Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Результати опитування: iOS vs Android
iOS 40 29.20%
Android 97 70.80%
Голосували: 137. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

iOS vs Android

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.02.2013, 12:13 #2146144   #61
creepy

Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата
Допис від plutocrat Переглянути допис
за кермом або однією рукою
за кермом потрібно за дорогою дивитись а не контакти в телефоні шукати. ох ці тіпічні українські водії
creepy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 09:29 #2150133   #62
Masquerade
Terror Vincit Omnia

Masquerade зараз поза форумом  
Подякували 2:
Inferno (20.03.2013), Subarut (28.02.2013)
Старий 28.02.2013, 10:11 #2150156   #63
mZiG

Використовую свою Моторолу для:
- телефонії
- скайп
- фейсбук
- браузер
- керування ТВ (Лижа і Самсунг) / перегляд потокового відео з екрану тв
- керування зовнішнім накопичувачем / торрент
- OBD ІІ блутуз зчитувач параметрів автомобіля (розхід/одонометр/налаштування інжектора)
- автоматичний відеореєстратор
- екран для камери заднього ходу
- навігація з підтримкою відображення пробок
- зовнішній накопичувач /флешка
- вайфай точка доступу для ноута (в тих місцях області де сдма інтернет відсутній)
- медіаплеєр для бортової системи авто.

- Вартість телефону 250 дол
- http://mobilanews.com/wp-content/upl...4G-dock-01.jpg (для ТВ добавляє смарттв/ або банальний комп нашвидкоруч) 30 дол
- http://i-cdn.phonearena.com/images/r...Review-013.jpg зручний нетбук за 50 дол
- http://blog.techiewarehouse.com/moto...-vehicle-dock/ -25 дол оригінальне кріплення для авто (автоматично активує відеореєстратор..........)

потративши 355 дол я маю купу гаджетів з потрібним мені функціоналом.
Епл здерла б з мене 3500 дол + вартість програм, зачасту яких взагалі не існує.

Хвалю Джобса лише за те, що втілив свою мрію... впарювати за 2 дол те, що не вартує і 1 дол.
Продукти Епл класні...але вони не вартують тих грошей.
Це всерівно, як платити за 25г кави 100 грн....і смакувати нею дві години.

На рахунок енергоспоживання. Для мене не проблема, раз в неділю ставити в док станцію для повної зарядки, всі інші дні зарядка йде сама собою, в період активного юзання гаджетів (в авто/лапдок/докстанція)

Востаннє редагував mZiG: 28.02.2013 о 10:21.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 11:22 #2150226   #64
zyxel
Учасник Учасник

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
шо немаэ зарядного чи яка проблема? важко зарядити телефон?
zyxel зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 11:31 #2150237   #65
phenix
покинув це місце нафік...

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
шо немаэ зарядного чи яка проблема? важко зарядити телефон?
проблема в тому, що Андроїд батарею дуже хаває, тому під час активного юзання, треба постійно заряджати телефон. Я свій заряджаю по 2 рази на добу.((( Використовую Оперу і он-лайн радіо. Якщо користуватись смартом як телефоном, лише для дзвінків, то заряджаю 1 раз в 2-3 дні.
phenix зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 15:39 #2150364   #66
Філько

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
проблема в тому, що Андроїд батарею дуже хаває, тому під час активного юзання, треба постійно заряджати телефон. Я свій заряджаю по 2 рази на добу.((( Використовую Оперу і он-лайн радіо. Якщо користуватись смартом як телефоном, лише для дзвінків, то заряджаю 1 раз в 2-3 дні.
хм.. На скільки по вашому батареї має вистачати в цьому випадку? У мя в свій час навіть мп3 - котра спецом під музон заточена - годин 6 десь грала - на 70% гучності.
Філько зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 16:01 #2150389   #67
Petrovi4

Кожному своє .. + і - в обох вистачає....но факт є фактом що продукти на базі ІОSовського програмного забезпечення в нашій країні більше як понт (но якості виконання у них порібно вчитись практично усім) функціональність їх буде меньшою як в анроїдовських які заточені на пересічного громадянина. Тобто кожному своє
Petrovi4 зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 16:16 #2150405   #68
phenix
покинув це місце нафік...

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
хм.. На скільки по вашому батареї має вистачати в цьому випадку? У мя в свій час навіть мп3 - котра спецом під музон заточена - годин 6 десь грала - на 70% гучності.
З таким самим користуванням 1 заряду батареї на інших телефонах (не андроїд) вистачало на 2 доби. Ну якщо ше й ігрушку пошпіляти, то на 1 добу. Але ніколи не було, щоб я підключав телефон до зараядки по 2-3 рази на день.
phenix зараз поза форумом  
Старий 28.02.2013, 16:38 #2150425   #69
Філько

phenix, ну хз. на це нічого сказати не можу - може й так. Локальне музло попробуйте - стоковий програвач вміє в фоні грати - а вот опера напевно що ні. Може варто пошукати програвач - який міє потік з нету програвати? Хоча теж не факт що поможе - радіомодуль же все-одно повинен постійно працювати - сажаючи при цьому батерку. Розхід тут по-ідеї мав би бути десь такий же - як би ви весь цей час не слухали музику, а балакали.

