Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Петро Порошенко - президент України

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.07.2022, 06:02 #2801262   #6061
Petro Ford

Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Знаєш що найсмішніше? Що саме в цей закон вносились зміни минулого року. І саме в 4 пункт ст 37 який і передбачає те, проти чого виступив зе. а знаєш хто автор поправок? Ага саме він. Наш мужній боневтік
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (07.07.2022)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2022, 10:25 #2801265   #6062
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
2. Незнаю хто там шо розганяє - я такого не бачив, а ти напевно за всіма самими зашкварними ломами уважно стежиш
слоникслоникслоник, не встежиш тут, якщо порохоботи навипередки ту хрінь кукурікають )

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До воєнних звертаються за розясненням - вони дають його у відповідності до поточного законодавства (хоча реально воно не виконувалось все одно!).
я цікаввися тим законом і статтею.
ця стаття стосується постановки і зняття з обліку. а так як переїзд в інше місто повинен супроводжуватись зняттям і постановкою на облік, то там і сказано що на це має бути дозвіл. Але стаття НЕ ПРО ПЕРЕМІЩЕННЯ країною як таке. а генштаб використав цю статтю, щоб по суті заборонити переміщення. Як на мене то генштаб таки трохи загнався. Хоча юрист, з яким я спілкувався на ту тему в чаті висловив свою думку, що закон буде застосований так, як дав розяснення генштаб, і нічого ти не докажеш, мовляв норми, яка забороняє виїзд за кордон теж немає прописаної, тим не менше що?

Додано через 11 хвилин
І так, всі розуміють що в країні війна, і мотивація Залужного загалом зрозуміла - йому воювати треба, а для того треба армію. Обурення викликало що в сучасному світі мобільність дуже важлива, от моя робота пов'язана з частими відрядженнями в інші області, і таких людей дуже багато. оті всі, що їздять по трасах - напевно не просто так палять дороге паливо? і згідно рішення залужного всі вони мали би ломанутись на військомати за дозволами. А розяснення залужного показало, що він так і не врубився в чому власне проблема.

Додано через 1 хвилину
а ще в першому варіанті мова пішла про дозвіл на покинення місця проживання - так то взагалі )))
зато мемів наштампували - дофіга )

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І саме в 4 пункт ст 37 який і передбачає те, проти чого виступив зе
суть змін не міг вже написаи, щоб не шукати?

Додано через 5 хвилин
а, ну ясно, нафіга постити суть зміни, якщо по суті вони ніяк того питання не стосувались
Цитата 3) у статті 27:
у частині четвертій слова "а також військовозобов’язані-жінки" виключити;
а, перепрошую - я глянув 27 а не 37. по 37 там чото дохріна розбиратись. маєш таблички змін то покажи
Цитата {Стаття 37 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1254-VI від 14.04.2009, № 2926-VI від 13.01.2011, № 3353-VI від 12.05.2011, № 5404-VI від 02.10.2012, № 406-VII від 04.07.2013, № 589-VII від 19.09.2013, № 1275-VII від 20.05.2014, № 1634-VII від 12.08.2014, № 116-VIII від 15.01.2015, № 267-VIII від 19.03.2015, № 901-VIII від 23.12.2015, № 440-IX від 14.01.2020; в редакції Закону № 1357-IX від 30.03.2021}
ну принаймі в редакції від 2006го року цей пункт вже є:
Цитата 4. У воєнний час виїзд призовників і військовозобов'язаних з
місця проживання без дозволу районного (міського) військового
комісаріату забороняється.
та і в редакції 99-го є, тільки іде 2-м абзацом 3го пункту:
Цитата 3. Для постановки на військовий облік усі
військовозобов'язані повинні у семиденний строк прибути до
районних (міських) військових комісаріатів за місцем постійного
або фактичного проживання.

У воєнний час виїзд військовозобов'язаних і призовників з
місця постійного проживання без дозволу районного (міського)
військового комісаріату забороняється.
ПС: ще раз кажу - стаття правильна, суть її - забезпечити актуальність картотек і баз військоматів у військовий час і не нагружати їх завданнями з пересилання особових справ військовозобов'язаних між собою. Інтерпретація її генштабом, згідно якої заборонили переміщення - як на мене не коректна.

