Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

Стероїди...

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2006, 19:45 #161979   #41
Sportsman

Типово

а ти там під яким ніком сидиш?
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 17.08.2006, 18:26 #163848   #42
Black-Raven

Типово

читайте журнали ironman та muscular на www.book.te.ua
там всьо руськими буквами пише...
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 19.08.2006, 16:49 #164661   #43
Sirco

Типово

ГОНТЕЛІ ФОРЕВА.Дома спокійно можна позайматись спортом, тра хотіння до того.В дома ніякий покидьок не буде тиснути шоб звільнити то гантелі то ше шось...ЕКЕР ти вже не хаваєш ...???
Sirco зараз поза форумом  
Старий 24.08.2006, 16:59 #166420   #44
ekep

Типово

Sirco
а я шо хавав???
треба вміти займатись шоб тебе покидьки не тиснули
а так як ти тим спортом займаєшся то напрошується тільки одна фраза "хватить дрочити"
ekep зараз поза форумом  
Старий 27.08.2006, 15:40 #167400   #45
Sirco

Типово

екер одна порада...Ніколи не недооцінюй людей, повір, не всі схожі одне на одного!!!

І шо до гонтель то я з 7 числа кинув курити і вдома брав гонтелі і займався .Тепер планую з 1 вересня трохи потужніше тим займатися, а за дрочіння, ти палку перегнув!!!
Sirco зараз поза форумом  
Старий 27.08.2006, 21:23 #167514   #46
Kropiva

Типово

Привіт всім!
Щось я не розумію ,чого ви хлопці вчипилися до тих стероїдів?
Для того щоб тримати себе в формі вони зовсім не потрібні...є багато кращіх і безпечніших біологічних добавок. ( В залежності від того, хто чого біжае).
Але, я так думаю, що Вам вони взагалі ні дочого...бо жоден з вас не сбирається долати рекорди в силових спортивних вправах! Бо для цого треба не тільки жерти химию, а щей і тренуватися як мінимум 7 годин на добу!
А на рахунок спортсменів які вживають ці препарати можу сказати, що їхня ціль має завжди виправдовувати засоби, бо шкодити своєму організму заради перемоги в чемпіонаті області - нерозумно!
Kropiva зараз поза форумом  
Старий 31.08.2006, 23:14 #169527   #47
ekep

Типово

Sirco
наприклад чим це я тебе недооцінив

ну далі побачим шо з тебе получиться і чи на довго тебе хватить
ekep зараз поза форумом  
Старий 04.09.2006, 14:34 #170635   #48
ads
Guest
Типово

Вот вам і стероїди!

Старий 22.09.2006, 23:07 #178375   #49
Odium

Типово

Цитата:
Допис від Kropiva
Привіт всім!
Щось я не розумію ,чого ви хлопці вчипилися до тих стероїдів?
Для того щоб тримати себе в формі вони зовсім не потрібні...є багато кращіх і безпечніших біологічних добавок. ( В залежності від того, хто чого біжае).
Але, я так думаю, що Вам вони взагалі ні дочого...бо жоден з вас не сбирається долати рекорди в силових спортивних вправах! Бо для цого треба не тільки жерти химию, а щей і тренуватися як мінимум 7 годин на добу!
А на рахунок спортсменів які вживають ці препарати можу сказати, що їхня ціль має завжди виправдовувати засоби, бо шкодити своєму організму заради перемоги в чемпіонаті області - нерозумно!
Я згідний із тобою. Сам займаюся для себе, і без хімії, і від цього і є самий кайф.
Odium зараз поза форумом  
Старий 27.09.2006, 12:17 #180763   #50
Greys

Типово

народ ви краще пiдкажiть де можна взяти подешевше штангу?

можливо в когось лишня завалялась?
Greys зараз поза форумом  
Старий 29.09.2006, 00:06 #181784   #51
gusenglam

Типово

Незнаю у меня друг борец то он принимает криатин! И нормально! Хотя вроде это не химия! Пацаны вы решайте сами надо вам это или нет!Но если ты начал этим заниматься то пить нельзя и курить потому что будет без толку
и на сердце будет давать! Я не смог принимать потому что было праздников много бухать хотелось Так что подумайте прежде чем принимать химию!
gusenglam зараз поза форумом  
Старий 29.09.2006, 11:06 #181915   #52
Sportsman

Типово

Цитата:
Допис від gusenglam
Незнаю у меня друг борец то он принимает криатин! И нормально! Хотя вроде это не химия! Пацаны вы решайте сами надо вам это или нет!Но если ты начал этим заниматься то пить нельзя и курить потому что будет без толку
и на сердце будет давать! Я не смог принимать потому что было праздников много бухать хотелось Так что подумайте прежде чем принимать химию!
Как сказать
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 03.10.2006, 14:13 #184675   #53
ekep

Типово

креатін це харчова добавка яка містить дозу вітамінів які дають трохи більше енергії...
ekep зараз поза форумом  
Старий 03.10.2006, 14:34 #184684   #54
Andruhamel

Типово

Креатін не у всіх людей засвоюється. Одним шось дає, іншим нічого.....
Пацики вантісон хавають, казали за місяць 4кг набирали.
Andruhamel зараз поза форумом  
Старий 03.10.2006, 14:35 #184685   #55
Andruhamel

Типово

Ше можна дитячі суміші хавати і суміші для вагітних жінок. Не шкідливо і дешевше.
Andruhamel зараз поза форумом  
Старий 04.10.2006, 09:37 #185048   #56
Kropiva

Типово

Хочу отметить что на данном этапе своей карьеры мне приходится принимать и креатин, L-карнитин, мелдронат, протеин, стимол, нуклеиновые кислоты и витамины в комплексе.
Всё это не является стероидными препаратами.
Побочное действие из всего этого имеет только креатин. Так как он полностью не растворяется в организме и может оседать в почках в качестве песка.
Остальные препараты направлены на снятие перенагрузки организма.
Пить и курить применяя такие дорогостоящие препараты конечно глупо...но если очень хочется то это возможно!
я вчера пива напилась.
Kropiva зараз поза форумом  
Старий 04.10.2006, 13:27 #185156   #57
PUP_ZEMLI

Типово

На місяць-два (більше ні) "Анабол", далі протеїн+креатин хоча б 2 місяці, і ніхрена не здується
PUP_ZEMLI зараз поза форумом  
Старий 04.10.2006, 13:28 #185157   #58
PUP_ZEMLI

Типово

Але при інтенсивних заняттях
PUP_ZEMLI зараз поза форумом  
Старий 04.10.2006, 20:54 #185462   #59
Sirco

Типово

Блін ви мені скажіть як кинути курити ліпше шоб я поччав качатись ..Чи може шераз подивитися Walk to remember???
Sirco зараз поза форумом  
Старий 16.10.2006, 21:40 #193550   #60
ekep

Типово

Цитата:
Допис від Kropiva
Хочу отметить что на данном этапе своей карьеры мне приходится принимать и креатин, L-карнитин, мелдронат, протеин, стимол, нуклеиновые кислоты и витамины в комплексе.
Всё это не является стероидными препаратами.
Побочное действие из всего этого имеет только креатин. Так как он полностью не растворяется в организме и может оседать в почках в качестве песка.
Остальные препараты направлены на снятие перенагрузки организма.
Пить и курить применяя такие дорогостоящие препараты конечно глупо...но если очень хочется то это возможно!
я вчера пива напилась.

можна поцікавитись шо це в тебе за така карєра???
ekep зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:12.