Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм

Де купити якісне взуття дитині?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.08.2011, 09:40 #1716565   #1
Oksan@

Типово Де купити якісне взуття дитині?

Дорогі матусі та татусі, порадьте, будь ласка, де можна купити моєму 11-місячному синочкові якісне і водночас з розумною ціною взуття? Знаю, що дітям до 3 років рекомендують носити виключно ортопедичне, плюс моєму малому постаставили легку форму плоскостопії... От і не знаю, де можна купити таке взуття, яке би дійсно сприяло правильному формуванню стопи
Oksan@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2011, 10:43 #1716622   #2
Jane Doe

Типово Відповідь: Де купити якісне взуття дитині?

Ми купували своїй доні ортеопедичне взуття біля лікарні швидкої допомоги (навпроти поліклініки на Гоголя). зараз ортопедичне нам вже непотрібне, то купуємо Little Deer у магазині дитячого взуття біля "Перемоги".
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 08.08.2011, 11:21 #1716654   #3
Any

Цитата:
Допис від Oksan@ Переглянути допис
Знаю, що дітям до 3 років рекомендують носити виключно ортопедичне
Бред радянськоъ медицини. У всьому цивілізованому світі дітям, як тільки починають ходини рекомендують взуття, яке максимально схоже на прогулянки босяком. Тобто із мякою підошвою. Я своїй малій в основному купую тут взуття - http://www.babyshoes.com.ua. Там і для самих маленьких з мякою підошвою є. Там є толкова стаття, яка то все описує - http://www.babyshoes.com.ua/show_news_2.html

Цитата:
Допис від Oksan@ Переглянути допис
плюс моєму малому постаставили легку форму плоскостопії...
В такому віці не можна поставити діагноз плоскостопія!
Все у Вашої дитини нормально.
Any зараз поза форумом  
Старий 08.08.2011, 11:33 #1716671   #4
Oksan@

Цитата
Допис від Any Переглянути допис
В такому віці не можна поставити діагноз плоскостопія!
Все у Вашої дитини нормально.

Дякую за підтримку =) Я, впринципі, і не дуже вірю таким діагнозам, тому не спішу панікувати. Просто вирішила, якщо "а раптом таки" є якась схильність до плоскостопії, то краще куплю добре взуття і не буду потім картати себе, що економивши гроші зіпсувала дитині здоров'я.

Додано через 39 секунд
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ми купували своїй доні ортеопедичне взуття біля лікарні швидкої допомоги (навпроти поліклініки на Гоголя). зараз ортопедичне нам вже непотрібне, то купуємо Little Deer у магазині дитячого взуття біля "Перемоги".
Дякую, загляну.

Востаннє редагував Oksan@: 08.08.2011 о 11:33. Причина: Пізніше додано
Старий 08.08.2011, 12:07 #1716695   #5
Phil

Оксана, візьміть у доктора довідку з діагнозом, там же в ЛКК направлення у соцзабез, ортопедичне взуття зроблять безкоштовно у протезно-ортопедичному підприємстві, Тролейбусна 10. Якість хороша, але роблять довго, тобто треба замовляти із запасом, порадьтесь із майстром, який буде знімати мірку. Можна замовити 2 пари на рік безкоштовно.
Phil зараз поза форумом  
Старий 08.08.2011, 13:48 #1716770   #6
Any

Цитата:
Допис від Phil Переглянути допис
Оксана, візьміть у доктора довідку з діагнозом, там же в ЛКК направлення у соцзабез, ортопедичне взуття зроблять безкоштовно у протезно-ортопедичному підприємстві, Тролейбусна 10. Якість хороша, але роблять довго, тобто треба замовляти із запасом, порадьтесь із майстром, який буде знімати мірку. Можна замовити 2 пари на рік безкоштовно.

Any зараз поза форумом  
Старий 08.08.2011, 14:48 #1716823   #7
Oksan@

Цитата:
Допис від Phil Переглянути допис

Дякую за пораду, подумаю... Лікар згадував про таке взуття, але якось між іншим... Завершивши фразою "його будуть робити пів року, ноги виростуть за цей час..."

