Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.11.2010, 14:17 #1501557   #201
serafim123
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

з етичних міркувань...))) машину з такою наклейкою,шей буквою у фіг не запамятаєш..)))
serafim123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (16.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 11:53 #1506240   #202
starper
Banned

а мені подабається коли паркуються поперек дороги

starper зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 22.11.2010, 12:31 #1506286   #203
serafim123

Цитата:
Допис від starper Переглянути допис
часто ставлю там машину,але стараюсь сховати як найдалі і не то шо,шоб не було таких ситуацій,а просто шоб не пропоров хтось задок... сумніваюсь шо хтось зачіпить і буде чекати на мене не відїжжаючи))))
Старий 22.11.2010, 12:39 #1506294   #204
andrey_ko

Цитата:
я аж налякався, - навіть колір в Мазди як в мене . Ну не міг я б так зупинитись. Потім ближче - не мій номер ))
Там постійно "горлишко" утворюється, і толку, що дорогу зробили. Ремонт головного мозку та свідомості не зробиш...

Востаннє редагував andrey_ko: 22.11.2010 о 14:26.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
MobiLife (10.12.2011), olexiy (22.11.2010), Romko_7 (22.11.2010)
Старий 22.11.2010, 12:39 #1506295   #205
Dentist
Ваш стоматолог

Цитата:

http://www.youtube.com/watch?v=Oo6gkgudfiA
така ситуація на Шептицького кожного дня
сьогодні на місці мазди була така ж ситуація з мерсом

пе.се. на мазді вроді жіночка їздить
Dentist зараз поза форумом  
Старий 23.11.2010, 08:41 #1507160   #206
andrey_ko

То фігня, от в Львові як паркуються ))
Старий 09.12.2010, 17:29 #1521108   #207
andrey_ko

Сьогоднішня ситуація.
При виїзді з ресторану "Барс" прямо посередині стоїть Ніссан якийсь маленький. ВО 0555 ... Так стоїть, що проїхати можна або на нього, або зіскакуючи з панелі (60-70 см). Виходжу, сигналю, копаю машину, в якої сигналки немає . Звісно і господаря. Через 20 хв назбиралось вже 5 злих чоловіків. Шляхом простих висновків ми дійшли до думки, що господат Ніссана - жінка. І вже в своїх прокльонах матюкали не "його", а "її".
Через пів години я запропонував попхати цю машину. Всі разом зрушили її на 2 метри назад, вивільнивши таким чином, проїзд. Послухали одного дядька, який запропонував приставити вплотну до її заду мусорного бака, хоча мао пропозиція була порізати колеса )) Жартував так.
Проїхавши, таким чином, "перешкоду", побачив, як спацювала аварійка (ЦЗ відкрили двері в Ніссані) і поспішаючу жіночку (!!!) років 40-ка.
На моє слушне зауваження чи має вона в наявності мозги, вона відповіла "Ямаю мозги, просто я незнала, що тут дорога...".
"То пізд*ц", сказав я про себе, сів в машину і поїхав додому, радіючи, що жіночка не живе десь поряд і машину не залишила таким чином на ніч ))
Старий 09.12.2010, 19:52 #1521270   #208
Mark V
Guest

Найбільше від таких парковок страждають шофери мусоровозів, які під ранок вивозять сміття. Часто в дворах на ніч стільки машин понаставлено, що і вдень легковою розвернутися неможливо, не кажучи вже про те, щоб в темряві до всіх під"їздів проїхти тим великим мусоровозом і нікого не зачепити.... І рахуйте, що таке під кожним багатоквартирним будинком, з якого треба вивезти сміття.

Старий 09.12.2010, 20:00 #1521281   #209
serafim123

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Найбільше від таких парковок страждають шофери мусоровозів, які під ранок вивозять сміття. Часто в дворах на ніч стільки машин понаставлено, що і вдень легковою розвернутися неможливо, не кажучи вже про те, щоб в темряві до всіх під"їздів проїхти тим великим мусоровозом і нікого не зачепити....
да в мене в дворі точно така сама ситуація... я б не проти брати машину додому,так навіть безпечніше,але жінка каже,шо дома місця для неї нема...
Старий 09.12.2010, 20:08 #1521288   #210
BBV
Активний учасник

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Найбільше від таких парковок страждають шофери мусоровозів, які під ранок вивозять сміття. Часто в дворах на ніч стільки машин понаставлено, що і вдень легковою розвернутися неможливо, не кажучи вже про те, щоб в темряві до всіх під"їздів проїхти тим великим мусоровозом і нікого не зачепити.... І рахуйте, що таке під кожним багатоквартирним будинком, з якого треба вивезти сміття.
Щодо баків: багато баків ставлять у зовсім не підходящих для них місцях. Відповідно цим створюють проблему для мешканців-автовласників. У домі моїх батьків і в сусідніх дворах (на Дружбі) баки дуже зручно стоять - ззаді будинки, під"їзд до них дуже зручний для мусоровозів, і вони нікому там не заважають. А інколи так поставлять ті баки, що просто дивуєшся, чим думав той, що їх там поставив - та посунь на пару метрів їх і всім буде добре!
BBV зараз поза форумом  
Старий 09.12.2010, 23:53 #1521504   #211
хамід
Активний учасник