Нині прикольний мінус у ся надибав - ОС - цайнамод 11 (андройд 4,1). Без ста грамм - ледь розібрався, як при написанні смс товаришу, в текст повідомлення вставити номер телефону із телефонної книги. Дуже все виявилося заплутано, хоча на рідній прошивці (андройд 2.2/2.3) - все було легко і зрозуміло - через контекстне меню. Навіть на моїй древній нокії 1100 такої проблеми не виникало В подібних оказіях відчуваю себе старим і тугим до новітньої техніки
Старий 28.02.2013, 22:15 #2150633   #70
.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Використовую свою Моторолу для:
- телефонії
- скайп
- фейсбук
- браузер
- керування ТВ (Лижа і Самсунг) / перегляд потокового відео з екрану тв
- OBD ІІ блутуз зчитувач параметрів автомобіля (розхід/одонометр/налаштування інжектора)
- автоматичний відеореєстратор
- навігація з підтримкою відображення пробок
- зовнішній накопичувач /флешка
- вайфай точка доступу для ноута (в тих місцях області де сдма інтернет відсутній)
- медіаплеєр для бортової системи авто.
Цитата:
потративши 355 дол я маю купу гаджетів з потрібним мені функціоналом.
Епл здерла б з мене 3500 дол + вартість програм, зачасту яких взагалі не існує.
Га?
А що з цього списку недоступне для іОС?
+ телефонії
+ скайп
+ фейсбук
+ браузер
+ керування ТВ (Лижа і Самсунг) / перегляд потокового відео з екрану тв
+ OBD ІІ блутуз зчитувач параметрів автомобіля (розхід/одонометр/налаштування інжектора)
+ автоматичний відеореєстратор (програмки є)
+ навігація з підтримкою відображення пробок
+ зовнішній накопичувач /флешка (Cydia)
+ вайфай точка доступу для ноута (в тих місцях області де сдма інтернет відсутній)
+ медіаплеєр для бортової системи авто.
З іншими не стикався, але думаю вирішення є.
Тому питання: яких саме програм не існує? Чи $0,99-$4,99 за програмку це здирництво?
Цитата:
Продукти Епл класні...але вони не вартують тих грошей.
Це всерівно, як платити за 25г кави 100 грн....і смакувати нею дві години.
Для кого вартують, а для кого ні. Так само власники Хонд/Тойот розказують що Мерседес/БМВ не вартує тих грошей. Або ті хто купує китайські планшети за 1000-2000 грн. розказують що не варто переплачувати за Самсунги чи Асуси.
. зараз поза форумом  
Старий 01.03.2013, 09:23 #2150791   #71
mZiG

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Га?
А що з цього списку недоступне для іОС?
ба навіть навігація.... Епл визнали, що в ятелефонко вона на порядок гірша.
ОБД сканер непідтримують бо блутуз.... і так по кожному пункту
mZiG зараз поза форумом  
Старий 01.03.2013, 09:26 #2150793   #72
Філько

да ладно, парні, на любий товар є свій купець. Основний доказ у протистоянні ІОС проти андройда, певно навіть не стільки в самих осях як в залізі - людина може підібрати си апарат на андройді, виходячи із власних естетичних чи економічних міркувань - вибір тут більше ніж великий, а з ІОС - дзуськи: айфон, да інший айфон - або брати дороге, або безнадійно устарівше, та й увесь вибір.
Ну а програми - шо під іос шо під андроїд - пишуть всі кому не лінь
Подякував(ла):
mZiG (01.03.2013)
Старий 01.03.2013, 09:36 #2150797   #73
mZiG

Цитата:
Для кого вартують, а для кого ні. Так само власники Хонд/Тойот розказують що Мерседес/БМВ не вартує тих грошей. Або ті хто купує китайські планшети за 1000-2000 грн. розказують що не варто переплачувати за Самсунги чи Асуси.
Мені смішно коли по місту їздять таврони з наклейками Епла.
А по темі холівар тут іде між школами Азія і Бундес.... а не про ціну... кожен виробник має лінійку у всьому ціновому діапазоні, не треба ля-ля
mZiG зараз поза форумом  
Старий 01.03.2013, 11:25 #2150872   #74
axEAne
Аксен Дезодорантович

особисто я дуже недолюблюю айфони, бо ціни на них дещо завищені. але от планшетами і ноутами еппла я відверто захоплююсь.
то ж якщо розглядати іОС в якості планшетної операційки, то тут таки вона виграє.
чому я так кажу. а тому що варто навіть глянути на ті же ж ігри. ще жоден процесор для андроїд планшета не досяг такої високої деталізації та плавності роботи при фуллХД розширенні і це, відверто кажучи, страшенно бісить. Але Андроїду ще є куди рости.