Одним словом, я вже давно не в захваті від нашої медицини, тому вирішила самостійно придбати хороше "не базарне" взуття дитині. Якщо і здорова дитина, то буде профілактика!
Старий 08.08.2011, 15:13 #1716852   #8
Манюня

нам також в такому ранньому віці поставили діагноз плоскостопія.Відходили всі масажі на Гоголя,замовляли ортопедичні устілки(стєльки) на Тролейбусній,що вставляли у взуття,(саме взуття їхнє виглядало жахливо),робили в домашніх умовах "8" на ступнях,купуємо від народження взуття фірми "Бартек" з супінаторами,але ступні так і залишились рівними "утюжками"На сьогодні нам майже 12.
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kosichkina (07.05.2012)
Старий 08.08.2011, 15:34 #1716864   #9
christina

якщо ви знаєте, які фірми хочете, купуйте в сп. так буде найдешевше. лиш оберіть перевірених продавців.
я знаю якесь гарне ортопедичне взуття має польща, бачила в сп
свому сини я стараюся купити еко.
christina зараз поза форумом  
Старий 08.08.2011, 21:27 #1717100   #10
Trader_Lena

Я купую у пані Терези (у будові станції швидкої ддопомоги), є українського виробника і Польща, також брала там встєльки. Ніжки вирівнялися, але ще ходить...рік мабуть. вартіували сандалики 180 грн.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 09.08.2011, 22:41 #1717856   #11
Oksan@

Велике всім "СПАСИБІ" =)
Старий 07.05.2012, 09:37 #1934470   #12
Богдана

Ми займаємося ортопедирчно-профілактичним взуттям. Ціни гуртові до 200 грн., тому якщо комусь треба, то звертайтеся. Взуття є в наявності завжди, якщо якогось не має, то ми швидко дозамовляємо. Самі свого часу стикнулися з такою проблемою і не мали де купити дітям, а ті що були, то коштували не ваправдано дорого. Тому радо поможемо всім!!!
Богдана зараз поза форумом  
Старий 07.05.2012, 10:17 #1934528   #13
Sirius83

Цитата
Допис від Богдана Переглянути допис
Ми займаємося ортопедирчно-профілактичним взуттям. Ціни гуртові до 200 грн., тому якщо комусь треба, то звертайтеся. Взуття є в наявності завжди, якщо якогось не має, то ми швидко дозамовляємо. Самі свого часу стикнулися з такою проблемою і не мали де купити дітям, а ті що були, то коштували не ваправдано дорого. Тому радо поможемо всім!!!
А де можна подивитися на ваше взуття?
Sirius83 зараз поза форумом  
Старий 11.09.2012, 10:02 #2031417   #14
krush-nazar

Піднімаю ж всетаки цю тему, можливо хтось знає сайти або конкретні магазинив тернополі по дитячому ортопедичному взуті???

Потрібно на зиму придбати черевички ортопедичні
krush-nazar зараз поза форумом  
Старий 11.09.2012, 15:13 #2031656   #15
Inn@Lapo4k@

Цитата:
Допис від krush-nazar Переглянути допис
Піднімаю ж всетаки цю тему, можливо хтось знає сайти або конкретні магазинив тернополі по дитячому ортопедичному взуті???

Потрібно на зиму придбати черевички ортопедичні
Хороше взуття у п.Терези, хоч і дороге але якісне та хороше. Я вже другий раз у неї беру для дитини. Дуже задоволена.
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Старий 21.12.2012, 15:36 #2101011   #16
lemko

Цитата
Допис від Богдана Переглянути допис
А де можна подивитися, поміряти і придбати ваше взуття???
lemko зараз поза форумом  
Старий 20.03.2014, 21:24 #2366573   #17
podoljanka
Учасник

Якісне ортопедичне профілактичне та лікувальне взуття можна купити в інтернет-магазині OLVI.Ціни дешевше магазинних плюс діють знижки olvi.org.ua
podoljanka зараз поза форумом  
Старий 29.09.2014, 13:11 #2451342   #18
Mukola
Учасник

Я погоджуюся з попереднім дописувачем, що якісне ортопедичне взуття можна купити в інтернет магазині OLVI - olvi.org.ua Ми купували неодноразово.Ціни хороші, взутт якісне,ввічливі та компетентні консультанти.Результатом задоволені. Збираємось знову купувати своєму маляті взуття на зиму саме там.
29 вересня 2014
Mukola зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Носоріг (29.09.2014)
Старий 29.09.2014, 21:49 #2451489   #19
Носоріг
Донор

Два учасники з інтервалом в півроку спеціально зареєструвались, щоб повідомити, що вони купували взуття в конкретному інтернет-магазині. Ну-ну.

Додано через 2 хвилини
Цитата Потрібно на зиму придбати черевички ортопедичні
Я купую на сайті http://www.kidstaff.com.ua/, а виробник в залежності від ступеня проблеми. Якщо профілактика - мінімен або бартек, якщо лікування - ортопедія.

Востаннє редагував Носоріг: 29.09.2014 о 21:49. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (29.09.2014)
Старий 29.09.2014, 21:50 #2451493   #20
Virty
Учасник

Де в Тернополі взагалі можна купити якісне взуття??? (і дорослому))
Virty зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:17.