На днях коло автовокзалу
створили пробку тролейбуси що позупинялися,
завдяки невдало припаркованим автівкам під їх лінією.
Коли проїжджав мимо то якраз дайці підвалили на розбори-
бачив водіїв легківок та тролейбусів.
А от паркувальника чомусь не помітив,
хоча якщо тянути бабки вони зазвичай як з-під землі з'являються ? (((
хамід зараз поза форумом  
Старий 21.12.2010, 16:09 #1532211   #212
starper
Banned

Щоб перейти тре виходити на дорогу ,нацсвідоме галицьке бидло не краще несвідомого дунецького,а може і гірше
starper зараз поза форумом  
Старий 21.01.2011, 12:52 #1557289   #213
Sestrulia

Бачила ці відеороліки. Що сказати... Я згодна з цими молодиками. Треба хоч якось боротись з цими тупериками. Ну дійсно, невже так важко правильно припаркувати авто?
Знаю, що деякі пішоходи не витримують і бокові дзеркала відбивають, двірники виламують. В Києві взагалі підпалюють.
Sestrulia зараз поза форумом  
Старий 22.09.2011, 10:32 #1749784   #214
roots

Отже - Другий сезон

і пеший випуск

roots зараз поза форумом  
Подякували 9:
Пантера (22.09.2011), KIgorS (22.09.2011), noodle-box (23.09.2011), Samyel_Fox (22.09.2011), trasher (10.12.2011), Victor_te (22.09.2011), Winner (10.12.2011), Yarkop (22.09.2011)
Старий 22.09.2011, 14:05 #1749918   #215
Dentist
Ваш стоматолог

Верховна рада України прийняла за основу проект закону № 6480 від 1 лютого 2011 року, автором якого є народний депутат України від Партії регіонів Василь Чуднов, про внесення змін до статті 255, 265-2, 321-1, 322 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення окремих положень. За ухвалення законопроекту проголосували 234 депутата.

Законопроект пропонує вдосконалення державного регулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та адміністративну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Проектом закону пропонується надати повноваження працівникові Державної автомобільної інспекції тимчасово затримувати транспортний засіб за порушення правил зупинки і стоянки, а також за керування транспортними засобами без відповідних документів.

Погляд
Dentist зараз поза форумом  
Старий 22.09.2011, 21:38 #1750203   #216
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...

Цікаво.що він має на увазі під словами відповідні документи.Ті.що прописані зараз.чи знов якісь нові замути пов'язані з дорученнями-передорученнями і т.д.
P.S. вчора ввечері біля Універсаму на Злуки бачив 99-ку обклеєну наліпками на сірому фоні чорне місто.таке собі найт-сіті.всі 4-ри колеса пробиті.а переднє лівє.то видно.що жувало добре резину.але не фоткав.бо там все людей багато.думав ніпаймут.Думається.водій певно не те.що погано запаркувався.а комусь таки добре дорогу переїхав...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 09:54 #1825262   #217
Yurk0

Цитата Королі тернопільських тротуарів

Проблема, яку ми збираємося зачепити далеко не нова. По дорозі до Європи від нас ніяк не відчепляться культурні пережитки минулого. Право сили чи сила грошей в уяві деяких співгромадян є вищими від загальнолюдських норм поведінки, та й звичайної ввічливості до ближнього.

Деякі мешканці Тернополя думають, що їм можна більше ніж іншим, наприклад паркувати свої дорогі автомобілі в заборонених місцях, призначених для пішоходів. Цікаво, що міліція, зокрема працівники ДАІ, зі всіх сил стараються не турбувати, власників цих залізних коней, хоча все добре бачать. Бояться?

“За Збручем” спеціально не цікавився іменами тих, хто залишає свої машини на тротуарах та клумбах. Справа не в особах, а самому явищі. Для європейського міста, яким хоче бути Тернопіль це явище потрібно усунути. І зробити це мають самі автолюбителі.

Наші фотокореспонденти пройшлися центральними вулицями міста і зазняли для історії кількох “королів торотуарів”

Цей чорний джип припаркувався на тротуарі на вулиці Руській, поряд з церквою Різдва Христового. Цікаво, що поряд є знак “Зупинка заборонена”

Ще один джип примостився на тротуарі поряд тією ж церквою, але з іншого боку.

Трохи далі, на вулиці Замковій позашляховикам також ніде розгулятися. Для чого шукати парковку, коли можна виїхати на тротуар?

Далі буде

Yurk0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 10.12.2011, 10:34 #1825285   #218
necromant
Banned

і що такого обурюючого тут?
хіба в пдр ще не замінили пункт про стоянку на тротуарі з 2 для проходу людей до "де стоянка викликає суттєві перешкоди для пішоходів"
necromant зараз поза форумом  
Подякували 4:
bryNET (10.12.2011), riznyk (10.12.2011), Romko_7 (10.12.2011)
Старий 10.12.2011, 13:01 #1825368   #219
Sem

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
і що такого обурюючого тут?
хіба в пдр ще не замінили пункт про стоянку на тротуарі з 2 для проходу людей до "де стоянка викликає суттєві перешкоди для пішоходів"
перших три фотки, там знак, тому заборонено навіть на тротуарі.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (10.12.2011)
Старий 10.12.2011, 13:09 #1825372   #220
necromant
Banned

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
перших три фотки, там знак, тому заборонено навіть на тротуарі.
знаки напевно для того щоб не паркуватись напроїзджій частині дороги а не на тротуарі))
не дуже сильний в знанні розшифровки значення знаків, що конкретно цей знак забороняє?
necromant зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:54.