Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри

Black Desert Online

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.09.2015, 09:23 #2580041   #1
regman

Exclamation Black Desert Online

Старт ОБТ - 12 жовтня 2015 року
Жанр - MMORPG
Розробник - Pearl Abbys (Корея)
Локалізатор в СНД - GameNet (Росія)
Система оплати - присутні обидві (два типи серверів) - F2P та P2P
Офіційний сайт гри в СНД - http://blackdesert.ru/
База даних по грі - http://bdobase.info

Хороший опис того, що представляє собою цей проект, можна знайти за цим посиланням - клац

Коротко від себе. Доволі цікавий та перспективний проект. На даний момент чогось популярнішого на просторах СНД в плані MMORPG ви не знайдете. Гра орієнтована на постійний кач (грінд) та пвп (осади, вари). Капа по лвл як такого немає (макс поки 50 лвл, але прокачка йде далі, проте надзвичайно повільно). На даний момент в ОБТ будуть присутні 5 класів (варвар, воїн, лучниця, магічка, містік (петовод)) з привязкою до статі. На підході ще штук 5-6 (на корейських можно точно глянути які саме). Гра має доволі глибоку та продуману систему крафту та професій.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2015, 11:32 #2580078   #2
Poter
Guest
Типово Відповідь: Black Desert Online

Цитата На даний момент чогось популярнішого на просторах СНД в плані MMORPG ви не знайдете
Гра ще не вийшла, а вже найпопулярніша? І чи не повторить вона долю Архейдж?

Старий 01.10.2015, 08:03 #2580301   #3
regman

Цитата Гра ще не вийшла, а вже найпопулярніша? І чи не повторить вона долю Архейдж?
мої слова грунтуються на тому, яку популярність гра здобула серед, хто взагалі активно цікавиться світом мморпг. Корейські сервера вже давно окуповані СНГ-комюніті, а новини про локалізацію бороздять простори інтернету ще з початку року, якщо не з минулого.

Тим більше вже минуло 3 етапи ЗБТ на ру, не кажучи про релізи в азіатських країнах (Японія, Корея). Навіть самий лінивий зміг би потрапити на останній етап ЗБТ вже тут, в рашці і ознайомитись з проектом і зробити свої висновки. Я потрапив туди безкоштовно, як і дестяки тисяч інших, без придбання пакетів завчасного доступу. Загалом вдалось пограти десь 4 дні.

З того що я побачив, можу зробити висновок, що в принципі конкурентів на ринку мморпг на даний момент немає. Абсолютно. Починаючи від графічної складової, і закінчуючи системою крафту, професій. АА в цих компонентах не конкурент.

Звичайно, що багато що залежить від самого локалізатора, яку політику він вестиме загалом і чи йтиме на зустріч ігровій спільноті. На даний момент процес взаємодії з ГеймНетом поки радує, в порівнянні з тим же мейл.ру, який просто бездарно просрав проект АА.

БДО - перший серйозний проект для такої контори як ГеймНет, і я гадаю, що люди, будучи при своєму розумі, повинні сприйняти цю можливість як шанс себе заявити на ринку локалізаторів ммо топового рівня. Чи вийде це в них - незабаром (за кілька місяців самого обт) дізнаємось. Судячи по відгукам відомих та популярних стрімерів, до яких прислуховуються самі локізатори - загалом все добре. Це радує.
Старий 01.10.2015, 09:23 #2580320   #4
Poter
Guest

Ну я тобі скажу, що за архейдж була точнісінько така сама історія. Мої знайомі посиленно грали на корейському, потім на ЗБТ, півроку задротства, а потім позабивали. Як і я

А так, то теж би поганяв/попробував. Правда, чи комп потягне, а то там вимоги чуть побільші

Старий 07.10.2015, 08:21 #2581800   #5
regman

стосовно АА - майл.ру просто вбив проект своєю жадібністю і небажанням контролювати чітерів/багоюзерів. Тому народ звідти і повалив масово.

