Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 09:51 #2713234   #2661
KSW

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Vanco, а ти взагалі зараз резидент якої країни?
Ти плануєш повертатись в Україну?
І шо ти тикаєш тою воєю квартирою скрізь. Ти її купив сам 100%. Чи від бабці лишилась. Мені здається ти дуже себе несеш. Це твоє "Ви ніщеброди не можете собі нове авто купити". Знаєш як кажуть, Бог все бачить, дивись, що б не прийшлось на жигульонку їздити.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Вчора, 15:05 #2713266   #2662
vanco2

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Vanco, а ти взагалі зараз резидент якої країни?
Ти плануєш повертатись в Україну?
І шо ти тикаєш тою воєю квартирою скрізь. Ти її купив сам 100%. Чи від бабці лишилась. Мені здається ти дуже себе несеш. Це твоє "Ви ніщеброди не можете собі нове авто купити". Знаєш як кажуть, Бог все бачить, дивись, що б не прийшлось на жигульонку їздити.
Тебе гребе резидент якої я країни? Але навіть якщо нашось гребе то подумай сам, ти маєш досить інформації щоб здогадатись, а то я зараз скажу а в наступному дописі ти мені будеш писати шо я себе через то "несу" і шо бог все бачить і скоро я можу стати резидентом зімбабве
На рахунок ніщебродів - знови ти висмоктав з пальця, я такого не казав, а про дураків і науку - так то мене корокатан почав вчити уму разуму, то я йогму аргументовано відповів чого його спроби мене вчити є абсурдними.

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 15:57.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий Вчора, 17:19 #2713296   #2663
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тебе гребе резидент якої я країни?
Що в перекладі на українську мову означає: я катаюся на нормальній машині за 500 баксів, а тобі, бидлоті, нема чо їздити з комфортом, купуй українське або "розмитнюй" за потрійну ціну.
Чи ти може не патріот?
saymon зараз поза форумом  
Старий Вчора, 17:38 #2713297   #2664
KSW

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тебе гребе резидент якої я країни? Але навіть якщо нашось гребе то подумай сам, ти маєш досить інформації щоб здогадатись, а то я зараз скажу а в наступному дописі ти мені будеш писати шо я себе через то "несу" і шо бог все бачить і скоро я можу стати резидентом зімбабве
На рахунок ніщебродів - знови ти висмоктав з пальця, я такого не казав, а про дураків і науку - так то мене корокатан почав вчити уму разуму, то я йогму аргументовано відповів чого його спроби мене вчити є абсурдними.
Звісно гребе. Бо якщо ти резидент, то повинен сплачувати податки, навіть з тих заробітків що маєш там в штатах, а ти їх точно не платиш.
Якщо не резидент, але плануєш повернутись, то напевне захочеш пенсію, навіть ту якусь соціальну мінімальну.
А та пенсія буде за мій рахунок, бо я щомісяця плачу внески, а ти ні.
Якщо не резидент, і не плануєш повертатись то нерозумію, що ти робиш тут на форумі, що там всяких афроамериканських форумів і проблем з податками немає.
P.S. То квартиру купив сам 100% чи бабця переписала?
KSW зараз поза форумом  
Старий Вчора, 19:22 #2713307   #2665
хамід
Активний учасник

Цитата:
З
Після ось цієї що зараз відбувається пенсійної реформи він тут не буде мати пенсії,
саме через відсутність сплачених внесків та необхідного страхового стажу !

Ну є ще угоди про уникнення подвійного оподаткування,
но нєпонятно як вони співвідносяться з нашим ЄСВ та пенсійним законодавством.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (Нині)
Старий Вчора, 23:43 #2713324   #2666
ZTVR

Люблю цю тему, такий срач і абсолютно легально в розділі авто. Пройшло вже 3 роки, але можливо треба довго терпіти як з безвізом і шось колись відбудеться. Нагадайте скільки років безвіз хотіли щоб я знав скільки в цю тему не заходити)
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (Нині)
Старий Нині, 06:20 #2713330   #2667
vanco2

Цитата:
Звісно гребе. Бо якщо ти резидент, то повинен сплачувати податки, навіть з тих заробітків що маєш там в штатах, а ти їх точно не платиш.
Якщо не резидент, але плануєш повернутись, то напевне захочеш пенсію, навіть ту якусь соціальну мінімальну.
Якщо не резидент, і не плануєш повертатись то нерозумію, що ти робиш тут на форумі, що там всяких афроамериканських форумів і проблем з податками немає.
P.S. То квартиру купив сам 100% чи бабця переписала?
Нє тебе не гребе, бо ти зараз сплачуєш податки за існуючих пенсіонерів, а за тебе буде сплачувати якийсь Василько який ще може і не народився. В нас система наразі не накопичувальна. Тому твоя спроба домахатись безглузда, краще домахайся до коракатанича, бо він замість того шоб сплатити 255грн в бюжет, сплатив 100 в кишеню інспектору.
По друге - я на українську пенсію, субсидію, та будь-шо від української чи іншої держави ніколи не розраховував, і не розраховую, наразі розраховую тільки на себе і своїх рідних.
Що я роблю тут на форумі тебе теж не має гребсти, так само чи я резидент, чи квартира яка збудована в 2009 році не від бабусі яка живе в селі а машина від дідуся і тд, твоя спроба домахатись не валідна і нікчемна.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що в перекладі на українську мову означає: я катаюся на нормальній машині за 500 баксів, а тобі, бидлоті, нема чо їздити з комфортом, купуй українське або "розмитнюй" за потрійну ціну.
Чи ти може не патріот?
Вот завжди дивувався людям які сліпо вірять в халяву, в тачки по 500 баксів на яких можна "кататись" а не реставровувати і тд. Вот всім хто поширює цю єресь - бажаю все життя "кататись" на машині за 500 баксів

Востаннє редагував vanco2: Нині о 06:20. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий Нині, 11:30 #2713346   #2668
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Люблю цю тему, такий срач і абсолютно легально в розділі авто. Пройшло вже 3 роки, але можливо треба довго терпіти як з безвізом і шось колись відбудеться. Нагадайте скільки років безвіз хотіли щоб я знав скільки в цю тему не заходити)
Або перед парламентськими виборами щось приймуть, або чекати вступу в ЄС (ше років 20-30)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий Нині, 11:42 #2713348   #2669
Sasha

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Або перед парламентськими виборами щось приймуть, або чекати вступу в ЄС (ше років 20-30)
мені здається шо швидше ЄС розвалиться ніж Україна в нього вступить
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий Нині, 13:35 #2713355   #2670
saymon
Активний учасник

Цитата Литва не проводить розслідувань перегону в Україну автотранспорту з литовської реєстрацією для обходу законів. Про це інформує митна служба Литви.

“Митниця Литви, у світлі поширеною в засобах масової інформації, повідомляє, що не ініціювала ніякого розслідування транспортних засобів, зареєстрованих в Литві і використовуваних в Україні”, – сказав представник відомства.
Тай таке.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (Нині), KSW (Нині)
Старий Нині, 20:38 #2713407   #2671
KSW

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тай таке.
Це тому, що митна литовська служба взагалі то цього не причетна. Як би Ви купили авто в Литві з метою розмитнити в Україні, то тоді йде оформлення через литовську митницю. А так, куди машина поїхала чи в Україну чи в Польщу, литовським митникам досраки. про що я писав, вірніше кидав відео раніше. Я тільки почув той гон, то знав що то гон, бо колись вісім років пропрацював з митними органами.
KSW зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:16.