Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Купівля продаж нерухомості . Агенції нерухомості

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2018, 15:20 #2743216   #1
Kriluk27
Учасник
Red face Купівля продаж нерухомості . Агенції нерухомості

Привіт. Тексту буде багато але дуже потрібна порада людей які мали справу з агенціями нерухомості живу з сім'єю в кімнаті гуртожитку вже декілька років пробуємо продати цю кімнату і купити щось більше Точніше як пробуємо... не сильно Стараємося ,але чекаємо покупців. Так от на сайті Дом Ріа знайшла квартиру яка мені дуже сподобалася . Подзвонила по телефону відповіла ріелтор . Опишу нашу розмову в декількох словах: ми можемо заплатити аванс в розмірі 500-1000$,за те щоб ту квартиру ,я к нам підходить ,поставили на броню ,тобто зняли її з продажу .і за цей час ,приблизно півтора місяц,і агенція нерухомості буде продавати нашу квартиру в гуртожитку Я так розумію що Якщо за цей час її не продадуть наш завдаток може пропасти. Чи довіряти ріелторові?як правильно закоючмти договір,щоб не попастм на гроші?Дякую
Kriluk27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 15:52 #2743218   #2
Don Kihot

Типово Відповідь: Купівля продаж нерухомості . Агенції нерухомості

Цитата
Допис від Kriluk27 Переглянути допис
ми можемо заплатити аванс в розмірі 500-1000$,за те щоб ту квартиру ,я к нам підходить ,поставили на броню ,тобто зняли її з продажу .і за цей час ,приблизно півтора місяц,і агенція нерухомості буде продавати нашу квартиру в гуртожитку Я так розумію що Якщо за цей час її не продадуть наш завдаток може пропасти. Чи довіряти ріелторові?як правильно закоючмти договір,щоб не попастм на гроші?Дякую
Якщо ви не придбаєте квартиру за яку залишили завдаток в термін вказаний в попеденьому договрі, то завдаток швидше за все ділиться між агенцією і власником квартири, на то він і завдаток щоб перестрахувати продавця від того що ви не купите квартиру. Перед тим як давати завдаток треба прочитати договір. В будь-якому випадку буде кінцева дата, до якої ви повинні придбати квартиру, відстрочку, звісно, можна узгоджувати з власником, але швидше за все в термінах він не піде вам на зустріч, тому що його мета пошвидше отримати гроші і абсолютно без різниці кому продавати. Чи довіряти ріелторові питання недоречне, він лиш посередник, договір буде укладено з власником і завдаток дасте саме власнику.

Востаннє редагував Don Kihot: 26.12.2018 о 16:03.
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 26.12.2018, 16:41 #2743220   #3
Kriluk27
Учасник

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Якщо ви не придбаєте квартиру за яку залишили завдаток в термін вказаний в попеденьому договрі, то завдаток швидше за все ділиться між агенцією і власником квартири, на то він і завдаток щоб перестрахувати продавця від того що ви не купите квартиру. Перед тим як давати завдаток треба прочитати договір. В будь-якому випадку буде кінцева дата, до якої ви повинні придбати квартиру, відстрочку, звісно, можна узгоджувати з власником, але швидше за все в термінах він не піде вам на зустріч, тому що його мета пошвидше отримати гроші і абсолютно без різниці кому продавати. Чи довіряти ріелторові питання недоречне, він лиш посередник, договір буде укладено з власником і завдаток дасте саме власнику.
Дякую за вашу відповідь. Розуміти як получається Я коли вже дам завдаток- згідна купити ту квартиру але тут получається що вже потрібна допомога саме того ріелтора, який мені обіцяє за тих два місяці продати кімнату в гуртожитку . ТУТ Питання в тому чи стримає він своє слово і чи продасть нашу кімнату. Вона каже ,зо зацікавленч в тому щоб продати,але... слова слова... Ріеотора ч нівчому не звинувачую, просто хочу бути безпечна за себе і свої гроші
Старий 26.12.2018, 17:16 #2743223   #4
Petro Ford

