Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм

Порадьте юриста!

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.11.2015, 10:58 #2595526   #1
Zmiuchka
Учасник

Типово Порадьте юриста!

Доброго дня! Потрібен толковий юрист! Справа цивільна, але цілком можливе звернення в правоохоронні органи з метою виявлення шахрайства. Буду вдячна за рекомендації і контакти.
Zmiuchka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2015, 11:01 #2595528   #2
olenkaz
Активний учасник

Типово Відповідь: Порадьте юриста!

Чолач на Дружбі від маяка наліво 50 м
olenkaz зараз поза форумом  
Старий 27.11.2015, 11:06 #2595530   #3
Zmiuchka
Учасник

Дякую! А вона хіба не нотаріус?
Старий 12.12.2015, 21:52 #2599477   #4
Zmiuchka
Учасник

Внесу трохи конкретики, бо бачу, що темка не цікава, чи, можливо, в Тернополі реально з юристами проблема... Є в місті такий собі чувачок, заробляє на своє нікчемне життя за рахунок таксистів, вірніше- "надає інформаційні послуги", а насправді дає на виплату машини, збираючи при цьому плату абсолютно непомірну, щоб ії оплатити, треба просто жити в тій машині. Схема сама по собі не нова, але даючи ту машину, він не укладає ніякі договори, просто вимагає написати розписку, що дає в борг суму еквівалентну ніби то вартості машини. Воно ніби і логічно все... Але... Проходить час і машину забирає виконавча служба за борги справжнього власника, який після оплати мав переоформити "без проблем"... А чувачок цей трохи згодом йде в суд і вимагає повернення боргу!!! Зрозуміло, що суд на його боці, бо ж є розписка... Виноситься заочне рішення і виконавча починає стягувати з зарплати грошики... Ось така ситуація.. При чому рішення вже є як мінімум два однакових і, о чудо, винесені одним і тим самим суддею, а знаємо за багатьох таких, кому не пощастило із знайомством... Розшукуємо всіх зараз по мірі сил, але то важко, бо живемо зараз не в Тернополі, тому і прошу допомоги з юристом, треба щоб був місцевий.

Додано через 13 хвилин
Внесу трохи конкретики, бо бачу, що темка не цікава, чи, можливо, в Тернополі реально з юристами проблема... Є в місті такий собі чувачок, заробляє на своє нікчемне життя за рахунок таксистів, вірніше- "надає інформаційні послуги", а насправді дає на виплату машини, збираючи при цьому плату абсолютно непомірну, щоб ії оплатити, треба просто жити в тій машині. Схема сама по собі не нова, але даючи ту машину, він не укладає ніякі договори, просто вимагає написати розписку, що дає в борг суму еквівалентну ніби то вартості машини. Воно ніби і логічно все... Але... Проходить час і машину забирає виконавча служба за борги справжнього власника, який після оплати мав переоформити "без проблем"... А чувачок цей трохи згодом йде в суд і вимагає повернення боргу!!! Зрозуміло, що суд на його боці, бо ж є розписка... Виноситься заочне рішення і виконавча починає стягувати з зарплати грошики... Ось така ситуація.. При чому рішення вже є як мінімум два однакових і, о чудо, винесені одним і тим самим суддею, а знаємо за багатьох таких, кому не пощастило із знайомством... Розшукуємо всіх зараз по мірі сил, але то важко, бо живемо зараз не в Тернополі, тому і прошу допомоги з юристом, треба щоб був місцевий.

Востаннє редагував Zmiuchka: 12.12.2015 о 21:52. Причина: Пізніше додано
Старий 12.12.2015, 22:12 #2599497   #5
paravozz
Убить всех челавеков

А гроші у вас є? Нормальні юристи не є дешеві. Наприклад я ))
Більше того, я навіть знаю про кого Ви говорите. І знаю цю ситуацію. Правда Ви її трохи викривили. Тобто зі своєї "колокольні" висвітили... А так нечесно

Востаннє редагував paravozz: 12.12.2015 о 22:18.
paravozz зараз поза форумом  
Старий 12.12.2015, 23:33 #2599511   #6
Zmiuchka
Учасник

Звичайно, що зі своєї) Ну, не з його ж... А що стосується грошей... Ви ж розумієте, що навіть не в грошах справа, виграти справу саме в цьому ключі нереально... Тут зовсім інший підхід потрібен, саме його і шукаєм....
Старий 13.12.2015, 00:05 #2599530   #7
paravozz
Убить всех челавеков

Як юрист Вам кажу. Справу виграти реально. І вибачте за тавтологію, таки в грошах справа. В їх наявності і бажанні заплатити людям (юристам) за роботу. А оці Ваші пошуки справедливості задурно це зветься кухонна демократія.
P.S. Розкажіть про "інший" підхід. Аж заснути не можу, так цікаво.
paravozz зараз поза форумом  
Старий 13.12.2015, 01:59 #2599543   #8
Zmiuchka
Учасник

А де я написала, що хочу щось задурно? Повірте, я знаю ціну грошам. І людям... Питання тут стояло лише в тому, щоб знайти місцевого юриста, а Ви так реагуєте, ніби я заділа щось особисте.(?)
Старий 30.09.2019, 20:26 #2768264   #9
ViSkas-vi

Порадьте недорогого юриста.
Потрібно консультація і оскарження в суді по рішенню пенсійного фонду.
Три місяці документи пролежали в ПФ,годували відмовками що подала в Київ,ще кудась,потім що нехватає місяць до стажу,потім 15 днів,в результаті написала відмову в призначенні пенсії.
Відмову мамі видали сьогодні 30.09(але так як мама недодивилася,дата на документі за 24.09,оскільки 26.09 минуло три місяці як вони рішення приймають)
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Старий 01.10.2019, 19:40 #2768322   #10
Bashkir2
Banned

А мне нужны были юрадреса, ну а где найти такой список я понятие если честно не имел, но до тех пор, пока на одном из интернете ресурсов мне не предложили воспользоваться вот этим сайтом https://kaminska.com.ua/ Это то, что мне так было необходимо, вот я и решил и с вами поделится такой возможностью.
Bashkir2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ektalion (01.10.2019), MoRZE (08.10.2019)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:47.