Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

чи шкодить на організм вживання стероїдів????

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.07.2009, 04:36 #974130   #61
Татарин

Типово Відповідь: чи шкодить на організм вживання стероїдів????

пісюн стане пісюнчиком - апасайся ...
Татарин зараз поза форумом  
Старий 03.07.2009, 14:01 #974492   #62
LSD

2 blackstar
http://forum.fatalenergy.com.ru/viewforum.php?id=8
LSD зараз поза форумом  
Старий 27.09.2009, 00:38 #1042511   #63
Siena
Guest

Продукти які містять в собі не лише природні компоненти шкідливі для здоровя.Тепер проаналізуємо ситуацію, продукти які ми щодня вживаємо також шкідливі для здоровя,томущо в них багато замінників і не природних речовин, можливо створимо нову тему "переїдання шкідливе для здоровя? або куріння шкідливе для здоровя ?"
На рахунок медицини-антибіотики, прививки та навіть таблетки від головної болі передозування якими також надто шкідливе..доречі існує багато ЛІКІВ які місять в собі анаболічні стероїди.
Кожен сам робить свій вибір,(доречі цей вибір якщо і приносить шкоду то лише їм самим а курці,наприклад,травлять і оточуючих і забруднюють повітря)думаю ті люди які вирішили вживати стероїди досить розумні і серйозні,уважно і ретельно вичитували і взнавали інформацію про ці речовини, на дворі 21 століття!!
По собі суджу, люди які займаються спортом досить серйозно ставляться до свого здоровя, на відміну від тих які лінуються,відлежуються на дивані і об"їдаються "корисними" бутербродами .

Подякував(ла):
SpY (27.09.2009)
Старий 27.09.2009, 00:42 #1042518   #64
olexiy

Цитата
Допис від Siena Переглянути допис
Продукти які містять в собі не лише природні компоненти шкідливі для здоровя.Тепер проаналізуємо ситуацію, продукти які ми щодня вживаємо також шкідливі для здоровя,томущо в них багато замінників і не природних речовин, можливо створимо нову тему "переїдання шкідливе для здоровя? або куріння шкідливе для здоровя ?"
На рахунок медицини-антибіотики, прививки та навіть таблетки від головної болі передозування якими також надто шкідливе..доречі існує багато ЛІКІВ які місять в собі анаболічні стероїди.
Кожен сам робить свій вибір,(доречі цей вибір якщо і приносить шкоду то лише їм самим а курці,наприклад,травлять і оточуючих і забруднюють повітря)думаю ті люди які вирішили вживати стероїди досить розумні і серйозні,уважно і ретельно вичитували і взнавали інформацію про ці речовини, на дворі 21 століття!!
По собі суджу, люди які займаються спортом досить серйозно ставляться до свого здоровя, на відміну від тих які лінуються,відлежуються на дивані і об"їдаються "корисними" бутербродами .
Аргументовано написано "+"
olexiy зараз поза форумом  
Старий 28.09.2009, 18:29 #1043700   #65
Mexico

Цитата
Продукти які містять в собі не лише природні компоненти шкідливі для здоровя.
Шо по твоєму природні компоненти?

Цитата
Тепер проаналізуємо ситуацію, продукти які ми щодня вживаємо також шкідливі для здоровя,томущо в них багато замінників і не природних речовин, можливо створимо нову тему "переїдання шкідливе для здоровя? або куріння шкідливе для здоровя ?"
Порівняла х.й з пальцем... а взагаліто теми правильного харчування і здорового способу життя є досить актуальні і на них відведені спеціальні форуми ось наприклад: http://tvereza.info/sobriety/movemen...topol2009.html

Цитата
Ну ти і порівняла... Ліки виписує лікар, і тільки в тому випадку коли користь від них перевищує їхню шкоду!
А є також люди які хворі цукровим діабетом і вони колять постійно інсулін ("анаболічний стероїд"), інсулін для них життєво необхідний! А тепер попробуй поколоти собі інсулін кожен день, в тих дозах, в яких це роблять діабетики, побачимо шо з цього вийде...

