Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я

чи шкодить на організм вживання стероїдів????

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2009, 04:58 #1105340   #81
blackstar
Типово Відповідь: чи шкодить на організм вживання стероїдів????

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
послухаю від тебе вігук через 1-2 роки!
думаю якщо прийдеться щось говорити проти то не думаю що через два роки )) ну через 20 може , якщо стану стероїдним наркоманом (((
blackstar зараз поза форумом  
Старий 14.11.2009, 13:17 #1105584   #82
olexiy

Цитата
Допис від blackstar Переглянути допис
думаю якщо прийдеться щось говорити проти то не думаю що через два роки )) ну через 20 може , якщо стану стероїдним наркоманом (((
стороїдними наркоманами не стають від них немає залежності, єдине що потрібно не зрушити власний гормональний баланс.
olexiy зараз поза форумом  
Старий 15.11.2009, 06:04 #1106605   #83
blackstar

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
стороїдними наркоманами не стають від них немає залежності, єдине що потрібно не зрушити власний гормональний баланс.
Ну я так візуально про накркоманів)
Старий 04.12.2009, 23:57 #1132108   #84
"PATRIOT"

І для чого вам це????
Комусь піде добре , а акомусь і побічні ефекти повилазять... це як рулетка))
"PATRIOT" зараз поза форумом  
Старий 06.12.2009, 11:45 #1133492   #85
MakDi

Ясен пень шо шкодить. Шо за питання. (Чи шкодить на організм) (ЧИ шкодить організму!!!).

Воно 100% зробить вас сильнішм та обємнішим але і 100% зашкодить організмові. Само собою зашкодить швидше за все не видимо для вас - на клітинному рівні органів.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 06.12.2009, 13:29 #1133588   #86
Mexico

Цитата:
Допис від "PATRIOT" Переглянути допис
І для чого вам це????
Для того щоб стати більшим і сильнішим.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
taras93 (02.01.2010)
Старий 06.12.2009, 14:27 #1133646   #87
Alpha_Draconis
Guest

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Ясен пень шо шкодить. Шо за питання. (Чи шкодить на організм) (ЧИ шкодить організму!!!).

Воно 100% зробить вас сильнішм та обємнішим але і 100% зашкодить організмові. Само собою зашкодить швидше за все не видимо для вас - на клітинному рівні органів.
а ще може зашкодити на генетичному рівні, і тоді, не дай боже, і діти будуть народжуватися сильнішими і більшими!

Кожні ліки мають агональну фазу (доза, після якої настає смерть). Неграмотне їх використання, звичайно, зашкодить здоров"ю.

Тема, думаю, вичерпана. Цікаво, що для себе вирішив автор?

Подякував(ла):
MakDi (06.12.2009)
Старий 23.12.2009, 23:50 #1157433   #88
taras93

На мою думку, якщо вживати все правильно все буде ОК, я маю на увазі не увлікатися сильно тим.
taras93 зараз поза форумом  
Старий 01.01.2010, 18:23 #1167983   #89
blackstar

За 7 тижнів я набрав десь 7-9кг мяса...при тому що я ходив в зал два раза в тиждень)))) думаю ше так курса два пізніше замутити щоб добрати до 80 кг )))) мою початкова вага була 63 кг зара вже десь 70-72)))))) я ні про що не жалію ....дуже виросла сила на 30 кг більше всі вправи рву в жимі лежа присід так же само і станова.... і т.д.

Додано через 4 хвилини
відяуття на треніровці ніби тебе надули мязи без всякого напрягу дуже обємні і тверді)))))))))))) як раніше треніровався без хімії ((((... то від вправи до вправи здихав просто було дуже тяжко на повну викладатись((((((....я після присідань таких жорстоких взагалі ходити не міг (хоча на хімії тоже в мене з ногами проблеми кість сама не велика мясо то росте а костна маса так скоро не буде рости вот і болі в суглобах,але то тільки в ногах ....плечі руки все ок.)

Востаннє редагував blackstar: 01.01.2010 о 18:26. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
taras93 (02.01.2010)
Старий 02.01.2010, 00:40 #1168317   #90
MakDi

Цитата
Допис від blackstar Переглянути допис
За 7 тижнів я набрав десь 7-9кг мяса...при тому що я ходив в зал два раза в тиждень)))) думаю ше так курса два пізніше замутити щоб добрати до 80 кг )))) мою початкова вага була 63 кг зара вже десь 70-72)))))) я ні про що не жалію ....дуже виросла сила на 30 кг більше всі вправи рву в жимі лежа присід так же само і станова.... і т.д.

