Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.11.2017, 20:53 #2713316   #501
хамід
Активний учасник

Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Рома,де вони тільки не ходять...
Найбільше мене виносять ті що зараз увечері по Обїздній від білого замку йдуть додому з роботу-
по прямій там ще дорога хоть широка,а от і в кінці спуску перед поворотом на Петрики повний жестяк.
Тікав ліворуч там від такого "роботяги" на днях-вузько,темно,мряка і тєло валить по дорозі
ну ж бо на узбіччі грязюка, а туво асфальт чистий (((

Ну до повної справедливості то там є таки багато,
які йдуть з маленькими вогниками ввімкнутими в руках
ну щось таке як ті фонаріки на запальнічках.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 08:53 #2713336   #502
Petro Ford

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
при підїзді до пішохідного треба скидати швидкість.а коли погана погода і вночі то це обовязково повинно бути.
Знаки пішохідного далеко вночі видно.
Як то добре пам'ятати чужі обов'язки і забути про свої.
Цитата 4.14
Пішоходам забороняється:

a)

Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б)

раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід
Зрозумій. Воно працює якщо обидві сторони виконують те, що їм належить. Якщо одна сторона забиває - намагання іншої, переважно, не дають результату. Тема була створена як прохання до пішоходів просто бути уважнішими і обережнішими. Тут не про гонщегів мова. Допоможіть хоча б тим водіям які намагаються їздити акуратно не стати вбивцями мимоволі.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 10:33 #2713347   #503
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
при підїзді до пішохідного треба скидати швидкість.а коли погана погода і вночі то це обовязково повинно бути.
Знаки пішохідного далеко вночі видно.
ну я би не сказав, що знаки ЗАВЖДИ гарно видно.
по-перше.
а по-друге - навтіь знаючи в тернополі практично всі переходи і тримаючи невелику швидкість - все рівно не факт, що не стукнеш людину, якщо ти її побачиш за 3 метра від капота.
Я от на Михайла трохи принарядився, вдягнув своє кашемірове пальто, брюки (чорні звісно) і вертаюсь ото з роботи від Оріона, переходжу пішохідний на Стуса. назустріч мені переходить пара, їй зупиняються 2 машини з обох боків. Ну і поки пара ще не дойшла до мого краю і машини не рушили - виходжу на перехід і я. І тут бачу що чувак зліва від мене починає рухатись. Я розумію, що він мене тупо не бачить (я знаю, як водії починають рух, даючи пішоходу пройти, цей починав їхати так впевнено, що я хіба би почав бігти - то може б встиг, но не факт що не влетів би під коелса другому). Я роблю крок назад, зустрічна машина, яка його сліпила, проїхала повз нього і тут він побачив мене і різко лупанув по гальмам (ще один доказ, що він мене не бачив).
Я власне після того випадку хотів той пост і написати. Але забулось, а тут репортаж нагадав мені тему.
Камікадзе, які ввечері переходять дорогу в невстановлених місцях - то окрема тема. Там - клініка. От неосвітлені або погано освітлені (чимало ламп, які понавішували над переходами, просто світяться,а не освітлюють їх) цеможе бути така от пастка для пішохода.

Востаннє редагував switch: 23.11.2017 о 10:59.
switch зараз на форумі  
Подякували 2:
Пантера (26.11.2017), Petro Ford (23.11.2017)
Старий 21.11.2018, 13:55 #2740015   #505
Petro Ford

Апну
Подякував(ла):
Yarkop (21.11.2018)
Старий 21.11.2018, 14:31 #2740017   #506
switch
Активний учасник

Вчора баран-таксист ледь не збив мене на зелений (мій) на переході 15 квітня (Від Стуса на Київську).
Чувак їхав з Київської на 15 Квітня направо на "стрілку". І Дуже поспішав вискочити до того, як включиться зелене тим, хто стояв з боку Збаража.
Я йшов по лівому краю переходу в чорному пальті і джинсах, і судячи з усього мене він не помітив. Точніше помітив але вже коли натис газ. Ледве встиг відскочити, бо зупинився він там, де секунду тому були мої ноги.
Мораль сєй басні:
Водії які їдуть на зелену стрілку - нехер рвати на переході ввечері, особливо як ти трохи присліпкуватий і не можеш бути впевнений на 100% що побачиш точно чувака в чорному.
Пішоходи - курва купіть собі якісь флікери, якщо вже дуже хочете носити чорне пальто до чорних джинсів.
сижу вот шукаю...
switch зараз на форумі  
Подякував(ла):
Prodigy (21.11.2018)
Старий 21.11.2018, 14:59 #2740021   #507
Petro Ford

