Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація

Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 15.00%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 96 60.00%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.13%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 27 16.88%
Голосували: 160. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2016, 22:57 #2639504   #221
Ingenue
Активний учасник

Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Слухай, давай я тебе пошлю а ти придумаєш які тяжкі життєві обставини мене змусили до цього негарного кроку? ОК?

Додано через 5 хвилин

В такому разі заклад треба закрити або підняти ціни. До твого відома ціни в "закладі" всього в 2-3 рази ніжчі ніж в США де зарплати більші, кондюк працює завжди і кіно показують навіть якщо я один куплю квиток і буду сидіти в залі сам а на 3D там дають запаковані в кульочок одноразові окуляри, і ти можеш бути впевнений що тебе потім не почне свирбіти за вухом лишай а скло не поцарапане. Тому не треба будь-ласка мене переконувати що повний зал на оцей фільм
goo.gl/ng38kC був настільки збитковим що аж на кондиціонер не вистачило. Добре? Дякую.
Крутий фільм,гусениця на трубі?
Найдорожчий квиток 80грн,в середньому 60 ,ти хочеш сказати,що в штататах вартість ідентичної послуги 5-7 доларів?
Рентабельність не рахується по одному сеансу,в сінемасіті навіть в хороші часи,останніми роками було негусто людей,а зараз,мабуть,взагалі печаль.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 22:59 #2639506   #222
vanco2

Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я думаю ти просто українських вареників переїв та не встиг врубатись,що з кожним твоїм приїздом все буде гірше й гірше і не тільки в кінотеатрах.
Злість свою не варто на сторонніх зганяти,купи краще ще один джип в ато,щоб в Тернополі швидше настав рівень життя,як в сша.
До речі загальне враження - Тернопіль змінюється на краще Тому твій тренд про гірше і гірше підтвердити не можу. Але є вийнятки як ото сінемасіті, які просто не відчувають конкуренції і вважають шо бидло і так прийде.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 23:02 #2639507   #223
Ingenue
Активний учасник

Цитата:

2. Ненавиджу оцей підхід "та за 100 баксів ви мені кажіть дякую шо я просто прийшов і псую вам бізнес". Не підходить ЗП - звездуй на іншу роботу! Підійшла ЗП - працюй добре і старанно!
Не у мене такий підхід,а в найманих працівників.
Тебе і мене може це дратувати,але змінити це ніяк неможливо,окрім матеріальної стимуляції,що дозволяє відсіяти тугих і нероб,та відібрати найкращих.
Ну хіба ще грамоту виписати,але я не пробувала.
Старий 11.06.2016, 23:03 #2639508   #224
vanco2

Цитата:
Крутий фільм,гусениця на трубі?
Найдорожчий квиток 80грн,в середньому 60 ,ти хочеш сказати,що в штататах вартість ідентичної послуги 5-7 доларів?
Рентабельність не рахується по одному сеансу,в сінемасіті навіть в хороші часи,останніми роками було негусто людей,а зараз,мабуть,взагалі печаль.
Саме так я хочу сказати і навіть тобі лінк дав де ти можеш клікнути на час показу і побачити ціну на той самий фільм.
Найдорожчі квитки на премєру які я бачив в Нюйорку коштували здається 18 баксів, а найдешевші в тому ж Нюйорку в середу зранку були по $3 бакси. Але середня ціна нижче $10 баксів за дорослу людину, для дітей дешевше.

Також про густоту не треба розказувати, встиг відвідати цей кінотеатр 3 рази за останні тижні, на пустий зал не потрапив жодного разу, але шо найобідніше - саме коли зал був повний - кондиціонування жлоби не включили!

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2016 о 23:09.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 23:22 #2639510   #225
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Саме так я хочу сказати і навіть тобі лінк дав де ти можеш клікнути на час показу і побачити ціну.
Найдорожчі квитки на премєру які я бачив в Нюйорку коштували здається 18 баксів, а найдешевші в тому ж Нюйорку в середу зранку були по $3 бакси. Але середня ціна нижче $10 баксів за дорослу людину, для дітей дешевше.
Ну добре що у вас там все так добре,вітаю.

В Тернополі найближчим часом конкурента сінемасіті не відкриють,бо цілком можливо,що й цей згорнеться.
Тому доведеться тобі їхати до Львова в кіно,але халепа, дорога трохи погана і нема 100 відсотків гарантії,що підстаканники будуть на місці і окуляри одноразові.

Додано через 5 хвилин
Цитата:

Також про густоту не треба розказувати, встиг відвідати цей кінотеатр 3 рази за останні тижні, на пустий зал не потрапив жодного разу, але шо найобідніше - саме коли зал був повний - кондиціонування жлоби не включили!
Ти мабуть по середах ходив.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
До речі загальне враження - Тернопіль змінюється на краще Тому твій тренд про гірше і гірше підтвердити не можу. Але є вийнятки як ото сінемасіті, які просто не відчувають конкуренції і вважають шо бидло і так прийде.
Ну якби було так прибутково,як ти собі думаєш,то конкуренти б не забарились.

Востаннє редагував Ingenue: 11.06.2016 о 23:22. Причина: Пізніше додано
Старий 12.06.2016, 12:32 #2639577   #226
switch

Цитата:
Ми ходимо на ранкові сеанси,але то переважно мультики,завжди порожньо і є чим дихати,навіть прохолодно,влітку.
чекай, а ти що вже тут?
А як же правий сектор, фашиствуючі молодчики і контужені АТОшники з гранатами?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (12.06.2016)
Старий 03.12.2018, 21:50 #2741333   #227
Ektalion

Від тепер кожного вівторка фільми транслюються мовою оригіналу.
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (03.12.2018)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:04.