Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

як побороти герпес на устах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.06.2018, 23:53 #2731361   #61
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

Ацикловір в таблетках (краще імпортний, гірше - відчизняний, але дешевше), якщо немає протипоказів. Дозу та тривалість лікування підбирає лікар (я собі сам підбирав - але я лікар)))
Мазі з ацикловіром (краще Зовіракс) мають ефект, але гірший. Таблетки я особистро приймаю у разі появи герпесу днів 5-7 - тоді нові пухирці не з'являються, а якщо приянти вчасно та в достатній дозі, то і ті , що появились, не ростуть, а підсихають. Мазі допомогають призупинити появу нових пухирців, але ті, що з'явились збільшуються все одно і процес триває довшею. Також з таблетками рецидиви герпесу бувають рідше. Але я би радив звернутись до нормального лікаря - дерматолога або краще інфекціоніста, щоб вибрати оптимальний режим прийому ацикловіру. Повністю герпес вбити не можна. Але можна полегшити собі життя обриваючи швидко загострення та зменшуючи частоту рецидивів.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 24.06.2018, 00:09 #2731362   #62
Джалка
formidable

Типово Відповідь: як побороти герпес на устах?

купила в польщі чудо-пластир від герпесу, клеїш на прищик на губі і він стає опше інвізібл і одночасно лікує його, тримається весь день, можна їсти, пити, зверху помадою і всяке таке. Ще не пробувала - з нетерпінням чекаю герпеса

Джалка зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:05.
Ad Management plugin by RedTyger