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Вчора баран-таксист ледь не збив мене на зелений (мій) на переході 15 квітня (Від Стуса на Київську).
Чувак їхав з Київської на 15 Квітня направо на "стрілку". І Дуже поспішав вискочити до того, як включиться зелене тим, хто стояв з боку Збаража.
Я йшов по лівому краю переходу в чорному пальті і джинсах, і судячи з усього мене він не помітив. Точніше помітив але вже коли натис газ. Ледве встиг відскочити, бо зупинився він там, де секунду тому були мої ноги.
Мораль сєй басні:
Водії які їдуть на зелену стрілку - нехер рвати на переході ввечері, особливо як ти трохи присліпкуватий і не можеш бути впевнений на 100% що побачиш точно чувака в чорному.
Пішоходи - курва купіть собі якісь флікери, якщо вже дуже хочете носити чорне пальто до чорних джинсів.
сижу вот шукаю...
Та ніхто ж з цим не сперечається. Є купа оленів, які забивають чи не на всі правила тому, що "круче нас только варёные яйца"(с), є інша прорва оленів які, впринципі, не знають, що таке ПДР, тому, що "права купив, машину купив, а "їздити" не купив"(с), а ще є п'яні за кермом, а ще...... Мова не про те. Мова про те, що треба самому дбати про свою безпеку, а не ризикувати, тим більше, усвідомлюючи все вищеперераховане. Дивно ж виходить, пішохід розуміє, що водій мудак і може не зупиниться і все одно вперто продовжує лізти під колеса.
Тому, будьте уважні, цим ви збережете собі здоров'я і, можливо, навіть життя, а якщо це попутно збереже комусь карму - також нічого поганого. Правда ж?
Подякували 2:
film (21.11.2018), zigorz (21.11.2018)
Старий 13.09.2019, 09:44 #2767336   #508
Ektalion

Пора створювати тему "Мені плювати на всіх - переходжу дорогу як хочу"

Востаннє редагував Ektalion: 13.09.2019 о 09:51.
Ektalion зараз поза форумом  
Старий 13.09.2019, 10:31 #2767337   #509
Don Kihot

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис

Там ж був перехід, його хіба забрали?

Я досі по привичці пішоходів там пропускаю
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 13.09.2019, 10:49 #2767338   #510
Poter2
Активний учасник

Судячи по фотографіях, знак переходу перенесли до світлофора.
Poter2 зараз поза форумом  
Старий 16.09.2019, 11:13 #2767445   #511
pberit
Домофонщик

Трохи не по темі але хз куди як не сюди закинути. Ось як наша люба міська рада дбає про зручність для пішоходів:

Востаннє редагував pberit: 16.09.2019 о 11:18.
pberit зараз поза форумом  
Старий 16.09.2019, 11:42 #2767447   #512
mak271191
Учасник

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис

Я сам там проїбався, побачив що там ні зебри ні знаку нема коли вже до половини дойшов
mak271191 зараз поза форумом  
Старий 16.09.2019, 13:22 #2767454   #513
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Трохи не по темі але хз куди як не сюди закинути. Ось як наша люба міська рада дбає про зручність для пішоходів:
ну це не стільки пішоходів, скільки візочників.
для пішохода тих занижень бордюра до 10-12 см цілком достатньо - і коляску дитячу перекотити не проблема. Хоч в нас немало місць, таких як він показав - де бордюр під 20 см стоїть.
А візочнику (в сенсі інваліду, що пересувається на візку) в Україні взагалі не життя а пекло... не раз тема піднімалась а зміни суто для галочки. Просто людям пофіг. Як інакше пояснити, що навіть на нових реконструйованих переходах, де вже зроблені ці заниження, ця вимога не дотримана. Не хочу нікому нічого бажати, але було б корисно мерові хоч раз в рік поїздити містом в інвалідному візку
switch зараз на форумі  
Подякував(ла):
pberit (16.09.2019)
Старий 16.09.2019, 14:06 #2767459   #514
pberit
Домофонщик

