Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.09.2010, 01:02 #1448245   #61
Nemesis-T
Активний учасник

Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

В более узком смысле атеизм — система взглядов, отрицающая религию как веру в сверхъестественное

Вибач, але це атеїсти вважають Бога "сверхъестественным". Ми вважаєм його природнім. Так як вони вважають природнім наприклад космос. Якщо людина чогось не може пізнати, воно ще не є надприроднім. Галілей теж казав шо Земля крутиться. Мабуть тоді теж вважали це надприроднім.

Все у Всесвіті підчинене певному порядку. От Бог і є цим порядком. Розумним порядком. Так, може недалекі бабульки і вважають його надприроднім дідом, як і атеїсти в принципі. Але насправді Бог є природнім. Просто одні вбачають в ньому порядок, закони Всесвіту, а атеїсти - діда на хмарі, тому і не вірять в нього. Ще раз кажу - релігія - це сплошні метафори. Атеїсти розуміють, що означає це слово? Якщо розуміють, то чому вони так прямолобо розглядають віру?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2010, 09:11 #1448317   #62
Sect0r

Люблю релігієсрачі .
Давай до конкретики, а саме - християнства. Постулати, не вірячі в які, християнин не може називатися християнином:
1. Бог є в трьох особах, причому як мінімум одна (син) жила на землі і є людиною;
2. Бог вміє розмовляти з людьми на зрозумілій їм мові, що він неодноразово і робив, як наодинці (Мойсей), так і при свідках (хрещення Ісуса).
Отже, або Книга бреше (бо назвати цю конкретику метафорами - це однозначно накликати на себе анафему), або Бог - дуже навіть людина, мінімум на третину.
Sect0r зараз поза форумом  
Старий 13.09.2010, 09:53 #1448875   #63
Babai
Guest

Шановні форумчани прочитайте будь-ласка назву теми!!!!!!!!!!
Якщо у вас є бажання поспілкуватись на рахунок - релігії, світогляду тощо, створюйте відповідні теми або шукайте такі в тематичних розділах. Тут ми обговорюємо Забудова джерела в Парку Національного Відродження!. Не засмічуйте тему. Буду щиро вдячний за розуміння.

Подякували 2:
barvik777 (13.09.2010), Yarkop (13.09.2010)
Старий 13.09.2010, 11:27 #1448931   #64
Frenky

Вони поставити ворота. А довжина забору скоро може стати співрозмірна з окружністю парку.
Frenky зараз поза форумом  
Старий 13.09.2010, 11:35 #1448940   #65
Stasqa^^

бабки там сука злі, раз підійшов водиці попити, а вони встали з колін і кричать, як не помолишся недозволим попити, ну я сказав амінь попив, а вони мені щось кричали потім в дорогу що я богохульствою і мене покарають =]
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (16.09.2010)
Старий 13.09.2010, 22:50 #1449351   #66
vital