Додано через 4 хвилини
відяуття на треніровці ніби тебе надули мязи без всякого напрягу дуже обємні і тверді)))))))))))) як раніше треніровався без хімії ((((... то від вправи до вправи здихав просто було дуже тяжко на повну викладатись((((((....я після присідань таких жорстоких взагалі ходити не міг (хоча на хімії тоже в мене з ногами проблеми кість сама не велика мясо то росте а костна маса так скоро не буде рости вот і болі в суглобах,але то тільки в ногах ....плечі руки все ок.)
мдаа в 19 років якраз хімію жерти....
MakDi зараз поза форумом  
Старий 02.01.2010, 01:21 #1168330   #91
SpY

blackstar
Опиши шо саме брав, чи відчутні якісь побічні ефекти, як самопочуття поза тренуваннями. Думаю, всім буде цікаво
SpY зараз поза форумом  
Старий 02.01.2010, 10:45 #1168425   #92
taras93

blackstar
а ти куди в зал ходиш???? якщо це секрет то відпиши в ПП може ми знайомі???
Старий 02.01.2010, 11:11 #1168451   #93
axEAne
Аксен Дезодорантович

тю, вам варто було переглянути передачу по MTV "Правда життя". ТАм повністю розкрили секрети цих стероїдів.. Вони на подобі наркотиків, викликають сильне захоплення плюс дуже негативно діють на організм (що вже сказали купа раз інші). З їх вживанням ви і до 50 років не протягните.. і всі мязи просто на тушу мяса перетворються з роками..
axEAne зараз поза форумом  
Старий 02.01.2010, 14:55 #1168693   #94
olexiy

Цитата:
Допис від axEAne Переглянути допис
тю, вам варто було переглянути передачу по MTV "Правда життя". ТАм повністю розкрили секрети цих стероїдів.. Вони на подобі наркотиків, викликають сильне захоплення плюс дуже негативно діють на організм (що вже сказали купа раз інші). З їх вживанням ви і до 50 років не протягните.. і всі мязи просто на тушу мяса перетворються з роками..
Знаэш що таке стереотипне мислення, це признак величезноъ тупості, мені тебе шкода, вони на тебе дивляться як на гімно:

серж нубре Родился 6 октября 1938 года в Гваделупе

известно одно ему 96 лет

Лу Фериньо родился 1952 г

фрэнк зейн родился 28 июня 1942.

Франко коломбо родился 7 августа 1941 года

Родился Ларри скотт 12 октября 1938 года

dave draper Родился 16 апреля 1942 года
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
taras93 (02.01.2010)
Старий 02.01.2010, 15:42 #1168727   #95
taras93

Цитата:
Допис від axEAne Переглянути допис
Сильне захоплення це ти мав на увазі залежність??? і ще ти написав "З їх вживанням ви і до 50 років не протягните.." - а хто тобі каже що буде вживати їх ціле життя ????1- 2 курси пройшов, поперло набрав вагу а потім ходиш собі взал підтримуєш форму і все!!!!!!!!! на мою думку що краще ходити в зал і взяти декілька разів курс, ніж сидіти під підїздом курити, і пити водку, я думаю що куриво і водка а ше + шмаль не менше шкодить на організм ніж цей самий курс деки.... так шо в кожної людини є своя думка і вона зробить все на свій розсуд так шо спорити тут немає смислу.....
Старий 02.01.2010, 15:58 #1168743   #96
MakDi

На мою думку дуже глупо коли не куриш не пеш і вирішуеш приймати хімію.

"1- 2 курси пройшов, поперло набрав вагу а потім ходиш собі взал підтримуєш форму і все"

А смисл, якшо всерівно ходиш в зал? То шо ти набереш вагу і силу за 1 рік а не за 3 є неважливо якшо збираешсся і так ходити туди постійно.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 02.01.2010, 16:26 #1168767   #97
taras93

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
На мою думку дуже глупо коли не куриш не пеш і вирішуеш приймати хімію.

"1- 2 курси пройшов, поперло набрав вагу а потім ходиш собі взал підтримуєш форму і все"

А смисл, якшо всерівно ходиш в зал? То шо ти набереш вагу і силу за 1 рік а не за 3 є неважливо якшо збираешсся і так ходити туди постійно.
смисл є... то шо ти набереш за рік то можна набрати за місяць, а за три роки можна роздутись до шварценегера але смилу в тому ніякого тому що кожна людина робить все на свій розсуд так шо доказувати тукт немає що....
Старий 07.01.2010, 05:18 #1173723   #98
blackstar