я дуже люблю андроїд, але люблю його більше на телефонах.
axEAne зараз поза форумом  
Старий 01.03.2013, 12:43 #2150940   #75
ziggitarius

Власне, дана тема мала б називатись "срач фапальщиків на все, що "Apple" vs ті кому то задорого"))).
Ви так запекло сперечаєтесь чия цяцька краща, ніби особисто приймали участь в їх розробці)))) Складається враження, що ви доводите самі собі, що не дурно викинули таку купу грошей.
Сам юзаю IPhone 4. Подарований, бо не купляв би його в жодному разі. За весь час дуже активного користування, жодного разу не зіткнувся з проблемами, про які тут так багато наспівали. Водночас, переконаний, що з андроїдом ситуація така ж. Згоден в одному: ціни на продукцію Apple невиправдано захмарні. З іншого боку, любий з альтернативних пристроїв не є вартим витрачених на нього коштів. Зараз, взагалі, час, коли кожне г..но, загорнене в барвисту обгортку, продається за шалені гроші завдяки "правильному" промо. В світлі вищесказаного напрошується цілком логічне запитання: про що сретесь, шановні? Не знаєте? А я знаю))) Людям взагалі, а тим паче українцям, притаманно сратись і змагатись в чому завгодно, лише б сратись та змагатись, і телефони, як і їхнє ПЗ тут абсолюто ні до чого. Що ж, не буду заважати, продовжуйте мірятись піськами телефонами. Дякую за увагу, на все добре.

Востаннє редагував ziggitarius: 01.03.2013 о 17:28.
ziggitarius зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hek1 (01.03.2013), Nemesis-T (07.03.2013)
Старий 03.03.2013, 14:23 #2152209   #76
.

Цитата:
ба навіть навігація.... Епл визнали, що в ятелефонко вона на порядок гірша.

ОБД сканер непідтримують бо блутуз.... і так по кожному пункту
Що заважає встановити безкоштовні ті ж самі Гугл чи Яндекс карти/навігацію?

Просто потрібно купляти потрібний ОБД сканер: є такі що працюють як через Bluetooth так і по Wi-Fi, з іОС чи з Андроїдом.
Якщо я раніше купував ОБД сканер під Віндовс, який не працює з Лінуксом чи Андроїдом, то це означає, що ці ОС - г....?

Цитата:
А по темі холівар тут іде між школами Азія і Бундес.... а не про ціну... кожен виробник має лінійку у всьому ціновому діапазоні, не треба ля-ля
Так, тільки та сама модель С-класу японця буде на порядок дешевша за С-клас преміум німця.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Inferno (20.03.2013)
Старий 03.03.2013, 20:36 #2152497   #77
proton

Цитата:
Так, тільки та сама модель С-класу японця буде на порядок дешевша за С-клас преміум німця.
Ого, на цілий порядок? Не знав, що японці такі дешеві.
proton зараз поза форумом  
Старий 06.03.2013, 19:26 #2154965   #78
mZiG

Цитата:

Знаєш, серед "мажорів" є такий вислів: "Хто їздив на японцях, з тим спорити без толку"
Лехус наше всьо.
Acura TL поряд з Volvo S60 стали найбезпечнішими у світі....

А лехус з мерсом в одній ціні... і ...авторитетний ресурс каже ЯПОНЕЦЬ кращий
http://carsort.com/compare/Lexus-IS-...s-Benz-C-Class

Ви щось , путаєте, Шановний...і по ОСях теж.

Востаннє редагував mZiG: 06.03.2013 о 19:35.
mZiG зараз поза форумом  
Старий 06.03.2013, 20:43 #2155004   #79
.

З японців я писав за Хонди/Тойоти - перечитайте ще раз попередні дописи. Хоча Лексуси/Акури це преміум бренди Тойоти/Хонди. Але тут тема не про це... Коментуйте відносно ОС. Якщо немає практики з обома осями, то для чого розказувати що Андроїд робить все, а іОС взагалі нічого не може, навіть зайти в фейсбук/скайп? Таке враження що веду розмову з дитиною...

Я не захищаю іОС чи Андроїд. Обидві системи мають свої + та -. Мене тільки дивують абсурдні порівняння людей, які бачуть тільки програмки під Андроїд, так ніби їх не існує в інших ОС.

п.с. Програмки 3d4medical для Андроїду є? Нема. Відповідно з вашої логіки виходить, що Андроїд г...., бо нема мені потрібних програм?
. зараз поза форумом  
Старий 06.03.2013, 22:28 #2155063   #80
mZiG

4S віддав батькові.

http://www.appszoom.com/android_appl...ted_eyhdu.html

Востаннє редагував mZiG: 06.03.2013 о 22:34.
mZiG зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:52.