Цитата
думаю ті люди які вирішили вживати стероїди досить розумні і серйозні,уважно і ретельно вичитували і взнавали інформацію про ці речовини, на дворі 21 століття!!
Ця думка далека від реальності.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 28.09.2009, 20:00 #1043790   #66
Siena
Guest

я не намагаюсь виправдати шкідливість стероїдів, просто в форумі трішки відхилилсь від теми я висловила свою думку на яку можна реагувати в залежності того як ти все зрозумів. а ти зрозумів занадто агресивно..але це не дивно,щасти тобі.

Додано через 21 хвилину
не намагайтесь образити когось чи самоствердитись за рахунок форумів у вас нічого не получиться.Кожна людина особистість і у кожного знайдеться своя думка, поважайте її, навіть якщо вона вам здається не зрозумілою чи неправильно.Просто висловлюйте свої думки а не критикуйте інші.

Востаннє редагував Siena: 28.09.2009 о 20:00. Причина: Пізніше додано

Старий 28.09.2009, 20:40 #1043851   #67
Mexico

Цитата
я не намагаюсь виправдати шкідливість стероїдів, просто в форумі трішки відхилилсь від теми я висловила свою думку на яку можна реагувати в залежності того як ти все зрозумів. а ти зрозумів занадто агресивно..але це не дивно,щасти тобі.

Додано через 21 хвилину
не намагайтесь образити когось чи самоствердитись за рахунок форумів у вас нічого не получиться.Кожна людина особистість і у кожного знайдеться своя думка, поважайте її, навіть якщо вона вам здається не зрозумілою чи неправильно.Просто висловлюйте свої думки а не критикуйте інші.
А я не намагаюсь довести шкідливість стероїдів... Я просто спростовую безглузді доводи...
Старий 28.09.2009, 21:41 #1043960   #68
olexiy

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Порівняла х.й з пальцем... а взагаліто теми правильного харчування і здорового способу життя є досить актуальні і на них відведені спеціальні форуми ось наприклад: http://tvereza.info/sobriety/movemen...topol2009.html
Ну пиши і ти шось по ділу або не пиши взагалі, велось до того шо в нас цілком нормально вважається вживати легкі наркотики, алкоголь в кінських дозах в модних закладах, курити, жерти все під ряд не задумуючись про шкоду чи користь даного продукту, і це десь в 90%, та коли мова йде про анаболічні препарати всі в один голос починають критику шкідливості, а на елементарне питання "що ти знаєш про анаболічні стероїди, які фактори шкідливості, яка загроза?" відповісти змістовно не можуть.

Цитата Ну ти і порівняла... Ліки виписує лікар, і тільки в тому випадку коли користь від них перевищує їхню шкоду!
А є також люди які хворі цукровим діабетом і вони колять постійно інсулін ("анаболічний стероїд"), інсулін для них життєво необхідний! А тепер попробуй поколоти собі інсулін кожен день, в тих дозах, в яких це роблять діабетики, побачимо шо з цього вийде...
Інсулін це гормон пептидної будови, до анаболічних стероїдів він не відноситься ні по ніякій класифікації, тай на обмін речовин він впливає мізерно не враховуючи цукор, щоб про щось сперечатись потрібно хоча б елементарні речі знати
Цитата Ця думка далека від реальності.
То яка ж реальність? Щоб знати яка реальність треба займатись спортом, бути в тому середовищі, розуміти для чого тобі це, мотивувати себе, досягнути чогось, працювати довго і нудно над собою, жити тим в якісь мірі, тоді і можна говорити про реальність, хто був в тому середовищі зрозуміє і без дискусій. Дякую.
Подякував(ла):
Phantom (06.11.2009)
Старий 28.09.2009, 22:22 #1044024   #69
MiKki

