Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація

Аватар/Avatar (James Cameron)

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.12.2009, 22:10 #1152935   #61
Nemesis-T
Активний учасник

Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Ох, довго чекати. А знов їхати в Київ так впадло...
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2009, 22:36 #1152979   #62
werwolf-eine

класний фільм
дивився з таким захопленням що навіть незамітив як пройшо тих дві з половиною години.
лишається тільки чекати двд ріпа
werwolf-eine зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 02:49 #1154302   #63
vladimir0009
Guest

Хотелось бы сказать несколько слов о новом фильме "Аватар". Вообще, я когда посмотрел трейлер к фильму, мне показалось, что это не совсем мое. Не люблю я таку. фантастику, уж больно напоминало оно какие-то "Звездные войны" или новый "Пандорум". единственное что мне понравилось, и захотелось увидеть, это то, что фильм сн имал тот же чувак, что и "Титаник", "Терминатор 2" и другие, что позволяет надеятся на лучшее. Я давно услышал, что фильм скоро появится, нашел интересную информацию на muviz.ru/forum/index.php?topic=2721.0 , что фильм снимали по какой-то новой технологии, может вы слышали... а еще я еще никогда не смотрел фильмы в 3Д, так-что мое решение - пойду посмотрю обязательно. Сегодня друзья были в кинотеатре, им вроде понравилось..ну что ж, увидим...

Старий 22.12.2009, 05:38 #1154311   #64
йцук
Banned

лайно.

весь фільм - набір голівудських штампів, зроблений методом copy-paste (хижак, зоряні війни, зоряний десант і т.д.).
убогі мультяшні уроди, ну коли вже навчаться по людськи малювати ? задовбали гіпертрофованими мордами, такими тільки дітей лякати.
бабло і піар перемагають здоровий глузд, охлос як завжди схаває.

Востаннє редагував йцук: 22.12.2009 о 05:57.
йцук зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 06:42 #1154317   #65
Ікебан
Активний учасник

Цитата
Допис від йцук Переглянути допис
лайно.

весь фільм - набір голівудських штампів, зроблений методом copy-paste (хижак, зоряні війни, зоряний десант і т.д.).
убогі мультяшні уроди, ну коли вже навчаться по людськи малювати ? задовбали гіпертрофованими мордами, такими тільки дітей лякати.
Шановний, все наше життя - це суцільний копіпаст і графіка хоч чудова, проте сюжет - фігня повна! А казати "лайно" - не личить, як і всіх, кому він сподобався, називати "охлосами". Не сподобався? Можна було б так і написати, а не розводити тут про убогу графіку, бабло і піар.
Ікебан зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 07:29 #1154327   #66
neokar

Цитата
лайно.

Шановний, ти дивився в кінотеатрі, чи гівняний КАМріп? Таких героїв, такої природи, таких переживань і адреналіну я не бачив і не відчував при перегляді жодного фільму!
neokar зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 10:22 #1154495   #67
erazel

Чекаємо все ж двд-ріпу. Адже поки що всі хто бачив Аватара бачили його в кінотеатрах з 3Д, що дає йому нехілу перевагу над іншими фільмами. Гадаю якби подивились в тому ж Аймаксі "Форсаж" то б офігівали неменьше. Проте гадаю суто як "фільм для розваги" Аватар по ідеї мав получитися досить хорошим. Так що ждем-с
erazel зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 12:26 #1154833   #68
Gorob

маю дурне питання IMAX - це 3D?
Gorob зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 12:52 #1154860   #69
vanco2

Цитата
лайно.

Всі мої знайомі які дивились фільм відгукуються про нього як-найкраще, радять дивитись тільки в кінотеатрі.

Цікаво, а який фільм для тебе з даного жанру (а не скажемо психологічного трилера) є вдалим, це я щоб якось окреслити для себе твої стандарти.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 13:28 #1154904   #70
Gorob

Цитата:
Допис від Gorob Переглянути допис
маю дурне питання IMAX - це 3D?
порився, почитав і зрозумів, що не зовсім воно..
Gorob зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 17:54 #1155292   #71
Beerman
Guest

Можливості подивитись фільм в кінотеатрі 3Д - немає, а чекати ДВДріпа навіть до березня нема бажання, тому подивився кам ріп...
спец ефекти круті, хоч я їх повноцінно ще не побачив, оцінка 10/10
сюжет як для свого жанру непоганий, але і не вразив, 7/10
смислова нагрузка 4/10, доносити святість природи через намальовану планету, невразило, документальне кіно HOME куда більше шкребе по душі... любовь морковь, стандартна під копірку...
Вобшем, фільм варто переглянути, але щоб закохуватись в нього, то занадто...
P.S. Краще б Камерон ці 200млн. дав на лікування людей з паралізованими ногами а на решту 30 знявби фільм про тих хто вилікувався, а не показувати чувака з такою проблемою, який попадає в казку... а так получився черговий, дуже прибутковий, комерційний проект голівуду.