Спочатку брав станазол + дека(органон нідерланди) .... деку колов по 400 мг в тиждень , тобто по два укола(шприци 2ка) ...станазол хавав по 40 мг в день... минуло два тижні але сила почала перти а маси ще не було(принаймі я не замітив) я замінив станазол на данабол (метан)по 40мг/день і ще через тиждень почала перти маса , спочатку дуже боявся уколів ((((( але потім після першого укола поняв шо це набагато краще чим таблетки... взагалі все легко елементарно(інєкції робив сам).... (таблетки постійно тре приймати .... а в мене було таке що забув не прийняв потім прийняв троха більше і .т.д.....)--- режим короче тяжчий .... а ще так як я вчусь в універі .... не було режиму нормального,їв звичайну їжу але старався їсти мясо курки яйця т.д. як вже виходило ...) думаю можливо як би було більше білка і більше треніровок може набрав і більше б.. в мене зара післякурсова терапія починається через тиждень десь так як ше тиждень буду хімічитися )) і останній укол деки ще буде діяти десь тижні два ...

То що після курсу буде спад про то я не спорю але після першого курса ААС можна зберегти 80% набраної маси ... курс без сильних андрогенів побічних не буде думаю сильних ..А ПРО ПОБІЧНІ НА САМОМУ КУРСІ ТО Я ЇХ МАЙЖЕ НЕ ЗАМІТИВ , НАВІТЬ ПРИЩІВ НЕ БУЛО МАЙЖЕ))) ПОТЕНЦІЯ ДУЖЕ СИЛЬНА ЗАРА)))---ну то тільки так зара на курсі...потім буде спад((..та впринципі я бачив багатьох хіміків ....тих які починали і зразу хімічилися ...спад буде - до цього просто тре морально бути готовим

Додано через 14 хвилин
Ну а вот на рахунок того що мязи потім на старість обвисають то вони і без хімії обвисають в такому віці так як ТЕСТОСТЕРОН (наш чоловічий основний гормон падає) вже після 30ти ..і десь всередньому 1-2% в рік ...і так зменшується.... А ЦЕ СКІЛЬКИ КГ І СИЛИ ЗАЛИШЕТЬСЯ ПІСЛЯ КУРСА ЗАЛЕЖИТЬ ЯК СКОРО Я ВІДНОВЛЮ СВІЙ ТЕСТОСТЕРОН ПІСЛЯ КУРСА БО СИНТЕТИЧНІ ГОРМОНИ (стероїди в нашому випадку ) подаляють свій природній тестостерон...(((( ТАК САМО ДЛЯ ЦЬОГО Є СПЕЦІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ ЯКІ ПРИШВИДШУЮТЬ ЦЕЙ ПРОЦЕС ВІДНОВЛЕННЯ)))

В америці молодь взагалі рахує що намає сенсу качатися без анаболіків бо то дурна трата часу ... але прогресувати після хімії НІ В СИЛІ НІ В ВАЗІ НЕ БУДЕТЕ ЦЕ ФАКТ( ТРЕ БУТИ ВЕЛИКИМ ФАНОМ ...І ЗАЙМАТИСЯ ТІЛЬКИ ОДНИМ СПОРТОМ(ПРИ ДУЖЕ ХОРОШОМУ РЕЖИМІ ЩОБ ШОСЬ З ТОГО ВИЙШЛО ... ТА І ТО НАВРЯД)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від taras93 Переглянути допис
blackstar
а ти куди в зал ходиш???? якщо це секрет то відпиши в ПП може ми знайомі???
Я у Львівській обл. живу у Львові вчуся)

Додано через 10 хвилин
Про відчуття поза тренуваннями можу сказати тільки що відчуття суперові!)))Приїзджав до дому в пятницю після начання, йшов в зал а потім ше в клуб на нічку погуляти))))) Були деколи і свята ну на Андрія нормально випив і ше на Новий рік ..))))) то навіть по пяну стояк такий був шо ппц))))!!!!! (вибачаюсь якщо тут особи жіночої статі мою культуру читають)

Покращився сон бо були проблеми ...я навіть снодійне жер перед тим як стероїди начав їсти бо троха був зрушений режим дня і ночі, повно сили і енергії ... то все відчув десь після двох тижнів як почав хімічитися))

Востаннє редагував blackstar: 07.01.2010 о 05:23. Причина: Пізніше додано
Старий 08.01.2010, 04:11 #1174656   #99
blackstar

Ще забув додати апетит афігенний !!!!! Жру все що попало... !!! А після треніровки то взагалі ...
Подякував(ла):
taras93 (31.01.2010)
Старий 09.02.2010, 13:11 #1216812   #100
Miracle

Хто не попробував того,тому й не поняти чи шкодить чи ні !!!! а тріпати язиком уміть усі !!!! __))...
Miracle зараз поза форумом  
Подякував(ла):
taras93 (11.02.2010)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:38.