Тут один шановний писав про ліфтинг і про те що вся сила - в екіпі і кальосах.
Хм, о так, ви звичайно "праві". і доречі, тріко, це такі собі панчохи, які і легкоатлети носять і борці... А те що в ліфтингу - це комбез.
Та хоть 3-ти слойовий комбез надінь, закинься хімією і замітай бінти по самі кістки, без сили, техніки і навичок нічого не получиться.
І доречі, є різні федерації, де довзолена екіпіровка, чи стероїди, і де це недозволено.
Шпасибі!
MiKki зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (28.09.2009)
Старий 28.09.2009, 22:32 #1044041   #70
olexiy

Хочу ще раз передати привіт найбільшому критику юзеру під ніком Do3a І запросити 24 жовтня в Текстильник, буде проводитись першість області, вона буде без екіпна, будуть дозволені тільки наколінні бінти і все, можеш прийти і подивитись на мій жалюгідний результат

Ов і ще, Сава в тих змаганнях також буде брати участь, щодо Ігора я точно не зрозумів про кого, якшо про тренера то він весь цей час займатись і не переставав
Старий 29.09.2009, 20:51 #1045219   #71
Mexico

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ну пиши і ти шось по ділу або не пиши взагалі, велось до того шо в нас цілком нормально вважається вживати легкі наркотики, алкоголь в кінських дозах в модних закладах, курити, жерти все під ряд не задумуючись про шкоду чи користь даного продукту, і це десь в 90%, та коли мова йде про анаболічні препарати всі в один голос починають критику шкідливості, а на елементарне питання "що ти знаєш про анаболічні стероїди, які фактори шкідливості, яка загроза?" відповісти змістовно не можуть.
Нє, "діло велося" про продукти харчування! А порівнювати бутерброт із стероїдами, ну це вже взагалі пі...ц!

Цитата:
Інсулін це гормон пептидної будови, до анаболічних стероїдів він не відноситься ні по ніякій класифікації, тай на обмін речовин він впливає мізерно не враховуючи цукор, щоб про щось сперечатись потрібно хоча б елементарні речі знати
Вибач я помилився інсулін - анаболічний гормон а не анаболічний стероїд. "Ми постійно вживаємо ліки, вони шкідливі, стекроїди теж шкідливі, то можливо і стероїди можна постійно вживати?" - говорити в подібній манері - це обман і злочинство! Бо якийсь "Вася" прочитає і наслідком може бути скалічене життя!

Цитата:
То яка ж реальність? Щоб знати яка реальність треба займатись спортом, бути в тому середовищі, розуміти для чого тобі це, мотивувати себе, досягнути чогось, працювати довго і нудно над собою, жити тим в якісь мірі, тоді і можна говорити про реальність, хто був в тому середовищі зрозуміє і без дискусій. Дякую.
Йоп, відкрий очі щоб бачити! Я знаю купу придурків які ше займатися не почали, а вже шукають шо б то в жопу вколоти. І знаю інших придурків які займаються по ідіотських програмах, а коли його питаєш чому він так робить а не інакше, то він двох слів докупи не може зліпити, і замість того щоб поДумати, проаналізувати, почитати книжки йому лекше укол в жопу всадити, а потім розказувати, шо хтось травку курить, а хтось горілку пє...

Востаннє редагував Mexico: 29.09.2009 о 20:52. Причина: Пізніше додано
Старий 29.09.2009, 21:55 #1045363   #72
olexiy

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Нє, "діло велося" про продукти харчування! А порівнювати бутерброт із стероїдами, ну це вже взагалі пі...ц!
Аналогію можна наводити в будь якому випадку. Хочеш проведу аналогію із тими придурками про яких ти говориш і тобою, вони настільки тупі що поняття не мають ні про дію препарату ні принципи вживання, і по твоїх словах нічого аргументувати не можуть. Ти: нічого вагомого мені так і не навів і не сказав, нічого крім стереотипів і не знаєш, просто напросто стверджуєш сам не розуміючи суті, просто переливаєш з пустого в порожнє, не знаєш елементарних речей, але сперечаєшся із величезним запалом, рівень твоєї проінформованості рівний їхній, ви ідентичні абсолютно...