Цитата
Допис від Kriluk27 Переглянути допис
Дякую за вашу відповідь. Розуміти як получається Я коли вже дам завдаток- згідна купити ту квартиру але тут получається що вже потрібна допомога саме того ріелтора, який мені обіцяє за тих два місяці продати кімнату в гуртожитку . ТУТ Питання в тому чи стримає він своє слово і чи продасть нашу кімнату. Вона каже ,зо зацікавленч в тому щоб продати,але... слова слова... Ріеотора ч нівчому не звинувачую, просто хочу бути безпечна за себе і свої гроші
Ви з ріелтором оглядали вашу кімнату? Обговорювали ймовірність її продажу за ту суму на яку розраховуєте?
Я вам скажу чим все закінчиться. Ріелтор приведе вам 1-2клієнтів які круто "рубатимуть" ціну. Ріелтор не може гарантувати вам продаж, він може обіцяти вам привести кількох зацікавлених осіб. Він приведе. Далі залежатиме від того як ви з ними домовитесь. І в кінці терміну броні у вас "вилка" або втрачати завдаток, або віддавати кімнату "за що дають"
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.12.2018)
Старий 26.12.2018, 17:57 #2743232   #5
Terror

Трохи неправильний підхід. Спочатку треба продати або хоча б мати покупця який дасть завдаток за вашу квартиру - прописати там термін 1-2 місяця і за цей час можна щось найти підходяче. А от коли ви дасьте завдаток то є ризик залишитись без нього якщо не продасьте свою квартиру ну або продасьте дешевше бо будете спішити.
Terror зараз поза форумом  
Старий 26.12.2018, 17:59 #2743234   #6
dima

Ріелтор не може заставити купити когось Вашу квартиру.
Тув варіанти такі:
1.Продавати своє житло коли буде реальний клієнт який дасть завдаток, узгоджуються терміни коли Ви виселитесь, і за той час собі вирішуєте питання з новою квартирою.
2.Позичаєте кошти/кредит, купляєте нову квартиру і продаєте свою, якщо ціна адекватна то продаватись буде там місяць-два.
3.Заносите завдаток за квартиру, якщо це новобудова від забудовника, тоді можна узгодити терміни оплати (навіть після здачі будинку через пів року-рік), звісно ціна за метр може змінюватись.
dima зараз поза форумом  
Старий 26.12.2018, 18:02 #2743235   #7
qazwsx321
Активний учасник

Якщо квартира має бути ваша, нікуди вона з продажу не дінеться, розслабтесь і шукайте покупця своєі
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 26.12.2018, 19:49 #2743248   #8
ChuykoArchitect
Активний учасник

Для початку треба вичитати договір з ріелтором. Які його обов'язки. Може там просто написано "інформаційні послуги", і ріелтор просто виставить на РІА вашу квартиру, і чекати будете з моря погоди?
Також варто РЕАЛЬНО оцінити кімнату. Взагалі , проаналізувати наскільки реально продати за адекватні гроші цю кімнату. Якщо ви вже кілька років її продаєте, може бути таке що та кімната нікому задарма не потрібна. Оцінити ринок, так сказати.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (26.12.2018)
Старий 26.12.2018, 20:07 #2743250   #9
igorslf

Краще продати свою з максимально можливою відстрочкою виселення з неї після продажу (домовитися з покупцем відповідно, прописати це в договорі купівлі продажу, якщо це можливо) а за той час купити за живі гроші потрібну квартиру і переселитися. З завдатками, поки не будете мати гроші на руках на нову квартиру ні в якому разі справи не мати, так як це певний % що гроші втрачені.
igorslf зараз поза форумом  
Старий 27.12.2018, 08:59 #2743286   #10
Kriluk27
Учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ви з ріелтором оглядали вашу кімнату? Обговорювали ймовірність її продажу за ту суму на яку розраховуєте?
Я вам скажу чим все закінчиться. Ріелтор приведе вам 1-2клієнтів які круто "рубатимуть" ціну. Ріелтор не може гарантувати вам продаж, він може обіцяти вам привести кількох зацікавлених осіб. Він приведе. Далі залежатиме від того як ви з ними домовитесь. І в кінці терміну броні у вас "вилка" або втрачати завдаток, або віддавати кімнату "за що дають"
щиро вдячна
Старий 25.01.2019, 15:31 #2746390   #11
NemezidaStar
Учасник

Цитата
Допис від semuel Переглянути допис
Я лично сейчас арендую только, если кому надо будет gup.ua - тут портал хороший по аренде недвижки, вроде как все квартиры от владельцев, на риелторов еще на нетыкался, та и цены нормальные
Вам в тему про геморой.
NemezidaStar зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
ріелтор, квартира, продаж, житло

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:42.