Зараз зрештою просто немає цікавих альтернатив БДО окрім сесіонок, і нескоро будуть. Тим більше рано чи пізно, усі проекти з часом гаснуть, якісь швидше, якісь повільніше. БДО не буде виключенням. Проте сподіваюсь, швидка доля АА БДО не спіткає.

Відносно системних вимог - проект БДО доволі непогано оптимізований, кажуть що на низьких якостях і на ноутах звичайних запускали. Проблеми загалом бувають при масових скупченнях персонажів, так ніби ок....
Старий 12.10.2015, 20:21 #2583178   #6
Nemesis-T
Активний учасник

Вже качаю! 30 гіг, Карл!

PS. Картинка в профіль не грузиться, пічалька

Додано через 2 години 45 хвилин
http://i11.pixs.ru:/storage/2/2/2/Bl...8_19117222.png
http://i11.pixs.ru:/storage/2/2/3/Bl...2_19117223.png
http://i11.pixs.ru:/storage/2/2/5/Bl...4_19117225.png
http://i11.pixs.ru:/storage/2/2/6/Bl...7_19117226.png

Востаннє редагував Nemesis-T: 12.10.2015 о 20:21. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Старий 13.10.2015, 00:36 #2583290   #7
Comix
asd

Пограв пару годинок, щось воно не мене вчіпило. Зато локалізація чорного демона, що за тобою постійно бігає, на висоті, дуже потішно в деяких випадках Пограю ще іншими класами, може просто містік не сподобався, хз.
Comix зараз поза форумом  
Старий 06.11.2015, 09:13 #2590183   #8
regman

Як на мене - містік - однокнопочний перс. Візьми гкогось другого, але не варвара (цей також доволі простий перс). Решта три - значно складніші.
Старий 06.11.2015, 16:24 #2590295   #9
Nemesis-T
Активний учасник

Я вже давно стер, граю синглові ігри і не парюся. ))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Старий 06.11.2015, 18:39 #2590318   #10
Poter
Guest

А якісь українські/тернопільські клани є? А то якось воно не те.

Старий 10.11.2015, 10:05 #2591110   #11
regman

Цитата А якісь українські/тернопільські клани є? А то якось воно не те.
та вчора на Валенсії 7 кричав якийсь парубок про набір в український клан. Нік Дубасс.

В грі клан потрібен лише для ПВП, не більше. Це більше соло гра. Партійного контенту тут менше ніж 0.

Собі вчора назбирав трохи шкурок різного типу, буду збрую для коняхи робити - сідло, стремена, підкови. В принципі для соло гри є чим зайнятись, якщо нікуди не поспішати.

Востаннє редагував regman: 10.11.2015 о 10:12.
Старий 26.11.2015, 12:41 #2595279   #12
Fredi

Ухти качаю)))
Я трохи лінивий, розкажіть хто знає яка різниця між сервером платним і безплатним крім оплати?)
Fredi зараз поза форумом  
Старий 26.11.2015, 14:45 #2595314   #13
Poter
Guest

Різниця в тому, що платний МОЖЕ буде колись навесні, а безплатний вже працює. Наразі там повертають кошти за ранній доступ на платний сервак.

Старий 26.11.2015, 15:21 #2595330   #14
Fredi

Цитата
Допис від Poter Переглянути допис
Різниця в тому, що платний МОЖЕ буде колись навесні, а безплатний вже працює. Наразі там повертають кошти за ранній доступ на платний сервак.
Там ще ОБТ ? А після ОБТ буде вайп ?
Fredi зараз поза форумом  
Старий 26.11.2015, 16:55 #2595363   #15
Poter
Guest

В Росії ОБТ вважається релізом, вайпу вже точно не буде.

Старий 27.11.2015, 08:22 #2595496   #16
regman

надибав найбільший український клан - Liberum. Раджу йти туди. Голова клану - чувак з ніком Olegx чи Olegz (точно не памятаю). Регулярно кричить про набір. мають свій ТС.
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:08.