Востаннє редагував switch: 07.07.2022 о 11:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 07.07.2022, 12:07 #2801272   #6063
Petro Ford

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
с.

суть змін не міг вже написаи, щоб не шукати?

.
Ніхто й не казав, що це придумав Зе. Перечитай уважно.
Але
Давай спробуємо скористатись мозком і логікою.

Є стаття і пункт закону. Він не влаштовує Президента. Президент виступає з законодавчою ініціативою з внесення змін. Зміни вносяться, голосуються його фракцією і підписуються Президентом. Логіка підказує, що з цього моменту даний пункт є в тій редакції, яка повністю задовільняє Президента. Інакше зміни були б іншими. або ті зміни, які прийняті ВР були б не підписані. Чи не так???
Старий 07.07.2022, 13:58 #2801273   #6064
switch
Активний учасник

Зміна, яка там вносилась, скоріш за все була повязана з зміною назви військоматів на центри комплектування і соцдопомоги чи якось так вони зараз називаються.
Крім того генштаб реально задохера на себе взяв, заявивши, що для поїздки в львів на пар годин треба брати дозвіл в військоматі, при том що уряд вовсю трубить, що українці повинні працювати і заробляти, щоб економіка працювала. При тому значна частина тих самих українців заробляє зокрема на внутрішньому туризмі.
вважаю що зрада з метою підставити залужного - сильно притягнута за вуха. а реакція зеленського, як гаранта Конституції, цілком алекватна.

Додано через 59 хвилин
Єпааааааааать

Додано через 2 хвилини
Нє, порошенко не вде політичні війни, ні разу )))

Востаннє редагував switch: 07.07.2022 о 13:58. Причина: Пізніше додано
Старий 07.07.2022, 15:14 #2801279   #6065
Petro Ford

Цитата
Зміна, яка там вносилась, скоріш за все була повязана з зміною назви військоматів на центри комплектування і соцдопомоги чи якось так вони зараз називаються.
Крім того генштаб реально задохера на себе взяв, заявивши, що для поїздки в львів на пар годин треба брати дозвіл в військоматі, при том що уряд вовсю трубить, що українці повинні працювати і заробляти, щоб економіка працювала. При тому значна частина тих самих українців заробляє зокрема на внутрішньому туризмі.
вважаю що зрада з метою підставити залужного - сильно притягнута за вуха. а реакція зеленського, як гаранта Конституції, цілком алекватна.

Додано через 59 хвилин
Єпааааааааать

Додано через 2 хвилини
Нє, порошенко не вде політичні війни, ні разу )))
Бляха.... Якщо редагуєш статтю, то редагуєш відразу до потрібної тобі редакції. Тобто тоді все влаштовувало.

З чого зроблено висновок, що генштаб таке хотів і до чого там залужний взагалі?
Старий 07.07.2022, 16:13 #2801280   #6066
switch
Активний учасник

Цитата:
Бляха.... Якщо редагуєш статтю, то редагуєш відразу до потрібної тобі редакції. Тобто тоді все влаштовувало.
я думаю що твоє уявлення про законотворчість трохи не співпадає з реальністю. інакше не було б стільки парвок до тих всіх законів.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
З чого зроблено висновок, що генштаб таке хотів і до чого там залужний взагалі?
все почалось з листа залужного, ну принаймі ним підписаного, ну як мінімум від його імені. і в тому листі нічого такого не було, все як в законі, но соцмережі і журналісти підняли вой, що він забороняє покидати місце проживання без дозволу військомату. А далі пішли пояснення від генштабу і головнокомандувача, де він фактично підтвердив, що на поїздку в іншу область потрібен дозвіл.
ти за тим всім не слідкував? бо в мене в фірмовому чаті десь з 5 постів на тему не можна, та нє то фейк, а ніхера - підтвердили, та нє, то того не стосується - а нє, курва, таки стосуєтья - всьо, зеленський зарубав.