Цитата Вибач я помилився інсулін - анаболічний гормон а не анаболічний стероїд. "Ми постійно вживаємо ліки, вони шкідливі, стекроїди теж шкідливі, то можливо і стероїди можна постійно вживати?" - говорити в подібній манері - це обман і злочинство! Бо якийсь "Вася" прочитає і наслідком може бути скалічене життя!
Ні, він пептидний гормон, він не є анаболічним, а анаболічними вважаються чоловічі статеві гормони, в них присутня стероїдна будова, як ті так ті являються гормонами, слово стероїд походить від хімічної будови, і не всі хімічні речовини стероїдної будови анаболічні Це здавалося б дрібниці і я ніби то придираюсь, але повір якшо ти вже так кажеш, то ти просто напросто не знаєш простих речей, сперечатись далі немає сенсу...

Цитата Йоп, відкрий очі щоб бачити! Я знаю купу придурків які ше займатися не почали, а вже шукають шо б то в жопу вколоти. І знаю інших придурків які займаються по ідіотських програмах, а коли його питаєш чому він так робить а не інакше, то він двох слів докупи не може зліпити, і замість того щоб поДумати, проаналізувати, почитати книжки йому лекше укол в жопу всадити, а потім розказувати, шо хтось травку курить, а хтось горілку пє..
Це ти натякаєш на мене? )))) Послухай, в даному випадку ти не відрізняєшся ні на соту від них, аргументів вагомих нажаль не прочитав, я вже тут написав достатньо, можеш просто перечитати попередні мої пости, а те що тобі трапляються придурки, то рівень айкю до цієї теми також якось не ліпиться, поміняй може оточення, тут не проблема стероїдів в даній ситуації, а проблема не проінформованості і дурості. Дякую за увагу.
Пе.Се. просто перечитай всі мої пости в цій темі, бо мені буде впадло і надалі шось штампувати

Востаннє редагував olexiy: 30.09.2009 о 21:56.
Старий 30.09.2009, 21:26 #1046650   #73
Mexico

Якшо чесно то я взагалі не розумію до чого ти написав попередній пост і як він стосується того що я писав... Мені зараз потрібно розвивати мислення, почитати розумних книжок, а тоді я зайду на цю вітку і почитаю твої розумні пости, може тоді щось і зрозумію...
Старий 06.11.2009, 10:16 #1091758   #74
Dangerous
Guest

Стероїди вживати можна але при цьому слід мати голову на плечах і людину яка мае в тому розуміння

Старий 06.11.2009, 14:30 #1092190   #75
Mexico

Цитата
Допис від Dangerous Переглянути допис
Стероїди вживати можна...
"Всі гриби можна їсти, тільки деякі один раз."(с)
Старий 06.11.2009, 15:29 #1092329   #76
Dangerous
Guest

Зараз навіть анальгін шкідливий)) я вважаю що вони наносять невеликий ущерб організму в розумній кітькості)) тим більше майже всі стероїди медичні препарати))

Старий 06.11.2009, 15:52 #1092398   #77
Phantom

Цитата
Допис від Dangerous Переглянути допис
.... тим більше майже всі стероїди медичні препарати))
во-во, тому якщо хочеш вживати стероїди - бігом вчитися в медичний
Phantom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (06.11.2009)
Старий 11.11.2009, 06:55 #1100689   #78
blackstar

пройшов курс деки нандролона + станазолол .... і радий ))))))))) Сильних побоічних не було поки що )) Від стероїдів моральна залежність 0)
blackstar зараз поза форумом  
Старий 11.11.2009, 22:09 #1101729   #79
tyzz

послухаю від тебе вігук через 1-2 роки!
tyzz зараз поза форумом  
Старий 11.11.2009, 22:40 #1101780   #80
Phantom

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
послухаю від тебе вігук через 1-2 роки!
Оо, брат, то ти КМС-натурал?
Phantom зараз поза форумом  
Подякували 2:
olexiy (11.11.2009), taras93 (02.01.2010)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:19.