Старий 26.10.2020, 16:33 #2783223   #1
Fira
Учасник

Типово Куплю плазму

Куплю плазму для себе, грошей не багато, тому запропонуйте або вживану техніку, але робочу, або може хто знає де подитивитися такі товари по магазинам?
Цікавить саме пласкі телевізори. Дякую.

Востаннє редагував Fira: 26.10.2020 о 16:39.
Fira зараз поза форумом  
Старий 26.10.2020, 16:47 #2783224   #2
lanusa
Учасник
Типово Відповідь: Куплю плазму

В мене є стара плазма, колись в кафе висіла, зараз воно не працює, та наврядчи з тим карантином вже колись відкриється. Тому можу вам продати, виробник Ківі, непоганий стан, є подряпини на кнопках.
lanusa зараз поза форумом  
Старий 26.10.2020, 17:10 #2783225   #3
Kotlovan
Учасник

Типово Відповідь: Куплю плазму

За скільки ви хочете узяти телевізор? Може вам стане грошів на простеньку плазму, але нову. Або можна у кредит її узяти - у великих магазинак таке частенько практикують.

Цитата Я б вам не радила вживану техніку брати, бо маю поганий досвід. Та й гарантії ніякої - зламаєжться, за власний кошт прийдеться ремонтувати. Брала пральну машинку по об'яві, та вона місяць попрацювала та зламалася - гроші витратила, а машинки немає. Так от, можете глянути собі телевізор https://stylus.ua/uk/televizory/ в магазині Стілус - там зараз знижки шалені, можно дешевеньку плазму узяти, зате нову та з гарантією. Подивіться, точно там собі знайдете потрібну річ та не будете мати клопоту з тим.
Дійсно слушна думка. Автор, прислухайтеся що вам радять, я повністю згоден з цим.

Востаннє редагував Kotlovan: 28.10.2020 о 10:41.
Kotlovan зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:41.