В мене мама (на жаль) ходить туди... від самих початків цього маразму.Розмовляти з ними, щось логічно доводити, чи по Біблії, чи елементарні логічні речі, чи згадуючи їхні ж давніші слова - нема сенсу.Напевно ними маніпулюють, бо їхня Прєдводітєльніца (працювала, може й далі там працює, прибиральницею в Авалі) постійно вигадує нові примітивні догми, які часто суперечать одна одній. Пригадую, що спочатку та цьотка говорила, що є якась дівчинка, якій об"являється Богородиця і диктує певні настанови, потім за дівчинку забулось, і Прєдводітєльніца сама почала безпосередньо сочіняти(мама постійно присідає нам на вуха, впарюючи черговий маразм тої прибиральниці) - пару раз "назначала" кінець світу, то постійно міняє назву їхнього зборіща (на даний момент це Правдива католицька церква), забороняє жінкам і чоловікам жити статевим життям і ще повно всякої чепухи...
Маю велику злість (хай простить мені Бог) на священників церкви Матері Божої Неустанної Помочі на Бульварі біля літака.Говорять, що ту Прєдводітєльніцу попросили свого часу не вимахуватись в цій церкві, от вона і створила альтернативу, потім туди пішов один старенький священник, його виключили з ордену редемтористів, а джерелісти підняли собі рейтинг, як мученики віри. В церкві на східному довший час мовчали, роблячи вигляд, що ніяких проблем і сект, які вийшли з цієї церкви, нема, аж поки джерелісти не розрослись настільки, що не говорити про них було би ну зовсім тупо, то почали їх примітивно обсирати.Думаю, що тільки в дуже примітивній громаді може виникнути таке глупство, як то джерело.Священники не знаю про що думають - в неділю прийшло 3000 людей, кинули по гривні на тацю, от і добре, а чи ті люди хоч знають чого вони туди ходють - то вже не важливо...
Думаю, що місту буде важко позбутись джерелістів і того що вони панастроїлі. Представники церкви(навіть церков,бо в жерело переходять з різних конфесій)пробували натиснути на місцеву владу, але в тої своїх проблем хватає, тим більше, що священники самі допустили такий масовий тупізм, а тепер хочуть руками міської влади тупо хоч розвалити ті забудови. Знаючи вже роки свою маму, і вислуховуючи її брєд, можу з 100%сказати, що вони і під танки ляжуть за свою Прєдводітєльніцу і ті забудови...Вибачайте,може трохи нафлудив, але це насправді це ВЕЛИЧЕЗНА проблема, яку треба чимпошвидше вирішувати...
vital зараз поза форумом  
Старий 13.09.2010, 23:07 #1449357   #67
Sargon
царь, просто царь

Цитата:
Допис від vital Переглянути допис
В мене мама (на жаль) ходить туди...
Твоя мама ти і пропонуй...
Як на мене варіанти : а) вночі загнати бульдозер і зрівняти всьо *** з землею обітованною. б) вдень загнати роту ОМОНу і зрівняти всіх *** з землею обітованною с) пох коли сам збереш хороших пациків і зрівняєш АВАЛЬ *** з прибиральницями обітованними.
Sargon зараз поза форумом  
Старий 13.09.2010, 23:15 #1449361   #68
Stasqa^^

ця застройка це те саме що насрати в колодязь =\
Stasqa^^ зараз поза форумом  
Старий 13.09.2010, 23:39 #1449372   #69
Sargon
царь, просто царь

до речі, десь було відео про хлопців, котрі з допомогою якоїсь матері ( не Божої) і куска лавки вирішують найгостріші релігійні конфлікти. Може б то до них звернутись?
Sargon зараз поза форумом  
Старий 14.09.2010, 00:09 #1449383   #70
Frenky

Цитата:
Вибачайте,може трохи нафлудив, але це насправді це ВЕЛИЧЕЗНА проблема, яку треба чимпошвидше вирішувати...
Давай обє'днувати зусилля!

Додано через 4 хвилини
У мене в голові фантазії замутити флешмоб, заставити повірити їх в чергове чудо (діва марія на камені, там є якийсь), потім розвести на бабки (продавати фотки камня по пятьоріку), а потім розкрити карти, і може вони зрозуміють що не тільки ми їх налохарили а вже з 2006 року люди тим активно займаються.

Це все жарти, але я серйозно. Проблема є. У мене будуть люди в раді якщо прийде "свобода". Думаю можна буде щось придумати.

Востаннє редагував Frenky: 14.09.2010 о 00:11. Причина: Пізніше додано
Старий 14.09.2010, 15:22 #1449766   #71
Dream hacker

Самий простий варіант то визнати їх за деструктивну секту. А потім боротися громадою. Хто зі мною?

Востаннє редагував Dream hacker: 14.09.2010 о 21:44.
Dream hacker зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 11:09 #1450327   #72
Frenky

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Самий простий варіант то визнати їх за деструктивну секту. А потім боротися громадою. Хто зі мною?
На яких підставах можна визнати їх деструктивною? Які будуть докази?
Старий 15.09.2010, 11:45 #1450355   #73
erazel