Додано через 22 хвилини
а - ну ладно, лічно від Залужного не посилось нічого, ок. хоча мені то якось по барабану - на відміну від теорії, яку розганяють різні Тараси Чорноволи, в мене ніяк не змінилось ставлення ні до Залужного ні до Зеленського ). Хоча я не розумію і того возвеличення Залужного. Щоб сказати що ми там суперуспішно ведемо війну проти кацапів - то не вийде. мало помалу випихають нас... І бардак в армії, судя по розповідях мобілізованих - ніде не дівся. Але держава веде цього разу правильну інформполітику, соцмережі забиті мотивуючими мемчиками, втрати приховані, якимось дивом деморалізуючий контент від ворога - не доходить, на відміну від 14го року. Так що я хз, наскільки він там добре свою роботу виконує, від оцінок утримаюсь.

Востаннє редагував switch: 07.07.2022 о 16:13. Причина: Пізніше додано
Старий 07.07.2022, 18:23 #2801287   #6067
Petro Ford

Цитата
я думаю що твоє уявлення про законотворчість трохи не співпадає з реальністю. інакше не було б стільки парвок до тих всіх законів.

Додано через 3 хвилини

все почалось з листа залужного, ну принаймі ним підписаного, ну як мінімум від його імені. і в тому листі нічого такого не було, все як в законі, но соцмережі і журналісти підняли вой, що він забороняє покидати місце проживання без дозволу військомату. А далі пішли пояснення від генштабу і головнокомандувача, де він фактично підтвердив, що на поїздку в іншу область потрібен дозвіл.
ти за тим всім не слідкував? бо в мене в фірмовому чаті десь з 5 постів на тему не можна, та нє то фейк, а ніхера - підтвердили, та нє, то того не стосується - а нє, курва, таки стосуєтья - всьо, зеленський зарубав.

Додано через 22 хвилини
а - ну ладно, лічно від Залужного не посилось нічого, ок. хоча мені то якось по барабану - на відміну від теорії, яку розганяють різні Тараси Чорноволи, в мене ніяк не змінилось ставлення ні до Залужного ні до Зеленського ). Хоча я не розумію і того возвеличення Залужного. Щоб сказати що ми там суперуспішно ведемо війну проти кацапів - то не вийде. мало помалу випихають нас... І бардак в армії, судя по розповідях мобілізованих - ніде не дівся. Але держава веде цього разу правильну інформполітику, соцмережі забиті мотивуючими мемчиками, втрати приховані, якимось дивом деморалізуючий контент від ворога - не доходить, на відміну від 14го року. Так що я хз, наскільки він там добре свою роботу виконує, від оцінок утримаюсь.
А ти красава. Якось до війни ти співав, що куди там нам проти кацапів рипатись. Вони огого. Тут ЗСУ доволі успішно насипає, але тобі мало. Ти хотів за три дні до Москви?

А про залужного, просто комусь не подобається його популярність от і йдуть гівновкидання
Старий 07.07.2022, 19:31 #2801288   #6068
switch
Активний учасник

Я не знаю, як можна судити про успішність керівництва залужного не знаючи повноти картини. Це видать можуть лише порохоботи. Те, що не злились це добре, добре також що міць кацапської армії була дещо переоцінена, мяко кажучи.

Додано через 3 хвилини
І до речі я не казав, що ми не можемо вистояти проти кацапів, я казав, що кацапи тут робитимуть другу Сирію і ці, як ви любили тоді мені писати, 8 років війни вам здадуться квіточками. Я був не правий?

Востаннє редагував switch: 07.07.2022 о 19:31. Причина: Пізніше додано
Старий 08.07.2022, 00:41 #2801294   #6069
vanco2

Цитата
Я не знаю, як можна судити про успішність керівництва залужного не знаючи повноти картини. Це видать можуть лише порохоботи. Те, що не злились це добре, добре також що міць кацапської армії була дещо переоцінена, мяко кажучи.

Додано через 3 хвилини
І до речі я не казав, що ми не можемо вистояти проти кацапів, я казав, що кацапи тут робитимуть другу Сирію і ці, як ви любили тоді мені писати, 8 років війни вам здадуться квіточками. Я був не правий?
Слухай, то може давай вже почтнай пісеньку про "залужноботів"? А то шось твої порохоботи вже якійсь застарілі і нерелевантні До речі, ти відкрий інтернет, і поцікався коли Залужний прийшов на посаду, а потім поцікався хто був до того, ким був призначений, якого хуя той хтось не виконав бюджет оброронний і як цікаво баблішко з того бюджету освоїлось на великому будівництві.

