Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика

Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 169 65.76%
ні 83 32.30%
не знаю 5 1.95%
Голосували: 257. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2019, 14:56 #2770343   #701
saymon
Активний учасник

Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Смисл зараз зі зброї, якщо її застосувати фактично не можна
Вот вот. Про шо і мова. Дай тіко волю застосовувати.
Цитата тобі на допомогу за 8 тис ніхто не приїде
А за скільки приїде? Я налом накину
Цитата І тойво, а в АТО аватарам, яких немало було по мобілізаціях якось доручали АК. уяви
І в результаті маємо одного який кинув гранату в буржуйку, через що полягло десяток бійців, і маємо другого який в наряді, по пяні, розрядив рожок в свого товариша.

А тепер давайте це все принесемо на вулиці Тернополя. Офігенна ідея.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (15.11.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2019, 15:13 #2770346   #702
Petro Ford

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

А за скільки приїде? Я налом накину .
prebita спитай. Його ж ідея

.
Цитата І в результаті маємо одного який кинув гранату в буржуйку, через що полягло десяток бійців, і маємо другого який в наряді, по пяні, розрядив рожок в свого товариша.

А тепер давайте це все принесемо на вулиці Тернополя. Офігенна ідея.
А скільки чоловік на лінії стоїть впродовж 5 років? І скільки фактів? А скільки аварій на ту ж кількість чоловік за той же звітний період???
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 14.11.2019, 16:14 #2770358   #703
saymon
Активний учасник

Цитата А скільки чоловік на лінії стоїть впродовж 5 років? І скільки фактів? А скільки аварій на ту ж кількість чоловік за той же звітний період???
А скільки кухонних ножів в продажі? А скільки онкохворих вмирає щодня? І взагалі, діти Африки не мають доступу до питної води.

Людям, які не хочуть нормально запаркувати машину, неможна довіряти вогнепальну зброю. Вот до чого я веду.
Просто тому що ці люди ніколи не потратяться на сейф, не будуть дотримуватися правил поводження і опше, шо мій сусід перфоратором дрилить, піду но я його полякаю своїм свіжекупленим глоком. Ну а шо. Маю право.
saymon зараз поза форумом  
Старий 15.11.2019, 10:34 #2770397   #704
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну тобто ти розумієш, що якщо щось, тобі на допомогу за 8 тис ніхто не приїде, але навіть травмата, щоб захиститись тобі не можна, щоб ти бува не перестріляв всіх довкола і себе???

І тойво, а в АТО аватарам, яких немало було по мобілізаціях якось доручали АК. уяви
Захищатись від кого? Кому ти чи я ***.. потрібні? Що ти перестрашений такий? У нас спокійне тихе місто де люди гинуть або на дорогах або максимум в побутових сварках. Не шукай пригод на 5 точку, нормально живемо, радій життю. Зброю не роздавати потрібно, а вилучати ту що є, щоб не було навіть тих рідкісних проблем що вже маємо з ними. А маємо на разі одного дауна який готовий по людям стріляти лиш би за комуналку не платити, а будемо мати багато таких.
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.11.2019, 12:29 #2770404   #705
Petro Ford

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А скільки кухонних ножів в продажі? А скільки онкохворих вмирає щодня? І взагалі, діти Африки не мають доступу до питної води.

Людям, які не хочуть нормально запаркувати машину, неможна довіряти вогнепальну зброю. Вот до чого я веду.
Просто тому що ці люди ніколи не потратяться на сейф, не будуть дотримуватися правил поводження і опше, шо мій сусід перфоратором дрилить, піду но я його полякаю своїм свіжекупленим глоком. Ну а шо. Маю право.
Угу. А зараз всіх дятлів з перфораторами мисливськими рушницями часто мочать???

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Захищатись від кого? Кому ти чи я ***.. потрібні? Що ти перестрашений такий? У нас спокійне тихе місто де люди гинуть або на дорогах або максимум в побутових сварках. Не шукай пригод на 5 точку, нормально живемо, радій життю. Зброю не роздавати потрібно, а вилучати ту що є, щоб не було навіть тих рідкісних проблем що вже маємо з ними. А маємо на разі одного дауна який готовий по людям стріляти лиш би за комуналку не платити, а будемо мати багато таких.
Тобі не треба - ти не купуй, ніхто ж не змушує. А я б травмат взяв. Хай буде. Але не через липові справки, що я журналізд, помічник вдупутата, чи кому там ще дозволено, а нормально, по закону

Востаннє редагував Petro Ford: 15.11.2019 о 12:29. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (15.11.2019)
Старий 16.11.2019, 22:37 #2770444   #706
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Угу. А зараз всіх дятлів з перфораторами мисливськими рушницями часто мочать???

Додано через 2 хвилини

Тобі не треба - ти не купуй, ніхто ж не змушує. А я б травмат взяв. Хай буде. Але не через липові справки, що я журналізд, помічник вдупутата, чи кому там ще дозволено, а нормально, по закону
Ну так за все можна сказати - не хочеш продавати землю то не продавай, проти легалізації наркотиків - то не купуй. Але жити в цій країні з мудаками озброєними прийдеться?
Ану згадай хоч один випадок коли когось зброя врятувала? Переважно навпаки, то придурок по сусідам стріляє, то мажор якийсь по людям. Надіятись на те що придурки будуть боятись бо вдруг у когось ствол це вкрай тупо, вони використовуватимуть зброю там де люди точно беззахисні - в школі, церкві, садочку і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Стечкин (16.11.2019), vuyiko (17.11.2019)
Старий 16.11.2019, 23:29 #2770446   #707
Стечкин

перепрошую, як можна нашим людям зброю давати?
народ вкрай озлоблений і тільки шукає нагоди, щоб знайти винного у своїх негараздах
такий наш національний менталітет
в Великобританії, для прикладу, навіть патрулі поліції зброї не мають бо в них громадян привчили жити згідно закону
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (16.11.2019), vuyiko (17.11.2019)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:59.
Ad Management plugin by RedTyger