Старий 12.11.2020, 00:50 #2783987   #181
Avanko

Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

То що ж це за їжа така ?
Avanko зараз поза форумом  
Старий 12.11.2020, 22:20 #2784048   #182
5542
Учасник

Знаєте, коли новонародженого малюка підгодовують, а то й зовсім заміняють материнське молоко на суміші з банки, щоб він правильно ріс і розвивався, от ця їжа, щось схоже на ці суміші, називається Energy Diet, але не для новонароджених а для дорослих, дітям їх також дають пити, вони із натуральних компонентів і смаки подобаються дітворі. Я можу її випити в обід і спокійно собі працювати не згадуючи про їжу 4 години так точно. А як же це смачнезно , там є різні смаки і солодкі і солоні, я п'ю зі смаком кави або зі смаком дині, не приторно солодкі, легесенький аромат, післясмаку немає, самопочуття просто прекрасне, навіть мозок працює швидше. Я раніше не вживала подібну їжу, та про таку навіть і не знала, якось скептично ставлюся до різної реклами, але про цю розумну їжу дізналася від подруги, яка на очах ставала все гарнішою і гарнішою, аж заздрість взяла. Можете в інтернеті докладніше прочитати про неї, я навіть не полінилася і у всьому її складі ретельно розібралася. А зараз проходжу програму очищення органів, також розібралася у складі, поки що мені подобається
5542 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (13.11.2020)
Старий 17.11.2020, 16:04 #2784327   #183
barbarami
Учасник

Начиная диету, стоит ограничить себя от лишних неоправданных физических нагрузок и нагрузок на нервную систему. А самое главное внимание стоит обратить на хронические заболевания, которые являются главным противопоказаниями к данной диете.
barbarami зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:26.