Цитата:
Допис від Stasqa^^ Переглянути допис
бабки там сука злі, раз підійшов водиці попити, а вони встали з колін і кричать, як не помолишся недозволим попити, ну я сказав амінь попив, а вони мені щось кричали потім в дорогу що я богохульствою і мене покарають =]
УУу. я знаю що зроблю найближчими вихідними. У мене є друг, з єврейським корінням(Тед привіт ), сам українець і не іудей, але носить на шиї зірку давида і іврит знає. Ну ми раз і утнули з ним, в якомусь селі підїхали(на велосипедах катались) до джерела з капличкою. Той кадр зняв з шиї "зірку", пару раз макнув її в джерело, сказав пару слів на івриті, і ми відпили води. І це все на очах місцевих бабок. Я думав нас прибьють, стільки зла було в їх очах.
От думаю уболтати його повторити цей прикол на тому джерелі в парку. Ото криків буде
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Baxic (15.09.2010), Prescout (15.09.2010), timka.org (15.09.2010)
Старий 15.09.2010, 12:43 #1450392   #74
Prescout

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Це все жарти, але я серйозно. Проблема є. У мене будуть люди в раді якщо прийде "свобода". Думаю можна буде щось придумати.
Це нам сприймати як агітацію?

по темі.. бульдозером не гоже те все руйнувати, ібо джерело також пропаде...
а цю секту треба розганяти... давно пора було розігнати..
Prescout зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 12:47 #1450393   #75
Alissa

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
УУу. я знаю що зроблю найближчими вихідними. У мене є друг, з єврейським корінням(Тед привіт ), сам українець і не іудей, але носить на шиї зірку давида і іврит знає. Ну ми раз і утнули з ним, в якомусь селі підїхали(на велосипедах катались) до джерела з капличкою. Той кадр зняв з шиї "зірку", пару раз макнув її в джерело, сказав пару слів на івриті, і ми відпили води. І це все на очах місцевих бабок. Я думав нас прибьють, стільки зла було в їх очах.
От думаю уболтати його повторити цей прикол на тому джерелі в парку. Ото криків буде
Думаєш вдасться переселити їх в інше місце тільки завдяки крикам, ну що ти потішишся, то без сумніву.
Alissa зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 12:56 #1450397   #76
Baxic

Цитата:
В мене мама (на жаль) ходить туди...
ти не Павлік часом, на прізвище Морозов?
Baxic зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 13:45 #1450439   #77
VT

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
та до чоно тут деструктивны, ні.
Пофіг, най собі секта існує, але чіпати громадстку територію не має права. Воювати треба з незаконною забудовою, незалежно від того хто її робить.
Якби я був в Тернополі - точно би періодично туди під час служби ходив водички попити, по телефону поряд з джерелом поговорити
VT зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 14:01 #1450444   #78
scorpik

позиція така: якщо є бажаючі облагородити територію, саме джерело, прибирати там, то чому б ні??
Одна лише умова: вільний доступ будь-кого (а не тільки віруючих тої громади) до джерела, води. В Острові, Смиківцях ніхто, нікого, ні в чому не обмежує. Якби ніхто за цим всім не доглядав, можна було ю тільки здогадуватись як засрали би пляшками, сміттям ...
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 14:31 #1450468   #79
Baxic

не знаю, як в Острові, Смиківцях, а джерело на співочкі раніше не було засране, засрали його штунди. Раніше комунальні служби цілком справлялися власними силами. Я там колись жив, і мені було раніше приємно сходити до джерела, набрати води, чи просто посидіти на лавочці і попити водички.
А тепер (хоча я й християнських поглядів) мені напряжно туди навіть підходити. Може чорти керують тими забудовами?
Baxic зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 19:27 #1450650   #80
vanco2

Цитата:
В мене мама (на жаль) ходить туди... .
То розкажи про них побільше!

1. Як звати "предводітельнецу"?
2. Скільки туди ходить чоловік?
3. В них там електрика є? якщо є де беруть?

В мене є така ідея що-до практичних дій, давайте зберемось і до них підемо, не провокувати, просто підемо в неділю під час "служби" і попєм водички з джерела, посидимо на лавочках, просто подивимось що вони там понаробляли. Може поговоримо, поспілкуємось, оцінимо ситуацію пофоткаємо.

Хто прийде? Я +1.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VT (15.09.2010)
Відповідь

Мітки
забудова, сектанти, джерело

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:05.
Ad Management plugin by RedTyger