Цитата
ну це не стільки пішоходів, скільки візочників.
для пішохода тих занижень бордюра до 10-12 см цілком достатньо - і коляску дитячу перекотити не проблема. Хоч в нас немало місць, таких як він показав - де бордюр під 20 см стоїть.
А візочнику (в сенсі інваліду, що пересувається на візку) в Україні взагалі не життя а пекло... не раз тема піднімалась а зміни суто для галочки. Просто людям пофіг. Як інакше пояснити, що навіть на нових реконструйованих переходах, де вже зроблені ці заниження, ця вимога не дотримана. Не хочу нікому нічого бажати, але було б корисно мерові хоч раз в рік поїздити містом в інвалідному візку
Ну в Свободі є Башта, він на інвалідному візку часом пересувається, як йому не соромно дивитись в очі таким як він? Це ж його шеф по завишеним цінам ту бруківку вкладає, ще й так по бидлядськи. Я тобі скажу що і старшій людина не легко вийти на бордюр висотою 28см. А ще є жінки з калясками, бабусі з кравчучками, тендітні дівчатка які на колесиках сумки тягають, діти на самокатах і т.д.
І тут не потрібно мільйони гривень щоб це зробити, тут хоч трохи голову включити але де там... це просто свинство, зневага до людей.
Подав петицію по цьому питанню, цікаво по якій причині відхилять...
Дуже важливо розголос, не байдужість людей. Багато не останніх людей зробили репост відео, може хоч на нових обєктах почнуть мозги включати...
Таких проблем багато, матиму настрій, побачу що люди реагують на це то буду знімати.
Старий 16.09.2019, 14:41 #2767461   #515
switch
Активний учасник

Я може помиляюсь, але таке враження що вони не тротуар роблять халтурно з тим заниженням, а асфальту не накатують стільки, скільки повинно бути. там же всі кути на тому бордюрі відливаються при виготовленні. він ляже тільки так, інакше будуть щілини. а от на асфальті і подушці зекономили і маєм в результаті 12 см замість 2.

Додано через 1 хвилину
Або вони навмисно завишають бордюр, щоб не заїжали любителі паркуватись на тротуарі, а разом з тим піднімається і рівень тієї заниженої ділянки.

Востаннє редагував switch: 16.09.2019 о 14:41. Причина: Пізніше додано
switch зараз на форумі  
Старий 16.09.2019, 15:41 #2767465   #516
pberit
Домофонщик

Цитата
Я може помиляюсь, але таке враження що вони не тротуар роблять халтурно з тим заниженням, а асфальту не накатують стільки, скільки повинно бути. там же всі кути на тому бордюрі відливаються при виготовленні. він ляже тільки так, інакше будуть щілини. а от на асфальті і подушці зекономили і маєм в результаті 12 см замість 2.

Додано через 1 хвилину
Або вони навмисно завишають бордюр, щоб не заїжали любителі паркуватись на тротуарі, а разом з тим піднімається і рівень тієї заниженої ділянки.
Все набагато простіше, тупо лінь. Замовили однакових бордюрів та й все. Брати замовляти пару менших, потім з тією бруківкою грайся... Від заїзду автомобілів є рішення ті бетонні цицьки. Інвалід заїде, авто ні. Асфальту не могло бути на 20см більше... Є пару нормально зроблених, наприклад біля Маяка.
Старий 17.09.2019, 13:50 #2767536   #517
switch
Активний учасник

я про ті місця, де переходи і спеціально робиться зниження бордюра.
там де його нема - то ясно.
от там де є - чому не витримані будівельні норми - то цікаво. грошей то більше коштувати не стане, робота та ж, калькуляція та сама. Чого там 10-12 см замість 2-3?
switch зараз на форумі  
Старий 17.09.2019, 22:26 #2767563   #518
pberit
Домофонщик

Цитата
я про ті місця, де переходи і спеціально робиться зниження бордюра.
там де його нема - то ясно.
от там де є - чому не витримані будівельні норми - то цікаво. грошей то більше коштувати не стане, робота та ж, калькуляція та сама. Чого там 10-12 см замість 2-3?
На це питання тільки тільки ті давб..би які їх робили мають відповідь...
Голосуй за петицію, мусять якусь відмазку відписати - https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1186
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:45.