Старий 22.12.2009, 18:14 #1155332   #72
VT

Фільм сподобався
Сюжет без новизни, але картинка гарна.
2.5 години відсиділись легко.
Дивитись в фіговій якості як вже всі здогадались фігово.
VT зараз поза форумом  
Старий 22.12.2009, 21:14 #1155738   #73
Ікебан
Активний учасник

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Можливості подивитись фільм в кінотеатрі 3Д - немає, а чекати ДВДріпа навіть до березня нема бажання, тому подивився кам ріп...
спец ефекти круті, хоч я їх повноцінно ще не побачив, оцінка 10/10
сюжет як для свого жанру непоганий, але і не вразив, 7/10
смислова нагрузка 4/10, доносити святість природи через намальовану планету, невразило, документальне кіно HOME куда більше шкребе по душі... любовь морковь, стандартна під копірку...
Вобшем, фільм варто переглянути, але щоб закохуватись в нього, то занадто...
P.S. Краще б Камерон ці 200млн. дав на лікування людей з паралізованими ногами а на решту 30 знявби фільм про тих хто вилікувався, а не показувати чувака з такою проблемою, який попадає в казку... а так получився черговий, дуже прибутковий, комерційний проект голівуду.
Ось що надибав. Взято звідси:
Всемирно известный американский кардилог, Нобелевский лауреат Бернард Лаун совершенно однозначно говорит «Американская медицина — форменное сумасшествие. Это высокотехнологичный, узкоспециализированный, очень дорогостоящий способ достичь банкротства. Америка не может позволить себе свою медицину, потому что она стоит один триллион долларов в год. Это 14% валового национального продукта.» (НРС, 02.28.97 г.).

То двісті мільйонів багато чи мало? А Україні ті гроші давати марно... Навіть якщо помітити кожну купюру

Камерон просто зняв казку для дорослих.

UPD: P.S. Постараюсь в січні попасти на 3d

Востаннє редагував Ікебан: 23.12.2009 о 08:28.
Старий 22.12.2009, 22:49 #1155924   #74
Nemesis-T
Активний учасник

Beerman

Кагбе єслі чиїсь мозги не в силі зрозуміти смислову нагрузку, хоча її і розуміти не треба, вона вся зверху, то це не недолік фільму

Твоя проблема якраз в тому, що ти "переглянув" фільм. А я там був... На Пандорі...
Старий 23.12.2009, 09:23 #1156203   #75
Beerman
Guest

Ікебан

Добре, ти мене переконав, 200млн на кіно це не так вже й і багато...

Та чо, ця казка і для діток сойдьот)))

В мене кагбе якби тоже появилась можливість подивитись "Аватар" в 3Д то я б непожалів грошей...

Nemesis-T

чувак, а може це твоя проблема, що ти будучи в чотирьох стінах побував на Пандорі, хіба ж я про це спорю, за 3Д картинку і звук цьому фільму ставлю 100500/10, а все інше нічим особливим не вражає, я чекав чогось революційно нового у всіх ракурсах, а получилось тільки якісно намалювати Пандору, та про банальність сюжету пишуть навіть ті хто дивились в кінотеатрі... Хтось тут писав що з трейлера ніфіга непоймеш сюжету, та в трейлері всьо як на блюдечку викладений сюжет, чуть дофантазувати буденність життя на Пандорі, і маєш тобі мля "глубокий сюжет"!!! Я догадався якою конкретно сценою буде закінчуватись фільм ще у тому місці де самі знаєте кого підстрелили, але чесно кажучи очікував що кінець буде хоч трохи з драматургією, а получилось опять всьо по простому...

Подякував(ла):
erazel (23.12.2009)
Старий 23.12.2009, 10:24 #1156295   #76
Nemesis-T
Активний учасник

Beerman

Ти не пробував лотерею грати? Екстрасенс ти наш?

Ти очікував що кінець буде з драматургією? Ти знаєш що це таке? Драматургія - це постановка сцен. Якраз драматургії в Аватарі - на 18 фільмів хватить.

А на рахунок сюжету, А ХТО СКАЗАВ ЩО В ФІЛЬМІ БУДЕ СУПЕР ЗАКРУЧЕНИЙ СЮЖЕТ? В Кемерона ніколи такого не було. Тому вимагати таке від нього - просто тупо. Він показав прості речі, кохання і честь. Показав так, як вміє лише він. І якщо ти зараз скажеш, що кохання і честь це банально, то я тобі скажу що ти втрачений для цивілізації, якщо вважаєш вічні людські цінності банальними.

Старий 23.12.2009, 10:42 #1156325   #77
Ікебан
Активний учасник

Народ, кажуть у Львові є в Кінопалаці 3D. Хто що чув? Мо' варто туди з'їздити?

...правда не IMAX
Старий 23.12.2009, 11:04 #1156349   #78
Beerman
Guest

Nemesis-T
Я не скажу що любов і честь це банально, але Камерно в "Аватарі" показав це надто банально, небуду тут сперечатися, бо тих хто величають цей фільм в сотні разів більше, своє імхо я висловив, 3 місце на кінопоіску він незаслуговує!!! Але кожному до вподоби свої фломастери...
З.І. А вот з лотереєю такий трюк невиходить...

Старий 23.12.2009, 11:17 #1156364   #79
Nemesis-T
Активний учасник

На кінопоіску (як в принципі і на ІМДБ) є багато фільмів, які не заслуговують своє місце. Наприклад Темний Лицар. Який половину свого бюджету зробив виключно на смерті Леджера. Аватар не робить бюджет ні на чиїй смерті, а Зої Салдана зіграла аж ніяк не гірше того ж самого Леджера. Від Нейтірі вон дітей вже багато хто хоче, а ти кажеш фільм гавно
Старий 23.12.2009, 12:16 #1156496   #80
Beerman
Guest

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
На кінопоіску (як в принципі і на ІМДБ) є багато фільмів, які не заслуговують своє місце. Наприклад Темний Лицар. Який половину свого бюджету зробив виключно на смерті Леджера. Аватар не робить бюджет ні на чиїй смерті, а Зої Салдана зіграла аж ніяк не гірше того ж самого Леджера. Від Нейтірі вон дітей вже багато хто хоче, а ти кажеш фільм гавно
Та Нейтірі однозначно зачотна діваха вийшла, зразу видно що старались зробити її сексі, а не тупою аборигенкою
+ поправочка, я ні в одному пості не називав фільм "говном"

Відповідь

Мітки
аватар, кіно, холівар

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:42.
Ad Management plugin by RedTyger