Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція

Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.06.2018, 21:51 #2730055   #561
VetZhash
Учасник

Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Так, Рільські озера запамятовуються на завжди.
А якщо врахувати що гори супер-прості, вранці в Софії, обід початок підйому,
до вечора вже до озер дотопали пішки... (а є і підйомник !!!) прекрасний варіант на жаркі місяці.... в липні-серпні
внизу нестерпно, а нагорі сьорбаєш гарачий чайок і радієш шо не душно =)
Я б не сказав, що супер прості, наші Карпати легші... Був в Карпатах в листопаді (Говерла, Петрос), а на Мусалу ходив в квітні, так остання важча, і з снігом більше проблем було.
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 15.06.2018, 11:51 #2730918   #562
Pawelko
Учасник

Ми минулого року були в Золотих пісках. Я був вперше на відпочинку і за кордоном і повинен сказати, що мені сподобалось все. Нема з чим порівняти, бо як такого досвіду мінімум, проте емоції були круті і це головне.
Pawelko зараз поза форумом  
Старий 15.06.2018, 11:58 #2730919   #563
VetZhash
Учасник

Цитата:
Допис від Pawelko Переглянути допис
Ми минулого року були в Золотих пісках. Я був вперше на відпочинку і за кордоном і повинен сказати, що мені сподобалось все. Нема з чим порівняти, бо як такого досвіду мінімум, проте емоції були круті і це головне.
Повірте тим, хто може порівняти з українськими "курортами", що не варто вам отримувати досвід морського відпочинку в Україні, принаймі поки що. І таких людей багато. За ті ж кошти ви отримаєте більше в тій же Болгарії. І нічого страшного немає (абсолютно) в поїздці за кордон, багато людей бояться, хто перший раз.

P.S. Власникам українських готельчиків почали снитися надприбутки після "втрати" Криму, та вони ж забули, що морів багато, люди розумнішають, а безвіз на руку
VetZhash зараз поза форумом  
Старий 16.06.2018, 11:21 #2730956   #564
Pawelko
Учасник

Значить був правильний вибір, тепер тільки так. Тепер аналогічно хочу вирвати якусь дешеву гарячу путівку, щоб ще більше зекономити. Деякі експерти порадили так робити, адже різниця в ціні там колосальна. Єдина проблема це те, що може треба виїжджати "прямо завтра". Того я кожного дня тут на олх дивлюсь що нового і за скільки. Хоча в ідеалі це звичайно кінець серпня.

Востаннє редагував Pawelko: 18.06.2018 о 13:21.
Pawelko зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:05.
Ad Management plugin by RedTyger