:14 #2696342   #271
Новак

Цитата:
Зате про свою репутацію в 4 з гаком мільярди "Фу" скромно промовчав.
)))
Новак зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 10:18 #2696354   #272
yarko2
Активний учасник

Чого смієшся? Не все те, на чому написано "пряник" є насправді таким. Учися читати між рядків.
На тримай, благо, що форум через хостинг хоч закинути фотку дозволяє.
Старий 15.06.2017, 13:17 #2696376   #273
Новак

Цитата:
На тримай
Ярко, число "Фу" в моїй репутації - це витівка когось із користувачів, хто вміє встановлювати там отакі цифри. Чи Ви подумали, що я дійсно отримав стільки мільярдів "Фу"?
А от червона смужка біля Вашої, нульової репутації на форумі і напис "бан вже недалеко" - це зовсім інше.
Може таки варто не продовжувати про це тут, в цій темі? Зверніться до модераторів, може там Вам пояснять.
Новак зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 13:52 #2696382   #274
yarko2
Активний учасник

Ну звичайно, чиясь витівка. Так, це все чорна робота сатани Чому я не здивований
Я тобі скрін виставив з свого профілю. Нема там ніякого "бан вже недалеко", дістав вже з своїми вигадками. Перестань галюциногени їсти. Хоча що там говорити. У відповідь буде "витер у фотошопі"
Забоявся далі дискутувати і переводиш на модераторів? Сам звертайся.
Старий 16.06.2017, 07:58 #2696437   #275
Новак

Цитата:
Я тобі скрін виставив з свого профілю. Нема там ніякого "бан вже недалеко", дістав вже з своїми вигадками. Перестань галюциногени їсти.
Ярко, наведіть курсор на ту червону смужку і самі побачите оті слова "бан вже недалеко".

Цитата:
Забоявся далі дискутувати і переводиш на модераторів?
Про що дискутувати?
Ви назву теми бачите? Тут про Ошо.
І Ви ще дивуєтеся, що отримуєте мінуси в репутацію за офтоп?

Востаннє редагував Новак: 16.06.2017 о 07:58. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Старий 16.06.2017, 09:04 #2696443   #276
yarko2
Активний учасник

Твій скрін або підробка, або свідчення крайньої кривизни форуму. Грамотна html розмітка не дасть такої позиції для напису. Не може попередження так накладатися на абсолютно різні поля, як ото хтось взяв і ляпнув де-попало.
Більше схиляюся до другого, бо кількість твоїх "фу" це ніщо інше, як -1, представлене типом unsigned short. Але в такому разі твої посилання на якусь там "репутацію" позбавлені будь-яких юридичних підстав, бо це все лише наслідок кривизни і не відображає реальний стан справ.
Ну і що, що тема про Ошо. Як казали в одному фільмі - "ЦЕ СПАРТА". Тут уже давно ніхто не дотримається ніяких норм щодо відповідності постів до назви теми. Звикай.
А на рахунок подвоєння постів - це не до мене. Звертайся до адміна фуруму. Це його робота усувати глюки і баги.
Які мінуси до т.зв. репутації? У мене там просто нуль Та мені якось байдуже. Все одно ця цифра абсолютно нічого раціонального не означає. Лише цифра, користі від якої такий же нуль.
Старий 22.06.2017, 15:04 #2696914   #277
yarko3
Banned

p.s. Перепрошую, цей напис накладений на різні поля, виявився тултіпом (випливаючою підказкою). Чого ж ти нічого не заїкнувся, що це не статичний текст?
Подивився ще підказку до твоєї репи "Новак has a reputation beyond репутацією 17%"
Гугл це переклав як "Новак має репутацію поза репутацією" Сказитись які розумні описи..
yarko3 зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 00:47 #2696939   #278
Ard
Учасник

"Когда человек просто играет, он всегда победитель. Каждый становится победителем. Но будучи серьезным, выиграть невозможно — все только проигрывают.

Даже когда вы медитируете, вы становитесь слишком серьезными. Не воспринимайте все так серьезно. Медитация может случиться только в состоянии легкости, игривости, только в предельной игривости, когда вы ничего не ищете, ничего не ждете, когда вы просто танцуете или поете, или читаете стихи, когда вы не спрашиваете ни о чем, когда ваше действие — это просто отклик, нет никакого будущего, нет никаких идей относительно будущего... только тогда может случиться медитация. Медитация — это то, что происходит прямо сейчас. Вы не можете вырвать этот процесс из рук существования. Вы не можете желать этого и не в состоянии это иметь. Вы можете сделать только одно: стать пустыми, чтобы воспринимать, чтобы пропускать энергию через себя — именно это и происходит, когда вы игривы.

Медитация — это весело! Медитация и веселье — подобное сочетание слов звучит абсурдно? В течение многих веков нас учили, что духовность — самое серьезное дело в жизни: ходите в церковь и становитесь серьезными, а если поблизости нет церкви, то вытяните лицо, хотя бы вид сделайте, что ходите в церковь. Не смейтесь, не танцуйте, не веселитесь, не играйте! Жизнь — серьезная штука, вы стоите перед лицом Бога.