Звичайно можна зараз надувати щоки і викликати Залужного "на кавйор", але всі адекватні люди розуміють основну причину, і це не Залужний.

ПС. хоча я теж думаю що основна заслуга провалу бліцкригу кацапів - то їх власна косорукість і тупість.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 08.07.2022, 06:46 #2801295   #6070
Petro Ford

Цитата

Додано через 3 хвилини
Ніт. Ти казав, що ЗСУ не зможе протистояти оркам
Старий 08.07.2022, 10:25 #2801296   #6071
switch
Активний учасник

Я не бачу взагалі щоб залужному щось загрожувало.
Тільки якісь тупі теорії змови від порохоботів.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Ніт. Ти казав, що ЗСУ не зможе протистояти оркам
Я пам'ятаю, що казав, що це буде зовсім не так як на Донбасі, і що щоразу коли РФ на Донбасі починала воювати всерйоз всіма засобами - це закінчувалося для нас котлами. По великому рахунку зараз маємо те саме, тільки Залужний наче як не доводить до котлів, за що йому честь і хвала.
Ти казав, що українська армія сильна і справиться сама, я казав - гоиуйся воювати, і будуть масові мобілізації.
То хто з нас був ближче до реальності?
Якщо я десь недооцінив наші зсу, очікуючи розвитку за сценаріями західних розвідок - то в принципі радий що так сталось.

Додано через 3 години 11 хвилин
До речі, читаю, що в Залужного сьоня деньчик вітання головному вояці , хоч і не в правильній темі, але він цей форум все одно не читає )

Востаннє редагував switch: 08.07.2022 о 10:25. Причина: Пізніше додано
Старий 08.07.2022, 11:29 #2801302   #6072
Petro Ford

Цитата
Я не бачу взагалі щоб залужному щось загрожувало.
Тільки якісь тупі теорії змови від порохоботів.

Додано через 5 хвилин

Я пам'ятаю, що казав, що це буде зовсім не так як на Донбасі, і що щоразу коли РФ на Донбасі починала воювати всерйоз всіма засобами - це закінчувалося для нас котлами. По великому рахунку зараз маємо те саме, тільки Залужний наче як не доводить до котлів, за що йому честь і хвала.
Ти казав, що українська армія сильна і справиться сама, я казав - гоиуйся воювати, і будуть масові мобілізації.
То хто з нас був ближче до реальності?
Якщо я десь недооцінив наші зсу, очікуючи розвитку за сценаріями західних розвідок - то в принципі радий що так сталось.

Додано через 3 години 11 хвилин
До речі, читаю, що в Залужного сьоня деньчик вітання головному вояці , хоч і не в правильній темі, але він цей форум все одно не читає )
Десь я казав що мобілізацій не буде?

Котлів нема, оточень нема, наступів нема. 20 км за 6 тижнів це не наступ. Порівняй що робив вермахт за 5 місяців і чого досягли кацапи.
Старий 08.07.2022, 13:42 #2801305   #6073
switch
Активний учасник

Цитата:
Десь я казав що мобілізацій не буде?
занудно мені зараз шерстити ті бесіди, але загальний їхній тон був наступний:
Цитата - зеля слабак, не хоче воювати і шукає варіант "зійтись пасрєдінкє"
- ну так більша частина країни не хоче воювати, і я не хочу, то хай шукає варіанти розрулити без війни, бо якщо війна буде - то це буде вже не АТО а швидше Сирія.
- та ви задовбали сцикуни, які від війни втомились, у нас армія вже зовсім не та, шо там ті кацапи нам зроблять.
Додано через 2 хвилини
Цитата:
20 км за 6 тижнів це не наступ
ну бліцкриг то не вдався, але війна на вимотування для нас не менш складна і небезпечна

Востаннє редагував switch: 08.07.2022 о 13:42. Причина: Пізніше додано
Старий 03.08.2022, 15:27 #2801504   #6074
Petro Ford

Продам проксі-сервер. Дорого
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:03.