Этот ваш Бог какой-то странный! Он не позволяет вам смеяться. Он не позволяет вам танцевать. Он не позволяет вам любить. Он не позволяет вам радоваться. Боги прошлого очень мстительны, завистливы, жестоки, так и норовят уничтожить вас, разнести на куски, отправить вас в ад. Даже сама идея Бога отвратительна.

Вам надо выучить новый язык: медитация — это веселье, молитва — это любовь и смех, а храмы, церкви, мечети — это места, созданные специально, чтобы наслаждаться жизнью, чтобы упиваться жизнью, чтобы танцевать, держаться за руки, чтобы делиться тем, что дал вам Бог; места, где вы можете пребывать в настоящем тотально, где вы можете погрузиться в настоящий момент. Вот каково значение веселья, смеха, радости —тотальное пребывание в здесь и сейчас, как будто нет никакого другого момента. Тогда зачем вам думать о результате? Результат подразумевает будущее.

Будьте как малые дети — танцуйте, пойте, кричите, — и божественное придет к вам само. В какой-то момент вы обнаружите, что все вокруг вас божественно, вдруг вы начнете понимать, что держите за руку не женщину — вашу руку держит Богиня; что вы держите за руку не мужчину, а Бога. Смотря в глаза другого человека с радостью, с игрой, вы неожиданно попадаете на такую глубину, какая вам и не снилась. Вы растворяетесь и этой глубине.
Вот что такое Бог! Бог живет не в писаниях, он живет в глазах людей, в цветах, в реках и в свете луны. Бог везде! Вам не нужны писания. Если вы не видите Бога в живых деревьях, зеленых, красных, золотых, вы не отыщете его ни в Библии, ни в Коране, ни в Ведах. Как вы можете найти его там, если вы не видите его здесь? Как только вы обнаружите его здесь, вы ощутите его присутствие везде... Тогда все станет божественным.

Однажды познав божественное, вы будете видеть его везде и во всем. Но вы должны найти его в жизни, в игривости.
Игривость делает вас живыми настолько, насколько это возможно, по максимуму. Серьезность же вас уродует. Вы сжимаетесь, вы превращаетесь в лед. Вы закрываетесь и чувствуете себя одинокими. Вы становитесь эгоистами. Люди стремятся быть серьезными, потому что вместе с серьезностью растет их эго, а игривость эго забирает.
Ты когда-нибудь наблюдал за этим?
Когда ты смеешься, загляни внутрь себя: «N» исчезает. Вот почему люди-эгоисты не умеют смеяться — для них это невозможно! Когда ты танцуешь, наступает момент, когда «N» исчезает. Но эгоисты не могут танцевать, они не могут позволить «N» исчезнуть. Естественно, они так и остаются в тесных рамках, живя, подобно заключенным. Но это твой выбор!

Если ты хочешь сохранить эго, тебе придется жить в тюрьме, тебе придется смириться с рамками. Если ты хочешь, чтобы твое эго становилось все больше и больше, то ты столкнешься с тем, что тюрьма будет становиться все меньше и меньше, ее стены будут придвигаться к тебе все ближе и ближе. Если ты хочешь, чтобы твое эго стало величайшим и мире, то вскоре от тебя не останется ничего, кроме самой тюрьмы, со всех сторон ты будешь окружен Китайской стеной, ты будешь жить в смирительной рубашке за железными дверьми.
Но если ты хочешь быть живым, тебе придется отказаться от эго. Эго отвлекает тебя от жизни."
Ошо
Ard зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 12:24 #2697011   #279
yarko3
Banned

Цитата
Вот что такое Бог! Бог живет не в писаниях, он живет в глазах людей, в цветах, в реках и в свете луны. Бог везде! Вам не нужны писания. Если вы не видите Бога в живых деревьях, зеленых, красных, золотых, вы не отыщете его ни в Библии, ни в Коране, ни в Ведах. Как вы можете найти его там, если вы не видите его здесь? Как только вы обнаружите его здесь, вы ощутите его присутствие везде... Тогда все станет божественным.
Ага, бачу не лише у РУНВірі присутня думка про всюдисущість Бога.
yarko3 зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 12:50 #2697022   #280
Новак

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Ага, бачу не лише у РУНВірі присутня думка про всюдисущість Бога.
І в Біблії є така думка.
Справа не у всюдиприсутності, а у особистому ставленні людини до Бога, до Його Слова про спасіння, яке подаровано людям в Ісусі Христі.
Хто відкидає Ісуса Христа, той залишається мертвим у гріхах, незважаючи на знання про всюдиприсутність, абсолютну досконалість і т.п. атрибути Бога.
І толку тоді з тих знань, якщо за земного життя не прийняти Божий дарунок спасіння і нового життя з Богом?
Новак зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:11.
Ad Management plugin by RedTyger